Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı bguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki nerde taktırdın ve kaça mal oluyo bilgilendirirsen sevinirim
    harbiden role ne kadar kardeş yaw benim sislerde iş görmüyo çok sönük kalıyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:39 PM ----------

Alıntı ornea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar oncelikle değerli bilgilerinizden dolayı hepinize teşekkurler!2 hafta once bende bir sl aldım fakat 2 tekerleğin dilinden anlamadığım için oncelikle motordan emin olup yola çıkabilmem için ne yapmalıyım ?yağı ve debriyaj balatası yeni.giderken bir sorun gözükmüyor ama bi tamirciye götürüp baştan aşşağı baktırmalımıyım?birde eksozlar açık ve aşırı ses yapıyor özellikle uzun zaman sonra başım ağrıyor normaş eksoz fiyatı nedir?teşekkürler
    normal egsoz fiyatı 150 lira civarı.içi full açıksa ucunu kapattır benim full açıktı kapattırdım güzelleşti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı galileo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendede aynısı olmustu sorun aküde degil konjektördedir. bu arada ekstra sis farı yada elektirikli bir aksesuar aldıysan keewayin aküsüde elektirik tesisatıda buna dayanmıyor...
    Haklısın kardeş, sorun konjektördenmiş. Değiştirdim rahatladım ama hala deneme safhasındayım.
    Badtothebone, teklifime ne diyosun. Bu haftasonu değil öbür hafta sonu turlayalım mı?

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Bakiyorum burada eskiden oldugu gibi bir SL kardesligi yavas yavas baslamis. Turmalar, organizasyonlar vs. Ne guzel

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:30 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:26 AM ----------

Alıntı furkan43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle merhaba keeway bu modeli çok hoşuma gitti.Size bir kaç sorularım olacak:
    1.Ben şu an Kütahyadayım yedek parça sıkıntısı yaşarmıyım?
    2.Motosikleti 2.el almayı düşünüyorum ve temiz bir motor aldıktan sonra çok hasar çıkarır mı problem yaşarmıyım?
    3.Bu motor v motormu?
    4.Keeway Superlight 150 modeli ile Supershadow 250 modeli arasında gidip geliyorum sizce bu modellerden hangisi alınmalıdır hangisi daha az hasar çıkarır?
    Arkadaşlar bu soruları cevaplarsanız çok sevinicem.Tüm motorcu arkadaşlarıma selamlar
    Eger ikisinden birini sececeksen, bende SS i oneririm arkadasim. 150 cc lik bir motor, ozellike Superlight kesinlikle seni belli bir zaman sonra tatmin etmeyecektir.

baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Alıntı nedd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın kardeş, sorun konjektördenmiş. Değiştirdim rahatladım ama hala deneme safhasındayım.
    Badtothebone, teklifime ne diyosun. Bu haftasonu değil öbür hafta sonu turlayalım mı?
    ayıpsın izmrli keewaciler olarak boy göstermemiz şart piyasa japocunların eline geçmiş şaka bi yana gezelim artk tek başıma sıkıldım motrdan hafta içi msnde görüşüp gün ayarlarız
    saygılar...
    iki tekerlekli bir şeytana sattım ruhumu.

facia kardeş nası kapatıyolar eksozun ucunu?bi tarif edermsn bende ona gore anlatiim ustaya?

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı ornea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    facia kardeş nası kapatıyolar eksozun ucunu?bi tarif edermsn bende ona gore anlatiim ustaya?
    kardeş uç tarafını kapatacak kadar yuvarlak bi teneke kesiyo. yani teneke değil de yuvarlak bi düzlem diyeyim sana. içine sokuyo onu kenarlarından egsoza kaynak yapıyo tamamen.egsozda hiç delik kalmıyo onu kaynak yapınca. sonra o kaynak yaptığı parçanın ortasını deliyo. onlarda ole malzemeler var ateşle yok ediyo resmen yani deliğin büyüklüğüde 50 kuruş bozuk para büyüklüğünde olsa yeterli. iki egsozu da bundan yaptır. ama kaynak yaparken şunu unutturma: ıslak bi bez koysun egsozu sarsın bezle ve kaynak yaparken adam sende o bezi hep ıslat ve soğuk tutmaya çalış. kaynak yaparken egsozun rengini nikelajını attırmaması için. inşallah açıklayıcı olmuştur

galileo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mengene adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bolu'dayım isim doğu sende mi boludasın ?
    mengene sana mesaj attım ama almadın sanırım )

Motosikleti
    keeway superlıght 150
    Alıntı baDtoTheBone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dikkatli olalım bu memlekette hala hazrda motora saygı gösterilmiyor hazin bi kaza sonucu benim makina kötürüm kaldı çöp kamyonunun hatası yüzünden ön maşam acayip bi şekle büründü
    dikkali sürelim arkadaşar saygılar...
    geçmiş olsun

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Merhaba,

Yıllar sonra döndüm,

Hoş Geldim
    I'M BACK !!!

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Alıntı zihrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    eywallah kardeşim çok saolasın aman diyim dikkatli ol

Alıntı facia42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş uç tarafını kapatacak kadar yuvarlak bi teneke kesiyo. yani teneke değil de yuvarlak bi düzlem diyeyim sana. içine sokuyo onu kenarlarından egsoza kaynak yapıyo tamamen.egsozda hiç delik kalmıyo onu kaynak yapınca. sonra o kaynak yaptığı parçanın ortasını deliyo. onlarda ole malzemeler var ateşle yok ediyo resmen yani deliğin büyüklüğüde 50 kuruş bozuk para büyüklüğünde olsa yeterli. iki egsozu da bundan yaptır. ama kaynak yaparken şunu unutturma: ıslak bi bez koysun egsozu sarsın bezle ve kaynak yaparken adam sende o bezi hep ıslat ve soğuk tutmaya çalış. kaynak yaparken egsozun rengini nikelajını attırmaması için. inşallah açıklayıcı olmuştur
    eywallah adamım ya.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı derin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Yıllar sonra döndüm,

Hoş Geldim

En eskimiz olarak hoşgeldin kardeş

arkadaşlar bende umarım en yakın zamanda arıza katılcam okuyorum şuan aydında normalde sakaryadayım yazın çalışıp ikinci el bi Keeway Superlight 150 almaya çalışcam birinin tavsiyesi ile bu modele yöneldim aklıma takılan birçok şey var ama forumu okudukça zaten aklıma takılanların soruldugunu görüyorum onun için şuan motoruda almadıgım için sadece okumakla yetiniyorum ama sanki motoru aldıhımda sizin karşılaştıhınız problemlerle karşılaşınca her gün karşılaşıyormuşum gibime gelcek gibi bütün yazdıklarını evde zevkle okuyorum arkadaşlar umarım en yakın zamanda aranıza bir Keeway Superlight 150 sahibi olarak katılırım herkeze saygılarımla...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alican öncelikle hoşgeldin. Umarım istediğin gibibi motor bulursun. Aldıktan sonra buradaki yazdığımız sorunlardan en az 1 tanesini yaşayacaksındır o muhakkak (inşallah öyle bi problemin olmaz demek isterdim ama maalesef diyemiyorum ) ama sorun ne olursa olsun bu motora binmekten her zaman çok çok çok zevk alacaksın ona garanti veririm. Paranın son kuruşuna kadar karşılığını alırsın.

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Ben motorumu ne kadar çok seviyomuşum ya 1 hafta ayrı kaldımm rüyalarıma girdi walla

saolun inş bakalım bu krizde yazın iş bulabilirsem bütün paramı biriktirip almayı düşünüyorum

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Arkadaslar selamlar,

Dun aksam ustu, saat 7:30 sulari gibi, Bostanci Vatan Bilgisayar'a gittim. Orada, asagida ki kapali otoparkta iki tane superlight gordum. Ozellikle krem rengi olanin on camina hayran kaldim. Ikiside gicir gicilardi masallah. Krem rengi oranin arka camurlugunda, MT sticker'i vardi. Herhalde buralardan bir arkadasin motoru idi diye dusunuyorum

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    bütün sl ailesine slm
    hafta sonu ortak neddle benm nacizane çabalarım sonucu izmir turu yapıcaz şimdiden 3 sliz gelmek isteyen izmrli arkadaşlarımız buyursun gelsin çay kahve şirketten

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    [QUOTE=flying hellfish;1591114]Arkadaslar selamlar,

Dun aksam ustu, saat 7:30 sulari gibi, Bostanci Vatan Bilgisayar'a gittim. Orada, asagida ki kapali otoparkta iki tane superlight gordum. Ozellikle krem rengi olanin on camina hayran kaldim.

Vazgeç kardeşim SL sevdasından

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Evet arkadaşlar hafta sonu tur var. İzmirdeki ve diğer şehirlerdeki tüm arkadaşlarımız davetlidir. Çay sevmeyenlere gazoz da ikram ediyoruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler