Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket:

Katılımcı sayısı
0. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 0 0%
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Mobylete, Peugeot, Bisan 103 ve 105 Ciler Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    70cc 105 motorlarının çekişi silindir hacminden dolayı 50liklerden daha iyidir.
    şişme olayına gelince 50liklerin hacmi düşük olduğu için petekleri daha derindir.ve daha az zorlandıkları için daha geç ısınırlar.105 silindir kullanacaksan karbüratör memelerini büyütüp daha küçük arka dişli ve daha serbest bir egzozla daha randımanlı olur.
    yine de şişiyor memnun kalmadım dersen tek segmanlı gılardoni silindiri öneririm.
    yüke ve rampaya 105in emo silindiri kadar gelmese de hız ve uzun yol olarak
    pejo veya mobilet kullanıcısını tatmin edecek bir silindirdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cdd

gençler bende de peco cobra var, 2 yıldır kullanıyorum 3500 km yaptı, bir defa servise gitmedim, yaptığım tek şey çekişi düşünce bujiyi topraklamak, sonra eskisi gibi oluyor. ama bu aralar gaz vermessem durunca motorda stop ediyor. hareket halinde de gaz vermezsem hiç benzin patlatmıyor, nedenini bilen varsa minnettar olurum,..
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.a beyler bende de 96 model beldesan super 51 var 2 sene önce motorunu yeniledim 70 lik yaptım çok atak oldu.çok sağlam makinalardır sağlamlığına diyecek lafımız yokçkısmetse seneye çiftli yapmayı düşünüyorum veya temiz mz bulursam mz alcam...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    peugeot 103
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gençler bende de peco cobra var, 2 yıldır kullanıyorum 3500 km yaptı, bir defa servise gitmedim, yaptığım tek şey çekişi düşünce bujiyi topraklamak, sonra eskisi gibi oluyor. ama bu aralar gaz vermessem durunca motorda stop ediyor. hareket halinde de gaz vermezsem hiç benzin patlatmıyor, nedenini bilen varsa minnettar olurum,..
    arkadaşım karburötürunun uzerinde rolant vidası var yan kapagı sök motoru calıstır hafif hafif gaz vererek vidayı ac veya cok acıksa kapat motor gaz vermedende calısıyorsa ayarın olmuş demektır

yardımcı olduysam ne mutlu sorunlarınız için bana mail atabilirsiniz
    midnightsetra@gmail.com

Alıntı nebi64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slmlar arkadaşlar ben bi motor aldım bisan star 103 0 aldırm henüz 380 km de ama fazla hız yapmıyo 40-45 arası özelliklerine gelince
    bisan star 103
    model:2007
    km:380
    hız karbıratörü
    ha bide 49 dd yazıo o ne cc deilmi
    ve turbo susturuculu egzoz neden hız yapmıyo sizce cevapları bekliom
    arkadasım motorunun yava gitmesi 2 şeyden kaynaklanıyordur

1-turbo egzos kısın kullanmak icindir yazın havalar sıcak oldugu icin motoru yorar yaz aylarında normal egzos kullanmanı oneririm
    2-karburötörunun memesi hafif ac (nerede oldugunu biliyorsan yoksa bilen birine )

kolay gelsin

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tyrone yardım için saol ama ondan değlmiş, sanayiye gittim, karbüratör sorunlu ewet, hava filtresi tıkanmış ve hava-benzin karışımının yapıldığı bölümde bi problem varmış adama sordum üstü kapalı anlattı (meslek sırrı mıdır nedir, benimki gibi bi probleminiz olursa; (ustanın yaptığı)

karbüratörü tamamen sökün, parçalayın , özellikle hava filtresini benzinle iyice yıkayın silin, diğer parçaları da silin,(bazı parçaların üzerinde çok durdu ama anlamıyorum o kadar) zaten bunları anlatmakla yapamazsınız, ben 5ytl verdim yeni rodajlı gibi oldu, 75km yi buluyor, ama güzel sesler geliyor fazla basmayın bu motorla, birde ayakları üzerinde gazı köklemeyin kökletmeyin, kranka zarar verebilir ve hiç motora yardımcı bi hamle değil.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    peugeot 103
    yardım edebildiysem ne mutlu ama ben rahat bi 90 95 yapabiliyorum ustelik benimki orjinal herşeyi açman lazım motoru

Motosikleti
    pejogeut altı glordın sarı sementa model yok

Işte Benim Set

Alti Glordin Sari Sementa 19.19 Kabratör 36 Dişli 4'lü Manifort Devirli Grank Polini Egzos Pejogeut 153 Iskelet Beden Adi Manik Yarişlarda Taninir Gaziantebin Ve Adananin En Gözde Motoru

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KU_Bİ_LA_Y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alti Glordin Sari Sementa 19.19 Kabratör 36 Dişli 4'lü Manifort Devirli Grank Polini Egzos Pejogeut 153 Iskelet Beden Adi Manik Yarişlarda Taninir Gaziantebin Ve Adananin En Gözde Motoru
    resim isterüük...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar intoko.com en guzel adres sakarya da bu ısın mekanı gırın bakın tavsıye ederım en guzel motorlar modifiye nedir ogrenın...!

bende eskiden bi 50cc spx'l 103 vardı onu 105 yaptım 70cc oldu bide 105 karbüratör almıştım motor yer uçağıydı hiç oynama yapmadan 95 yapıyodu bu işlemleri yaptığımız motorlara burda piç motor diyolar arkadaş doğru diyo bakın anlarsınız

Motosikleti
    as t1
    motor süper olmuş valla egzostları nasıl yapmışlar öyle

Alıntı tyrone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım motorunun yava gitmesi 2 şeyden kaynaklanıyordur

1-turbo egzos kısın kullanmak icindir yazın havalar sıcak oldugu icin motoru yorar yaz aylarında normal egzos kullanmanı oneririm
    2-karburötörunun memesi hafif ac (nerede oldugunu biliyorsan yoksa bilen birine )

kolay gelsin
    tşk ederim ama şeyi anlamadım karburötör memesini hafif aç demişin bu rolantimi yoksa başka bişimi bide 1-2 sorum war

benim kayışım tırtırsız kayış o kaydırıyor olabilirmi bide benim bir ara bujim benzin çok yaglı olduu için yaglanıp durdu ve ben onu temizleyim kullanuıodum ama deiştirmedim ondanda olabilirmi ??? tşk

...

arkadaşım 1995 senesinde baban sünnetlik hediyesi olarak aldığıpejoyu gözüm gibi baktım üstünde tek cizik yoktur farklı b silindir vardır gerekli olan herşey üstündedir 45.12 anla işte sonra onu cift kafa yapmaya karara verdim gaz terazisini tam olarak tutturamasamda oldu ama onu benden bi parca olarak saklarım şimdi 5 tane motorum var ama onun yeri başka

Motosikleti
    Mobilet 52cc
    bu mobiletler yağlı benzin istiyor değil mi? bir litrede ne yakar mesela?
    [COLOR="Pink"]63AH057[/COLOR] [COLOR="Magenta"]Modifiye [/COLOR][COLOR="Plum"]Bizim [/COLOR][COLOR="Red"]İşimiz[/COLOR]

Motosikleti
    70 lik görünen fakat 81lik çelik segman piston mob
    s.a millet formu okuyorum hergün süper şeyler var bana da bi yardımınız olursa çok sevinirim... öncelikle başlayayım olursanız yardımcı.?:
    ben bi motor bakıyorumda
    1 karbüratörü kaçlık yaptırayım
    2 bujisi nasıl olsun
    3 nikelajlayayımmı
    4 silindir ne marka olsun
    5 ekzoz ne marka olsun
    bunları söylermisiniz fazla bilgim yok biraz yardım lütfen

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı GENERAL_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a millet formu okuyorum hergün süper şeyler var bana da bi yardımınız olursa çok sevinirim... öncelikle başlayayım olursanız yardımcı.?:
    ben bi motor bakıyorumda
    1 karbüratörü kaçlık yaptırayım
    2 bujisi nasıl olsun
    3 nikelajlayayımmı
    4 silindir ne marka olsun
    5 ekzoz ne marka olsun
    bunları söylermisiniz fazla bilgim yok biraz yardım lütfen
    mete_han abi bi el at gözünü sevem beqle hocam çağırıdım birazdan gelir sevgi kelebeği.
    Orgazma Dudak Büktürür

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alt makine istiyosanız polini alacaksınız en kralı budur bence mobilette bnm abim sahsen polini hastası...

mobileti var...ama alt makinesi polini diil malefes..

hatta onun atasözü bile var --> kızların nazına polininin aragazına

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alt makine istiyosanız polini alacaksınız en kralı budur bence mobilette bnm abim sahsen polini hastası...

mobileti var...ama alt makinesi polini diil malefes..

hatta onun atasözü bile var --> kızların nazına polininin aragazına
    polini izmirde satılıyor.oradan bulabilirsiniz.

Motosikleti
    70 lik görünen fakat 81lik çelik segman piston mob
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han abi bi el at gözünü sevem beqle hocam çağırıdım birazdan gelir sevgi kelebeği.
    kimsin lan sen artist

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    eskiden mobilete bınmıştım ama bır teker patladı allah sızı ınandırsın yoldan bayana laf attık onun bedduası tuttu galıba 1 gun boyunca motorun lastıgı yaptırmak ıcın ugrastım bısıkletcı tekerı yaptı takamadı motorcuya goturdum en sonunda o yaptı mobiletın bıde ön freni tutuyordu allaha emanet gıdıyordum anlıyacagınız

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler