Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Yamaha YBR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Barış abi eline sağlık...alan bi sazan çıkar merak etme.....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Bu ne lannn acaba beldeyamanin sitesini yapan web master fiyati yanlismi yazdi,telefon edip sormakta yarar var .
    Kim alir deycem ama yukarda belirtildigi gibi 1-2 sazan kesin cikar.

Laaa bi delirmeyen japonlar vardi simdi onlarida kaybettik
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    aslında bana göre bu bir ticari bir metod şimdi fiyat yüksek aslında bu durum motorun reklamın yapılmasını sağlıyor herkes fiayatı konuşurken fiyatlar aşağı çekilecek bundan sonrada hangi bayiden alalım diye tartışılacak yaa şu fiyattan bu fiyat düştü gibi ne dersiniz
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Yaşaaaaa Barış abiiiiiiiiii
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI
    Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bana göre bu bir ticari bir metod şimdi fiyat yüksek aslında bu durum motorun reklamın yapılmasını sağlıyor herkes fiayatı konuşurken fiyatlar aşağı çekilecek bundan sonrada hangi bayiden alalım diye tartışılacak yaa şu fiyattan bu fiyat düştü gibi ne dersiniz
    "Şerreffsizim aynısını düşünmüştüm!" desem, mi acaba?

Böyle de olmaz ki. Adam gibi bir fiyat açıklamış olsalardı hemen almayı düşünüyordum. Ama geçtiii. Şimdi, daha bin km sini bile doldurmamış, gıccır gıccır bir cbf 500 sahibi olmak üzereyim.
    Onları biraz stokta bekletsinler, belki iki üç sene sonra satarlar
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Forumdan Uzaklaştırıldı nartallo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattık makinayı işallah 600 cc
    Maşallah fiyat harika.9400 e 2001 model honda cbf 600 cc makina alırım,8 tane yamahayı arkama bağlar çekerim.O makinanın değeri 6 bin liradan fazla yapmaz arka kampana 21 hp yavaş biraz.

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı djelals adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Şerreffsizim aynısını düşünmüştüm!" desem, mi acaba?

Böyle de olmaz ki. Adam gibi bir fiyat açıklamış olsalardı hemen almayı düşünüyordum. Ama geçtiii. Şimdi, daha bin km sini bile doldurmamış, gıccır gıccır bir cbf 500 sahibi olmak üzereyim.
    Onları biraz stokta bekletsinler, belki iki üç sene sonra satarlar
    inşallah alırsın 500lük makineyi darısıda bize olur kısmetse
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    ederi 5500 ytl
    Daha fazlasını vermek yazıktır
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    JAPON markası olduğu için o parayı verecek olanları düşünerek marka fanataikleri için açıklanmış bir fiyat.
    2008 yılı geldiğinde fiyat listelerinde 2006 YBR 250 fiyatlarıda fazer ve benzerlerinin yanında görebilmemiz için yapıyorlardır
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    9400 haaa. Hadi satında görelim. Anca maldan anlamayan kekolara satarlar onu. Haa illede alacağım diyene yolu açık olsun
    nartallo84 ün dediği gibi; ama ben alırım gs500 ümü bağlarım arkama 4 ünü sürükler giderim ... Ayıptır bea.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Fiyat gerçekten abartı ama makinanın hakkını da yememek lazım. Sonuçta bu motorun enjeksiyonlu da olmasından dolayı en az CBF250 fiyatında olması gayet normal. Aynı fiyatta olsalar sırf enjeksiyondan ötürü ben bunu tercih ederim. Arka frenin kampana olmsına da çok takılmayın. Bu sınıftaki bir motor için yeterli olmasa koymazlardı. Ayrıca CBF'ten de daha güzel olduğunu düşünüyorum.

Yine bu kategoride bir numaram her zaman Hyosung GT 250'dir.

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    9500 ytl paraya bak...canavar gibi tertemiz bi 500 cc mak. almak işten bile değil...
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Motosikleti
    AFRİCA TWİN OLMASINI İSTİYORUM
    Önce bir yoklama çekiyorlar galiba, müşteri nasıl tepki verecek diye.Bakacaklar ki millet almıyo o zaman aşağı çekecekler mecburen.Bunlar tekelci adamlar .İstiyolar ki piyasa hep kendi ellerinde olsun vede istedikleri fahiş fiyatlara satsınlar.Maymun gözünü açtı artık.Alternatifler çoğaldı.Bakın herkesin kafasında farklı modeller var artık.Sen o fiyatı istersen bende gider daha iyisini daha ucuza alırım,bu kadar basit.Bencede kimse almasın .bizler sağılacak inekler değiliz.
    MOTOSİKLET AZGIN DUYGULARI GÖSTERME VE İNSANLARI RAHATSIZ ETME VASITASI DEĞİLDİR.

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    motor çok hoş duruyo ama bence fiatıda bize kötü bakıyo

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    budur yaa bilinçli toplum dayatma fiyatları yediremezler..
    bakıyom yazanların hemen hemen tamamı bu fiyata satılmaz demiş..senelerce sattılarya hala alırlar zannediyolar..
    bi kinetix yarım brodway fiyatı idi zamanında ..çatır çatırda sattılar
    neden alternatifi yoktu ya alacaksın yada bakacaksın...
    ama kazın ayağı öle değil artık bak herkes bilinçlenmiş..disk fren enjeksiyon. görünüş artık herkes biliyo karşılaştırıyo..varolasın internet

sene 1998-99-2000 değil ..biz uyandık ama hala uyuyanlar var demekki
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250

2010 Yılı

YIL 2010
    Bir zamanlar Yamaha'nın YBR250 model bir motoru gelmişti memlekete. Ama ne yazık ki sadece bu fotolar hatıra kaldı.Aslında hoş görünüyordu ama pek tutmadı.

[/QUOTE]

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı banro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YIL 2010
    Bir zamanlar Yamaha'nın YBR250 model bir motoru gelmişti memlekete. Ama ne yazık ki sadece bu fotolar hatıra kaldı.Aslında hoş görünüyordu ama pek tutmadı.

hey gidi ne günlerdi beeeee. bak duygulandım şimdi

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250GT R dan bile pahalı bu makina ya görüntü yok arka fren kampana 6,750 den fazla verenin aklından süphe ederim bu makina için acil fiyat indirimi bekliyoruz

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    fıyatları ındereceklerdır mutlaka...tamamen pıyasa yokluyor su an yamaha.. indirmeye mecburlar bu motorun fıyatını.su an tekel degıller kı zorluyorlar sanslarını..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    abılerrr yamaha bence abrtmıs yanıııı yuhhhhh bıdaha yuhhhhhhhh ne buya ıyıkıde beklemısım honda alırım daha ıyı hemde 500 luk sesı yeter zaten bızım burda alan bıtanesı var memnun ama cok pahalı yaklasık olarak 180 ne kadar geldıgıne soluyo

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)