Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Alıntı nedd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben varım ama beni bu konuda biraz daha aydınlatırsan sevinirim. ccc fest?
    19-21 hazran arası izmir gümüldürde birincisi gerçekleşicek olan custom chopper cruiser festivali var alemin bütün chopper orda buluşucak şahsen ben gidicem ama diorumki sl ailesi olarak bi grup yapalım öle gdelim
    iki tekerlekli bir şeytana sattım ruhumu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı baDtoTheBone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    19-21 hazran arası izmir gümüldürde birincisi gerçekleşicek olan custom chopper cruiser festivali var alemin bütün chopper orda buluşucak şahsen ben gidicem ama diorumki sl ailesi olarak bi grup yapalım öle gdelim
    Ben şimdiden varım en kötü ihtimalle ikimiz gideriz bilader. Büyük ihtimalle de öyle olacak zaten, baksana izmirden bi sen bi de ben varız

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Alıntı nedd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şimdiden varım en kötü ihtimalle ikimiz gideriz bilader. Büyük ihtimalle de öyle olacak zaten, baksana izmirden bi sen bi de ben varız
    eywallah yoldaşş gidelm nası olsa buluruz yolda ogün herkez yollarda olcak nede olsa çekeriz kulaklarını

Motosikleti
    keeway superlıght 150
    slm arkadaşlar bende daha 2 hafta önce sl 150 aldım.aydın sökede öğrenciyim bahsettiğiniz ccc etkinliğine bende katılabilirim.bide bi sorum olucak haziranın 25 inde yaklasık 800 km lik bi yola çıkıcam motorumla.acaba beni yolda bırakırmı?sl 150 konusnda benden daha tecrübeli olduğunuz için bi danışıyım dedim.şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Alıntı zihrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende daha 2 hafta önce sl 150 aldım.aydın sökede öğrenciyim bahsettiğiniz ccc etkinliğine bende katılabilirim.bide bi sorum olucak haziranın 25 inde yaklasık 800 km lik bi yola çıkıcam motorumla.acaba beni yolda bırakırmı?sl 150 konusnda benden daha tecrübeli olduğunuz için bi danışıyım dedim.şimdiden teşekkürler
    ilgin teşkkler kardeşim neden olmasın buyur gel grubu üçleriz yola çıkmadan önce fren balatanı baskı balatanı zincirlern temzliğini bide ön freni kontrol ettr sonra bas kontağa arkana bakma ben izmr muğla yaptm 2 kere banamısn demedi keeway sağlam yoldaştr

Herkese selam, 2006 model SL'imi satmayı düşünüyorum... 1900 km de vakitsizlik nedeniyle binemedim... bari kulanan birine satayım diyorum.. 1750'ye verecem.. istanbul/beylikdüzü'ndeyim ... motor siyah renk, kazası ve düşüğü yoktur... ilgilenenler için 23 mayıstan sonra buradan mesaj atabilirler.. bu hafta yurtdışında olacağım cevap veremem...

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı zihrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanına yedek debriyaj teli al mutlaka, koparsa heryerde bulabileceğin türden değil çünkü.

navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Merhaba arkadaşlar. Siteye yeni üye oldum. İzmir'de oturuyorum. Şimdilik motorum yok ama arkadaşın sl 150 ile hafta sonları geziyoruz.Sahibinden.com'da bir-iki ilan var gözüme takılan. Kısa süre içersinde bunlardan birini alıcam gibi. Yalnız, benim artçı olarak biraz sıkıntılarım var sl 150'de. Popom çok uyuşuyor ve belim çok ağrıyor. Sisybar takılsa bu aşırı yorulma olayı çözülür mü acaba?

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı navier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Siteye yeni üye oldum. İzmir'de oturuyorum. Şimdilik motorum yok ama arkadaşın sl 150 ile hafta sonları geziyoruz.Sahibinden.com'da bir-iki ilan var gözüme takılan. Kısa süre içersinde bunlardan birini alıcam gibi. Yalnız, benim artçı olarak biraz sıkıntılarım var sl 150'de. Popom çok uyuşuyor ve belim çok ağrıyor. Sisybar takılsa bu aşırı yorulma olayı çözülür mü acaba?
    Öncelikle aramıza hoşgeldin. İnşallah aradığın gibi bi motor bulursun ve hafta sonu gezilerine başladığımızda seni de aramızda görürüz. Bu arada sisybar popo sorununu kesinlikle çözer hatta yüksek bir sisybar artçı için bayaa rahat olur.

navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Biz her pazar tek motorla yol yapıyoruz. Geçen hafta Karaburun'a gitmiştik. Bu pazar Gümülüdür tarafından Efes'e gidicez. Karaburun yolculuğu beni gerçekten çok yordu. Sl 150'nin önünde gitmek de bu kadar yoruyormu acaba. Arkadaşım o kadar yormadığını söylüyor. Ama ben seyahatten 2 gün sonra bile kendime gelemedim. İzmir'de 3700 km'de 2007 model bi sl 150 buldum. 2.000 TL istiyor sahibi. Daha baktıramadım ama motora. Aklımdan onu almak geçiyor bir sorunu yoksa. Nasıl fiyatı uygun mu?

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı navier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz her pazar tek motorla yol yapıyoruz. Geçen hafta Karaburun'a gitmiştik. Bu pazar Gümülüdür tarafından Efes'e gidicez. Karaburun yolculuğu beni gerçekten çok yordu. Sl 150'nin önünde gitmek de bu kadar yoruyormu acaba. Arkadaşım o kadar yormadığını söylüyor. Ama ben seyahatten 2 gün sonra bile kendime gelemedim. İzmir'de 3700 km'de 2007 model bi sl 150 buldum. 2.000 TL istiyor sahibi. Daha baktıramadım ama motora. Aklımdan onu almak geçiyor bir sorunu yoksa. Nasıl fiyatı uygun mu?
    Eğer motorda bi problem yoksa kmsine ve modeline göre fiyatı iyi. Ama iyibir motor ustasına baktırmadan alma başını ağrıtmasın sonradan.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Arkadaşlar cumartesi günü motorumla istanbuldan çeşmeye gidicem motorumun debriyaj balatası debriyaj teli fren balataları ve yağını değiştirdim bu yolculuk için sizce başka gerekli birşey varmı bilgisi olan arkadaşlar haber bekliyorum...

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alinti yapiyorum:

1- lastiklerini tubless yaptır. 15-20 ytl civarı
    2- lastik tamir eden spreyler var onlardan al 10 ytl falan
    3- motorunun servis bakımlarını yaptır
    4- yanına yedek ampul siyorta anahtar takımlarını lastik pompası ilkyardım çantası al
    5- mümkünse gece karanlıkta yolculuk yapma
    6- sürekli aynı hız ve devirde gitme
    7- motorunu açacaksan kademe kademe hızını yükselt ki rodajında tamam lansın 1-1,5 saate bir mola ver ( belli bi süre sonra konsantrasyonun bozulur yoksa)
    8- iki tekerlekli bi alet üzerinde olduğunu unutma kendini ve aracı zorlama
    9- sabah erken saatte yola çık o saatler trafik daha az yoğun olur
    10- hariytanı yanına al ve daha önce yakıt istasyonlarını hesaplamaya çalış ve mola yerlerini belirle
    Allah selamet versin hayırlı yolculuklar

galileo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar bende sl 150 var uzun yol yapmadım. Henüz uzun yol yapmadım ama yazılanları okuduktan sonra sormak istedim uzun yola yapmak için yeterli bir motormu? yada uzun yola cıkarken nasıl bir program yapmak lazım ne sıklıkla mola vermek gerekir ne kadar yorar yada problem cıkarırmı? uzun yol yapan arkadaşlar vardır sanırım aranızda

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...-devami-3.html
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...en-devami.html
    Aklıma geldi şimdi Uzun yolda kesinlikle sıkıntı yaratmayacaktır.
    Mola sürelerini seçmekte bile; siz keyfinizce mola vermek isteyene kadar motor mola vermeye zorlayan bir şey çıkarmaz.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Olcan138' in dedigi gibi, iyi bakimli bir superlight, uzun yolda surucusunu birakmaz. Ama tabii ki yinede superlight'in kronik, ve her motorun basina gelebilecek arizalar icin tedbirli olmak sart.

Bir arkadasimiz, Didim'e kadar gidip gelmisti.

Yalniz hava sogutmali ve dusuk guclu bir motor oldugundan, 90 km/s gider iken 1-2 saat sonra bu 80 lere hatta 70 lere bile dusebilir, bilgin olsun.

Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    slm arkadaşlar
    nedd kardeşim ccc fest olayında olayı büyütüoruz bugün sans eseri biryle tanıştım oda gelcek 4 kişi olduk anlıcağan haydi hayrlı ttraşlar...

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Istanbuldakı arkadaslar bır gun bıyerlerde buluşup tanışalım, hem fıkır alış verışlerı yaparız hemde ufak gezıler ayarlarızz..
    Murat UŞAKLI :)

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olcan138' in dedigi gibi, iyi bakimli bir superlight, uzun yolda surucusunu birakmaz. Ama tabii ki yinede superlight'in kronik, ve her motorun basina gelebilecek arizalar icin tedbirli olmak sart.

Bir arkadasimiz, Didim'e kadar gidip gelmisti.

Yalniz hava sogutmali ve dusuk guclu bir motor oldugundan, 90 km/s gider iken 1-2 saat sonra bu 80 lere hatta 70 lere bile dusebilir, bilgin olsun.
    hava +yağ sağutmalı değilmiydi?? zaten 1 saatten fazla mola vermeden gidebilceğini de sanmıyorum kanımca dediğin gibi şişme yapan bi motor değil gibi. aksi halde zorladıkça dahada rahatlıyo makine.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Arkadaşlar bilgiler için sağolun bir ricam daha olacak akşam yolda rahat etmek için sis farı taktırcam fakat uzun yolda akü sıkıntısı oluşurmu ve nerde taktırabilirim sisleri?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler