Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka frenin ötmesi bütün caracal'larda var zaten.ama onada bir çağre bulduk!!tekerleği söküp balatayı ince yağla yağlayıp sildik ve taktık.ne ses kaldı ne ötme yalnız ilk zamanlarda bira tutmamazlık yapabilir.sonradan felaket tutuyor ama onuda söyleyim.birde arka tekerleği sökerken eksoz engel oluyor bununda bir çaresi var!!amatsör vidalarını sökmek en basit yolu sadece alt vidaları sökeceksiniz...

evet en doru benzin .. eskiden birde normal benzin vardı bilmem hatırlarmısınız...

abi arka tekerın vidalarını gevselt asagı ınıyor askıya egsozla ugrasma yani
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi arka tekerın vidalarını gevselt asagı ınıyor askıya egsozla ugrasma yani
    doğrudur o'zaman.ama biz arka tekerlek bilyalarını felan yağladık biraz mecbur kaldık sökmeye...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    Alıntı yasin2008 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar, bende yeni karakalcıyım bugün aldım karakalımı, yarın inş. bol bol gezicem, izlenimlerimi paylaşırım sizlerle..
    hayırlı uğurlu olsun Allah kaza göstermesin, aramıza hoşgeldin,biyerlerde toplanılsa güzel olur ama herkes bi yerde abi

Motosikleti
    honda xl 600v transalp
    Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun Allah kaza göstermesin, aramıza hoşgeldin,biyerlerde toplanılsa güzel olur ama herkes bi yerde abi
    300 km ye kadar ben varım bulun ortak bi nokta geliyim
    [COLOR="DeepSkyBlue"]ALLAH KİMSEYİ BENZİNSİZ BIRAKMASIN[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    abi az bi yol değilki ya Türkiyenin 4 bir yanı birimiz osmaniye,birimiz izmir,sivas,istanbul,kıbrıs............valla çok süper olurda haftasonu olur mecbur 300km gidilir bigünde ama aralar çok uzak

Motosikleti
    caracal200 alcam:))
    merhaba arkadaşlar ankarda kanuni bayisine gittim orda tiger 250ye bakmaya gitmiştim ama beni carcal200 ayarttı şimdi kırmızı yada siyah ikinci el almayı düsnüyorum.bakalım ıkıncı el caracl200 bulursam bende burda olacagım bırde ankradaki carcal kulananlarla tanısmak ısterım mynicedarling06@hotmail.com herkese kazasız gidon kavramalar dilerim mutlu kalın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı ankcaracal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ankarda kanuni bayisine gittim orda tiger 250ye bakmaya gitmiştim ama beni carcal200 ayarttı şimdi kırmızı yada siyah ikinci el almayı düsnüyorum.bakalım ıkıncı el caracl200 bulursam bende burda olacagım bırde ankradaki carcal kulananlarla tanısmak ısterım mynicedarling06@hotmail.com herkese kazasız gidon kavramalar dilerim mutlu kalın
    öncelikle hoşgeldin..ben sıfır almanı tavsiye ediyorum neden diyecek olursan eğer!!2500ytl'den aşşağı bulamassın ikinci el üzerine almasıyla birlikte sana 2800'ytl'ye patlar,sonuçta ikinci el alıyorsun daha önceki binicinin nasıl kullandığınıda bilemezsin.karar senin.sıfır sıdır'dır herzaman için 300,500'ü aramamak lazım böyle durumlarda..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    öncelikle hoşgeldin..ben sıfır almanı tavsiye ediyorum neden diyecek olursan eğer!!2500ytl'den aşşağı bulamassın ikinci el üzerine almasıyla birlikte sana 2800'ytl'ye patlar,sonuçta ikinci el alıyorsun daha önceki binicinin nasıl kullandığınıda bilemezsin.karar senin.sıfır sıdır'dır herzaman için 300,500'ü aramamak lazım böyle durumlarda..
    +1000000000000000000000000000000000000

Motosikleti

teskurler ben ıkıncı el alma sebeblerımden bırıde rodaj yapmayı bılmıyor olmam aklımdan gectı sıfır almak ama rodaj nasıl yapılır bılmıyorum bırde ehlıyet almam gerek burası ank trafık polıslerıyle ugrasmak ıstemem rodaj nasıl yapılır anlatırmısınız

ank da bıldıgınız guvenılır İşini hakıyla yapan kanuni servısı varmı ben yıba carsındakı bayıye gıtım benı kendı servıslerıne yönlendirdiler ama ustayla yaptıgım sohbet sonucunda ustanın yuvarlak lafları beni kılandırdı ankrada yasayan ve kanunı servısınden memnun kaln bırı varsa adres ve telefonunu verırse sevınırım motorumuda su an sıfır almayı dusunuyorum tabı deneyımlı arkadasların rodaj nasıl yapılır vb tiyolarınıda takıp edıp ogrenmek ısterım
    önce emniyet sonra hareket gelir bereket:mrgreen:

yasin2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600f
    teskurler ben ıkıncı el alma sebeblerımden bırıde rodaj yapmayı bılmıyor olmam aklımdan gectı sıfır almak ama rodaj nasıl yapılır bılmıyorum bırde ehlıyet almam gerek burası ank trafık polıslerıyle ugrasmak ıstemem rodaj nasıl yapılır anlatırmısınız

ank da bıldıgınız guvenılır İşini hakıyla yapan kanuni servısı varmı ben yıba carsındakı bayıye gıtım benı kendı servıslerıne yönlendirdiler ama ustayla yaptıgım sohbet sonucunda ustanın yuvarlak lafları beni kılandırdı ankrada yasayan ve kanunı servısınden memnun kaln bırı varsa adres ve telefonunu verırse sevınırım motorumuda su an sıfır almayı dusunuyorum tabı deneyımlı arkadasların rodaj nasıl yapılır vb tiyolarınıda takıp edıp ogrenmek ısterım
    ankcaracal arkadaşım, bende carakalımı 2 gün önce 4.44 motordan aldım. Emek 4. caddede. Servisleride var, sıcak insanlar. Oraya bi bakmanı tavsiye ederim. Motorun sıfır sandıkta geldi, ayrı bir keyif, herkese nasip olmaz, bende bizzat orda bulundum. fotolar aşşağıda

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=73&i=yasinn073li0.jpg][IMG]http://img73.imageshack.us/im

Motosikleti
    yasın2008 dostum hayırlı olsun kazasız belasız surusler dılerım.

4.44 neler dahil ruhsat plaka sıgorta dahılmı bırde ılk geldıgınde motor koruma demırı varmı yanı ılk aldıgında pakette neler cıkıyor bılgılendırsen sevınırım

yasin2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600f
    yasın2008 dostum hayırlı olsun kazasız belasız surusler dılerım.

4.44 neler dahil ruhsat plaka sıgorta dahılmı bırde ılk geldıgınde motor koruma demırı varmı yanı ılk aldıgında pakette neler cıkıyor bılgılendırsen sevınırım
    ewet dostum 4.44 motor saydıklarını halletti, senin yapacağın emniyette bi imza atmak. İçinden koruma demiride çıkıyo,sisibarda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    yasin2008
    kardeşim hayırlı olsun yeni caracal'ın allah kaza bela vermesin.en güzel rengi seçmişsin.her zaman söylemişimdir sıfır sıfır'dır....

rodaj; motoru ilk 1000 km'sıkıştırma'dan kullanman gerekli,yüksek devirlerden kaçınmalısın,bol bol vites değiştirmelisin ve münkünse ilk 1000 km'de tek kişi tarafından kullanılmalı.benim bildiklerim ve uyguladığım yöntemler bunlar ama (KARDAĞ) arkadaşımız bize daha detaylı bilgi verebilir..çünkü kendisi kanuni bayisi...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    yasin h.g biraderim hayırlı olsun

Motosikleti
    Alıntı yasin2008 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet dostum 4.44 motor saydıklarını halletti, senin yapacağın emniyette bi imza atmak. İçinden koruma demiride çıkıyo,sisibarda
    VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN TESEKURLER YARIN SABAH NÖBETTEN CIKINCA UGRAMAYI DUSUNUYORUM EMEK BAYISINE AKLIMDA CARACAL 200 VAR AMA BUGUN FIRSATIM OLDU COGU MODELI INCELEDIM AMA KAFAM OKADAR KARISTIKI HANGISI DOGRU HANGISI YANLIS KIMI MCT250 DIYOR KIMIYBR125 DIYOR(BASLANGINC ICIN) KIMI JAPON TAKILACAN DIYOR BASLANGIC ICIN SORUN YASAMAMAK ICIN YANI BUGUN GÖZLERİM KIZARDI SONUCTA KAFAM KARISTI AMA MURPY KURALINA GORE ILK VERIDIGIN KARAR DOGRUDUR TIGER DUSUNURKEN BAYIDE GORDUGUM CARACAL BENİ KENDINE CEKTI AMA ACELE ETMEK ISTEMIYORUM ALTIMDA DORT TEKER VAR AMA IKI TEKERDE OLSA FENA OLMAZ DIYORUM. KISMET AMA HALA CARACAL 200 DIYORUM NE BILIYIM 3500 CIVARINDA ZEVK ICIN AYIRACAGIM PARA SU ANLAR BUKADAR AMA ACELE ETMEK ISTEMIYORUM SIZIN YORUMLARINIZI DENEYIMLERINIZI TAKIP EDECEM MUTLU KALIN YASIN TEKRAR HAYIRLI OLSUN KAZASIZ KM LER

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    hangi motor şuanda saf japon hepsi çin abi sen servise parçaya bak hangisi bolsa onu al.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi motor şuanda saf japon hepsi çin abi sen servise parçaya bak hangisi bolsa onu al.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    çinlilere yamaha ile honda'da eklendi haberiniz olsun

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    hala ınanmak ıstemeyenler var

japon dıye alıyorlar ama katalogunda made in china yazıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    yamaha ybr kullanıcısı olarak bende inanmamıştım ama!!!takii kornanın altındaki made in chına yazısını görene kadar.içimdeki japon duygusunu mahvetti alçak çinliler lanet olsun lanet olsun içindeki motosiklet sevgisine

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler