Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

BMW F650 (1994-2000 arası) paylaşımları

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı melih6153 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar 97 model bmw f650 motoruma elcık koruma aramaktayım aldıgımda uzerınde yoktu ama olmuyor onsuzda varmı yardımcı olacak bırı efendım.
    Borusandan 2000 sonrası F650gsler için olanlarını 100tl gibi bir rakama alabilirsin,
    Ben onlardan kullanıyorum gayet kullanışlı..
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F650 97
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Borusandan 2000 sonrası F650gsler için olanlarını 100tl gibi bir rakama alabilirsin,
    Ben onlardan kullanıyorum gayet kullanışlı..
    cıddımısın arkadasım resmı fılan varmı nasıl bıse montajı nasıl kolaymı bıde parcanın kodu varmı ne zmn aldın sen?
    borusandan alısverıs yapmadım hıc nasıl yapcazben ızmıtteyım.

Motosikleti
    cıddımısın arkadasım resmı fılan varmı nasıl bıse montajı nasıl kolaymı bıde parcanın kodu varmı ne zmn aldın sen?
    borusandan alısverıs yapmadım hıc nasıl yapcazben ızmıtteyım.

Şurda görünüyo elcik korumalar...

Borusana 2000 sonrası f650 elcik koruması diye sorduğunda anlar onlar sen parça kodunu bilmek zorunda değilsin zaten.
    Ama Bempar'dan da bir fiyat al orası daha ucuz diyenler var...
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW F650 97
    http://img685.imageshack.us/img685/2...8905168818.jpg

Şurda görünüyo elcik korumalar...

Borusana 2000 sonrası f650 elcik koruması diye sorduğunda anlar onlar sen parça kodunu bilmek zorunda değilsin zaten.
    Ama Bempar'dan da bir fiyat al orası daha ucuz diyenler var...
    ilginizden ötürü teşekkür ederim efendım ama ben kocaelideyim nereden alıcamı o parcayı bilemyprm :S

Motosikleti
    BMW F650 97
    s.a. arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var motorum bmw f650 97 model pazar gunu komple bakım yaptım motoruma yag degısımı yag fıltresı vs saatlerce ııtınayla temızledım en son işim bitti motoru topladım sadece motor koruma plastiğini takmadım bindim benzin istasyonuna gittim hem benzin almak için hem motoru yıkamak ıcın ılk bindiğimde bi sorun yoktu vitese taktım boş ışıgı sondu devam ettı gıderken yolda bı ara baktım boş ışığı yandı anlamadım bı an sondu hemen sonra bıraz daha gıderken baktım dırek yandı ama ben gıdıyordum motor viteste idi neyse motorun altında eskı yaglanma vardı gaz yagıyla yıkadım sonra su ıle temızledım hava tuttum eve geldım hala sonmedıkı ısık kac gundur yanıyor nedır sorun olan :S

Motosikleti
    boş vites müşürüdür.
    ayrıca kocaelinden alamazsın parçayı ankara bmw borusanı telefon ile ara parça parasını havale et ordan sana kargo ile gönderirler malzemeyi..
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW F650 97
    boş vites müşürüdür.
    ayrıca kocaelinden alamazsın parçayı ankara bmw borusanı telefon ile ara parça parasını havale et ordan sana kargo ile gönderirler malzemeyi..
    teşekkür ederim efendım yanlız dediniz parça nereye bağlanıyor bnm bağlamam mumkunmu ? ücreti ne kadardır ve ben hiç o şekilde alışveriş yapmadım nasıl olucak yardımcı olurmusun maruzatı yoksa özelden numaranı yazsan konussak sen bu isten baya anlıyon belli.

Motosikleti
    BMW F650 97
    dostum sorunu buldum o gun bakım yaparken gevşek vidalarıda sıktım motorun yağ filtesinin altındaki plastik kapak yani ön dişli kapagının ortasındaki vida bok müşürünün oldugu yermis cok sıkılmazmıs o motoru aldım adama sordum sıktıgın vıdayı gevşet dedi düzeldi kafayı yedim 2 gundur yaa düzeldi su an az sıkıyoruz o vidayı

Motosikleti
    BMW F650 97
    arkadaşlar motorun sorunları bitti sayılır ama bi kaç isteğim var motora uygunmudur sizce simdi 1. olarak yan canta demırlerı ve yan canta nasıl bıse yaparız uygun fıyata ne olabılır

2. olarak sesli egzos nedenı gercekten gece bi aprilla 650 geçti yanımdan resmen kalbım tıtredı sesın siddetinden çok güzeldi sizce sorun olurmu nasıl bi egzos almalıyız kaça malolur cevapları beklıyorum.

Motosikleti
    arkadaşlar motorun sorunları bitti sayılır ama bi kaç isteğim var motora uygunmudur sizce simdi 1. olarak yan canta demırlerı ve yan canta nasıl bıse yaparız uygun fıyata ne olabılır

2. olarak sesli egzos nedenı gercekten gece bi aprilla 650 geçti yanımdan resmen kalbım tıtredı sesın siddetinden çok güzeldi sizce sorun olurmu nasıl bi egzos almalıyız kaça malolur cevapları beklıyorum.
    yan çanta demirlerini yapanlar var google da aratınca çıkıyor..
    işin aslı bende bi egzoz arayışındayım uzun zamandır ama elle tutulur bir bilgi yok bulabilirsen FMF powercore 4 alabilirsin lakin fiyatlar uçuk...
    ANGARAJ

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

250 cc motora helikopter egzozuda taksan 650 cc sesi vermez
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    BMW F650 97
    yan çanta demirlerini yapanlar var google da aratınca çıkıyor..
    işin aslı bende bi egzoz arayışındayım uzun zamandır ama elle tutulur bir bilgi yok bulabilirsen FMF powercore 4 alabilirsin lakin fiyatlar uçuk...
    valla dostum aynen cok ucuk fıyatlar da cıkmadı bana lınk atsana bı sana zamet

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc motora helikopter egzozuda taksan 650 cc sesi vermez
    dostum 250 cc oldunu kım dedı 650 cc bızım motorda zaten ama tek sılındır tok ses alıcaz gibi de egzos lazım işte uygun bişe...

Motosikleti
    BMW F650 97
    arkadaşlar sonuca ulaşamadık :S

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Değerli Arkadaşlar, F650 GS ile F650 Dakar ın sele yükseklik farkı varmıdır? Var ise kaç cm 'dir? Teşekkürler...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Selam,
    99 f650st sahibiyim, arka amortisör arıyorum. tamir eden firmalar varmış ama güvenemiyorum. bilgisi olan var mı? sıfırları çok pahalı, güvenebileceğimiz bir çıkma bulabilir miyiz?

Selamlar,
    bundan 6 ay önce atladım motoruma kızıltopraktan beylikdüzüne gidiyorum, avcılar rampasını çıkarken motorum stop etti. tekrar çalıştıramadım. usta çağırdım avcılar tarafından, abi akün bitmiş dediler, yenisini taktılar. yoluma devam ettim. beylikdüzünde kaldım bir gece, sabah kalktım, çalıştırdım motoru, bir pastanenin önünde durdum, tekrar çalıştıramadım. yokuş aşağı olduu için, vurdurarak çalıştırdım, kızıltoprak'a ustamın yanına geldim. nedir sorunu dedim. aküyü şarj etmiyor dedi. neden diye araştırırken konjentörün çalındığını farkettik. her f650'de oduğu gibi çamurluğun altına vidalıydı (daha önce konjektör yaktık iki tane, tecrübeliyiz), çalmış bazı anası muhterem arkadaşlar.

iki haftadır ardçı almamıştım, dün bir arkadaşı bir yere götüreceğim, bir de baktım, sağ arka peg yok. nasıl olur? gözlerime inanamıyorum. baktım sökülmüş. bldiğiniz söküp götürmüş adamlar. hafif sunturlu bir küfrü bastım arkadaşlara...

bunları neden yazdım:

1. dikkat edin, etrafta bu şekilde hırsızlar dolaşıyor, açık hava mağazası gibi ihtiyaçlarını başka motorlardan sökerek karşılıyorlar, ya da satıyorlar.

2. kimseyi zan altında bırakmak istemiyorum ama motorcunuz ya da motorcunuzun yedek parçalarını tedarik ettiği kişiler böyle bir tezgah kurmuş olabilir, motorcunuz ya da siz durumdan haberdar olmayabilirsiniz, dürüst iş yaptığını düşündüğünüz insanlar bu şekilde çalışıyor olabilir, dolaylı olarak başkalarının ahını alabilirsiniz ya da bilmeden bu şekilde çalışan bir tezgaha sponsor olmuş olabilirsiniz, başkalarının canının yanmasını istemeden teşvik etmiş olabilirsiniz.

3. ola ki bir ihtimal siz veya sizin bir arkadaşınız tam da bu belirttiğim tarihlerde bu tür parçalara gereksinim duymuştur ve farkında olmadan benim motorumdan sökülen parçalarla tanışmışsınızdır. hani belki kulağınıza gelmiştir de bu şekilde çalışan kişilerin ipliğini pazara çıkarmak adına ya da benzeri bir tavır için bilgi aktarabilirsiniz...

diye burada paylaştım...

Allah kimseye harama el uzattırmasın...

sevgiler, saygılar...

firat bayir

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Tüm arkadaşlara merhabalar bugün itibarı ile bende 99 f650 sahibiyim.Allah utandırmasın!!!
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götürecegi sadece tozdur.

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Amin, Cümlemizi.
    https://www.youtube.com/@yolsakini

Motosikleti
    hayırlı olsun..
    ANGARAJ

beter-böcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Hayırlı olsun Allah utandırmasın inşallah.. Fazla canlı bir topic degil ama.. Güzel bir motor tercih etmişsin güle güle kullan...

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)