Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte buradan ulaşıyorsun ya bu motorun piyasası hakettiğinden yükseklerde geziyor. 3000tl'den fazla etmez bence ne kadar bakımlı olsa da. ama 3000'in altında bulmak zor. ben 2750liraya 3 ay uğraştım satamadım
    hocam burdan ulaşıyorumda başka motorlar hakkında sızden bılgı alırdım paylaşırdım bu konularda yardımcı olacak pek kımse yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    youtube üzerinden de ulaşabilirsin. kanal için facebook adresim de var.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Caracal'a uygun bir kontak seti bakıyorum . Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden müteşekkirim.

Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caracal'a uygun bir kontak seti bakıyorum . Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden müteşekkirim.
    İstanbul/Sirkeci/"Savcı motor" da bulundu ve alındı .
    solmyr bunu beğendi.
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Alıntı sergüzeşt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba caracal'ın zincir ölçüsünü bilen daha önce değiştiren var mı? Fabrikasını aradım onlarda bilmiyor. 12000 km ye kadar sorunsuz geldim bu arada arka lastiği tubeless yaptırdım bunun dışında koltuğu kaplattırdım. Birde forumda okuduğum kadarıyla bi arkadaş şamandıranın benzin deposunun altından kaçırdığını yazmış ilk aldığımda benimde başıma böyle birşey gelmişti sanayiden 404 sıvı conta alıp ustaya etrafına bolca sürdürdüm 6 yıldır sorun yaşamıyorum. Görüşmek üzere.
    yeni zincir değiştirdim. orjinal 142 bakla olması lazım. ben de tek paket zincir yetmeyeceğini bildiğimden 17 olan ön dişliyi 15 yaptım. 42 olan arka dişliyi 36 yaptım. yine bir paket 128lik zincir yetmedi. 136 bakla var şu an.

Çok teşekkürler geç oldu kusura bakmayın videolarınızı izledim elinize sağlık çok iyi olmuş hangi kamerayı kullanıyorsunuz öğrenebilirmiyim iyi sürüşler

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    2008 model bi caracal 200 almayı planlıyorum arkadaşımdan. sadece km teli eksik gösterge o yüzden çalışmıyor. onun dışında çalışmayan veya eksik aksamı yok. caracal için km teli arıyorum fakat hiç bir yerde yok. bulabileceğim bir yer var mı? veya başka bir motorun km teli uyuyor mu? eğer uyan tel yoksa bu konuya nasıl bi çözüm bulabilirim? yardımcı olurmusunuz. bu konuya bi çözüm bulamazsam motoru almaktan vazgeçicem...
    2M is my life
    Music & Motorcycle

Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 model bi caracal 200 almayı planlıyorum arkadaşımdan. sadece km teli eksik gösterge o yüzden çalışmıyor. onun dışında çalışmayan veya eksik aksamı yok. caracal için km teli arıyorum fakat hiç bir yerde yok. bulabileceğim bir yer var mı? veya başka bir motorun km teli uyuyor mu? eğer uyan tel yoksa bu konuya nasıl bi çözüm bulabilirim? yardımcı olurmusunuz. bu konuya bi çözüm bulamazsam motoru almaktan vazgeçicem...
    ben farklı gösterge taktım, uyum sağladı. uyumlu bulunur, caracal diye ararsan bulamazsın zaten.

Alıntı sergüzeşt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler geç oldu kusura bakmayın videolarınızı izledim elinize sağlık çok iyi olmuş hangi kamerayı kullanıyorsunuz öğrenebilirmiyim iyi sürüşler
    xiaomi yi. ben bu başlığı takip ediyorum, soruyu sorduğun gün gördüm ama bilmediğimden cevap vermedim. bilmiyorum diye cevap yazılmasını da çok saçma buluyorum amaç konuyu güncellemek değilse.

sıraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Merhabalar arkadaşlar geçen hafta 2008 model caracal 200 uzun süreden sonra satın aldım ufak ufak bir şeyler yapmaya çalışıyorum .
    merak ettim bir kaç konu var benzin vanasını hangi şekilde kullanmam gerekiyor içinde benzin olmasına ragmen yokmuş gibi oluyor
    ayak marşı yok motosikletimde onu nerden temin edebilirim ankarada yaşıyorum
    birde nikelajlarını daha güzel nasıl parlatabilirim şimdiden teşekkür ederim

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben farklı gösterge taktım, uyum sağladı. uyumlu bulunur, caracal diye ararsan bulamazsın zaten.

xiaomi yi. ben bu başlığı takip ediyorum, soruyu sorduğun gün gördüm ama bilmediğimden cevap vermedim. bilmiyorum diye cevap yazılmasını da çok saçma buluyorum amaç konuyu güncellemek değilse.
    uyumlu olarak hangi göstergeyi alıp taktınız? link veya ürün adı verebilirimisiniz?
    2M is my life
    Music & Motorcycle

uyumlu olarak hangi göstergeyi alıp taktınız? link veya ürün adı verebilirimisiniz?
    standart girişli bütün göstergeler olur. şu an kullandığım:
    http://www.dx.com/p/iztoss-universal...6#.Vuf66pKiQuw

www.avrupamotorrad.com

Buradan bulabilirsin arkadaşım Ölçüsüne dikkat etmen gerekli bir çok modelinki birbiri ile uyumlu ...

Bende bu aralar Uyumlu bir Marş Rublesi arıyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Vulcan 800 Classic
    Merhaba arkadaslar bende 10binde iken aldim caracal i,simdi 21binde.motoruna modifiye yapmak istiyorum varmi daha once bu olayi yapan yada izmirde bu olayi yapan usta taniyan ?

Motosikleti
    Kanuni Caracal 200
    İlk cruiser deneyimi olarak bugünden itibaren ben de caracal ı seçmiş bulunmaktayım. herkese selamlar keyifli sürüşler.

tg45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ CARACAL
    Selamlar arkadaşlar,
    yeni motor kullanmaya başlayan birisi olarak bazı konularda tecrübelerinize ihtiyacım var,
    Caracal motorumu bakıma götürdüm tamirci sübap ve karbüratör sıkıntısı olduğunu söyledi,yap dedim ne gerekiyosa yaptırdık,motorda gaz yememe sorunu başladı,tekrar götürdüm tamirciye,uğraştı etti hava filtre kapağını çıkarmakta buldu çözümü,şimdi çekişte gazda problem yok ama 100km yi geçemiyorum....motorun sesi önceden toktu şimdi az hava basar gbi bir sesi var....velhasılı sorunun karbüratörden olduğunu düşünüyorum zaten dallama kullanılmış karbüratör takmış,eski çıkardığınıda aldım geri dahada oraya adımımı atmam malesef istanbulda esnaf gibi esnaf zor bulunmakta....daha önceden bu şekilde sorun yaşayan arkadaşlar yada bir fikri olanlar durumla ilgili veya caracal ile alakalı tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.....selametle.

selamın aleykum arkadaslar carakal 200 kullanan arkadaslar vamı suan kullananlar tavsıye edıyor mu bılgılerınız nasıl bu yonde ???

Motosikleti
    SUPER SHADOW 250
    Motor görünüşü itibari ile çok güzel fakat başlangıç motoru olarak tercih sebebi oluyor. Bunun dışında her motorda çıkabilecek sorunlar çıkar bakarsan oda seni taşır bakmazsan sen onu taşırsın.

Bakilir tabiki bende yeni basliycam motora dun ehliyetimi aldim ama benim olayim tarzım chopper oldugu icin bi dusuneyim dedim kanuni artik mitor cikarmiyor heralde ama bu motor 200 luk cift silindir hani olumlu olumsuz yonleri yol tutusu yakit tuketimi bunlar mesela nasil

Motosikleti
    SUPER SHADOW 250
    Motor tek silindir bu arada benim motor için konuşucak olursak 50 ile 45 lira arası depo fulleniyo şehir içinde 200 kilometre ile 230 kilometre gidebiliyorum yedek depoyu kullanmadan. Yol tutuşu güzel ama üzerindeki lastikler etkiler bunu ama kullanımı çok basit zorlanmazsın yedek parça olarak diğer çin motorlarının parçaları uyuyor genelde o yüzden sorun yaşamazsın sorununparçacı arkadaşlar acemi görürse acımasız davranabilir fiyat konusunda

Alıntı anyhow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor tek silindir bu arada benim motor için konuşucak olursak 50 ile 45 lira arası depo fulleniyo şehir içinde 200 kilometre ile 230 kilometre gidebiliyorum yedek depoyu kullanmadan. Yol tutuşu güzel ama üzerindeki lastikler etkiler bunu ama kullanımı çok basit zorlanmazsın yedek parça olarak diğer çin motorlarının parçaları uyuyor genelde o yüzden sorun yaşamazsın sorununparçacı arkadaşlar acemi görürse acımasız davranabilir fiyat konusunda
    Peki suan cok temiz bi motor var caracal 2007 model 12.000 alarm ve uzaktan calistirmali bi motor var suan 5.000 tl ye bi komsuda daha konusmadim bilgi aliyorim sizlerden bu fiyata basil peki belki zorlansa 4.000 dusurulur bu fiyatlara nasil motor 2 kisiyle yokuşlari nasil cikiyor tek silindir ya o yuzden orjinal egsoz sesi nasil ve elimden cikarmak istesem satmak istesem satilir mi ve usta siz bu caracal 200 alirken hangi fikirlerle ne yonlerini begenip almistiniz ve alip kullandiktan sonra olumlu ve olumsuz yanlari ne oldu bunlardanda bilgi verirseniz cok sevinirim benim icin acil ve onemlide

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

0537 414 8191 anyhow telefon numaran whatsapp tan ulasirsan sevinirim motorun fotografini armak isterim gostermek icin size burdan atamadim fotografi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Alıntı 45Chopper60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki suan cok temiz bi motor var caracal 2007 model 12.000 alarm ve uzaktan calistirmali bi motor var suan 5.000 tl ye bi komsuda daha konusmadim bilgi aliyorim sizlerden bu fiyata basil peki belki zorlansa 4.000 dusurulur bu fiyatlara nasil motor 2 kisiyle yokuşlari nasil cikiyor tek silindir ya o yuzden orjinal egsoz sesi nasil ve elimden cikarmak istesem satmak istesem satilir mi ve usta siz bu caracal 200 alirken hangi fikirlerle ne yonlerini begenip almistiniz ve alip kullandiktan sonra olumlu ve olumsuz yanlari ne oldu bunlardanda bilgi verirseniz cok sevinirim benim icin acil ve onemlide

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

0537 414 8191 anyhow telefon numaran whatsapp tan ulasirsan sevinirim motorun fotografini armak isterim gostermek icin size burdan atamadim fotografi
    Bu motor kilometreye kac krs yakiyorki

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

2 kişiyle dik yokusta gidişi nasil ??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler