Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Xt 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORSIKLET-MODIFIYE-DOGA
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kökten halledilmek yerine kanımca rulman zamanla sıkıntı yaratacaktır. Boşuna yataklı yapmamış amcalar
    Desene xt 660 larda o zaman zamanla sıkıntı yaratacakdır. Xt üst kapak sorunu kronıkdır fabrika bile kabul etmiş yeni modelde rulmana geçmiştir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ccbilgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Desene xt 660 larda o zaman zamanla sıkıntı yaratacakdır. Xt üst kapak sorunu kronıkdır fabrika bile kabul etmiş yeni modelde rulmana geçmiştir.
    XT yi yağsız kullanmadığın sürece kırmak imkansızdır bana göre.

Sorun: Benzin kaçıran depo musluğu...

Çözüm : YBR Benzin musluğu Hem de kendinden filtreli!!!

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    herkese selamlar, xt600'e yan çanta koyacağım elinde yan çanta demiri olup bana net fotoğraf ve ölçü verebilecek olanınız var mıdır acaba?
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

Motosikleti
    Yamaha XT 600 E
    selamlar benimde xt arka janta ihtiyacım var yardımcı olabilecek var mı? iyi akşamlar

ekaragz82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    arkadaşlar xt600 e almayı düşünüyorum. Tecrübeli arkadaşlar dikkat etmem hassas noktalardan bahsedermisiniz.

Countdown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xt 600
    burası baya pasif kalıyor anladığım kadarıyla ama yine de duyurayım xt 600 göstergeleri lazım takım olarak. elinde olan şurda vardır diyebilen varsa görüp duyan yönlendirirse sevinirim.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Countdown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası baya pasif kalıyor anladığım kadarıyla ama yine de duyurayım xt 600 göstergeleri lazım takım olarak. elinde olan şurda vardır diyebilen varsa görüp duyan yönlendirirse sevinirim.
    Fatih abi ankara sayfasında yazmıştı
    bende alternatif bir yönten söyleyebilirim
    takım olarak değilde sadece hız göstergesi asyanın tay200 modeli ile uyumlu ebat olarak asyanın sitesinden fiyatına bakabilirsiniz..
    ANGARAJ

Doğru gösteriyor mu? :O

Motosikleti
    Doğru gösteriyor mu? :O
    sence
    ANGARAJ

http://www.aliexpress.com/store/product/zongshen-ZS125GY-150GY-200GY-125cc-Motorcycle-Odometer-Speedometer-speedo-meter/207293_1221932782.html

Sanırım bundan bahsediyorsunuz... 120 km/h son bunun. Peki o nasıl olacak? Ayarı falan var mı?

Countdown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xt 600
    benim asıl sıkıntım devir saati ile olduğu için ayar dahi olsa dertli iş.ama bir iki parça eksikliği varsa hakikaten faydalı olabilir bu asya. gerçi dr ler ve benzer motorlarınd a göstergeleri uygun aslına bakarsanız ama olmuşken yamaha olsun bizim olsun. istanbuldan şimdi adını hatırlayamadığım bir firma ile görüştüm getirirse tam set alacağım uygun bir fiyata onu da paylaşırım buradan. ne zaman ne lazım olacağı belli olmuyor.
    GaCCaLL bunu beğendi.

Orjinal gösterge çok pahalı açıkçası. Bendeki de zıplıyor ve aşırı fazla gösteriyor. Acep telden mi diyorum...

Şu gösterge olayını açıklığa kavuştursak ? Çalışıyorsa gerçekten alacağım bitane tay 200 göstergesi. Ama o da 120 ye kadar ???

Motosikleti
    Şu gösterge olayını açıklığa kavuştursak ? Çalışıyorsa gerçekten alacağım bitane tay 200 göstergesi. Ama o da 120 ye kadar ???
    hocam doğru gösterdiğini sanmıyorum,
    lakin KM'yi muhtemelen düzgün gösteriyordur,
    ha 120'den sonra ne olur denemeden bilemeyiz...
    ANGARAJ

Merhabalar

Erhan abinin motor artık bende Yazın başından beri alma planı yapıyordum ama ancak bugüne kısmetmiş

93' model XT600E Beyaz renkte.. Sağolsun Erhan abi çok emek harcamış, çok iyi bakmış motora. Ufak tefek teferruatlar ve lastikler dışında hiç eksiği yok.

Motosikleti
    vayy ero__ hocanın motoru ha?
    Berkay hayırlı olsun!!

Vertumnus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar,
    Uzun süredir forumu ilgiyle takip ediyorum. Aralık-Ocak gibi CRF250, KLX250 vs.. bir cross veya hiç olmadı XT125X süpermoto almayı planlıyorum ama insan merak ediyor, XT600E ilk motor için aşırı mı olur? Fiyat olarak alınabilir durumda çünkü.

Motor deneyimi olarak 2008 de ehliyet alırken çok kısa bir süre cbf150 kullandım, bir de Nisan 2013 de Honda güvenli sürüş 1 e katıldım. Yani motor üstüne oturmuşluğum var ama deneyim yok diyebiliriz. Normalde böyle gereksiz bir soru sormazdım ama forumlardaki konuları okudukça insanın bir noktadan sonra karar verme mekanizması dağılıyor

Alıntı d.berkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar

Erhan abinin motor artık bende Yazın başından beri alma planı yapıyordum ama ancak bugüne kısmetmiş

93' model XT600E Beyaz renkte.. Sağolsun Erhan abi çok emek harcamış, çok iyi bakmış motora. Ufak tefek teferruatlar ve lastikler dışında hiç eksiği yok.
    Kardeşim benden daha da iyi bakacağına inanıyorum. Umarım rezil olmamışımdır senin nezdinde. Görsel olarak eksikleri malum zaten ama yürüründe sıkıntı yaşatmayacağını düşünüyorum.

Hayırlı, kazasız belasız binmen dileğimle.

GaCCaLL; açıkçası ben satmadım da Berkay & Hakan ikilisi benden aldılar :(

Valla biraz zorla almis gibi olduk
    Abi valla neden rezil olacaksin ki mis gibi motor valla O model de bu kadar bakimli başka bir motor daha yoktur herhalde.
    Görsel kismi zaten benim işim Yavaştan başlarım güzelleştirmeye. Lastiklerde değiştimi mis gibi olacak. Yalniz bi subap ayari gerekir herhalde ne dersin?

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler