Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Xt 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fakir olduğunuz kadar küstahsınızda beyfendi
    45 beygiri bi arada hipodromda görmüşündür sadece

pis gazlarım ben haa, senin bi haftada yaktığın benzini aragazıyla yakarım. veriyoz makinanın hakkını arkadaş uzunyolda. küçükesat-sincan arası

"mete_gül'ün suçu ne!"
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

94 model yenı bır xt sahıbı oldum 150 bın km den sonra ust kapagın asındıgını duydum acaba bununla ılgılı bılgısı olan var mı ve ayrıca aldgnız xtlerde 2000 model veya ustu degılse km pekte umursamayın bana gore yanlıs zten cogu

Merhaba arkadaşlar sitemize yeni üye oldum 1 ay kadardır 2. el motor bakıyorum boyum 2 metre olduğundan yüksek motorlara baktım hep en sonunda bir tane 90 model xt 600 buldum daha hiç binme fırsatım olmamasına rağmen motorun hastası oldum diye bilirim İzmirdeki en iyi xt 600 servisi yada ustası kimdir ve eksantrik milinden gelen ses maddi olarak çok problem çıkarır mı diye size sormak istiyorum çok güzel paylaşımlar yapmışsınız cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı kadir90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar sitemize yeni üye oldum 1 ay kadardır 2. el motor bakıyorum boyum 2 metre olduğundan yüksek motorlara baktım hep en sonunda bir tane 90 model xt 600 buldum daha hiç binme fırsatım olmamasına rağmen motorun hastası oldum diye bilirim İzmirdeki en iyi xt 600 servisi yada ustası kimdir ve eksantrik milinden gelen ses maddi olarak çok problem çıkarır mı diye size sormak istiyorum çok güzel paylaşımlar yapmışsınız cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Sahibinden'deki sarı xt600 den bahsediyorsun galiba
    ANGARAJ

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden'deki sarı xt600 den bahsediyorsun galiba
    beyaz bi xt 600 var sahibindende o motordan bahsediyorum

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Arkadaşlar bu modelde çok vibrasyon oluyormu ? Bir abimde var çok şikayetçi bu konuda..

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    birde E-R-X modellerindeki teknik ve fiziki farklılar neler ? yani e de bu var r de yok veyahut x de bu var ve böyle r de yok şeklinde. (vibrasyonu bende merak ediyorum
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

sahıbındekı sarı xt 600 muhtemelan ust kapak yemıs oyuzden ses gelıo 300 lıra yakın ust kapagın cıkması aman dıkkat edın sadece ust kapaklada makına kurtulur dıyerek dusunup heveslenmeyın makınayı acınca mutlaka yapılcak degscek parcası cıkar masrafı agır ben kendım gıdıp gordum motoru egsozu bıle curumus parcalanıo parmagı degdırınce aman dıkkat malı kotulemıyorum sakın yanls anlasılmasın sadece fıaytı uygun dıe atlamayın canınız yanmasın

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde E-R-X modellerindeki teknik ve fiziki farklılar neler ? yani e de bu var r de yok veyahut x de bu var ve böyle r de yok şeklinde. (vibrasyonu bende merak ediyorum
    XT600; 599cc hava ve yağ soğutmalı 45hp 2003 yılına kadar üretimde olan model, "E" nin açılımı elektrostart. 2004 ve sonrası modeller XT660 olarak geçer su soğutma sistemi ilave edilmiş, silindir hacmi 660cc ye çıkarılmış ve bu revizyonlarla 48hp güç elde edilmiştir.Sondaki R ve X kodları sırasıyla enduro ve süper moto jant-lastikleriyle donatılmış versiyonlardır.

Son olarak vibrasyon hep abartılır;özellikle orta devirlerde, uygun vites devir kombinasyonlarında rahatsız edici bir titreşim yoktur. Örn; 5. vites 4000 devirdeyken Xt600 de hızınız 110 km/s ye denk gelir ve bu şekilde giderken nerdeyse titreşim sıfır diyebilirim.

XT ile çıktığım bu gezide titreşimden hiç rahatsız olmadım.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...niz-kesfi.html

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Ne rampa beaa

http://www.youtube.com/watch?v=M3JBP...eature=related

Hey msallah araziye traktör girse bukadar yapamaz

http://www.youtube.com/watch?v=4ETmMyPwh6Q

xt 600 ıcın kontak gobegı nerden bulabılırım ya da yenı kontak ne uydurabılırım yardımcı olurmusunuz

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı ayk85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xt 600 ıcın kontak gobegı nerden bulabılırım ya da yenı kontak ne uydurabılırım yardımcı olurmusunuz
    aslanko aslan abiye sor. varsa gönderir, büyük ihtimal vardır.

http://www.motoaslanko.com/tr/default.asp
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

cok tessekur ederım burdan kontokla ılgılı sorun yasayanlarnda bılgısı olması ıcın yazıyorum rx115 ın kontak gobegı xt 600 tam olarak uyuyomus

Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    Zamanında XT600Z Tenerem vardı. Çok uzun zaman severek bindiğim bir motorumdu.

Burçinhan Doğan

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    evet arkadaşlar hep aklımda 4000 tl ye kadar xt mi almak mantıklı dr 650 mi?

ikiside harıka motorlar ama xt tercıhımdır

ccbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORSIKLET-MODIFIYE-DOGA
    Arkadaşlar sizden bir ricam var 1996 XT 600E motoru yeni aldım resimde karbüratörden çıkan filtre tarzı hortum bağlantısı nereye bağlanıyor. Yada bosdamı yada ucuna kor tıpamı takılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Birde şu karter havalandırma hortumunun yerı havalandırma kutusunamı gırıyor. Bunları takdım ama tam emin değilim manueldende anlamadım inanın.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de sorunum kocaeli/istanbul arası xt nin jantlarını ip gibi yapabilecek yiğit usta. Var mı böyle bir tanıdığı olan? :(

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de sorunum kocaeli/istanbul arası xt nin jantlarını ip gibi yapabilecek yiğit usta. Var mı böyle bir tanıdığı olan? :(
    ben benim asyanın tekerini söküp bisikletçiye götürmüştüm o yapmıştı işin ehli yıllardır bisikletçilik yapan ustalar düzeltir gibime geliyor zira benim yaptırdığım usta 10bin nufuslu bi ilçede yıllardır tanıdığım bir bisikletçi idi.
    ANGARAJ

arkadaşlar xt 600 camiasına bende katıldım ama bazı sorularım olacak makinanın fazla şarj ettiği söylendi konjektörü değiştirdik ama patlattı cift konjektör taktık şarjı düzeldi birde rolantide birazfazla calışınca eksozdan mavi duman atıyor ama hareket haline gecince mavi duman atma kesiliyor bu ne anlama geliyor motorcu bi arkadaş yağ yakıyor dedi ama yağ esme yok diğer bi arkadaş hava sogutmalı bi makinayı rolantide fazla calıştıurırsan bu olur dedi hangisi dogru yardım edin

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler