Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zincir çok sık gevşiyor, şıkır şıkırda ses yapıyo 6000 devirlerde, sizde de var mı bu, ben sık sık gerdiriyorum.
    aynı sorun bendede var yarın bır lokma aldırcam
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    arkadaşlar o şıkırtıyı bende farkettim ama zincir koruma kapağından yapıyor özellikle iki kişi bindiğimiz zaman yapıyor. o kapakla zincirin aralığı çok az oraya bir çare uygulayacaz artık demokraside çareler tükenmez........

arkadaşım merhaba bende motorumumu değiştirmek istiyorum ve caracal düşünüyo idim aynı fiyata başka hangi motorlar var bilgilendirirsen sevinirim.iyi sürüşler,

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zincir çok sık gevşiyor, şıkır şıkırda ses yapıyo 6000 devirlerde, sizde de var mı bu, ben sık sık gerdiriyorum.
    ben yarın lokma aldıracam bır tane

arkadaşlar birkere salam sıktırın ikincisi ise sesi şasiye degen zincir yapar genelde şase zincir arasında bir lastik vardır ses yapmasın diye bu lastikler çabuk yıpranır oraya kendiiz kalın bir lastik koyup yapıstırın sesten eser kalmaz

r şeyi bence hoş ama tek fabrikanın bizlerden kısıtladıgı dublex lastikler olmus bana 10 ytl ye patladı ama dublex yaptırdım

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı troia80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar birkere salam sıktırın ikincisi ise sesi şasiye degen zincir yapar genelde şase zincir arasında bir lastik vardır ses yapmasın diye bu lastikler çabuk yıpranır oraya kendiiz kalın bir lastik koyup yapıstırın sesten eser kalmaz

r şeyi bence hoş ama tek fabrikanın bizlerden kısıtladıgı dublex lastikler olmus bana 10 ytl ye patladı ama dublex yaptırdım
    şimdilik pek fazla sorun yok su yakıtı subab ayarı ıle dusurursem ıyı olacak cumleten ıyı geceler

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haklsıın dostum benım makıne 2600 kmm de ve 2 kere lastıgım patladı ben dubleks zannedıyordum yıkıldım zaten..kesınlıkle dubleks lastık sart nasıl yaptırdın
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dubleks dediğiniz tubeless değil mi

Alıntı Ulgio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dubleks dediğiniz tubeless değil mi
    her ne ise dostum yanlıs yazmısız yada yanlıs bılıyor olabılırız..ee ögrenmenın yaşı yok

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok şükür benim lastiklerle ilgili hiçbi sorunum yok, sadece kuru ziftli yolada motoru yatırmaya çalışırken ayaklığı yere değimiştide biraz kaymıştım, cumartesi ehliyet sınavı için uşak merkeze gidecem yine bi 150km yol git gel, tahmin ediyorum sorun çıkmayacak.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    arkadaşlar bende lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum ama biraz pahalı!!
    METZELER ön ve arka lastiklerine baktım bugün 160(euro) biraz tuzlu geldi ama bu lastikler takılırsa yol tutuşun değişeceğine inanıyorum...saygılarımla

slm arkadaşlar motorumu aldım ama bunun lastik basınçları ne olacak yardım edin

fattii tşk ederim yeni gördüm kardeşimn saolasıon

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı sonat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsun allah grenajına asfalt gostermesın

hayırlı olsun dostum,kazasız belasız kullanırsın ınsallah..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR

sonat hocam!!hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binersin inşallah..siyahmı aldın caracalı????

Motosikleti
    Caracal 200

bilginize

geçen hafta bakımdan çıkardım benim karakaçanı. arka balatalar çok ses yapıyodu.onu oraya oyle takan ustanın ...(gozunu sevim) hiç mi göz yok nizam yok aldıgımdan beridir otuyo bugun gecer yarın biter umuduyla oyle gırç gırç ses çıkartarak kullanıyordum. servise goturdugumde canıma tak etti ve sokturttum. tiger 250 nin balatalarından taktırdım super oldu 3 ytl fiyat farkı var bilginize super oldu yani .balatanın kasnaga degen yuzeyi nerdeyse 1 cm daha uzun buda frenlemede daha başarılı yapıyo motoru herkeze tavsiye ederim.yok uymaz falan derlerse inanmayın cuk oturuyo.

bu arada sonat hayırlı olsun kazasız belasız gule gule kullan.

Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıtını bir kere test ettim yaklaşık 100 km'de 3,5 ile 3,8'yakıyor ama benim caracal daha 900 km'de alalı 7 ayı geçti binmeye fazla fırsatım yok açılınca bu yakıt düşebilir tabii fazla km yapan arkadaşlarımız varsa onlardan bilgi alalım saygılarımla..........
    son zamdan sonra 125krş kadar normal hatta bu havalarda ısıtma ,devirli kullanma olayı falan 130 135 senin için cayizdir.

Motosikleti
    honda xl 600v transalp

hayırlı olsun kardeş

yardımcı olabildiysek ne mutlu bizee

kazasız belesız inşallah

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah grenajına asfalt gostermesın
    grenaj ne diye sorsam ayıp olurmu kardeş
    [COLOR="DeepSkyBlue"]ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN[/COLOR]

arkadaşlar caracalın titreşim sorununa son verme yolunu bulduk ve gercekleştirdik.motorun şase ye baglı oldugu ön korumanın altındaki baglantıları feerdom 200 lük motor takozlarıyla degiştirince bir milim sarsıntı kalmıyor zevkli kullanım şimdi basladı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı edermanli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta bakımdan çıkardım benim karakaçanı. arka balatalar çok ses yapıyodu.onu oraya oyle takan ustanın ...(gozunu sevim) hiç mi göz yok nizam yok aldıgımdan beridir otuyo bugun gecer yarın biter umuduyla oyle gırç gırç ses çıkartarak kullanıyordum. servise goturdugumde canıma tak etti ve sokturttum. tiger 250 nin balatalarından taktırdım super oldu 3 ytl fiyat farkı var bilginize super oldu yani .balatanın kasnaga degen yuzeyi nerdeyse 1 cm daha uzun buda frenlemede daha başarılı yapıyo motoru herkeze tavsiye ederim.yok uymaz falan derlerse inanmayın cuk oturuyo.

bu arada sonat hayırlı olsun kazasız belasız gule gule kullan.

son zamdan sonra 125krş kadar normal hatta bu havalarda ısıtma ,devirli kullanma olayı falan 130 135 senin için cayizdir.
    cayiz diyorsan cayizdir kardeşim!!şu an benim motor alışma aşamasında (yani talaş dökmekle meşgul)olduğu için biraz fazla yakıyor işin açıkcası....

arkadaşlar caracalın titreşim sorununa son verme yolunu bulduk ve gercekleştirdik.motorun şase ye baglı oldugu ön korumanın altındaki baglantıları feerdom 200 lük motor takozlarıyla degiştirince bir milim sarsıntı kalmıyor zevkli kullanım şimdi basladı.
    iyi düşünmüşün!! eğer olumlu bir sonuç alırsan bizde deneriz....

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı fattii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeş

yardımcı olabildiysek ne mutlu bizee

kazasız belesız inşallah

grenaj ne diye sorsam ayıp olurmu kardeş

motorun kıyafetıne denıyor mesela bızım kromajlar o parlak zımbırtılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler