Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Yamaha YBR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Evet arkadaşlar bilinçli kullanıcılar olarak ybr250 nin fiyat politikası bakımından deyim yerinde ise "fısss" olduğunu anladık. elimdeki ybr 125 i 2.400 e zor satacağım, eee... üste 7.000 daha verip 250lik motor alacağım. Olduuu. Ha bu motorun satılmayacağı anlamına gelmez. Yakın zamanda etrafta ybr250likleri görmeye başlayacağız. Ama bilinçli tüketicinin alacağı motor değil. En basitinden cbf250 1500 lira daha ucuz. Ha şimdi ybr250 enjeksiyonlu diye birisi atlamasın, cbf 100 km de 1 lt daha fazla yaksa(ki sanmam) motor kendini 50 - 60 bin km den önce amorti etmez. Yani ancak 60.000km sonra kara geçirmeye başlar. Hesap ortada. Alana şimdiden hayırlı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    yahu şimdi fiyatı yüksek gösteriyorlar sonra düşecek

millette aaaaaa düştü fiyatı diyip alacak

bu mesele yakında düşer merak etmeyin yamahada apyal değil okadar 9.400 e satacak kadar
    kontrolsüz güç güç değildir
    HONDA CBR 1100 XX

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    bayiye daha gelmemiş ama satıldıgını duydum 1 tane o şanslı kimse bodrumdan burda görmeyim dışlasın herkes odunla girmek lazım o arkadaşa şimdi zaten odun dicem kızacak bana 9milyarmı hemide 250 lik valla döverim bu adamı trafikte görürsem

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayiye daha gelmemiş ama satıldıgını duydum 1 tane o şanslı kimse bodrumdan burda görmeyim dışlasın herkes odunla girmek lazım o arkadaşa şimdi zaten odun dicem kızacak bana 9milyarmı hemide 250 lik valla döverim bu adamı trafikte görürsem
    Wayy anasını Dur kardeş atlayıp geliyom Bodruma bulalım kimse onu bi güzell ...

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    Valla Bende Daha Önce Hyo Gt 250 Vardi Bence Ayni Para Bİle Olsa Yİnede Hyosung Derİm

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    fiyat yüksek satış yapamazlar eninde sonunda düşürecekler fiyatı

Şimdiden meraklısı alır zaten beklemez.. ileride fiyat indirimi yapılacağı kesin gibi kampanyalar falan.... cbr250 de çıkarsa fiyatı iner iyice..

ferrariman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki street magic tr50
    hyosung varken yamahanın satması çok zor

sfb07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda PCX 125
    arkadaslar sıkı durun yamahanın satmayı planladığı rakam 300. er veya geç satılır.ama asıl bomba ondan soona seneye çin malları gelecek ybr 250 nin 4500 ytl ye bakın o zaman neler oluyoo..ama ilk alanlar kaliteyi alacaklar.. bi dahada olmayacak...

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    Bunların çin olmadığı ne malum?
    Yahu arkadaşlar piyasaya bir dikkat edin iğneden fincana bir çok mal çin malı..
    Ayrıca neredeyse üretim yapan her firma ya çinde montaj yada parça imalatı yaptırıyor..
    Yani onlar çin malı değil mi? ben size çok güldüğüm bir şey söyleyeyim mi? İnsanlar amerikan malı diye aldıkları bir çok şeyin aslında çin malı olduğunu bilse o kadar para verirmiydi bilmem? Açın gözünüzü isim sadece psikolojik çin malı her yan.. birinci sınıf üretimleri de var. 14. sınıfta.. adamlara ne kadar ekmek verirsen o kadar köfte yapıyorlar hepsi bu..

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Alıntı birazblues adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunların çin olmadığı ne malum?
    Yahu arkadaşlar piyasaya bir dikkat edin iğneden fincana bir çok mal çin malı..
    Ayrıca neredeyse üretim yapan her firma ya çinde montaj yada parça imalatı yaptırıyor..
    Yani onlar çin malı değil mi? ben size çok güldüğüm bir şey söyleyeyim mi? İnsanlar amerikan malı diye aldıkları bir çok şeyin aslında çin malı olduğunu bilse o kadar para verirmiydi bilmem? Açın gözünüzü isim sadece psikolojik çin malı her yan.. birinci sınıf üretimleri de var. 14. sınıfta.. adamlara ne kadar ekmek verirsen o kadar köfte yapıyorlar hepsi bu..
    konuş be abi.hepsi aynı ..kun soyu.benim de MZim var taş gibi 251 hemde ETZ.bu devirde alman malından şaşmıyacan.misal mercedes volkswagen konforun olduğu yerde hangi taşı kaldırsan almanlar çıkıyor
    al bi MZ dünyayı gez!..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Çin markası olan motorlarla Çin'de üretim yapan Japon markalarının aynı kalitede olduğunu mu düşünüyorsunuz ? Adam Japonya'daki fabrikasının aynısını Çin'de kurup orada üretim yapıyor. Aynı askerlik gibi. Askeriye'den dışarı çıkmazsanız ha deniz kenarında yapmışsınız ha dağda, içerisi ve sistem hep aynı. Sadece işçilikten kazanıyorlar.

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI
    Alıntı djelals adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Şerreffsizim aynısını düşünmüştüm!" desem, mi acaba?

Böyle de olmaz ki. Adam gibi bir fiyat açıklamış olsalardı hemen almayı düşünüyordum. Ama geçtiii. Şimdi, daha bin km sini bile doldurmamış, gıccır gıccır bir cbf 500 sahibi olmak üzereyim.
    Onları biraz stokta bekletsinler, belki iki üç sene sonra satarlar
    Eveeet arkadaşlar. Yamaha ebediyyen benim gibi bir tutkununu kaybetti, duyurulur. Henüz 1000 km sini bile doldurmamış bir cbf 500 alacağım demiştim, ve aldım. Gıccır gıccır. Allah, isteyenlere de istediklerini almayı nasip etsin . Yamaha beklesin oralarda; beklesin de dursun, Celalettin hoca gelecek de ona YBR 250 satacağım diye Bense "Karayılan"ımla gezeyim bütün Türkiye'yi bir baştan bir başa kıvrıla kıvrıla
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    Bununda Derbyler gibi bi numarası varmış, koltuğun altından bi sigortayı söküyomuşun 42 HP oluyomuş deeeermişim, veya 100kmde 1 lt benzin yakıyomuş deeermişim aklıma başka yalan gelmiyo gerisini siz uydurun.
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

ybr 250 eleştiri

Bu ney kardeşim parayı yolda mı buluyoruz?o kadar bekledik çıksın da alalım diye fiyatta uçmuşlar.Belki de almayalım diye bu kadar fazla fiyat çekiyorlar...valla gittim ikinci el bi twister aldım dün çok da iyi oldu.Deli olmak lazım o kadar para vermek için 250 lik bir motora.Gidip 600 lük ikinci el R6 alırım daha iyi ederi bence 7.000 ytl falan olmalı.Siz de almayın abi satamasınlar

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    beyass nicki bir arkadaş aldı forumdan.Umarım burayada yorumlarını yazar.onu bekliyoruz
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    tvs apache
    çinde üretilen bi makina için fiyatı çok uçuk geldi bana acaba içinde elmas mı var bu makinanın adamlar dizaynına bile para wermemişler cbf 250 yi kopyalamış dewam etsinler bakalım bu dayatmaya nereye kadar gidecek ??

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı safi007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ney kardeşim parayı yolda mı buluyoruz?o kadar bekledik çıksın da alalım diye fiyatta uçmuşlar.Belki de almayalım diye bu kadar fazla fiyat çekiyorlar...valla gittim ikinci el bi twister aldım dün çok da iyi oldu.Deli olmak lazım o kadar para vermek için 250 lik bir motora.Gidip 600 lük ikinci el R6 alırım daha iyi ederi bence 7.000 ytl falan olmalı.Siz de almayın abi satamasınlar
    safi007 dostum bende aynen senin gibi gelsin hele bi bakalım 7.000 falan gibi olursa sıfır alırım falan diye düşünüyodum ama baktımki fuarda söylentiler CBF250'den pahalı olur yönünde bende 1,5 ay önce gidip temizinden bi tane CBF250 almıştım...iyikide almışım aklımı seveyim...millet parayı sokaktan topluyo sanki...

bu arada bugün geçerken yamaha şirinevler bayisine bi uğrayıp fiyatı sorayım dedim meraktan indirim falan varmı diye acaba aldığım cevap anahtar teslim 9.500'dü... bu konudaki güzel yorumları kendime bırakıp hayırlı işler diyip çıktım...:cherry:
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    3 gün önce GT250R aldım.Gayet memnunum.Yamaha ile kıyaslasak tabiki yamaha malzeme olarak daha kalitelidir ama 9500 ytl gibi bir fiyata YBR250 almak gibi bir hatayada asla düşmem şahsen.9500ytl diyorum ama 8500ytl olsada yine vermem o kadar parayı Hele birde bu paraya Naked tarzı bir motosiklet satıyorlarsa...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    yamaha ybr 125 insallah 250 olcak
    fuardada üzerine bınme fırsatım oldu kesınlıkle o kadar cok paraya değicek bi mnotor deil.ybr125 ten tek farkı 250 olması ama yınede benım 2 arkadasım almak ıcın sıparıs verdıler
    baklım gercekte nasılmıs?

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)