Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Yamaha YBR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    söylentiler dediklerimiz doğru çıktı malesef:( 9.400e onu alırız bunu alırız vs... oldukça fazla motor alınabileceği aşikar ama 250 cc bir motorun bukadar yüksek bir fiyattan piyasaya girmesi gerçekten ilginç ,ben yamahanın yaz öncesi çok güzel bir kampanya ile satışa çıkaracağını ve fiyatında cbf ten bıraz daha pahalı olucağını sanıyordum ama bu fiyat gerçekten fazla umarım diğer firmalar da saçmalamaz tek dileğimiz bu
    Ride your way

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ancak ve ancak sokaktan 9400 ytl yi bulacaksınız o da yamaha nın galerini önünde göreceksinizde motoru alacaksınız.ne bu yaw çin e devam ver yansın
    Sokakta para bulsam yine de almam. Akıl mantık hiç bişey açıklayamaz bu fiyatı. Gider paşa paşa GT250mi alırım, yok güvenemezsem CBF 250mi alırım. Yok o da değil başka bişey desem az daha para biriktirir F650 alırım ER6N alırım, alacak motor çok. Yamaha çok yanlış yaptı çok...

Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha öncede söylemiştim bu makineyi alacak arkadaşlar ödedikleri paranın karşılığında sadece marka satın alacaklar,yani sadece markaya ödeyecekler bu parayı.Eeeee ne diyelim, alacaklara şimdiden Geçmiş olsun...
    Marka da Ferrari değil ya. Yamaha Türkiye bu motoru satmamak için çalışıyor.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti
    ramzey Qm 250 zongshen 200 gy_2a mondial 151 rs yukı 100 cup
    admlarda o motordan cok yok bılıyonuz degerlı olmus yanı ben yolda bıle bulsam almam cbr 600 cc alırım honda hayat onda dedın dogrudur kardes

olmadı 10 tane mondıal alırım

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Benim motorum 6000 ytl son hizi 200 47 beygir tam yol tutusu ve mutesem bir gorunus ve konforo sahip. Sifir alacam diye kendini hirpalayacagina insan bizimkiler gibi 500cc motor alir iki kati guc iki kati konfor hem cift silindir motor. Beldeyama YBR 125 in bugune kadar sahip oldugu piyasa gucune cok guvenince ortaya bu sacma goruntu cikti tabi nasil olsa satar diye. Gercekten bilincli bir toplum isek satin almama boykotu ile fiyatlari asagiya cekmelerini saglayabiliriz.
    Unutmayinki YBR250 de Cin mali
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar gerçektende çok pahalı.Hani 6.5-7.5 arası olsaydı neyse ben tutacağını zannetmiyorum
    [ ELAZIĞ-MT ]

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Kesinlikle bu fiyatları belirleyenler ya sayı saymasını bilmiyor yada hiç sopa yememişler.
    Vala ben sopamı hazırladım bekliyorum.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper bi fiyat yamaha olsun çamurdan olsun ...
    piyasaya yeni bir motor çıkartıyosun zaten piyasada 2 rakip var..
    bu iki rakipten ekstra tek fark enjeksiyon
    aslında önemli bir fark ama aradaki fiyat farkına değmez
    7500 nireeee 9400 nire
    yamaha yetkililerini fiyatı tekrar düşünmeye davet edelim bari
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    tel maşa saat 9.400 ytl??ya bu adamlar biz türk insanını gerçekten salak görüyorlar galiba.bu motor için hemde!!benim 93 gn 250 im bu motora 5 basar be.ama tabi bu fiyatın içinde %60 a yakın vergiyide unutmayalım.bi arkadaşımdan öğrendim brezilyada cbf 250 nin fiyatı 3.500 ytl e tekabül ediyor.varın hesabını siz yapın.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan, gönder ama cevap vereceklerini hiç sanmıyorum. Ben de iki ay önce bir mail attım ama cevap vermediler.
    burda yazılanları gördükten sonra belki beyinlerine oksijen giderde indirim yaparlar diye link gönderdim. ister dikkate alsınlar ister almasınlar.motoru elinde elinde patlayacak olan onlar, biz degiliz...

o fiyata daha 10.000km yi görmemiş 0 ayarında 500cc(cbf 500) motor almak varken 250 cc ye bir 9.400 ytl istemek hangi akla hizmet düşünmeden edemiyorum..

Motosikleti
    kymco venox 250
    cok para değmez sana

vreon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mavi YBR 125
    CBF 250 'den 1 bg daha az güç, 1,5 nm daha az tork, 1 vites eksik, piyasaya da yeni giriyor, daha kullanıcıların güvenini kazanmamış, tek fazlalığı enjeksiyon( daha mı az yakacak? Km'de 10 ykr. az yaksa fiyat farkını amorti etmek için 15.000km. gitmek gerekecek!) , buna rağmen 1.480 YTL fazla para istiyor. Veren var mı?
    Vreon Krantulor
    Okan Kılıç
    Havada Karada Yurtta Cihanda itinayla uçulur :bestmt:

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    yamaha bence bu fiyata bu motoru layık gördüyse 1000 cc lik bi motor için fiyatlarını nasıl düzenlerlerdi bilemem
    bu fiyata bu motora verceğime nerdeyse 2 tane cbr 125 alırım renk renk

eL_BaNDiDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Bunlar ya bu motoru satmak istemiyorlar ya da kuş kadar akılları yok

arkadaslar kusura bakmazsanız ben " yok artık lebron" dıyorum. kendımı tutamıyorum..

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI
    Bir önerim var:Buraya mesaj yazan her arkadaş, aynı zamanda beldeyama ya da bir adet link göndersin, adamlar belki anlarlar ne yaptıklarını. Öyle saçma sapan fiyat politikası takip edip de bu memleketin insanlarını akılsız insan yerine koymasınlar.
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Beldeyama yı Tebrik eder çalışmalarında başarılar dilerim,

Benim şahsi fikrim, bu motosikleti de alacak insanların olacağı,paranın nasıl kazanıldığını bilmeyen,baba parasıyla yaşayan,burjuva sınıfımızın zati muhteremleri ya alacak yada babalarına aldırıp piyasada boy gösterip 2 ay sonra sıkılıp satmaya başlayacaklar,bizde sadece burada tartışmış vah,yuh olmaz, olamaz,almam,aldırmam gibi şeyler söylemeye devam edeceğiz,

Beldeyama yetkilileride bıyık altından ince,ince gülümseyip işlerini yapmaya devam edecekler arkadaşlar,

Benmi kesinlikle almam,tanıdıklarımında almaması için elimden geleni yaparım
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

ironeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gitti ne yazık ki....
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu parayı kesinlikle etmez..Bir tane bile satamazlar bence..O fiyata mükemmel bir 500 lük alınır ve binilir...Sakın almayın ellerinde şişsin..Milleti keklik görüyorlar bunlar....
    Katılıyorum hocama bu fiyata ya cbf 250 alırım yada er -5 hatta hysong alırım

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung GT 250 Comet efsanesi devam eder

hadee len ordan...efsaneymiş...7550 lira comete vereceğime 10.000 lira Yamaha'ya veririrm...deeeerrrrmişimmm.... salağız ya biz...ama sazanlar çıkar merak etme...

Yamahanın değerli yetkililerine şu parçayı yolluyorumm........

http://www.youtube.com/watch?v=TpDtkr0a6qc

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    güzel parçaa...
    98 Beygir.....

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimse arka frenin disk oLmadigina deginmemi$.. Madem digerlerinden daha pahali yapiyorsunuz arka frenide disk yapaydiniz paraya kiyip eyy yamaha.. Kusuratlari yuvarlar 10 bin YTL yapardiniz fiyatinizida..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)