Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sehir ici kullanim icin tavsiyeniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    cafeci06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Model Metalik Gri Honda Titan Efsane
    BANA SORARSAN CUP MODELLERİNDEN AL HEM YAKIT HEM KULLANIMI KOLAY.

HONDA İNNOVA 125
    bilgin için link koydum.
    http://www.honda.com.tr/motosiklet/c...ller/commuter/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    arkadaşım sen şehir içi kulanım istiyorsan hiç düşünme honda anf innova125 al cunku canavar gibi bir motor saatte 120-130km/s yapıyor vee bizzat kendim ölçtüm hızım 80km/s we 100km yakıt tuketimi=2,0lt saygılarımla...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Piaggio Beverly Cruiser 500
    sym lere de bak
    ozellıkle hd200 modeli

Motosikleti
    önce ehliyet
    Alıntı protesto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Bu yaz ben de butceme uygun bir motor almak istiyorum. Forumu epey bir inceleyip biraz fikir sahibi oldum.

Oncelikle yeni bir surucu oldugumdan 125 cc ile baslamak uygun gozukuyor. Ancak gereksinimlerime uygun olan modeli secmek konusunda teredutlerim var.

Beni asagidaki konularla ilgili aydinlatip model tavsiyesi verebilirseniz sevinirim:

1. fiyat araligi 3000-5000 arasinda olmali. taksitle sifir bir motor almak istiyorum.
    2. istanbul ortakoyde oturuyorum, isyerim maslakta. dolayisiyla yaz kis ise gidip gelirken gunluk kullanmak istiyorum.
    3. motoru kapali garajda tutmak gibi bir luksum yok. arka bahcede ancak yagmurdan koruyabilecegim bir balkon alti var. dolayisiyla cbr 125 gibi bisey alirsam parcalari zarar gorebilir. scooter mi tercih etmeliyim ?
    4. bu fiyat araliginda yamaha veya honda gibi bir scooter almak zor gozukuyor. diger model tavsiyeleriniz neler ?

Yorumlariniz icin simdiden tesekkurler.
    abi bence honda ınnova125 yarı otomatik vitesli motor en iiisi yeni başlayanlar için çok dayanıklı motor bilmem ne channeldede 1. seçilmiş.kullanan herkes çok çok memnun fiyatıda 3050ytl yani bence ucuz hemde kaliteli motor bu senin için vazgeçilmez bi seçenek diyebilrim
    OYUN BİTİNCE ŞAHTA PİYONDA AYNI KUTUYA KONUR...

Neredeyse seninle aynı amaç için aldım motorumu, ilk motorum, şu anda işyerimin önünde duruyor, havalar ısındığından beri Kadıköy - Beşiktaş arası iki günde bir gidip geliyorum. Tavsiye mi, ben illaki budur al demiycem. Zaten arkadaşlar anlatmış. Ekonomiklikte bu sınıfta süper diyebilirim, hatta neredeyse her sınıfta süper.
    Motorum mu? Honda cbf150
    İstanbul - Sakarya - İstanbul toplam 341km yolu ortalama 90 - 110km/s hız arası gittim geldim depo hala yedeğe geçmemişti, rodaj döneminde de yedeğe geçmeden şehir içinde 435 km civarı yol yaptım bir depo ile gerisini sen hesapla.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    dylan 150 den son anda vazgeçtim nedeni ise ekonomık olmayışı ve çok zıplaması en ufak bir çukuru bile hissediyorsun şu an ybr ve cbf 150 üzerinde düşünüyorum ha bide kanuninin takos bi modeli var motocar 200 15 bg oluşu ve taşıma kapasitesi yüzünden çirkinliğine katlanacağım gibi duruyor tam olarak emin değilim ama şehiriçi için ybr 1 numara deniyor herkesin altında var ve ben sıradan olmaktan nefret ederim....

protesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley 155
    Alıntı ArgaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dylan 150 den son anda vazgeçtim nedeni ise ekonomık olmayışı ve çok zıplaması en ufak bir çukuru bile hissediyorsun şu an ybr ve cbf 150 üzerinde düşünüyorum ha bide kanuninin takos bi modeli var motocar 200 15 bg oluşu ve taşıma kapasitesi yüzünden çirkinliğine katlanacağım gibi duruyor tam olarak emin değilim ama şehiriçi için ybr 1 numara deniyor herkesin altında var ve ben sıradan olmaktan nefret ederim....
    scooter'lardan hangisi ekonomik peki ? ben dylan'a karar verdim vericem o durumdayim. ybr veya cbf'i kesin dusunmuyorum cunku estetik olarak hic begenmiyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)