Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Xt 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen akşam bizim Unreal ALi benim işyerine geldi ...sağolsun makinasıyla tur attım...arkedeş ben böyle makina böyle kalkış böyle bir tork daha görmedim...ne varsa eskilerde var derler ya...o kıçıkırık xt kalkışta fazerla bir süre kafa kafaya bile gider dedim...elimden gidon kaçıyordu resmen bildiğin deli tay gibi bir oraya bir buraya sokağı uçtan uca katettim...

sağol Yamaha...sağol xt 600...iyi ki varsınız...
    abi fotoğrafını çekemedim ona üzülüyorum, cbf sana küçükcük geliyor, xt tam sana göre...
    Bir ara gaza bastığında motor senden önde gidiyordu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:53 ----------

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halen hangi motorun konjektörünü kullanıdığını çok merak ediyorum
    Hocam senin için gittim ve konjektörü aldığım yere gittim, 5 kablolu üzerinde yazı olmayan bir parça. Chine malı motorlarda kullanılan bir malzeme. Yarın ustama uğrayacağım sırf senin için bide foto çekicem
    ben 4 - 5 gündür kullanıyorum far açık ve kapalı, hiç sorun çıkarmadı ne beyin nede marş basmada.
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Canım Alişim ben ebada boya posa pek takılmıyorum...yok abi takıntılarım...send ebende istediğimiz yere varıyoruz...sen 10 dakka önce ben 10 dakka sonra...amac aynı hızlarda aynı anda aynı tadı alabilmek...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Geçen akşam bizim Unreal ALi benim işyerine geldi ...sağolsun makinasıyla tur attım...arkedeş ben böyle makina böyle kalkış böyle bir tork daha görmedim...ne varsa eskilerde var derler ya...o kıçıkırık xt kalkışta fazerla bir süre kafa kafaya bile gider dedim...elimden gidon kaçıyordu resmen bildiğin deli tay gibi bir oraya bir buraya sokağı uçtan uca katettim...

biz boşa mı verdik gönlümüzü kankitom.

XT 600'E

kan ter içinde asi bir tork canavarı
    He desem koparacak dizginlerini
    Yediveren gül kardeşi bir arzu
    Oy sevmişem ben seni XT...
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster

XT 600'E

kanka uzun zaman bu makinalara bakıp avunup durdum...yani o 1985-86-87 lerin griliğini ve bu motorların bu garip renk kombinasyonlarındaki tezatı düşündüm...hayat siyah beyaz ve gri iken bu tarz krosların renk orospusu halleri beni mutlu ediyordu...ve selelerinde markaları yazıyordu...ulan bıke dergilerinde bakmaya doyamazdım...

http://classic-motorbikes.net/images...maha-dt125.jpg
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam senin için gittim ve konjektörü aldığım yere gittim, 5 kablolu üzerinde yazı olmayan bir parça. Chine malı motorlarda kullanılan bir malzeme. Yarın ustama uğrayacağım sırf senin için bide foto çekicem
    ben 4 - 5 gündür kullanıyorum far açık ve kapalı, hiç sorun çıkarmadı ne beyin nede marş basmada.
    Çok teşekkür ederim. Ben de orjinalini mi alsam diye ebayı falan arşınlayıp duruyorum. Ucuza halledilebilecek bir durumsa çok sevineceğim. Zira marş basmak için kapak açıp 2. akümü tutmaktan gına geldi artık 2 gün binmeyeyim akü bitiyor. Hayır akü daha yeni öldürmemem lazım

Saolasın ;)

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97

ver gaz,yansın burgaz ..
    ::tutkuy::

Motosikleti
    CBF250
    Canım Alişim ben ebada boya posa pek takılmıyorum...yok abi takıntılarım...send ebende istediğimiz yere varıyoruz...sen 10 dakka önce ben 10 dakka sonra...amac aynı hızlarda aynı anda aynı tadı alabilmek...
    Öyle abi amaç ulaşım, ama diyorum sanada artık büyük baba bir şey alalım, sarı sarı botlarınla uyumlu sarı bir makine

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:10 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster

XT 600'E

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:13 ----------

Çok teşekkür ederim. Ben de orjinalini mi alsam diye ebayı falan arşınlayıp duruyorum. Ucuza halledilebilecek bir durumsa çok sevineceğim. Zira marş basmak için kapak açıp 2. akümü tutmaktan gına geldi artık 2 gün binmeyeyim akü bitiyor. Hayır akü daha yeni öldürmemem lazım

Saolasın ;)
    Eğer istanbul da isen buluşalım benim aldığım yere gidelim malzemeni alalım. 13 gün oldu takalı hala sorun yok. Hatta ustam far açık iken sorun olabilir beyin bozabilir dedi ama hiç bir sorun yok. MAŞALLAH

Motosikleti
    Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ver gaz,yansın burgaz ..
    kubbe çökmüş ama mihrab yerinde...

Öyle abi amaç ulaşım, ama diyorum sanada artık büyük baba bir şey alalım, sarı sarı botlarınla uyumlu sarı bir makine [COLOR="Silver"]

benim dostlarım sağolsun bu makinadan kurtulmamı istiyorlar ama durum göründüğü gibi değil...5 lira hesabı yapıyorum bu ara...

_UnReaL_ istanbulda değilim malesef Gölcükteyim. Bir foto olsa ben ondan bulurum bir şekilde de ;)

Motosikleti
    CBF250
    _UnReaL_ istanbulda değilim malesef Gölcükteyim. Bir foto olsa ben ondan bulurum bir şekilde de ;)
    Tamam dostum, motorumun yanına gidince 3 - 5 foto çekicem senin için, nereye bağladım hangi kablolara bağladım diye. 14. gün sorun yok çalışıyor canavar gibi. Dünde karbratörün hava ayar vidasını buldum, biraz ayar çektikten sonra motorun sesi gidişi de değişti. Yawaş yawaş alışıyorum.

Bu arada sinyallerimi değiştirdim, 3 adet satılık sinyalim var.
    2. si orijinal diğeri yan sanayi. Diğeri ise çıkarırken kırdım

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Bir ay oluyo xt tadını yaşamayalı..bünyede birşeyler eksik

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ay oluyo xt tadını yaşamayalı..bünyede birşeyler eksik
    Ben bugün bile yağmurda bindim hala ıslağım

E ama hani benim foto ? :(

Motosikleti
    CBF250
    E ama hani benim foto ? :(
    Haklısın sana çok mahçup oldum, hatta kulaklarını çınlattım bu gün baktım motor şarj etmiyor dedim herhalde bozulduk konjektör kabloları kontrol ettim taktım çıkardım düzeldi şarja tam gaz dewam, geçen yağmurda baya dere tepe hopladım zıpladım sanırım kablolar su aldı ve temassızlık oldu. Şimdi düzeldi maşallahı var.

Şuana kadar bir sorun olmadı, ancak far açık iken orijinali gibi yüksek voltaj vermediği kanatindeyim.

Mahcubiyet ne demek efendim. Resimler için çok teşekkür ederim. YBR nin ki sanırım bu ;)

Motosikleti
    Ben bugün bile yağmurda bindim hala ıslağım
    Valla bende artık dayanamadım bu gün kar yağmasına rağmen atladım motosiklete gezindim. Buralarda bu mevsimde ve yağan kar altında caddelerde başka ikiteker göremedim bi kaç saatlik gezintim sırasında..beni görenlerede çok ilginç gelmiştir heralde..

Çok isterdim şimdi ılıman bir iklimde olmayı,torosların güney eteklerinde yada kaçkarların kuzeyinde yoldan çıkıp XT ile hoplayıp zıplamayı tabiatla kucaklaşmayı

Motosikleti
    CBF250
    Mahcubiyet ne demek efendim. Resimler için çok teşekkür ederim. YBR nin ki sanırım bu ;)
    YBR nin olduğunu sanmıyorum, aldığım parçacıdaki eleman universal olduğunu söyledi. İdare ediyor şimdilik.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:11 ----------

Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende artık dayanamadım bu gün kar yağmasına rağmen atladım motosiklete gezindim. Buralarda bu mevsimde ve yağan kar altında caddelerde başka ikiteker göremedim bi kaç saatlik gezintim sırasında..beni görenlerede çok ilginç gelmiştir heralde..

Çok isterdim şimdi ılıman bir iklimde olmayı,torosların güney eteklerinde yada kaçkarların kuzeyinde yoldan çıkıp XT ile hoplayıp zıplamayı tabiatla kucaklaşmayı
    Ben karda XT nin performansını çok merak ediyorum, dün hatta hava 2 dereceye kadar düştü ama yine kar yoktu :(
    Bizde şehir içinde kaldırımlarda hoplayıp zıplıyoruz )

Motosikleti
    YBR nin olduğunu sanmıyorum, aldığım parçacıdaki eleman universal olduğunu söyledi. İdare ediyor şimdilik.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:11 ----------

Ben karda XT nin performansını çok merak ediyorum, dün hatta hava 2 dereceye kadar düştü ama yine kar yoktu :(
    Bizde şehir içinde kaldırımlarda hoplayıp zıplıyoruz )
    Bende buralarda hoplayıp zıpladım

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2252751

iyi seyirler

Seyrettim de benim canafarı daha bu şekilde yola çıkacak hale getiremediğim için gıpta ile bakmakla yetiniyorum sadece Ama eminim bu inatçı keçi asla yolda bırakmayacak bir canavar.

Motosikleti
    CBF250
    Way way süper bir gezi olmuş, yaz gelsede bende çıksam uzaklara

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler