Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Kawasaki VN900 / Classic

Motovento
    REKLAM ALANI
    blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    merhaba ... motorun hızlanmasıyla ilgili biraz sıkıntı vardı Z motordan randevu aldım ve gecen hafta bakımını yaptırdım. ilk aldığımda debriyaj balataları bitmek üzere demişti bakan servis o olduğunu düşünüyordum yanılmamışım balatalar bitmiş saçlarının rengi değişmişti yaylardan 2 taneside biraz kapanmış olduğunu söyledi bakan usta , şu anda gayet iyi gidiyor . Bütün bunları neden yazdım diye sorarsanız sırf forum hareketlensin diye ;)
    ozgozt, jackonbir ve teyrok bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    black_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vn 900 Classic Special Edition
    eline sağlık öncelikle. Videonun özellikle, yağ filtresini elle sıkma tavsiyeniz faydalı.
    ben kendi motoruma motul 7100 koydum, siz 5100 koymuşsunuz, aradaki fark hakkında bilgi verebilir misin?
    7100'de motor fan açacak kadar ısındığında vites düşürmek gürültülü hal alabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:48 ----------

Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzoz ses(sizliği) ile ilgili atraksiyon yapan var mı?
    Bu arada yağ ve yağ filtresi değişimi için çok amatörce bir video hazırladım. İhtiyacı olanlar için şuraya ekliyorum.
    https://youtu.be/ogEXp0B3T18
    eline sağlık öncelikle. Videonun özellikle, yağ filtresini elle sıkma tavsiyeniz faydalı.
    ben kendi motoruma motul 7100 koydum, siz 5100 koymuşsunuz, aradaki fark hakkında bilgi verebilir misin?
    7100'de motor fan açacak kadar ısındığında vites düşürmek gürültülü hal alabiliyor.

Motosikleti
    kawasaki vn900 classic
    merhaba herkese. sol kütüğe ihtiyacım var. duyan gören olur da haber verebilirse sevinirim. teşekkürler (2012 vn900 classic)
    05334156255

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Alıntı black_light adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube da video altında bunlara yanıt vermiştim bildiğim kadarıyla. Ben de sırf başlık hareketlensin diye yazıyorum (:

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Alıntı blackarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ... motorun hızlanmasıyla ilgili biraz sıkıntı vardı Z motordan randevu aldım ve gecen hafta bakımını yaptırdım. ilk aldığımda debriyaj balataları bitmek üzere demişti bakan servis o olduğunu düşünüyordum yanılmamışım balatalar bitmiş saçlarının rengi değişmişti yaylardan 2 taneside biraz kapanmış olduğunu söyledi bakan usta , şu anda gayet iyi gidiyor . Bütün bunları neden yazdım diye sorarsanız sırf forum hareketlensin diye ;)
    Sıhhatler olsun abi. Kazasız belasız sürüşler..

Motosikleti
    herkese tekrar merhaba ... havaların yavaş yavaş soğumaya başladığı tatil, programlı gezilerin vs. seyrekleştiği bir mevsim olması dolayısıyla tanışma ve sürüş için bir toplanma teklif ediyorum . Çoğunluğun rahat ulaşacağı bir yerde kısa bir çay kahve molası gibi düşünün ...

Motosikleti
    kawasaki vn900 classic
    merhaba herkese. gösterge altında ki reset düğmesine ihtiyacım var. duyan gören olur da haber verebilirse sevinirim. teşekkürler (2012 vn900 classic)
    05334156255

Motosikleti
    Alıntı ozgozt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese. gösterge altında ki reset düğmesine ihtiyacım var. duyan gören olur da haber verebilirse sevinirim. teşekkürler (2012 vn900 classic)
    05334156255

https://i.hizliresim.com/6avqLE.jpg
    bulma ihtimalin biraz zor gibi..

ama yenisi yapılabilir diye düşünüyorum

Motosikleti
    kawasaki vn900 classic
    3d yazıcı gibi bir şeyle mi?

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı ozgozt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3d yazıcı gibi bir şeyle mi?
    Endüstriyel su geçirmez butonlar var, uygun çaplarda bulunabilir.
    https://www.aliexpress.com/item/1Pcs...f-ae60210267b6
    ..............
    https://www.aliexpress.com/item/10pc...803550108.html
    ........

Motosikleti
    kawasaki vn900 classic
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilginize teşekkürler.
    emremm bunu beğendi.

black_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vn 900 Classic Special Edition
    selamlar dostlar;
    ""FREN BALATASI""
    ustanın son taktığı fren balatası tahmin ettiğimden önce bitti, şimdi en iyi olanın peşindeyim. Sizlerin deneyimlerine de başvurmak istiyorum.
    FA229HH kodu ile satılmakta olan :
    https://urun.n11.com/yedek-parca/kaw...9hh-P293224378
    ürünü en sağlam ve uzun ömürlü olacağı yönünde tavsiye almış ürün.
    Fiyatını baz alarak fiyat/performans ürünlerine de açığım.
    daha önce yağ filtresinde uyguladığım bir yöntem olan: Üretici firmayı baz alarak aynı ürünün düşük cc motorlara uyan modelini alarak aynı ürünü daha ucuza almıştım. Sorum şu: aynı balata başka hiç mi araca uymuyor, uyan balatayı bulsak sakıncaları olabilir mi.
    Mutlu sürüşler hepimize.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bende vn900 varken ebay dan alıyordum 20 dolar civarlarına ebc .. tabii dolar o zaman 1800 falandı.. şu rakamlara bak avuç içi kadar balata 250tl..

ilanda ürünün kodu FA229HH yazıyor bu kodda aratırsan muadil çok marka çıkar.. zira o balata vn900 özel bir balata değil..

Buldum.. fitment kısmında uyumlu bütün modeller yazıyor.. ön sayfadada yazıyor ama fitment kısmında tam liste var..

https://www.denniskirk.com/ebc/double-h-sintered-metal-brake-pads-fa229hh.p194840.prd/194840.sku
    black_light bunu beğendi.

Motosikleti
    merhaba , geçen hafta soğutma sıvısının 2 sene de bir değiştirilmesi gerektiğini öğrendim kılavuzda da aynı şey yazıyormuş zaten.Eneos marka antifiriz ve saf su alıp karıştırdım önce depo ve radyatördeki suyu boşalttım yaklaşık 2.5 litre çıktı , fakat yeni hazırladığım sudan ancak 2 litre koyabildim .Hava kalmıştır diye boşaltıp tekrar koydum sonuç değişmedi bu arada sıralamayı şöyle yaptım ;önce radyatörü doldurdum yedek kabın ağzı açıken motoru çalıştırıp fan devreye girinceye kadar bekledim sonrasında hava civatasını gevşetip,sistemdeki havayı almak için bir miktar akmasını sağladım, daha sonra da yedek depoyu doldurdum ,ama yine boşalttığım kadarını aldıramadım .Eksik yaptığım bir şey mi var acaba ? bilen varsa beri gelsin

Motosikleti
    merhaba , vance hines big radıus 2 egzoz kullanan var mı? varsa; sesi bir tık azaltmak için susturcu vs herhangi bir şey kullanan var mı , veya ne önerirsiniz ?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler