Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket:

Katılımcı sayısı
0. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 0 0%
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Mobylete, Peugeot, Bisan 103 ve 105 Ciler Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı morveotesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiden mobilete bınmıştım ama bır teker patladı allah sızı ınandırsın yoldan bayana laf attık onun bedduası tuttu galıba 1 gun boyunca motorun lastıgı yaptırmak ıcın ugrastım bısıkletcı tekerı yaptı takamadı motorcuya goturdum en sonunda o yaptı mobiletın bıde ön freni tutuyordu allaha emanet gıdıyordum anlıyacagınız
    mobilet ahlaklı motordur kendi üzerinde öyle işlere müsaade etmez bi arıza çıkarır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    70 lik görünen fakat 81lik çelik segman piston mob
    aynen alıcam bitane 103 çıkçam caddeye motoruna kapışçam vidolarınıda size yolucam

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı GENERAL_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen alıcam bitane 103 çıkçam caddeye motoruna kapışçam vidolarınıda size yolucam
    bunların yenisi satılıyormuki kaç para
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    evet sıfırı satılıyor sıfırının fiyatı 1700
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

Motosikleti
    ya millet buralarda 400 ytl 600 ytl öle değişio 200 e de var motorlarda güsel

ama 2 . el yada toplama senin dedin taplamanındaha fazlası 1700 çok bea toplarsan kendin 1100 1000 gibi

Motosikleti
    ybr125 2008
    şu motorları trde üretip de yüksek fiyatlara satan tüm firmaları kınıyorum.
    fiyatları ucuzlasa 1000ytnin altına düşse bence hala binilecek motorlar.

Motosikleti
    abi üretilmiyor sanırım ama kendinde toplayabilirsin buralarda böle bursa burası resimleri çekip yolluyayım isterseniz motorların

Motosikleti
    konuyu devam ettirelim zati bi 103 kalmış elimizde hadi millet hadiiiiiiiii

Motosikleti
    MOBİLET
    bigbangson
    BEN BU ARKADAŞIN DEDİKLERİNİ GAYET MANTIKLI BULUYORUM MOBİLETLER BİN BASIO DESELER İNANIRIM 12 SİLİNDİR
    MOBET DELİOLUR BENİM YAŞ 13 BABAM MOBET ALDI RUHSAT İŞLEM LERİ FALAN SÜRÜO DAHA GÖRMEDİM bigbangson ÖZELLİKLE BU ARKADAŞIN SORULARIMI CEWAPLAYIP YORUMLAMASINI İSTİYORUM
    DAHA SADE MOTORUN MARKASININ MOPET OLARAK BİLİYORUM MOBETİN KAÇ cc OLDUNA NASIL BAKAYIM MOTORU ORJİNALMİ SENİN YAPACAKLARINI PİLANLARINI FALAN HEP BİLGİSAYARA KOPYALADIM SEKMAN FALAN NE BİLMİYORUM AMA KONUŞTUKLARINIZDAN KAPMAYA ÇALIŞIYORUM ŞU GÖVDE AYRILMASI FALAN MOTORUN YAN KAPAKLARINI SÖKÜPMÜ BAKIYIM SÖKME İŞLERİNİ SEWERİM TAKMAYIDA BECERİYORUM BİSİKLET HASTASIYIM GELİŞTİRDİM ARTIK USTA YIM AMA ŞİMDİ MOBET İLK MOTORUM ONDA ÖRENİCEMİ SANIYORUM HERŞEYİ VE ŞU ÇAMURLUKLARI PEDAL KAPANI ARKA SELEYİ NİKELEJ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA MOTORU GÖRMEDİM KOLDUĞU ARKAYA DORU UZUYOMUŞ NEDERSİNİZ NE MARKADIR KÖYDE BİNİCEM MOTORA SENEYE İSTANBUL SOKAKLARINDAYIM İNŞALLAH bigbangson KARDEŞ
    SENİN FİKİRLERİNİ AYRICA BEKLİYORUM SENİN SONUNA KADAR ARKANDAYIM

HE BİDE NETÜR GÜÇLEŞTİRMELER YAPIYIM MOTOR KÖY YOLLARINA İKİ KİŞİ YOKUŞ ÇIKMASI 130 U BULMASI VE GÜÇLÜ OLMASINI İSTİYORUM ONA GÖRE ÇÖZÜMLER SÖLE NETÜR YA KULLANIYIM BU YAYI BEN ZİN DEPOSUNAMI KOYUYORUZ TİNER FALAN BİLİRİM OİŞLERİNE CEWAPLARI BEKLİYORUM
    WE DÜZCE VEYA İSTANBULDA HANGİ USTADA YAPTIRAYIM BU İŞLERİ

ŞİMDİ YAŞIMDAN DOLAYI BU NASIL YAPTIRI FALAN DERSENİZ ALINIRIM YAŞ ÖNEMLİ DEYİL ÖNEMLİ OLAN KABİLİYET BEYİNYAŞI HAYELLERİNOLMASI VE HAYALGÜCÜ DÜR

HEE BİDE CEWAPLARINIZI LÜTFEN ENGEÇ OKULLAR KAPANDIĞINDAN 1 HAFTA SONRA VERİN YOK SA OKUYAMAM TAKİP EDEMEM 12 SİLİNDİR MADDİ YÖNDEN BAYA ETKİLER AMA BAŞARABİLECEYİNE İNANIYORUM bigbangson

BİDE BURAYA NASIL FOTORAF KOYUCAM

crxforever

BU ARKADAŞTA İYİBİR MOBET ÇİYE BENZİYOR KONUŞMALARINDAN SENİNDE AYRI AYRI YORUMLARINI BEKLİYORU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu mobiletler 95 oktan kursunsuz benzinle gidermi extra yağ mağ koymadan?

Motosikleti
    gider fakat bir süre :D yağ koyman gerekir motora ii gelir

Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı Atay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mobiletler 95 oktan kursunsuz benzinle gidermi extra yağ mağ koymadan?
    yağına çok dikkat etmek gerekir kurşunsuz benzin kullanırken. yağsız gitmez birkaç km sonra kilitler.

Alıntı =AZRAİL= adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bigbangson
    BEN BU ARKADAŞIN DEDİKLERİNİ GAYET MANTIKLI BULUYORUM MOBİLETLER BİN BASIO DESELER İNANIRIM 12 SİLİNDİR
    MOBET DELİOLUR BENİM YAŞ 13 BABAM MOBET ALDI RUHSAT İŞLEM LERİ FALAN SÜRÜO DAHA GÖRMEDİM bigbangson ÖZELLİKLE BU ARKADAŞIN SORULARIMI CEWAPLAYIP YORUMLAMASINI İSTİYORUM
    DAHA SADE MOTORUN MARKASININ MOPET OLARAK BİLİYORUM MOBETİN KAÇ cc OLDUNA NASIL BAKAYIM MOTORU ORJİNALMİ SENİN YAPACAKLARINI PİLANLARINI FALAN HEP BİLGİSAYARA KOPYALADIM SEKMAN FALAN NE BİLMİYORUM AMA KONUŞTUKLARINIZDAN KAPMAYA ÇALIŞIYORUM ŞU GÖVDE AYRILMASI FALAN MOTORUN YAN KAPAKLARINI SÖKÜPMÜ BAKIYIM SÖKME İŞLERİNİ SEWERİM TAKMAYIDA BECERİYORUM BİSİKLET HASTASIYIM GELİŞTİRDİM ARTIK USTA YIM AMA ŞİMDİ MOBET İLK MOTORUM ONDA ÖRENİCEMİ SANIYORUM HERŞEYİ VE ŞU ÇAMURLUKLARI PEDAL KAPANI ARKA SELEYİ NİKELEJ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA MOTORU GÖRMEDİM KOLDUĞU ARKAYA DORU UZUYOMUŞ NEDERSİNİZ NE MARKADIR KÖYDE BİNİCEM MOTORA SENEYE İSTANBUL SOKAKLARINDAYIM İNŞALLAH bigbangson KARDEŞ
    SENİN FİKİRLERİNİ AYRICA BEKLİYORUM SENİN SONUNA KADAR ARKANDAYIM

HE BİDE NETÜR GÜÇLEŞTİRMELER YAPIYIM MOTOR KÖY YOLLARINA İKİ KİŞİ YOKUŞ ÇIKMASI 130 U BULMASI VE GÜÇLÜ OLMASINI İSTİYORUM ONA GÖRE ÇÖZÜMLER SÖLE NETÜR YA KULLANIYIM BU YAYI BEN ZİN DEPOSUNAMI KOYUYORUZ TİNER FALAN BİLİRİM OİŞLERİNE CEWAPLARI BEKLİYORUM
    WE DÜZCE VEYA İSTANBULDA HANGİ USTADA YAPTIRAYIM BU İŞLERİ

ŞİMDİ YAŞIMDAN DOLAYI BU NASIL YAPTIRI FALAN DERSENİZ ALINIRIM YAŞ ÖNEMLİ DEYİL ÖNEMLİ OLAN KABİLİYET BEYİNYAŞI HAYELLERİNOLMASI VE HAYALGÜCÜ DÜR

HEE BİDE CEWAPLARINIZI LÜTFEN ENGEÇ OKULLAR KAPANDIĞINDAN 1 HAFTA SONRA VERİN YOK SA OKUYAMAM TAKİP EDEMEM 12 SİLİNDİR MADDİ YÖNDEN BAYA ETKİLER AMA BAŞARABİLECEYİNE İNANIYORUM bigbangson

BİDE BURAYA NASIL FOTORAF KOYUCAM

crxforever

BU ARKADAŞTA İYİBİR MOBET ÇİYE BENZİYOR KONUŞMALARINDAN SENİNDE AYRI AYRI YORUMLARINI BEKLİYORU
    slm
    düzcede durum ne bilmiyorum ama buralarda yani istanbulda moped pek kalmadı. ustalar da pek uğraşmıyorlar. 2 veya daha fazla silindirli mobilet fantezi amaçlıdır yapılır ama seni istediğin gibi köy yollarına otobana gelecek bir durumu yoktur çok fazla özen ve ayar ister ömrü diğer mopedlerden kısa olur. bence önce orjinali söküp takarak kendini geliştirsen daha iyi olur.ayrıca hem rampayı iyi çıkan hem de 130 basacak mobilet pek mümkün değildir. mobilet dişlileri değişerek yüksek hızlara çıkar. ve senin de bisikletten bildiğin gibi iyi hız yapan dişlide tırmanma performansı düşer.

mobilet ile hız yapmanı pek tavsiye etmem özellikle istanbul yollarında. burada yollar o kdar bozuk ve trafik o kadar dengesiz ki fabrika çıkışı 120 130 km hıza çıkabilen bir motorla bile bazen tehlikeli olabiliyor.ben genelde 70- 80 km hızı geçmiyorum onu da otoyola çıkmam gerektiğinde arabalar çok sıkıştırınca
    yapıyorum.

Motosikleti
    Vespa Et 4 150
    haklısın İstanbulda moped devrı kapandı 1 sene once ÇİN malları yuzunden malesef bitti lale devri. =)

Motosikleti
    bitti ama bursa da inegöl ilçesinde oturuyorum burda yeniden başlamış gibi tamirciler mobilet dükkanı açıo veya topluyosunuz buralarda motoruna yarış yapılıyor caddede bide zevkli gelio jandarmadan kaçılıo :D:D:D:D hermotorun bi ismi var ve sahiplerinin isimlerini sölemiyolar sahibine motorun adı olarak seslenilio mesela bana GENERAL denio:D:D:D:D

Motosikleti
    MOBİLET
    kardeş saol bilgileriçin ben istanbuldanım biliyorum düzce olarak yazdım bisiklette ön büyür arka küçülürse hızlı olur ve aynı zamanda rampada okadar zorlanır ve çıkamassın demek aynıymış ben ilk parçalarını söküp takmayı örenicem saol sorularım olacak size mobileti elime bi alayım

kardeş nasıl ya kullanıyım bide bu yayı benzin deposunamı koyucaz

he bide nasıl resim koyucaz buraya herkez koymuş bişeyler

Motosikleti
    valla eveet ya biri sölese ne ii olur

Motosikleti
    ybr125 2008
    kardeş saol bilgileriçin ben istanbuldanım biliyorum düzce olarak yazdım bisiklette ön büyür arka küçülürse hızlı olur ve aynı zamanda rampada okadar zorlanır ve çıkamassın demek aynıymış ben ilk parçalarını söküp takmayı örenicem saol sorularım olacak size mobileti elime bi alayım

kardeşşşş ben 26 yaşındayım.lütfen kardeş deme bana

aynen bisikletteki gibi dişli olayı.modifiye etmeden önce normal hali ile söküp takmanı öneririm motorunu.daha sonra ince ayarları kurcalaya kurcalaya öğrenirsin.
    benzine %5 oranında yağa katacaksın ister bir bidonla koyup çalkalarsın istersen depoya koyup motoru sallarsın ama yağ çok çok önemli.

resim koyma işi de şu şekilde :
    www.imagescack.us sitesine gireceksin. orada "gözat" diye bir buton var tıklayıp bilgisayarındaki resmi yükleyeceksin. daha sonra orada çıkan linki
    forum sitesindeki cevaplama panosunda üstte küçük simgeler var. sondan 6. olanı tıklayıp linki yapıştırdın mı resmi yüklemiş olursun.

Arkadaşlar benim makinada bi sorun war.Akşam çıktığmda arkadaşlarım dedi kıvılcım attırıyormuş elektirikte kesik geliyo.bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi?
    Resim
    http://img411.imageshack.us/my.php?image=abcdz2.jpg

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GENERAL_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla eveet ya biri sölese ne ii olur
    http://www.motosiklet.net/forum/foru...i-anlatim.html

http://www.motosiklet.net/forum/foru...i-anlatim.html

Alıntı kadir294 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim makinada bi sorun war.Akşam çıktığmda arkadaşlarım dedi kıvılcım attırıyormuş elektirikte kesik geliyo.bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi?
    Resim
    http://img411.imageshack.us/my.php?image=abcdz2.jpg
    karbiratör ve bujide sorun vardır büyük ihtimalle elektrik için de yeni elektrik alabilirsin ..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peco 105 vardı, eski dostum 5000km di galiba sattım ama komşuma sattım yine görüyom sağda solda
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler