Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Caracal 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

zaten tek başıma kalmıştım forumda. 2. el piyasası durgun. galiba benimle beraber hurdaya çıkana kadar kalacak.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95344194/detay

Artes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayirli satislar
    solmyr bunu beğendi.

yine ben

İlker41 bunu beğendi.

2011 yılında almıştım bende ve çok severek kullandığım motor sanırım benimle birlikte mezara gidicek tek kafama takılan ilerki zamanlarda yedek parça sorunu yaşarmıyım

burayı kendi vlog sayfam ilan ediyorum

polo34 ve İlker41 bunu beğendiler.

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Var var aktif kullanıcıları hala var

caracal ile 700 metre tırmanış

İlker41 bunu beğendi.

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Arkadaşlar bildiğiniz 'Caracal' ön çamurluk bulunabilecek bir yer var mıdır acep Kanuni stoklarda gözükmüyor
    İyi sürüşler.
    All over the world

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muratdiksöz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bildiğiniz 'Caracal' ön çamurluk bulunabilecek bir yer var mıdır acep Kanuni stoklarda gözükmüyor
    İyi sürüşler.
    Belki Kalyoncu motorda olabilir.
    http://www.kalyoncumotor.com/kanuni-...siyah-camurluk

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Sağol arkadaşım bende netten bulup siparişi verdim ama özellikle başka olmaz uymaz diye tembih etmeme karşın 1 haftaya yakın beklettiler sıkıştırınca kargo firması sistem arızası var diye yanıt verdiler sonra o gün Monero 'nun yan oyuntusu az olan çamurluğunu ulaştırdılar ama başkası olmaz diyerek telefonla arayıp size özellikle belirtmiştim anımsarsınız deyince bedel ödemeden bize gönderin dediler böylelikle o umut yalan oldu
    Ancak seyhan 250 nin çamurluğu Adana Camgöz'lerin stoğunda görülüyor ancak acep bizimkilerin (ki benim zealsun 150 ama bir öndeki de Caracal çamurluğuydu tıpatıp uyuyor ) yerini tutar mı
    All over the world

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    İstanbul ''Avrupa motor' da buldum 45 tl dahası arka çamurluk 69 bir çok parça Kanuniden çookk ucuza ihtiyacıolan arkadaşlar site aracılığıyla inceleyebilirler iyi günler dilerim
    All over the world

kuralkan kanuni'den yedek parça alınmaz. bajaj parçaları nispeten ucuz ama kanuni berbat halde. yan sanayi parçalar da aynı kalitede. düşünmeden alın. zaten bir çok parça, bir çok modelde ortak.
    Pukeleka bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Merhaba 1 yıldır Kanuni Caracal kullanıyorum makine normalde 200 ben modifiye ile 250 cc yaptım bugüne kadar değiştirmediğim parçası kalmadı fakat okadar memnun kaldım ki satmaya kıyamıyorum şuan makinenin torku çok fazla olduğundan 3 vitesin dişlisini kırdım yeni şanzuman yapmam gerekiyor ve 0 parça arıyorum bilen gören varsa bi adres bi telefon paylaşabilirmi ?

Herkese merhaba caracal'ın zincir ölçüsünü bilen daha önce değiştiren var mı? Fabrikasını aradım onlarda bilmiyor. 12000 km ye kadar sorunsuz geldim bu arada arka lastiği tubeless yaptırdım bunun dışında koltuğu kaplattırdım. Birde forumda okuduğum kadarıyla bi arkadaş şamandıranın benzin deposunun altından kaçırdığını yazmış ilk aldığımda benimde başıma böyle birşey gelmişti sanayiden 404 sıvı conta alıp ustaya etrafına bolca sürdürdüm 6 yıldır sorun yaşamıyorum. Görüşmek üzere.

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    [/COLOR]
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten tek başıma kalmıştım forumda. 2. el piyasası durgun. galiba benimle beraber hurdaya çıkana kadar kalacak.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95344194/detay
    Hocam merhabalar sizi bu konuyla çok ilgili ve bilgili gördüm o yüzden sze sormak istedim ben bu motoru almayı düşünüyorum alacağım motor 20.000 km de 2007 model komple siyaha boyanmış 2.800 tl fiyatı var satan arkadaşta bu bilgileri verdi sizin öneriniz nedir birde bana sizinle özelden konuşacağım bir adres verebilirmisiniz teşekkürler sayın hocam.
    200 tlye yeni debriyaj Balatasi değişti. jant deldirildi 250 tlye tekerlekler değişti 300 tlye.tum bakımları yapıldı

Alıntı Pukeleka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

Hocam merhabalar sizi bu konuyla çok ilgili ve bilgili gördüm o yüzden sze sormak istedim ben bu motoru almayı düşünüyorum alacağım motor 20.000 km de 2007 model komple siyaha boyanmış 2.800 tl fiyatı var satan arkadaşta bu bilgileri verdi sizin öneriniz nedir birde bana sizinle özelden konuşacağım bir adres verebilirmisiniz teşekkürler sayın hocam.
    200 tlye yeni debriyaj Balatasi değişti. jant deldirildi 250 tlye tekerlekler değişti 300 tlye.tum bakımları yapıldı
    komple neden boyandı? yaşına göre kilometresi neden o kadar az? debriyaj balata değişimi 50tl. jant neden deldirildi? delik yeni jant 250tl max. ben jantı 130tl'ye değiştirdim. aklımda deli sorular

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komple neden boyandı? yaşına göre kilometresi neden o kadar az? debriyaj balata değişimi 50tl. jant neden deldirildi? delik yeni jant 250tl max. ben jantı 130tl'ye değiştirdim. aklımda deli sorular
    Valla hocam bende hıç bılmıyorum sızınle nasıl ıletısım kurabılırım önerılerınızı alıp bazı konularda danışmak ıstıyorum yardımcı olacak kımse yok benım bu tip bir motosiklete ihtiyacm var bir aydır kovalıyorum tutturamadım bir türlü

işte buradan ulaşıyorsun ya bu motorun piyasası hakettiğinden yükseklerde geziyor. 3000tl'den fazla etmez bence ne kadar bakımlı olsa da. ama 3000'in altında bulmak zor. ben 2750liraya 3 ay uğraştım satamadım
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler