Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Yamaha YBR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    gÜZEL MOTOR BEĞENDİM ÇOK AGRESİF VE ATAK DURUYO...
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kardes sen yazımı tam okumadın galıba paran yetmemıte alamamıssın gıbı bı seyler yazmıssın bende 2 tane motor var suzukı Freewind XF650 dıgerıde yolda ustunden atlar ybr nın

arkadasım 160 mumkun degıl gormez o makına test ettım dıyorum yolda benım ıbre 130 du kafa kafaya gıdıyoduk yolda cbf 140 basıyor ama bu 130 zu gecmıyo duzde burda ınsanlar ybr yı kotuledıgımı zannedıyor kotu motor demıyorumkı sadece benım gozumde ederı 6000 lıra haa madem 9000 vermısın 130 zu haylı haylı gecmesı lazım bendekı tiger nal toplatıyo yolda buna ınanmayan varsa ugrasın bı ızmıte kapısalım ıkı tane motor var bende bırı suzukı bırı tiger tigerım 300 cc ye cıkarılmıs 160 rahat vuruyo 250 lık kende rahat 140 yapıyodum hoysoung gt 250 de nallar bunu oda devırıyo 160 sı felan bız makınayı kotulemıyoruzkı burası forum herkes yazar dusuncesını motorun eksılerını ama yamaha motoru alırkende parca satarkende cok ıyı nallıyo onu soylıyım..

Düşük hız.

20 000 kilometreyi devirdim.Asla 130'u geçmedi.
    kartepeli haklı.Bin pişmanım.Paralarım uçtu gitti.Hız isteyen bulaşmasın bu makinaya.Sağlamlık ve ekonomi isteyenlere birebir.Aaa bir de çok güvenli.Yol tutuşu viraş alışı ve durması mükemmel.Neredeyse araba ile aynı mesafede durabiliyor.

arkadaslar bu pazar kartepeli arkadasımla tanısma fırsatım oldu burdada yazılarını gorunce bı seyler yazayım dedım vede o cok met ettıgı tigerede bınme fırsatım oldu ben ybr 125 sımle pazar sabah 10 da ızmıtte geldım bursadan arkadas saolsun benı ızmıt merkezde karsıladı beraber evıne gıttık o suzukısıne bende tıgere bındım soyle kandıraya dogru bı yol aldık arkadaslar tıpkı dedıgı gıbı o tiger 250 kategorısınde tam bı canavar sılındırını modıfıye yapmıs gosterdı bana 292cm kup yazıyodu yolda sankı motor bana gaz ver dıyo 150 km re gıbı bı surate rahat cıkabılıyor daha fazlasına ben korktum dıslılerıne felan bıseyler yapmıs motorda tıtresım sıfır kesınlıkle bende denemıs bırı olarak teyıt edıyorum cbf ve ybr yı cok rahat gecer o makına yol tutusu o turus pozıyonu cok rahat agır oturaklı makına bende ybr 250 alıcaktım vaz gectım 2300 ze ıkıncı el almıs 400 ytl modıfıye tutmus 3ooo bıne mal olmus motor bana ybr 125 sın bıle onu gectıgı soylerlerdı bırak 125 ı 250 lıgıne bıle uzun ara fark atar burdan kendısıne cok cok tesekkur edıyorum benı cok guzel agarladı bana tigerın parcalarınıda gosterdı karburatorde japon yazıyor gercekten parcalarındada gn 250 ne yalan soylıyım gercektende cok etkılendım arkadas haklı 9000 lıra nıye verıyım kı oyle bı makına yapmak varken bende ybr mı satıcam tiger alıp modıfıye yapıcaz beraber

aksam oldu motorarı garaja cekıcez bısey dıkkatımı cektı ıkı motoruda bezle guzel sıldı tertemız yaptı zıncırını felan yagladı oyle koydu garaja bunu her bındıgınde yaparmıs pıs koymazmıs garaja o yuzden 2 motorda kız gıbı ya ben hıc bakmam motora sımdı onu gordum bende sılmeye basladım

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Nasıl yani ?

21 hp 130'u geçmiyormu

Ben akşam Cbf 250 ile 2 kişi 140 yaptım..

Evet Cbf Ybr'ye göre fazla yakıyor ama hakkını fazlasıyla veriyor..

Cbf'nin 6 vites olması bir avantaj..

Ybr'nin enjeksiyonlu olması kendine çekiyor..

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı mayko33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 000 kilometreyi devirdim.Asla 130'u geçmedi.
    kartepeli haklı.Bin pişmanım.Paralarım uçtu gitti.Hız isteyen bulaşmasın bu makinaya.Sağlamlık ve ekonomi isteyenlere birebir.Aaa bir de çok güvenli.Yol tutuşu viraş alışı ve durması mükemmel.Neredeyse araba ile aynı mesafede durabiliyor.
    120 km hizla iki kişi sabit gidebiliyormusun
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı mortingen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı 4000 olsa sende alacaksın yani?
    bunu sezdim yazılarında.çok istemişsin de paran yetmemiş alamamışsın gibi..ondan mı bu öfke, bu çekememezlik?
    Yorum yok.

Alıntı over_dose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ne yalan söyliim 2000 ytl bulunması zor bi para değil 9.000 üstüne 2.000 daha koyar şöyle bişey alırım

Babacan o motoru almak mesele değil tecrübe varmı sen ondan haber ver. Biz neden tek silindir alıyoruz, Motosiklet.net te abilerimizden arkadaşlarımızdan öğrendiklerimize göre hareket ederek tek silindir alıyoruz, ne kadar tecrübemiz varki, gösterdiğin makinalar canavar, bırak bizde olalım sonra bakarız.

Alıntı TUSUBASA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel motor ama o paraya onu kimse almaz o para ya beldeyama böyle devam ederse piyasadaki yerini 10 yıl gibi kısa bi zamanda yerini çinlilere bırakıcak gibi geliyo tamam kalite marka ama o paraya cbf 500 alınır
    Yamaha ve çinliler Siteden Mert R1 aldı, yazık oldu verdiği paraya be

Alıntı Blacklove16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok uçmuş bunlar ya 9 ne demek ya ? 5.5 a twister alırım taş gibi....fazla atmışlar..bi artısı enjeksiyon...olsa ne olmasa ne ..sanki bugüne kadar enjeksiyonlu motor kullandık biz...sanki onsuz olmaz hayret bişi ya....hem şu son hız konusu ybr 250 160 ı çok rahat görmesi lazım ben cbr 125 kullanıorum 140 görüyorum o nasıl görmez hayret valla...selamlar
    Yahu kardeşim ayıptır ya, CBF 250 kaç para?
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Arkadaşlar ybr 250 nin fiyatı 8500 ytl ye in miş ...Ne dersiniz değermi?

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ybr 250 nin fiyatı 8500 ytl ye in miş ...Ne dersiniz değermi?
    malesef deymez

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef deymez
    zaten bu motor piyasasinda hiç bi motor hiç istenilen rakamı hak etmemiştir bu böyle gelmiştir ve devam edecektir.....

Motosikleti
    KLE 500
    Aslında üzülüyorum çok güzel bi motor övgüye değer ama fiyat hakkında herkes pahalı dio...Bu BELDEYAMA nın amacı ne anlamış değilim açıkcası....

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında üzülüyorum çok güzel bi motor övgüye değer ama fiyat hakkında herkes pahalı dio...Bu BELDEYAMA nın amacı ne anlamış değilim açıkcası....
    sıfırı pahali geliyor ise birde ikinci ellere bakmani tavsiye ederim hiç olmazsa 2 bin ytl daha ucuza alabilirsin

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfırı pahali geliyor ise birde ikinci ellere bakmani tavsiye ederim hiç olmazsa 2 bin ytl daha ucuza alabilirsin
    Kardeşim öncelikle cevaplar için teşekkürler...
    Yalnız benim aklıma takılan bi soruda bu 2. el motorlara genel olarak ne kadar güvenilir bilmiyorum..... Alan arkadaşlardan biliyorum pek memnun değiller ne dersin?

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ya bu motor hayallerimi yıktı
    Çıkmadan önce kesin alıcam diyordum ama fiyat belli olunca tercihim er5'e dogru kaydı

Motosikleti
    KLE 500
    Hakkaten benim de hayallerimi yıktı ama BELDEYAMA......

Motosikleti
    2000 ford
    [QUOTE=Bolu'lu Lynx;1285720]Kardeşim öncelikle cevaplar için teşekkürler...
    Yalnız benim aklıma takılan bi soruda bu 2. el motorlara genel olarak ne kadar güvenilir bilmiyorum..... Alan arkadaşlardan biliyorum pek memnun değiller ne dersin?[/QUOTE

TAmam sizi anliyorum ikinci el motora güvenemeyebilirsiniz yalniz benim kadarcik motor bilginiz varsa (kendi motor bilgimde kendi zincirimi kendim yagliyabiliyorum o kadar) motordan rahatlikli anlarsiziniz veya bilen bir arkadasiniz yardimi ile bakabilirisniz oda olmadi servise gösterip durumunu herhangi bir masrafi var ise miktarini ögrenebilirsin en son olarakta muayenesi geçmişmi vergi borcu falan varmi bunlarida ögrendikten sonra herşey olumlu yönde olur ise motoru alirsiniz yani bu kadar korkacak bişey yok

Motosikleti
    KLE 500
    TAmam sizi anliyorum ikinci el motora güvenemeyebilirsiniz yalniz benim kadarcik motor bilginiz varsa (kendi motor bilgimde kendi zincirimi kendim yagliyabiliyorum o kadar) motordan rahatlikli anlarsiziniz veya bilen bir arkadasiniz yardimi ile bakabilirisniz oda olmadi servise gösterip durumunu herhangi bir masrafi var ise miktarini ögrenebilirsin en son olarakta muayenesi geçmişmi vergi borcu falan varmi bunlarida ögrendikten sonra herşey olumlu yönde olur ise motoru alirsiniz yani bu kadar korkacak bişey yok[/QUOTE]

Aynen dediğiniz gibi benim motor bilgiside okadar....sadece Jawamla sanayiye gidioz motor yapılırken başında bekliom.....anlamam yani...2.el tavsiyeleri için teşekkürler muhakkak dediklerinizi yapcam...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazık günah vereceğiniz paraya, gereksiz pahalı bir makina. Ne biçim bir fiyat politikasıdır anlamadım. Merak ediyorum, acaba nasıl bir satış grafiği yakaladı bu motorda Beldeyama? Ben şahsen, büyük bir ticari fiyasko olduğunu düşünüyorum. Kullanıcıları 130' u geçemediğini söylüyor; akıl sır erdiremiyorum.

250cc. motosiklet almayı düşünen varsa kesinlikle Hyosung' u tek geçerim. Çift silindir, 29 HP, düz yolda 160 rahat görüyor, YBR gibi 130' da tıkanmıyor, artı görüntü olarak da çok daha şık. Hem cüssesi sayesinde de büyük makinaya geçtiğinizde daha kolay uyum sağlarsınız. Sağlamlığı konusunda da çekinceniz olmasın, ben 19,000 km. tepe tepe kullandım. 2. eli de oldukça mantıklı, 5000 - 6000 YTL arası tertemiz makinalar var piyasada.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    dream ona bakarsan 625o ye de ybr250 var ama asıl sorun benim için 5ooo ytl den snrası 250 liklere fazla gelmesi

Motosikleti
    KLE 500
    Pierzig bi sorum var sana peki bu 250 lik scooter lere ne diceksin....Abi ben bakıyorumda yani 5000 ytl nin altıda çin malı olmayan bi 250 cc göremiorum

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)