Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eksoz ların susturucuklarını sökunce motorun fazla yakacagın zannetmıyorum..ama guzel ses cıkıyor yuksek devırde kullanayım dersen fazla yakar..bende gecen sene hyosung wardı uzuerınde tıger eksozla beraber..herkes dıyodu cok yakar.ama ınanın orjınal eksozlu arkadslardan daha az yakıyodu..nedenı tamamen ben yanı surucu..bu iş kullanmayla alakalı,ama hava fıltrelerı yakıtı bıraz etkılıye bılır.cunku yakıt sıstemınde oynama oluyo..2 katı yakıt yakaacak halıde yok en fazla bana göre %20
    ben yarın eksozların birazda susturucularıyla oynayacaM..ön kapakları söktum ama ses bana yetmıyone beklıyorsak sankı altımızda drag star war
    bu arada benzının 3 ytl den fazla oldugunu unutmayın,yakıtlarımızın artması normal
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eksoz ların susturucuklarını sökunce motorun fazla yakacagın zannetmıyorum..ama guzel ses cıkıyor yuksek devırde kullanayım dersen fazla yakar..bende gecen sene hyosung wardı uzuerınde tıger eksozla beraber..herkes dıyodu cok yakar.ama ınanın orjınal eksozlu arkadslardan daha az yakıyodu..nedenı tamamen ben yanı surucu..bu iş kullanmayla alakalı,ama hava fıltrelerı yakıtı bıraz etkılıye bılır.cunku yakıt sıstemınde oynama oluyo..2 katı yakıt yakaacak halıde yok en fazla bana göre %20
    ben yarın eksozların birazda susturucularıyla oynayacaM..ön kapakları söktum ama ses bana yetmıyone beklıyorsak sankı altımızda drag star war
    bu arada benzının 3 ytl den fazla oldugunu unutmayın,yakıtlarımızın artması normal

lubimaya kardeş egsoz işini halledince video koyarmısın..??caracalın egsoz sesini hiç duymadım açılmış olarak meraktayım

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    lubimaya sende baya motor değiştirdin beah

Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lubimaya sende baya motor değiştirdin beah
    haklısın gece 2,5 sene içinde 5.motosıkletım
    asya 125 t,keeway superlıgt 150,hyosung gt 250 r,asya 150 t1,caracal 200 suanlık

longwaydostum bı halledersem vıdeoda koyarım.ama vıdeo aktarım konusunda yardımcı olursun artık

Motosikleti
    kawasaki en 500
    arkadaşlar eksozlarını açmış biri olarak diyeceğim şudurki ; yeni aldığım motora ustasına sormadan iş yapmam ikinci olarak motorun rahatlayacağını vede benzin olayını sorduğumda ise eksozlan hiçbir ilişkisi olmadığını söyledi ayrıca ses çıksın diye gaza boştayken veya debriyaja basıpta asılanlarında yatak sarmasından korkmasına gerek yok çünkü bizde yatak yok (ben var sanıyordum) geri taktırma olayında ise krom kaplamayı mahfetmek istemiyorsanız sakın denemeyin.çünkü kaynak sırasında simsiyah olacaktır.şahsen üzerinde kaynak denemesi yapılmış olanını gördüm.bu arada susturucuya tam ortadan vurmayın lubimaya bu sözüm özellikle sana kardeşim kenarlardan nazikçe vur çünkü ortada gaz çıkışı için delik var ve kenarlarda da fazla zorlarsan kullandığın alet eksozun yanlarından dışarı çıkabilir onun için gözün hervuruşşunda eksozda olsun ha senin malın ha benim zarar gelsin istemem.buarada açık hava filtresi olayını bende biliyorum ama burda imkanım yok deneyen yararını görür ses dahada toklaşıyor ama yazın performansı olumsuz etkilediği söyleniyor bilginize banada tavsiyeleriniz varsa merakla bekliyorum saygılarımla ...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    caracalcılar nerdesiniz yvf

arkadaslar delikten içeri demır salınca çınn diye bir ses geliyor o susrutucumu
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

eksozların uclarına ıtınayla actım,icerdekı susturucunun ıcınede yaksalasık 13mm bir delık actım..arkadasımında dedıgı gıbı cok sabırlı ve dıkkatlı olmak lazım yoksa eksozun dıs sacına zarar verıp delebılırız..ses olarakta alcak devırlerede gayet guzel

buda plakayı desteklemek ıcın arkadan baglanmıs demır bı aparat.plaka zamanla standart baglı bulundugu yerden kopacak catlamalar baslamıs.sebebı 2 delıgın yetersiz gelmesı alt kısımlarda destek olmadıgı ıcın baglantı yerlerın catlatıor.bende sac ayak sayaesınde destek yaptım en azından yolda gıderken plaka aramayalım

buda önden görunusu..alt kısımdan vıdaladım bos zemıne getırerek göruntu kırlılıgı olusmasın istedım

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Valla sizlere cok imreniyorum Havallarda güzellesti tekrar Türkiyenin her yeri olmasada en azindan istanbul tam bir Motor şehiri yılın nerdeyse her zamanı kullanabiliriz ma benim yok kullanamıyorum

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008
    slm arkadaşlar aranıza yeni bir motor sever bir kardeşiniz daha eklendi :D önümüzdeki ay sonu ehliyet elimde kısmetse caracal düşünüyorum yorumlarınızın hepsini okudum birde videosunu göre bilsek çok ii olacak. kazasız sürüşler kardeşlerim

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    lubimaya o kafaları nasıl cıkardın kardes ben servıse sordum o delıklerın ıcınde borular var o kafalar cıkınca o boruları da kesmen lazım dedı bı daha gerı donusu yok onun dedı ve tırstım o kafaları cıkarınca yakıt arttı mı ve susturucunun neresine acıyorsunuz deliği

servis guzel sallamıs dostum.eksoz kafaları orda sadece kapak görevı göruyo.hiçbiryerle alakası yok.yanı baglantısı..ılkten matkapla delık actım..sonra dekopajla kesebıldıgım kadar kestım..gerı kalan kısımlarıda kerpetenle cekerek kopardım.biraz zorluyo ama problem deıl.yada bır eksozcuga oksıjen kaynagıyla actır ucunu..daha sonra eksoz ıcındekı susturucuya delık actım.susturucunun ıcınde bos gördugun bı yere ac,yakıt falan artmadı.bı problem yok yanı,gercı tam olarak yol yapmadım ama

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    servis guzel sallamıs dostum.eksoz kafaları orda sadece kapak görevı göruyo.hiçbiryerle alakası yok.yanı baglantısı..ılkten matkapla delık actım..sonra dekopajla kesebıldıgım kadar kestım..gerı kalan kısımlarıda kerpetenle cekerek kopardım.biraz zorluyo ama problem deıl.yada bır eksozcuga oksıjen kaynagıyla actır ucunu..daha sonra eksoz ıcındekı susturucuya delık actım.susturucunun ıcınde bos gördugun bı yere ac,yakıt falan artmadı.bı problem yok yanı,gercı tam olarak yol yapmadım ama

eyv dostum para vermeyecegımı bılıyo bu iş için ondan ole demıstır

Motosikleti
    kawasaki en 500
    tavsiyem oksijen kaynağıyla itinalı bi şekilde ustasına açtırmanız...kenarları karartmadan. lubimaya nın uçlarını fotolardan gördüm öylemi bilmiyorum ama biraz prüzlü gibi geldi bana (öyle mi lubimaya kardeşim) eğer öyleise oksijen kaynağında bu sorunu yaşamıyorsunuz haberiniz olsun.bu arada yakında sitemiz açılıyor şimdiden bilgilendireyim www.trabzonchopper.com saygılarımla

Alıntı korhan.ilyas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavsiyem oksijen kaynağıyla itinalı bi şekilde ustasına açtırmanız...kenarları karartmadan. lubimaya nın uçlarını fotolardan gördüm öylemi bilmiyorum ama biraz prüzlü gibi geldi bana (öyle mi lubimaya kardeşim) eğer öyleise oksijen kaynağında bu sorunu yaşamıyorsunuz haberiniz olsun.bu arada yakında sitemiz açılıyor şimdiden bilgilendireyim www.trabzonchopper.com saygılarımla
    kardesım haklısın bıraz puruzlu oldu..onlarıda bu hafta sonu halletcem dukkanda heralet malzeme mevcut..kenarlarda biraz capak kaldı onlarıda sıldımmı ıslem tamam..site calısmalarındada basarılar,üyenız oluruz
    bu arada gecen arkadasımın yamaha r6 sını kullandım dehset bı makıne yaw.motordan ınınce 15 dk kendımıe gelemedım.elım ayagım tıtredı caracaldan öncekı motorum hyosungtu caracalı satıp tekrardan hyosung almayı dusunuyordum.vazgectım caracala en az 2 sene daha bınıp 600 cc ye gececem.bu sene su okul bıtsede askerlıgımızide yapıp bı gelsek.ondan sonra ALLAH kerım..belkıde bi hayabusa alırız

Motosikleti
    kawasaki en 500
    sen en büyük hatayı hyusungu satıp caracal almakla yapmışsın lubimaya bea

Alıntı korhan.ilyas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen en büyük hatayı hyusungu satıp caracal almakla yapmışsın lubimaya bea
    dostum orda haklısın..biraz özel nedenlerden dolayı oldu..bi ara acıklarımama bundan sonra 600 f

Motosikleti
    kanuni caracal 200 2008

motor aşkı başkadır

arkadaşlar ben dayanamıycam bu aşk beni öldürecek kış demeyip alıcam kış oldugundan motor kullanımı zor olur ve acemisin diyorlar ama bu çin işkencesi gibi bişey rüyalarıma giriyor. dayanamıyorum motoru caracal 200 de karar verdim. yorumlarınızı hepsini okudum caracal hakkında. masraflı motor ama ne yapalım öğrenmek için ideal ve karizma bir motor. ama sıfırmı 2. el mi almalıyım ona karra veremedim çünki sıfır alan arkadaşlar bakımdı falan filan bir sürü ıvır zıvır çıkdığını söylüyor. ve bi motorun km olarak ömrü kaç km de biter.2 . el alırsam kaç km de olmasına dikkat etmeliyim ? 60 km diye duydum sizlerinde bilgi ve tecrübesinden yararlana bilirsem sevinirim şimdiden teşekkürler arkadaşlar hepinize kazasız sürüşler. benzininiz bol yolunuz uzun olsun

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    guzel motora benzıyo jantlarda o bıcım

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    haklısın gece 2,5 sene içinde 5.motosıkletım
    asya 125 t,keeway superlıgt 150,hyosung gt 250 r,asya 150 t1,caracal 200 suanlık

longwaydostum bı halledersem vıdeoda koyarım.ama vıdeo aktarım konusunda yardımcı olursun artık
    gt 250 r dan sonra nıye tekrar dustun onu pek anlamıs değilim

Motosikleti
    Zealsun 150-19
    Alıntı CrazyRocK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben dayanamıycam bu aşk beni öldürecek kış demeyip alıcam kış oldugundan motor kullanımı zor olur ve acemisin diyorlar ama bu çin işkencesi gibi bişey rüyalarıma giriyor. dayanamıyorum motoru caracal 200 de karar verdim. yorumlarınızı hepsini okudum caracal hakkında. masraflı motor ama ne yapalım öğrenmek için ideal ve karizma bir motor. ama sıfırmı 2. el mi almalıyım ona karra veremedim çünki sıfır alan arkadaşlar bakımdı falan filan bir sürü ıvır zıvır çıkdığını söylüyor. ve bi motorun km olarak ömrü kaç km de biter.2 . el alırsam kaç km de olmasına dikkat etmeliyim ? 60 km diye duydum sizlerinde bilgi ve tecrübesinden yararlana bilirsem sevinirim şimdiden teşekkürler arkadaşlar hepinize kazasız sürüşler. benzininiz bol yolunuz uzun olsun
    vay be işte aşk bu ilk motorumu aldığım heyecanı duydum birden bire inşallah en kısa zmanda kavuşursun arkadaşım motoruna caracal güzel motor arka cant özellikle ayrı bi hava katıyor. ama rüzgarlı havada arasından rüzgar geçmediği için çok savurur kanımca. burdan @ulgio dostuma selam gönderiom o da bi motor alamadı tiger ina kavuşsada ziyareetime gelse motorcuğuyla

burda egzost delme olayları baya konuşulmuş güzel taktikler var.. ama bizim motorların cc belli ne kadar kassakta bi yere kadar ses gelir galiba. bende deldirecem ya da komple çıkaracam susturucuları bi arkadaşım çıkarmış güzel ses var.. ama polisten tırsıom o zaman sakata gelmeyelim diye. acaba bi sorun çıkarırlar mı kine ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler