Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
RKS City Blade
69. sayfa BirinciBirinci ... 1959676869

Yamaha XCITY 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online
    aviregal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu konuya ölü topragı atılmış...

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax
    boundless34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-city 250
    Kusura bakmayın biraz geç oldu

1- benzin pompasindan ziyade size benzin göstergesiyle ilgili sormak istiyorum. bendekinde 95 - 100 km civari gittikten sonra ibre dusmeye başlıyor ve gozle gorulur sekilde düşüyor sizinki de boyle mi? (hava ve debriyaj filtrelerini yarin degistircem degismesi gerekiyor)
    Gayet Normal Bendede o şekilde

2- ben kitapçıkta yazan degerleri yaptim on 25 arka 28 basinc ama su lastik diye belirtilmiyordu bende de ctiy grip var tam olarak olmasi gereken nedir sizce on ve arkanin. gecen gün saglam bir kaza atlattim yol kaygan zaten ve bu motorumun lastiklerine de pek guvenemiyorum fazla lakin tam ondeki arabaya carptim derken fren sık ve bırak yaparak 1 2 kere son anda toparladım yani burda basincin dusuk olması mi frenlemeyi daha saglam ve kaydirmadan yapar yoksa basinc fazla olunca mi?

Aslında ikiside. Michelin Buz Motorun ve başka servislerinde söylediği basınç olarak arka 36 ön 34 ben bu şekilde mutluyum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

Uygun fiyatlı beyin veya beyni tamir edecek bir yer varmıdır

solo__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xcity
    arkadaşlar selamlar,
    benim motorun ön takımdan ses geliyor. bir söktürüp toplatmak istiyorum. İzmir'de önerebileceğiniz kimse var mıdır?

Alıntı solo__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar,
    benim motorun ön takımdan ses geliyor. bir söktürüp toplatmak istiyorum. İzmir'de önerebileceğiniz kimse var mıdır?
    Facebook'ta 1500 kişilik grup var xcity grubu ordan yazın burdan 2 haftayı buluyor cevap almak. Hemde güncel grup o.

Motosikleti
    yamaha x city 250
    kardeşim face grupların da arda yılmaz diye bir usta var.onun bayilerinde taktırabilirsin bu yayı.

Benelli BN-251 Reklam Filmi
69. sayfa BirinciBirinci ... 1959676869

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)