Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway superlight 150
    arkadaşlar çok acil bir sorum var... bizim motorların ön ve arka dişlilerin sayısı kaç acaba? orjinal dişlilerin diş sayısı??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    slm izmir club resmen olmasada kurulmuştur dün akşam bornova küçük parkta 3 tane çayla açılışı yaptk:D
    nedd
    kösedereli
    ve ben
    iki tekerlekli bir şeytana sattım ruhumu.

Motosikleti
    keeway superlight 150
    bilgisi olan lütfen cwp versin

volkantuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba sl 150 2012
    Alıntı kösedereli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selaaam chopper cılar sl 150 ciler artçı sissy bar üretmeye başladım kendi motoruma yaptım çok orjinal ve sağlam oldu hafta sonu tura çıktım herşeyimi bağladım ona isteyen arkadaşlar olursa üretimini yapıcam foto koyucam yakında oradanda bakarsınız... acaba bu iş olurmu sizcede...?
    kardeş resimleri görelim beğenirsem bende sipariş veririm.

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    Alıntı volkantuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş resimleri görelim beğenirsem bende sipariş veririm.
    yakında koycam kardeş..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:35 PM ----------

Alıntı baDtoTheBone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm izmir club resmen olmasada kurulmuştur dün akşam bornova küçük parkta 3 tane çayla açılışı yaptk:D
    nedd
    kösedereli
    ve ben
    devamı gelir inşallah badtothebone.... ve arkadaşlar lütfen duyarlı olalım club kurduk sayılır ve çabalıyoruz izmirli ve diğer illerden bize katılmak isteyen arkadaşlar lütfen duyarlı olalım ve bir club altında toplanıp gezilerimizi turlarımızı ve şenliklerimizi birlikte gidelim.. motorla illa işe veya bakkala çakkala gitmek için kullanmayalım ve bu motor hayatını yaşıyosan o hayatla bütünleşmelisin lütfen arkadaşlar tekrar söylüyorum club ve gurubumuzu kurmak isitiyoruz desteklerinizi ve samimi dostluğunuzu bekliyoruz

BADTOTHEBONE buluşma gününü ve turlarımızın hangi gün olacağını burada belirtmeni istiyorum konuştuğumuz gibi...

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Saymanımızın da dediği gibi
    grubu kurduk ve nasip olursa çok güsel şeyler yapıcaz
    Her çarşamba saat 21:00 de bornova küçük parktaki ufak alanda toplanıyoruz
    Hiç bir şeklde maddi bi zorunluluk yok yani diğer clubler gibi giriş parası şudur budur yok
    Keeway sl olan herkez katılabilir.
    Yolda gördüğüm her Sl 'in önünü kesip gruba dahil ediyorum inşallah yakın zamanda bizde büyük bi çoğunluk olup yollara düşeriz.

saygılar...

bocurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

satılık temiz superlight 150

Merhaba,
    2006 model, Mayıs 2007 trafik çıkışlı 3300 KM de Superlight' ımı satıyorum.
    Motorun ilk sahibiyim.
    Lastikleri tubeless yaptırdım, buji Japon NGK ile değişti .

Özel deri 2 parça chopper koltuk yapıldı. Smoke Head Sissy bar taktırdım.

Eksoz açtırıldı , mükemmel bir eksoz sesi var. Ayrıca deri püsküllü elcikleri var aksesuar olarak. Ön camı ve orjinal koltuğu da duruyor. Kışın daima kapalı garajda muhafaza edildi. Düşmesi kalkması olmayan, sorunsuz temiz bir makina.
    Binmeye vakit bulamadığım için satıyorum. Fiyat: 2000TL

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Benim için şu an motosikletnet bitmiştir.... Kaç aydır doğru düzgün bir şekilde hiç kimseden bilgi alamadım motorumla ilgili.. Ya kimse bi yerine takmıyo yada kutuplaşma gibi bişey olmuş... Sakın demeyin herkese hoşgörülü davranıyoruz vs...vs...vs.. Bilgi almak isteyenlere çoğunlukla herşeyi izza ederek anlattım.. Ama kimseden bu şekilde yaklaşım göremedim... Bu forum sadece gezi organizasyonu yapmak için kurulmadı.. Hadi bakalım herkes kendi tavasında kavrulsun artık.. Admin'ler de bu yazıyı okuduklarında benim üyeliğimi silsin ve şikayetimi bir kenara not etsin..yine de bana yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara minnettarım. Inş tekeriniz hep düz basar,allah kimseyi bu tutku yüzünden cezalandırmaz ümit ediyorum.. Artık anca yollarda görüşmek üzere..hoşçakalın.

İpuçları Keeway Superlight üzerinde

Merhaba millet. Ben Venezüella'dan çektiklerinden, web sitenizin gibi, ama bir şey anlamıyorum ve google çevirmen bana yardımcı oldu. Bir blog Keeway Superlight adı var:
    http://keewaysuperlight.blogspot.com/
    Benim size çok faydalı (çevirmen kullanarak) bulmak umuyoruz. Selamlar

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Alıntı facia42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için şu an motosikletnet bitmiştir.... Kaç aydır doğru düzgün bir şekilde hiç kimseden bilgi alamadım motorumla ilgili.. Ya kimse bi yerine takmıyo yada kutuplaşma gibi bişey olmuş... Sakın demeyin herkese hoşgörülü davranıyoruz vs...vs...vs.. Bilgi almak isteyenlere çoğunlukla herşeyi izza ederek anlattım.. Ama kimseden bu şekilde yaklaşım göremedim... Bu forum sadece gezi organizasyonu yapmak için kurulmadı.. Hadi bakalım herkes kendi tavasında kavrulsun artık.. Admin'ler de bu yazıyı okuduklarında benim üyeliğimi silsin ve şikayetimi bir kenara not etsin..yine de bana yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara minnettarım. Inş tekeriniz hep düz basar,allah kimseyi bu tutku yüzünden cezalandırmaz ümit ediyorum.. Artık anca yollarda görüşmek üzere..hoşçakalın.
    adam kızmış

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Bugün başlığın doğum günü.
    4. yılını doldurdu, 5. yaşına girdi abileri.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

mrb tüm motorcu arkadaşlar....ben inşallah nasip olursa 2.el keeway sl 150 ya da regal raptor 250 den birini alıcam...elimde yaklaşık 1700 tl kadar var...aklımdaki soru işareti 1000 tl daha borca girip regal raptor 250 mi alayım yoksa 1000 tl borca girmektense keeway sl 150 beni idare eder mi? samimiyetinize güvenerek yorumlarınızı bekliyorum lütfen zahmet olmazsa

zihni05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Cxm 250A

Sl

Regale göre çook daha yakışıklı ve sağlam hocam SL forumları oku göreceksin ve bir bilene danış ;)

http://www.sahibinden.com/custom_cho...XQQdisplayitem

Bi bak derim fiyatta anlaşırız ;) eyvallah

selamlar, dün motoru bağladığım yerde devirmişler, sağ arka ayaklığın bağlı olduğu döküm parça kırılmış, kaynak tutarmı bunu, yada yeni parça ne kadardır?

duvpuduv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T-2005, SL150-2009
    herkese merhaba. 2 gün önce 2.el sl 150 aldım kafama takılan konu yakıt musluğu. hangi durumda hangi pozisyonda olması gerekiyor? eski sahibine sordum, o da pek bilmiyor. ben hiç ellemedim diyor. internetten kitapçığına baktım, sürüş pozisyonunda musluk yukarı doğru, motor stop durumunda musluk aşağı doğru olmalı yazıyor. ama motoru aldığımda musluk zaten aşağı doğruydu!
    bir başka sorum da kitapçığında bakım periyotlarını göremedim. kaç kilometrede bir servise götürüyorsunuz motorlarınızı? şimdiden herkese teşekkürler.

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı duvpuduv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba. 2 gün önce 2.el sl 150 aldım kafama takılan konu yakıt musluğu. hangi durumda hangi pozisyonda olması gerekiyor? eski sahibine sordum, o da pek bilmiyor. ben hiç ellemedim diyor. internetten kitapçığına baktım, sürüş pozisyonunda musluk yukarı doğru, motor stop durumunda musluk aşağı doğru olmalı yazıyor. ama motoru aldığımda musluk zaten aşağı doğruydu!
    bir başka sorum da kitapçığında bakım periyotlarını göremedim. kaç kilometrede bir servise götürüyorsunuz motorlarınızı? şimdiden herkese teşekkürler.
    kardeşim öncelikle hayırlu ugurlu olsun kazasız keyifli sürüşler,

musluk altta olunca acık üstte olunca kapalı ama bnce kısın motoru kaldıracam demiyosan, 1 ay boyunca hiç çalıştırmayacam demiyosan muslugun yerini oynamana gerek yok bakımlar içinde fazla bi ayrıntıya gerek yok özellikle debriyaj balatasına vites gecişlerindeki seslerden yola cıkarak dikkat et. 1000-1500 km arasında yag değişimini ihmal etme eger yagı kendin degil motorcuya degiştirtiyosan rica et ustaya: usta bi tur at biyerinde bişey varmı diye. bunları kendin yapıosan 5000 km de bir debriyaj teli balatsı, fren balatası akü sarjı, gaz teline falan baktır yeter kardeşim. superlight öyle zırt bırt sorun veren makina degil zaten.

keyifli sürüşler...
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

duvpuduv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T-2005, SL150-2009
    teşekkür ederim. bir de lastik basınçlarını sormayı unuttum. ne kadar basmamız gerekir?

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Musluğun açıklık/kapalılık durumu alt-üst olamaz, zira 3 kademeli musluk, kontrol etmem bir bakmam lazım yine de ama, hatırladığım kadarıyla, ucu yukarıyı gösterirken açık, altı gösterirken yedek depo, yana bakarken kapalıydı musluk. (Kapalı durumunun yan olduğundan eminim, diğerini doğrulamam lazım.) Zaten tam dolu, yarım dolu..vb gibi işaretler vardır musluğun üstünde durumu gösteren.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Merhaba arkadaşlar..

Yazılanların çoğunu okudum ve ilk vitesli motorum olarak sl150 almayı planlıyorum. Daha önce birkaç ay kadar scooter kullanmıştım..

Anladığım kadarı ile çin malı vb. motorlarun ömrü çok uzun olmuyor, bu nedenle mümkün olduğunca düşük kmde ve makul fiyatlı bir sl150 arıyorum. Birkaç gündür ilanlara bakıyorum fakat alırken satıcıya nasıl güvenmeliyim, motoru kime göstermeliyim tavsiyeleriniz nelerdir..

Ayrıca motorunu satan arkadaş varsa görüşelim.

teşekkürler

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı Mythic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar..

Yazılanların çoğunu okudum ve ilk vitesli motorum olarak sl150 almayı planlıyorum. Daha önce birkaç ay kadar scooter kullanmıştım..

Anladığım kadarı ile çin malı vb. motorlarun ömrü çok uzun olmuyor, bu nedenle mümkün olduğunca düşük kmde ve makul fiyatlı bir sl150 arıyorum. Birkaç gündür ilanlara bakıyorum fakat alırken satıcıya nasıl güvenmeliyim, motoru kime göstermeliyim tavsiyeleriniz nelerdir..

Ayrıca motorunu satan arkadaş varsa görüşelim.

teşekkürler
    satmak isteyen bi iki arkadas vardı, 20000 km nin altında olması ii olur ancak temiz kullanılmış bi yüksek km li de olabilir. istanbuldaysan üsküdarda ki FERHAT ustadan daha ii anlayan bi usta bilmiyorum. şimdiden hayırlı olsun
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler