Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway superlight 150
    kardeş sis farı uzun yolda kötü oluyo. bende takılı ama sisleri açınca korna sesi bile zayıflıyo ki aküyü 9 amperlik aldım yeni. röle denen bişey var sisler ile akü arasına takılabiliyomuş. o zaman sorun olmuyomuş. ama görüntü olarak güzel duruyor fakat kullanışlı değil. sisi açınca far ışığı zayıflıyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nedd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Navier kardeşim, sen de gelirsin heralde bizimle festivale.

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı muratusakli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbuldakı arkadaslar bır gun bıyerlerde buluşup tanışalım, hem fıkır alış verışlerı yaparız hemde ufak gezıler ayarlarızz..
    Güzel olur....
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı facia42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava +yağ sağutmalı değilmiydi?? zaten 1 saatten fazla mola vermeden gidebilceğini de sanmıyorum kanımca dediğin gibi şişme yapan bi motor değil gibi. aksi halde zorladıkça dahada rahatlıyo makine.
    Yok arkadasim, yalnizca hava sogutmali. Sisme olayina gelince, ben bir kere artci ile Kirklareli'ne gitmistik. Yaklasik 3-4 yerde durduk ancak artik varmaya yakin motor 70 i duz yolda zor goruyordu. Sonucta normal her hava sogutmali motorda, uzun kullanimlardan sonra performans duser. Ancak 1-2 saatlik bir kullanimda, birsey hissedilmeyebilinir.

Motosikleti
    keeway superlight 150

selamlar herkese

Herkese selam

2006 yılı nisanından beri sl 150 kullanıyorum Allah'a şükür birkere bile yolda bırakmadı beni. Piyasadaki en yakışıklı imitasyonlardan birini kullanıyoruz. e tabii makine 3 yılı devirince biraz yenilik istiyor. sl ime yeni bir sisy bar ve çantalarda da yenileme düşünüyorum. Sizden ricam şöyle güzel bir sisy bar nerelerde bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Bir de uzun yola çıkacak arkadaşlar rahatlıkla ve güvenerek çıkabilirsiniz. Ben muntazaman Düzce ye gidip geliyorum benim sl le . hiç problem yaşamadım bu güne kadar. Herkese hayırlı yolculuklar ve hayırlı günler.

Lütfen motorunuzu dikkatli kullanın ve şu sözü ilke edinin
    DONSUZ BİNERİM KASKSIZ BİNMEM bilmem bişeyler anlatabiliyor mu bu söz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:55 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:53 AM ----------

Alıntı facia42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sis farı uzun yolda kötü oluyo. bende takılı ama sisleri açınca korna sesi bile zayıflıyo ki aküyü 9 amperlik aldım yeni. röle denen bişey var sisler ile akü arasına takılabiliyomuş. o zaman sorun olmuyomuş. ama görüntü olarak güzel duruyor fakat kullanışlı değil. sisi açınca far ışığı zayıflıyo
    benim sis farları alman roleli süper oluyor sis takacaksanız rolesiz takmayın randıman tam. Bilginize...

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı burbu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam

2006 yılı nisanından beri sl 150 kullanıyorum Allah'a şükür birkere bile yolda bırakmadı beni. Piyasadaki en yakışıklı imitasyonlardan birini kullanıyoruz. e tabii makine 3 yılı devirince biraz yenilik istiyor. sl ime yeni bir sisy bar ve çantalarda da yenileme düşünüyorum. Sizden ricam şöyle güzel bir sisy bar nerelerde bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Bir de uzun yola çıkacak arkadaşlar rahatlıkla ve güvenerek çıkabilirsiniz. Ben muntazaman Düzce ye gidip geliyorum benim sl le . hiç problem yaşamadım bu güne kadar. Herkese hayırlı yolculuklar ve hayırlı günler.

Lütfen motorunuzu dikkatli kullanın ve şu sözü ilke edinin
    DONSUZ BİNERİM KASKSIZ BİNMEM bilmem bişeyler anlatabiliyor mu bu söz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:55 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:53 AM ----------

benim sis farları alman roleli süper oluyor sis takacaksanız rolesiz takmayın randıman tam. Bilginize...

Peki nerde taktırdın ve kaça mal oluyo bilgilendirirsen sevinirim

baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    arkadaşlar dikkatli olalım bu memlekette hala hazrda motora saygı gösterilmiyor hazin bi kaza sonucu benim makina kötürüm kaldı çöp kamyonunun hatası yüzünden ön maşam acayip bi şekle büründü
    dikkali sürelim arkadaşar saygılar...
    iki tekerlekli bir şeytana sattım ruhumu.

navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı nedd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Navier kardeşim, sen de gelirsin heralde bizimle festivale.
    Büyük bir ihtimalle katılamam. Uluslararsı bir fuar var. Şirket olarak katılıcaz. Muhtemelen İzmir'de olamıycam.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı baDtoTheBone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dikkatli olalım bu memlekette hala hazrda motora saygı gösterilmiyor hazin bi kaza sonucu benim makina kötürüm kaldı çöp kamyonunun hatası yüzünden ön maşam acayip bi şekle büründü
    Geçmiş olsun kardeşim, sana bişey olmasın. Motor düzelir elbet en kısa zamanda tekrar seni motorun üstünde görürüz umarım.

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı baDtoTheBone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim....
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Navier, öbür seneki festivalde katılırsın sen de aramıza o zaman.

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Çok teşekkür ederm kardeşlerim çok saolun walla derdimden anlayan sizde olmasanızüzüldüğüm konu motora custom direksiyon takmıştım daha 1 gün olmadan kaza yaptım hevesi alamadım yani yarın çıkıo benm evlatlık bekliorum elim ayağım gitti sanki

nedd kardeşim varmı sende ii haberler varmı gelen başka feste?

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Gözüm yollarda Benim de aküyle başım dertte yeni değiştirdim aküyü ama yine marş basmıyo son 15 gündür motorcuyla akraba oldum artık. Bornovadan bi arkadaş daha vardı burda, ona da söyleyelim 5 kişi falan oluruz en az heralde.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:24 PM ----------

Lostrider10 kardeşim sen de katıl bize haziranda.

Arkadaşlar öncelikle merhaba keeway bu modeli çok hoşuma gitti.Size bir kaç sorularım olacak:
    1.Ben şu an Kütahyadayım yedek parça sıkıntısı yaşarmıyım?
    2.Motosikleti 2.el almayı düşünüyorum ve temiz bir motor aldıktan sonra çok hasar çıkarır mı problem yaşarmıyım?
    3.Bu motor v motormu?
    4.Keeway Superlight 150 modeli ile Supershadow 250 modeli arasında gidip geliyorum sizce bu modellerden hangisi alınmalıdır hangisi daha az hasar çıkarır?
    Arkadaşlar bu soruları cevaplarsanız çok sevinicem.Tüm motorcu arkadaşlarıma selamlar
    Gerçekci ol,imkansızı iste.

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Alıntı furkan43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle merhaba keeway bu modeli çok hoşuma gitti.Size bir kaç sorularım olacak:
    1.Ben şu an Kütahyadayım yedek parça sıkıntısı yaşarmıyım?
    2.Motosikleti 2.el almayı düşünüyorum ve temiz bir motor aldıktan sonra çok hasar çıkarır mı problem yaşarmıyım?
    3.Bu motor v motormu?
    4.Keeway Superlight 150 modeli ile Supershadow 250 modeli arasında gidip geliyorum sizce bu modellerden hangisi alınmalıdır hangisi daha az hasar çıkarır?
    Arkadaşlar bu soruları cevaplarsanız çok sevinicem.Tüm motorcu arkadaşlarıma selamlar
    sevgili furkan kardeşim aramıza hoş geldin öncelikle bakımları eğer tamsa hiç bi sorun çıkarmaz eğer keeway alcaksan hiç düşünme ss al eğerki sl alırsan ilerde cc büyütmek isticeksin 150cc de bi yere kadr sen direk 250cc al ilerdede sorun olmasın senn açından sl v diil çünki tek silindir ss ise dediğin gibi v slindir yapısına sahip
    saygılar...

galileo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nedd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözüm yollarda Benim de aküyle başım dertte yeni değiştirdim aküyü ama yine marş basmıyo son 15 gündür motorcuyla akraba oldum artık. Bornovadan bi arkadaş daha vardı burda, ona da söyleyelim 5 kişi falan oluruz en az heralde.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:24 PM ----------

Lostrider10 kardeşim sen de katıl bize haziranda.
    bendede aynısı olmustu sorun aküde degil konjektördedir. bu arada ekstra sis farı yada elektirikli bir aksesuar aldıysan keewayin aküsüde elektirik tesisatıda buna dayanmıyor...

Arkadaşlar Bolu'da olup sl 150 si olan var mı? mümkünse bilgi ve yakından incelemek için..

galileo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boludamı yasıyosun ? isim ne?

Bolu'dayım isim doğu sende mi boludasın ?

arkadaşlar oncelikle değerli bilgilerinizden dolayı hepinize teşekkurler!2 hafta once bende bir sl aldım fakat 2 tekerleğin dilinden anlamadığım için oncelikle motordan emin olup yola çıkabilmem için ne yapmalıyım ?yağı ve debriyaj balatası yeni.giderken bir sorun gözükmüyor ama bi tamirciye götürüp baştan aşşağı baktırmalımıyım?birde eksozlar açık ve aşırı ses yapıyor özellikle uzun zaman sonra başım ağrıyor normaş eksoz fiyatı nedir?teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler