Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Breton 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal dursun ya başka bulursam takarım.Krank falan değişiyormu ?
    hayır kranka gerek yok ama tabi değişrse illaki bi fark olur ama gerek yok zaten yamaha deyince orda bi duracan sinyal paranıza orjinal far alıyoruz
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    O kadar pahalı değil be kim kullanıyor orjinal parça Ama rodaj falan yapmadım çok zorladım motoru gene bişi olmadı allaha şükür.
    HONDA

Motosikleti
    O kadar pahalı değil be kim kullanıyor orjinal parça Ama rodaj falan yapmadım çok zorladım motoru gene bişi olmadı allaha şükür.
    zaten dostum ybrnin en baba açılmışı 125i geçmez.bnm kuzende var kjullanım klavuzuna göre açtı adam basmadı motora yemn ederim 100 i geçmiyo
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Geçmez ben çok basdım 121 km/h gördüm.10 40 yağ atcam 125 falan yaparım herhalde.
    HONDA

Motosikleti
    Geçmez ben çok basdım 121 km/h gördüm.10 40 yağ atcam 125 falan yaparım herhalde.
    bende 1 ay ybr kullandım ama binmek nasip olmadı düzyolda 125 görüyordu ve geçmiyordu bayır aşağı saldım 135 e geliyordu sanırım devir kesici başladı kesiciye girdi motor

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar buda bnm breton tamamen emsallerine göre farklıdır 150 cc üst kapak 150 cc silndr piston sübablarda işlem yapıldıu dişliler oynandı gerçek ibre ile rahat 140 yapıyor varsa cbf 150-ybr 125 hiç birini dinlemiyorum.dış aksam da farklı resimde göreceksiniz.boya kendi yapımımdır

Merhaba dostum bende de siyah breton var..
    Bu kırmızı boyalar sana ne kadara mal oldu
    Gerçekten çok güzel duruyor sanki başka bir motor yapmış bretonu
    Başka fotoğrafları varsa koyarsan sevinirim.

bende de para olsa bende ybr alırım veya baska marka ama ayagını yorgana gore uzatmak gerekır motoru duzgun kullandıktan sonra bısey olmaz benım gorusum

egeli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial drift 125
    Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arkadas gostergeler konusunda espri yapıyor galiba..citroen c4 ile olctuk her hızda aynı gidiyordu...bRReton bu yanlısı olmaz..
    .....................
    KsK 1912 C*

egeli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial drift 125
    Alıntı serefoskı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de para olsa bende ybr alırım veya baska marka ama ayagını yorgana gore uzatmak gerekır motoru duzgun kullandıktan sonra bısey olmaz benım gorusum
    haklısın arkadaşım.
    KsK 1912 C*

Motosikleti
    rx king 135
    beyler bende bi motor alıcam kanuni breton yada çelik sk 125 sizce hız güç ve sağlamlık yönünden hangisi iyi bilgi verirseniz sevinirmm

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    Arkadaşlar bana kanuni breton 125 in manuel i lazım yani nerden bulabilirm kullanım kılavuzunu yardımcı olabilecek varmı ?
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    yokmu yardımcı olabilecek ya cidden lazım.
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

cafeole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer - Mondial MR150 - Vespa PX-200E '93
    Kanuninin sitesine gir, breton bölümünü tıkla, orda pdf olarak var. indirirsin, istersen çıktı alırsın manuel in olur.

bende de aynı motor war arkadaşlar kanuni orjinalı 110 diyor gerçek gösrergesiyle ama su anda 200 luk silindir taktık 200 luk us kapak şansumanada ayarlı motor duz yolda 170.180 civarı dıyo)[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:57 ----------

arkadas lar motor alıcam

mondial 125 uag
    kanuni breton 125
    kanuni bs 125
    mondial 125 mg mi alim yardımcı olrsanz svnrm

conquista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Z750S
    slm arkadaşlar bende 2 gün önce 200 km de bi breton ( siyah ) aldım daha önce cbr 125 kullanıcısıydım maddı nedenlerden dolayı breton aldım ama iyikide almışım çok rahat motor.. veterinerim çalıştığım çiftlikte mondial 125 uag kulllananlar var bı kaç kez de kullanma fırsatım oldu sürüş rahatlığı işçilik malzeme ses ve aklınıza gelecek her konuda breton hepsinden üstün... hız konusuna gelince 120 gösterıyor ama 120 yaptığını düşünmüyorum.... peki neden diyeceksiniz motoru almaya giderken arkadsımı götürdüm motoru o getırdı ben fiorinom ile geldim yolda bana eliyle 2 işareti yaptı yani 120 ile gidiom dedi ama benım arabanın göstergesi 110 115 arasındaydı....bu tarz motor almayı düşünenler için kesinlikle breton derım alın sizde benim gib pişman olmazsınız ufak tefek modifiyelerinde motorun görünümüne katkısı göz ardı edilemez.. beyaz yanak yerine lastiğe kırmızı şerit çekin derim ( janta değil ) arka çamurluk bitimine arka amortisörün başlangıç kısmına karbon kaplama yapın bakın ne kadar değişiyor motor... neyse lafı fazla uzatmayayım son bi tavsiye KESİNLİKLE BRETON

Motosikleti
    Cbr 125
    Alıntı conquista adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende 2 gün önce 200 km de bi breton ( siyah ) aldım daha önce cbr 125 kullanıcısıydım maddı nedenlerden dolayı breton aldım ama iyikide almışım çok rahat motor.. veterinerim çalıştığım çiftlikte mondial 125 uag kulllananlar var bı kaç kez de kullanma fırsatım oldu sürüş rahatlığı işçilik malzeme ses ve aklınıza gelecek her konuda breton hepsinden üstün... hız konusuna gelince 120 gösterıyor ama 120 yaptığını düşünmüyorum.... peki neden diyeceksiniz motoru almaya giderken arkadsımı götürdüm motoru o getırdı ben fiorinom ile geldim yolda bana eliyle 2 işareti yaptı yani 120 ile gidiom dedi ama benım arabanın göstergesi 110 115 arasındaydı....bu tarz motor almayı düşünenler için kesinlikle breton derım alın sizde benim gib pişman olmazsınız ufak tefek modifiyelerinde motorun görünümüne katkısı göz ardı edilemez.. beyaz yanak yerine lastiğe kırmızı şerit çekin derim ( janta değil ) arka çamurluk bitimine arka amortisörün başlangıç kısmına karbon kaplama yapın bakın ne kadar değişiyor motor... neyse lafı fazla uzatmayayım son bi tavsiye KESİNLİKLE BRETON
    breton hem hesaplı hemde diğerlerine göre daha hızlı daha seri tam bi teker makinası az modifiyeyle 140 ı bulursun ibre bile dönebilir ama cbr 125 ile 35 km farkk var ibresi arasnda

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    arkadaşlar ben de 1 ay once bretoncu oldum. 125 lik sınıfında diğer süslü kasalara kıyasla en iyisi bu fakat yakıtla biraz sıkıntım var. daha onceki motorum cup idi. 10 liraya 100 km rahatla gidiyordu. breton ile ölçümlerime göre 10 tl ile 60 km 65 km geziyorum. belki bana fazla geliyor ama size göre nasıl ?

Benim Breton Orjinal Resim Yada Video Atim İsterseniz 145 2 Kişi Süper Motorlar Breton

Motosikleti
    ehliyeti alınca paraya bağlı :D
    depoyu acıp bakmak aklına gelmıyomu .d

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler