Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Yamaha YBR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tarcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    kampanya yapmışlar int.sitesinde gördüm
    %30 peşin kalanı 12 ay 0 faizli taksit

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    adres neresi kardeş link verirmisin

Motosikleti
    cbf 150 siyah
    onlar daha cok kampanyalar yaparlar bekleyin siz 9.500 haha baktılar alan yok beklentilerinin cok cok altında yakında fiyatı iner ama inecekleri 500 600 ytl dir yinede cok cok para etmez deymez 250 katagorisinde hyosung diyorum ben

gucci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    piyasada 1 honda cb250 var 1 silindir 21 bg yılan gibi kıvarak piyasada birde hyosung var v motor 29 bg cbf ten daha donanımlı iri ve fiyatı daha makul kalite olarak honda kadar olmasada kaliteli..

e kardeşim ybr 250 nedir ne iş yapar bu fiyatla kendini ne zannetmektedir hangi sınıfta olduğunu bile bilmiyo daha almayın bunu aramıza hoştlan hoşt.... dükkanın önünü kapama

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(

ilginç bi griş 9600 anahtar teslim..tab ialan olursa

Alıntı gucci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasada 1 honda cb250 var 1 silindir 21 bg yılan gibi kıvarak piyasada birde hyosung var v motor 29 bg cbf ten daha donanımlı iri ve fiyatı daha makul kalite olarak honda kadar olmasada kaliteli..

e kardeşim ybr 250 nedir ne iş yapar bu fiyatla kendini ne zannetmektedir hangi sınıfta olduğunu bile bilmiyo daha almayın bunu aramıza hoştlan hoşt.... dükkanın önünü kapama
    slm arkadşlar..fuardan sonra motorun fiyatını hergün beldeyamadan kontrol ettim. tabii sene başından beri 5-6 mail gönderdiğimi (hiç kale bile alıp cevap yazmadılar) ayrıca 1 kezde istinye merkeze gidip fiyatlandırma sürecinde yeralamk istediğimi, alıcı ve piyasa hakkında fazlasıyla bilgi sahibi olduğumu söyledim." sizi ararız " dediler.. şuanda ise sadece gülüyorum ..gerçi fiyat deklere edildiği gün şaşkınlıktan ağzım açık kalmıştı ama, şimdilerde sadece gülüoyrum hemde katıla katıla..

beldeyama,bu motorun ithalini durduracaktır. çunku fiyat türkiye şartlarının çok üstünde. yamahadan baskı yapılıoyrmu bilmiyorum ama inanın bu fiyatı verecek insanın 9600e sıfır 250cc yerine okadar çok 2.el temiz japon yada italyan tercihi oalbilirki saymakla bitmez. yazıkki yamaha belkide kendi modellerinin önünü kesmemek için böle saçmasapan komik bi rakamla piyasaya çıktı.mesela bu gün aynı fiyatlı 5000km de er6n almak mümkün iken kim enjeksiyonlu diye bu motora 9600ü bağlar ben soruyorum..burada bu motoru alan arkadaşları yada alacakları da cesaret ve ahmaklıkalrı için şaşkınlıkla tebrik ediyorum :D belde yamayada bize eğlenecek bi konu verdiği için.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    YBR 125
    Kapitalizm marka temeline dayalı bir oyun kurar, alıcılar bu oyuna
    katıldıkları sürece de üreticiler ve pazarlamacılar kazanır. YBR 250 de
    yeni bir oyun, biz tüketicilere düşen uyanık davranmaktır.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

arkadaşlar yazılarınızı okudum da gereginden fazla abartılmış . elbette yamahanın ybr250deki fiyat politikası cok yanlış ama alana satana laf söyleyemeyiz ben degilde belki aramızdan bazı arkadaslarımız almıstır sonucta yamaha güzel bi motor üretmiş alana da satana da saygı duymak lazım beldeyama koç holdinge ait oldugu için fiyatı büyük ihtimalle koç'un üst düzey yöneticileri belirlemiştir sonuç olarak yamaha dünya capında bi marka ve asla bu motorun fiyatı için beldeyamaya ve yamaha ya fatura kesilemez tek sorumlu yöneticiler bayii ve biz müsterilerin hiç bir suçu yoktur......

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    alana kimse laf söyleyemz..alan almıştır güle güle kullansın.. kazasız belasz..biz sadece içimizde üzülürüz.. ayrıca sitem ve gülüşümüz yanlış fiyat politikası izleyen distrubitör ve üretici firmayadır. herkesin böle düşündüğünü zannediyor ve umuyorum.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    ben buna 10 milyar verecegıme gider cbf250 alırım 8 milyara hem daha guse lhem honda

hacelyis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 650r
    bencede yaa buneee böylleeee 9.400 hiç aç kalmamışmı bunlaar yawwww :D

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    alan diyorsunuz.daha hiç ben aldım diyen çıkmadı.alan var mı?

evet alanlar var .......
    .

11000 ytl ye 2006 fz 600 satıldı gözümün önünde varın siz kıyaslayın

üstelik bu 250 cc yani ötv si büyük cc motorlardan yaklaşık yüzde 15 daha düşük artıkın yenilecek kazığın boyutunu siz düşünün

Motosikleti
    cbr 600f
    yamahanın kalıtesıne lafımız yok asla ama .bu fıyatla bu motor satmaz!!!!!!!!
    ECEL KAPINI CALDIGINDA ORTALIGI TELASA VERME CUNKU O GELDIGINDE SEN COKTAN GİTMİS OLACAKSIN

ks89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa ybr 2005
    fiyat yüksek gelsede kimine bu motra değer diye düşünüyorum.
    bende 125 lik var ondan çok memnunum. 250 liğide manyak olur param olsa hiç beklemeden ne olursa olsun verir alırdım o parayı 250 ye.

Ben almaya karar verdim gibi arkadaşlar.9000 nakit'i tamamladım gibi.Eğer 9000'e plaka dahil veren bayi çıkarsa alacağım.Yok 9000'i beğenmezlerse size hak vereceğim.Hakşkaten aç kalmamış,tok satıcı bunlar diyebiliriz.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ya ben anlamıyom cbf250 varken ybr250 almayı planlayanları tip desen cbf250 güç desen cbf250li fiyatta desen cbf250 daha uygun marka desen honda dünyanın en büyük motor üreticisi ....bidaha düşünün
    Mustafa Kemal Atatürk

Evet arkadaşlar,sonunda kırmızı bir YBR 250 aldım.Ama forum yöneticileri açtığım her konuyu kitlediklerinden benden bilgi alamayacaksınız.Biraz tepki gösterin de forumu özgürleştirsinler.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Alıntı mayko33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar,sonunda kırmızı bir YBR 250 aldım.Ama forum yöneticileri açtığım her konuyu kitlediklerinden benden bilgi alamayacaksınız.Biraz tepki gösterin de forumu özgürleştirsinler.
    hayırlı olsun
    Ride your way

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)