Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Yoldan toplucaz artık ortak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    arkadaşlar selam 13,06,2009 tarihinde sl 150 ler karaburuna tura çıkıyoruz saat 15.00 de yer eski izmir pazar yeri taksi durağının oradan hareket edilecek ilgilenenler gelmek isteyenler lütfen cvbınızı yazınız ben orada beklicem.. eski izmirli bi arkadaş var zihrap onada duyurulur..ve gelmek isteyenler 05556923500 nolu telden ulaşsın

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    Kimse gelmiyomu arkadaşlar cvp yazmadınız..

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    arkadaşlar nedd le olan karaburun gezintimizi gerçekleştirdik süperdi fotoları en kısa zamanda eklicem süper bir gezinti oldu... 2 kişdik ve mümkünse artık çoğalarak gurubumuzu kurmalıyız.. bedthebone sende laztik sorununu hallet ileriki zamanda senide aramızda görmek istiyoruz ve diğer arkadaşlar lütfen dikkat edlim ve toplanalım inanın çok güzel anlar ve gezintiler bizi bekliyo.. karaburunlu seninin yanına geldik karaburuna ama sen yoktun seni sorduk orada kimse tanımadı açık adres veririsen isimde söylersen bir dahaki gezide seni tekrar ziyaret edelim ...zihrap sende nerelerdesin senide aramızda görmek istiyoruz..

baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Bu senede kaldık emi artık seneye gideriz feste
    offff offffff
    iki tekerlekli bir şeytana sattım ruhumu.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Bu sene kendi çapımızda, festivalimizi de kendimiz yapıcaz. Artık Foçaya gitme festivali mi olur Karaburun üzerinden Çeşmeye akma festivali mi olur belli olmaz ama bu sefer şeytanın bacağını kırıp motorları en azından üçleyelim.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Lastik takan, çıkaran, değiştiren kimler vardır? Lastik için önerileriniz, tesbitleriniz nelerdir?
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    biraz tecrrübeliym bu konuda motoru dewamlı parçaladığm için
    sorunu daha net bilsem aslında daha çok yardımcı olurdum mesela motorunu yeni alan ve kullanan arkadaşlara şöylebi tavsiyem olur tekerlekler dublex ama hangi akla hizmetse şambirel takılmış dublex tekerlek sibobuyla tekerlek dublexe çevrilebilir.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Lastiklerim tubeless, yapalı bir hayli oldu, ama anlam veremediğim bir inme durumu var sürekli, Buz motor da, herhangi bir servis de sorun bulamıyor lastikte... Kısa süreli çözümlerden, şundan bundansa yeni bir tane alıp takmak da mantıklı geliyor. Kullandığınız, bildiğiniz, memnun olduğunuz bir şeyler varsa, önerilere açığım..
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Eğer inmeyi siboptan yapmıyorsa lastğin yanaklarında belli belrsiz oluşan ufak çatlaklardan kaçırma yapabilr benm tavsiyem yeni tekerler alıcaksan en azından diğernden bi numara büyük olsun
    mesela orjinali 130/90/15 yeni alıcağan 140/80/15 daha geniş olduğunda yolu iyi kavrar

Motosikleti
    keeway150 sl
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik takan, çıkaran, değiştiren kimler vardır? Lastik için önerileriniz, tesbitleriniz nelerdir?
    ben şemriyel yada bizim deyimimzle şemrelli kullanıom gayette ii gidio
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Ben de lastikleri dublex e dönüştürmeyi düşünüyodum ama sağlıklı olmuyasa hiç girmiyeyim o zaman o işe int.den lastik fiyatlarına baktım dunlop 130/90/15 200 tl civarı.

Motosikleti
    Keeway Superlight150
    Herkese merhabalar. sl150 motorumu bıraktığım yerde, sanırım çalmak için bir hayli oynamışlar ve (nasıl becermişlerse) ayak marşını, karterin altına sıkıştırmışlar. Neyse yükledik, bir ustaya götürdük. Orada bir gördük ki karter bloğu çatlamış. Çıkan masraf:
    Sağ karter bloğu + sol karter bloğu + conta takımı + marş mili sabitleyici = 530 lira.
    Tabii ki yağ masrafı ve işçilik hariç. Anlayacağınız kafadan 700 lira.

Bu parçaları daha ucuza temin etme şansımız var mı? Ya da bildiğiniz çıkma keeway parçası satan bir yer/kişi var mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...[COLOR="Silver"]
    [COLOR="Red"]Bakkala giderken bile kask takacaksın arkadaş...[/COLOR]

cancagliyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99 Honda XL600 Transalp-11 Honda Cbf 150
    Bence en mantıklı yapılacak şey kazalı bir tane motosiklet ayarlayıp parçaları ondan temin etmen.İzmir kahramanlarda Ahmet Kazak ustada kazalı sl 150 vardı istersen bi sor belki parça olarak satılıyor olabilir.

zihni05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Cxm 250A

Başkent'te Custom Chopper Radikal Keeway SuperLight

İlan Ayrıntıları Sahibinden.com'da yardımcı olacağım ilgilenen arkadaşlara... İlan No :#14439650

Motosikleti
    keweey 150 süperlight

chopper cılar sl 150 ciler ....

selaaam chopper cılar sl 150 ciler artçı sissy bar üretmeye başladım kendi motoruma yaptım çok orjinal ve sağlam oldu hafta sonu tura çıktım herşeyimi bağladım ona isteyen arkadaşlar olursa üretimini yapıcam foto koyucam yakında oradanda bakarsınız... acaba bu iş olurmu sizcede...?

Motosikleti
    keeway150 sl
    arkadaşlar ben akü bitti die aküyü yeniledim ama galiba motor sarj etmio başına gelen varsa bi yardımcı olsun bana
    ne dersiniz ??
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı nf500 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben akü bitti die aküyü yeniledim ama galiba motor sarj etmio başına gelen varsa bi yardımcı olsun bana
    ne dersiniz ??
    bende öyle düşündüğüm bişey geldi başıma,sabahları çalıştıramıyodum çok zor çeviriyodu marşı. aküyü yeniledim 9 amper aldım şimdi fıstık gibi oldu

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Konjektörden olabilir bende de 7 amper vardı epeydir kullanıyordum sonradan benimki de basmamaya başladı yeni akü aldım ama sorun geçmedi en son konjektörü değiştirdik. Senin de problem orda olabilir. Şarjını ölçtür ortaya çıkar o zaman.

Ayrıca kösederelinin yaptığı sisybarı gördüm gayet güzel olmuş.

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    Alıntı nedd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konjektörden olabilir bende de 7 amper vardı epeydir kullanıyordum sonradan benimki de basmamaya başladı yeni akü aldım ama sorun geçmedi en son konjektörü değiştirdik. Senin de problem orda olabilir. Şarjını ölçtür ortaya çıkar o zaman.

Ayrıca kösederelinin yaptığı sisybarı gördüm gayet güzel olmuş.
    eyvallah nedd.. isteyen herkeze yaparım .. nikelajlı veyaa siyah boyalı karar sizin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler