Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni Başlayanlara Sorunsuz Tercih Suzuki GN 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Arkadaslar selam. Haziran basında Suzuki GN 125 aldım. Su ana kadar 2500 km yol yaptım. 1 depo benzinle ( 20 YTL ) 400 km yol yapabiliyorsunuz. 9 beygir olması dolayısıyla 120 kilo toplam da yukle , iyi bir seyahat yaşanabilir. Ama daha kilolu biriyseniz zorlanabilirsiniz. Motorun ağırlığı 110 kilo. Kontrolü kolay. Bu motorlar çinde toplanıyor. Ama birçok parçası orjinal japon. Azami hızıda 90 - 100 km rahat yapıyor. Titreşim 70 - 80 km in üzerine çıkıldıkça az da olsa hissedilıyor. Ben hız sevmem yavaş yavaş gezerim derseniz super bir tercih. Sıfırının Fiyatı 3.000 Ytl . Öyle pahalı bir tercih de değil. Sonuçta Suzuki...

29.07.2006

Arkadaslar motorumu alalı 1 sene oldu . Su ana kadar 8000 km yol yaptim . Bu zaman zarfı icerisinde motoruma olan sevgim hergecen gun artti. Motoruma ilk once yan canta sisi canta ve sosis canta aldım . yan cantalar arkada oturanın ayak basamagını kapadıgından arka basamak ve sisibar aldım . Onune koruma demiri aldım . Allaha sukur daha dusupde zarar vermedim . Keawey 150 ligin on camı cok hosuma gidiyordu ondan aldım . Metzeller 110 - 90 arka lastık aldım . Depo nun uzerine cizilmesin diye koruma aldım . Bu extralarla soyle bi bakıldıgında kel bir suzuki gn 125 ile arasında daglar kadar fark oluyor. Motorum bu zamana kadar beni ne yolda bıraktı nede uzdu. Bakımlarını kusursuz yaptım . Her 2000 km de yagıdı degistiyorum . Her 1000 km de zincirini yaglıyorum . Motorunuza iyi bakarsanız oda size iyi bakar bunu sakın unutmayın . Motor sevdalısı arkadaslara Suzukiyi herzaman tavsiye ederim ...

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    leokaplann bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    bilgiler için teşşekkürler
    ERASER WİLL COME BACK

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    kivanctf , benim bi arkadaşım da çok beğenerek biniyor gn125 ine, daha ağır kişiler için gn250 side var, tavsiye edilir.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

ümit deveci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN125 VE Mondial UT150
    bende de bir tane var, çok menunum 2 senedir hiç sorun çıkarmadı . bir kere istanbul ankara arası gittim geldim. Beygir konusunda bir yalnışın olmuş 9 beygir değil 12 beygir gücünde bir motor.

seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    suzuki yamaha honda hepsi kaliteli motosikletler
    Ybr
    10 xx xxx

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben de bu gn125'i arıyorum ama suzikinin sitesinde yok, istanbulda bayiileri nerelerde var bir de bu aletin yeni modeli çıkıyor mu. Benim bildiğim en son 2005 çıkmıştı. Gn250 ile fiyat farkı çok mu?Ben artçıyla kullanıcam ama ikimizde 70 kg üstüyüz bu alet kaldırır mı? bana bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. Olmazsa Regal Raptor düşünüyorum.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gn 250 fiyat farkı var ucuk fiyat çekmiş suzukide 250 liklere.

ümit deveci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN125 VE Mondial UT150
    Bahçelievlerde tekay ve anadolu yakasında korlas diye iki suzuki bayii var ama telefonlarını bilmiyorum. Suzuki'nin harbiyedeki merkez telefonu verebilirim bu telefondan ellerinde olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

212 2329574

birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    bende sitesinde göremedim benim ilk kullandığım motorlardan bir tanesi idi çok güzel kullanımı vardı. kullanmaya doyamazsınız dengesi hoş ve her yola gelen bir motor 250 li liklerini fiyatı ne kadar acaba motocar ı almasaydım gider pazarlık eder birazda kredi çeker alırdım.
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

rutti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir tanede bende var. sorunsuz ve çok keyifli. rengi siyah. 115 kg olmama rağmen sıkıntı çekmiyorum. serviste kullandığımız için arkasına özel bir aparat yaptık. arızalı motorları yolda belde alıp, yükleyip getiriyoruz. eşek gibi kullanıyoruz anlıyacağınız.

suzukinin fiyatlar dengesiz. sanki gsx fiyatlarına yaklaşmaya çalışıyolar.

Motosikleti
    Arkadaslar motorumu alalı 1 sene oldu . Su ana kadar 8000 km yol yaptim . Bu zaman zarfı icerisinde motoruma olan sevgim hergecen gun artti. Motoruma ilk once yan canta sisi canta ve sosis canta aldım . yan cantalar arkada oturanın ayak basamagını kapadıgından arka basamak ve sisibar aldım . Onune koruma demiri aldım . Allaha sukur daha dusupde zarar vermedim . Keawey 150 ligin on camı cok hosuma gidiyordu ondan aldım . Metzeller 110 - 90 arka lastık aldım . Depo nun uzerine cizilmesin diye koruma aldım . Bu extralarla soyle bi bakıldıgında kel bir suzuki gn 125 ile arasında daglar kadar fark oluyor. Motorum bu zamana kadar beni ne yolda bıraktı nede uzdu. Bakımlarını kusursuz yaptım . Her 2000 km de yagıdı degistiyorum . Her 1000 km de zincirini yaglıyorum . Motorunuza iyi bakarsanız oda size iyi bakar bunu sakın unutmayın . Motor sevdalısı arkadaslara Suzukiyi herzaman tavsiye ederim ...

[IMG][/IMG]
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Merhaba, Bir arkadaşımda Suzuki gn 125 var. 94 Model, 2000km. Piyasa fiyatı kaç YTL eder, bilgi verebilirseniz memnun olurum.

Motosikleti
    Alıntı exagnos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Bir arkadaşımda Suzuki gn 125 var. 94 Model, 2000km. Piyasa fiyatı kaç YTL eder, bilgi verebilirseniz memnun olurum.
    Sanrırım 2004 demek istedin piyasası 2000 ila 2500 YTL arasında değişmektedir .
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Evet yanlış yazmışm 2004, teşekkür ederim.

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    bu modellerin çoğu Jingcheng tarafından yapılıyor, Jingcheng Mondial'e Zat150 modelini yapan firma, Suzuki ile anlaşmları var ve Çin'in dev motor üreticilerinden biri.

http://www.jincheng.com/cpxl/MotorDe...ptype=JC125-9A

arkadaşımız sorunsuzluk konusunda haklı, ben de aynı fabrikada yapılmış olan zat150 kullanıyorum bakımını yaparsan üzmüyor, yolda bırakmıyor.

http://www.jincheng.com/cpxl/MotorDe...&ptype=JC125-9

http://www.jincheng.com/cpxl/MotorDe...=1&ptype=GX125

önce bakım!!!!
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

kanuni 150 seylan

arkadaşlar 150 lik kanuni seylan kullanan varsa motoru nasıl buluyorsunuz

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    biraz küçük bi motor ama yeni başlama için gercekten ideal

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    bu motor çin malı arkadaşlar

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    evet jincheng suzuki ile anlaşmalı, mondial de birçok modelini jincheng e yaptırtıyor. mct250(jc250-6) de bunalrdan birisi.
    bu konu hort olmuş
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler