Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirin neresı yazın gelmeyı dusunuyoruz 2. si gel huzur caracal da
    kardeş izmirde bizde varız ama bekleriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdilik iyi ya, ben zaten süs ikinci planda, farlardan meemnun değilim, o yüzen taktırdım, ama polis ne der bu işe bilemem.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı tex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi kardeşim kimse malına toz kondurmaz dediğim gibi bu paraya güzel motor ama arıza çıkarır ,bende kullandım kanuni tamam iyi hoş da 5 kere allahın dağlarında yolda kaldım aldım elime öle döndüm eve annıomusun .ben yaşadığım tecrübelerden dolayı bunları söyledim

biraderim toz kondurmakla alakası yok 3500 ytl ye sıfır motor daha ne kalıte beklıyorsusun kı bu paraya cok o senın sanssızlıgın ben benzın bıtmesı harıcı allahıma bın sukur yolda kalmadım
    motora bakarsan hıçbır sorun cıkarmaz ben 3000 km de bır yagını ve genel elektrık vsvsvs bakımlarını yaptırırım burda bazı arkadaslar var 6000 km yag koymamıs yatak sardı dıye aglıyor ben o adama acımam nıye bır ınsan yemek yemeden yasayamazsa motorda bakımsız yagsız falan yasayamaz valla sunu soyleyım kımse caracala laf soyleyemez ben soylettırmıyorum

1. 150 km boyunca son gaz geldım banamısın demedı
    2. cross motor gıbı bınıyorum bzaen tık demıyor
    3. 3 kişi ile kestel gıbı bayırı cıktım banamısın demedı daha sayacak cok sey var
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    3. 3 kişi ile kestel gıbı bayırı cıktım banamısın demedı daha sayacak cok sey var

eray kardeşimle hep beraber geziyoruz yazdıkları sonuna kadar doğrudur,
    caracal benim düşündüğümden de sağlam makina çıktı,
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı torento_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

eray kardeşimle hep beraber geziyoruz yazdıkları sonuna kadar doğrudur,
    caracal benim düşündüğümden de sağlam makina çıktı,

arkamı bayırda arkamı emanet ettıgım arkadas onun arkadasın dada baska bır arkadas vardı

ve benım motora nasıl bındıgımı cok ıyı bılıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraderim toz kondurmakla alakası yok 3500 ytl ye sıfır motor daha ne kalıte beklıyorsusun kı bu paraya cok o senın sanssızlıgın ben benzın bıtmesı harıcı allahıma bın sukur yolda kalmadım
    motora bakarsan hıçbır sorun cıkarmaz ben 3000 km de bır yagını ve genel elektrık vsvsvs bakımlarını yaptırırım burda bazı arkadaslar var 6000 km yag koymamıs yatak sardı dıye aglıyor ben o adama acımam nıye bır ınsan yemek yemeden yasayamazsa motorda bakımsız yagsız falan yasayamaz valla sunu soyleyım kımse caracala laf soyleyemez ben soylettırmıyorum

destekliyorum kardeşim seni!!

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    destekliyorum kardeşim seni!!
    eyv şimdi cıktım gezdım benzın deposunu bosaltıp gerı doldurcaktım sıseden 1lt benzın vardı sıse elımden kaydı depoya 100 gr en cok depoya gırdı gerısı yere bu benzın le 20 km yol yaptım 25 km yapmaya kalktım benzın bıttı arkadaslar basabas gıttım oyolu hep redlıne yanı hava azcık ısınsın benzını kokluyor hele 5. vites 90 bugun gıttıgım yollarda hep kecı yolu SAKINILAN GÖZE ÇÖP BATAR
    saygılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    caracal hakikaten binilecek makina rahatlık,konfor,tork,güç,herşey var valla arkadaşlar bir arkadaşın yamaha dragstar 650'sini kullandım geçenlerde caracal onu aratmıyor diyebilirim tabiki onun kadar kaliteli değil ama bu paraya dragstarı aratmaz!!!bir arkadaşımızda kanuni arıza çıkarır diye bahsetmiş''kanuninin her motorun için geçerli değil mesela bir kross çıkarmıştı kanuni 125'lik bir kere kullandım bir dahada tövbe ettim binmedim (arkadaşın bahsettiği motorda bu galiba!!!her neyse buradan caracal'ı araştırmak için sayfaları okuyan arkadaşlar var onlara yardımcı olmak isteriz yazdıklarımızla!!mesele malımızı övmekte değildir''bu paraya alınabilecek en güzel makina''ben'de almadan önce 3'ay sıkı araştırmalar yaptım binen abilere kardeşlerimize sorup onların tavsiyeleriyle aldık yani balıklama almadım selamlar...

Motosikleti
    cbf 150:::::08

sağlam falan dedik, bi foto ile gösterelim,, eray ın motorun yönünü değiştirmek için kullandığı yöntem ileri geri değil yukarı aşağı
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı torento_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sağlam falan dedik, bi foto ile gösterelim,, eray ın motorun yönünü değiştirmek için kullandığı yöntem ileri geri değil yukarı aşağı

ula arabaların cıkamadıgı yerı bununla cıkmıstım ne gunlerdi beeee

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    ya arkadaşlar bende resim ekliyim diyorum ama beceremem diye yapmıyorum arkadaşım gösterdi gerçi ama artık yarın denerim herkes koysun bakalım şu asi çocukların resimlerini görelim kimin motoru ne alemde
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bende resim ekliyim diyorum ama beceremem diye yapmıyorum arkadaşım gösterdi gerçi ama artık yarın denerim herkes koysun bakalım şu asi çocukların resimlerini görelim kimin motoru ne alemde
    ya benım son halının fotosu yok malum kıs uyukusnda ama gecmıs sayfalarda bolca war
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    alın size resim en sonunda becerdim ben bu işi

bu ist mt fenerbahçe buluşmasından bi resim tabi biz içerdeyissss

resim 2

buda ortaköy buluşmasından sonra tophanede sabahlama buluşmasında ben nerde kara şahin orda yanında arkadaşları var oda yatıyoo
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    kawasaki en 500
    caracal hakikaten binilecek makina rahatlık,konfor,tork,güç,herşey var valla arkadaşlar bir arkadaşın yamaha dragstar 650'sini kullandım geçenlerde caracal onu aratmıyor diyebilirim tabiki onun kadar kaliteli değil ama bu paraya dragstarı aratmaz!!!bir arkadaşımızda kanuni arıza çıkarır diye bahsetmiş''kanuninin her motorun için geçerli değil mesela bir kross çıkarmıştı kanuni 125'lik bir kere kullandım bir dahada tövbe ettim binmedim (arkadaşın bahsettiği motorda bu galiba!!!her neyse buradan caracal'ı araştırmak için sayfaları okuyan arkadaşlar var onlara yardımcı olmak isteriz yazdıklarımızla!!mesele malımızı övmekte değildir''bu paraya alınabilecek en güzel makina''ben'de almadan önce 3'ay sıkı araştırmalar yaptım binen abilere kardeşlerimize sorup onların tavsiyeleriyle aldık yani balıklama almadım selamlar...
    arkadaşım yav güzel kıyaslama yapmışsın vallahi caracal ile dragstar 650 yide kıyasladın ya pes vallahi :D dragstar250 desen yine hani bi ihtimal diyecem ama 650 çok oldu be kardeşim .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı korhan.ilyas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım yav güzel kıyaslama yapmışsın vallahi caracal ile dragstar 650 yide kıyasladın ya pes vallahi :D dragstar250 desen yine hani bi ihtimal diyecem ama 650 çok oldu be kardeşim .
    Ben caracala harleyden iyi diyorum varmı itirazı olan!!!varsa hazırız kapışmaya

Motosikleti
    şuan da motorsuzum

Ben caracala harleyden iyi diyorum varmı itirazı olan!!!varsa hazırız kapışmaya
    yaw bırak sen millet le kapışmayı boşver kardeşim gel bak resimlerime siteye attıgım ilk resimlerim nasıl ama
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yaw bırak sen millet le kapışmayı boşver kardeşim gel bak resimlerime siteye attıgım ilk resimlerim nasıl ama

erdinç gel acalım su egsozları

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    arkadaşlar bende en kısa zamanda resim koymaya calışacam ama bilen arkadaşlar nasıl resim konuyoo anlatırlarsa iyi olur bence

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motoru sewiyorum, nedenini sormayın

motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    Alıntı fattii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende en kısa zamanda resim koymaya calışacam ama bilen arkadaşlar nasıl resim konuyoo anlatırlarsa iyi olur bence
    al canım kardeşim bende buna göre yaptım oluyo wallla iiii oku uygula
    http://www.motosiklet.net/forum/foru...i-anlatim.html
    DRİFT RELİGİON

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler