Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Rebet şuan için bende öyle bir sorun gözükmüyor ama motor henüz 110 km.de
    umarım ilerleyen kilometrelerde de çıkmaz. Madem böyle bir sorun var garanti kapsamında değiştirmeleri gerekmezmi? Neticede sıfır aldık ve 2 yıl garantisi var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight
    Can;Benimki de 650 km'de,aldıgımdan beri var bu ses.Basta normaldir dedim,dediler de..Ama baktım baska hıc bır markada yok..Belki bazı arkadaslar farkında degıl,ya da cogunun ilk motoru oldugu için,normal motordan gelen ses zannediliyor olabılir..Ama kafayı takınca bayagı da rahatsız edıyor..Garanti kapsamına gelince;Cogu arkadasların dedigi gibi az ilgilenen,cok ilgilenen servis war ancak kendi servisimden anlatayım;Ozellikle Motomax'a basvurup SL'lerle ilgili egitim almak istemisler..Ancak Motomax Boyle bir programları olmadıgını soylemis..Mecburen deneye yanıla ogrenıyorlar bizimle beraber..Benim servis Ataturk sanayıde KATRANCI aynı zamanda Motomax'ın bayiisi..Vitrindeki sıfır bir motoru parcalayıp topluyolar ki makineyi tanısınlar..Durum bu..Dedigim gibi bu sesi dinlettim,herkes aynı seyden sıkayetci dediler,cozecez ama biraz zaman alır.diyelim ki garantiden degistir bu baskı balatayı,ama ya ondan degilse?Anlayacagın biz ilk jenerasjon SL'ciler servisis eskitecegiz bu makineleri

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    bugün motorla 50 km yol yaptım indiğimde bir tuhaf oldum her tarafım titremekten kendini kaybetmiş nerdeyim neyim davasında idim

motor görmeyenlere motor diye yutturuyorlar fun clupler falan kuruyorlar işde

bizde inanıp güvenip alıyoruz.

bu sitede motordan anlayan birileri varsa onlarda bu ve benzeri marka motorların olmadığı başlıklarda toplanmışdır buna eminim

motorda ne güç ne kuvvet var

aynalardan görebildiğim kollarım geriyi görebilmem için değişmesi gerek

vitesler bi dert 2. 3. viteslerde yavaşlamaya gör giden motor stop edince birden bir rezaletin ortasında kalıyorsun boşu bulmak çok zor bazen ızdırap

ammmaaa denge derseniz on numara

rüzgar deseniz hiç etkilenmiyor

rahatmı rahat

ekonomikmi ekonomik

yakışıklı mı yakışıklı

gidiyomu ... gitmiyo ama yağmasa da gürlüyor varmı var işde

uzun lafın kısası arkadaşlar bu motorla toplam 110 km falan yaptım 50 si bu gün

iyisini kötüsünü söylüyorum

öncelikle bu motoru seçme nedenim 13,5 beygir gücü idi ( motovizyon böyle dedi kendi sitesinde de bu şekilde yazıyor) ama 13,5 falan değil kataloğunda yazdığı gibi 7.5 kw yani 10 bg

hesabıda şu şekilde oluyor 1 bg = 0,745 kw
    ters orantı uygularsak 7,5 kw / 0,745 = 10 bg

bu motorun uygunluk belgesinde de 7,5 kw olarak geçiyor

satıcılar ve motomax gerçekte bu motor 13,5 bg diyerek satıyor

motorun gidişi de 10 bg den fazla değil bu verim rodaj döneminde de aynıdır rodajdan sonrada aynı

bilmeyenler için söyleyeyim rodaj döneminin amacı sürücü güvenliğinden emin olunması yani montaj hatalarının ortaya çıkması parça hatalarının ortaya çıkması ve bu esnada sürücünün zarar görmemesi bu nedenle yavaş gidilmesi talep ve tavsiye edilir aksi taktirde kişi motorsikleti normal hali ile kullanabilir bu garantiden çıkarmaz

rodaj devresinin ikinci amacı motor bloğu içindeki parçalarda pistonlarda yataklarda vs hareketli-hareketsiz tüm parçaların çapak atması nedeni ile oluşan pisliğin motora zarar vermemesi sık yağ değişiminin amacı da bu zaten

rodajdan sonra vibrasyonun azalması bana hurafeleri andırıyor biri söylüyo (uyduruyo) diğerleri inanıyo azalmayacak

motorun her yerinden ses geliyor gelmeye de devam edecek

motorda kavrama problemi var bu tamamen başlı başına arıza ( imalat hatası )

yok lastiği değiş şu kadar para yok bujiyi değiş şu kadar para yok cc bar yok onu taktır yok onu değiş yok bunu tak = maliyete bak

madem bunları değişecektim para harcayacaktım neden bu motoru aldım

alın size ekonomik choper

http://www.suzuki.com.tr/index.asp?a...&motolink2=206

ben bu motoru sl150 lamdan önce görseydim kesinlikle bunu almak için bütcemi zorlardım neyse giren girdi

kimse demesin bu paraya bu anca diye harcanan ekstralar ve zaman kaybı hesaba katılınca bu motor ve benzerleri fiyatlarının 1,000 - 1,500 ytl daha fazlasına geliyor buda sl150 için 4,000 ytl ye tekabul ediyor.

bu motordan alacak arkadaşların sağlıklı karar vermelerine yardımcı olmak için bu rakamsal hesabı yapıyorum tabiki ömrünün ne kadar olduğuda meçhul

o da daha extra bir hesap ikinci el durumu da var

kısacası o kadar da ucuz değilmiş bu makinalar

110 kmde bunu öğrendim şimdi iki plan var kafamda

beygir gücünden yola çıkarak motoru iade etmek ki bu çok kolay olur her yere yazmışlar 13,5 diye bende de kayıtları var

ama iade etsem ne olacak daha fazlasını alacak param yok :D

şimdiye kadar bir sürü çin malı el aleti kullandım hiçbiri sorun çıkarmadı hepsinden memnunum çin malı kullanmayı biliyorum bunu da güzel kullanırsam zarar etmem

pahalı markanın bakımı yedek parçası da pahalı olur o da ayrı bir dert

ben bu motoru eşşek gibi kullanacağım kaliteli bir motora eşşek muamelesi yapılırmı ? o halde buna herşey yapılır

ama hala bu motoru almamış arkadaşlar varsa ve alacaklarsa gelsinler hemen vereyim benimkini gidip ybr yada titan alacağım

fiyattada makul bir indirim yapacağım

ayrıca devir içinde zaman tanıyacağım

çok yazmışım kimse okumaz bitireyim bari 200 km olunca yine yazarım

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Konu dışı , tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsi, şiddet, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrimina yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanicilarini küçümser davranislar sergilemek , dini , siyasi ve politik yazilar yasaktir. Attığınız her mesajda IP adresinizin kayıt edildiğini lütfen göz önünde bulundurun. Bu anlaşmanın iptali halinde IP adresiniz vasıtasıyla forum alanından uzaklaştırılacağınız gibi, herhangi bir hukuksal durumda da ISP'nize ulaşılacaktır. Bu durum ancak bu anlaşmanın ciddi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda geçerlidir. Forum ortamina kisisel problemler, anlasmazliklar tasinamazlar.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: komtan **************

resssan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Bence arkadasin kafasi biraz karismis
    yazdiklari bir butun olarak tutarli lakin kismi olarak ele alindigi taktirde tutarsizliktan ote
    Ozetleyecek olursak :
    150cc'lik 13 BG 2.600 YTL'lik makine ile
    250cc'lik 24 BG 9.100 YTL'lik makinayi karsilastirdiktan sonra ikincisi icin ekonomik diyor
    Kaliteye karsi hicbirimiz degiliz ama biliyorsunuz ki imkanlar olanaklarla sinirlidir, en nihayetinde SL150 bu daha fazla birsey beklememek lazim....
    Keeway Superlight 150 :cherry:
    34 ED 0798 (namı-diğer "vın vın")

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı ArgaT adlı üyeden alıntı
    bugün motorla 50 km yol yaptım indiğimde bir tuhaf oldum her tarafım titremekten kendini kaybetmiş nerdeyim neyim davasında idim

s..kerim böyle motoru ben

motor görmeyenlere motor diye yutturuyorlar fun clupler falan kuruyorlar işde

bizde inanıp güvenip alıyoruz.

bu sitede motordan anlayan birileri varsa onlarda bu ve benzeri marka motorların olmadığı başlıklarda toplanmışdır buna eminim

motorda ne güç ne kuvvet var

aynalardan görebildiğim kollarım geriyi görebilmem için değişmesi gerek

vitesler bi dert 2. 3. viteslerde yavaşlamaya gör giden motor stop edince birden bir rezaletin ortasında kalıyorsun boşu bulmak çok zor bazen ızdırap

ammmaaa denge derseniz on numara

rüzgar deseniz hiç etkilenmiyor

rahatmı rahat

ekonomikmi ekonomik

yakışıklı mı yakışıklı

gidiyomu ... gitmiyo ama yağmasa da gürlüyor varmı var işde

uzun lafın kısası arkadaşlar bu motorla toplam 110 km falan yaptım 50 si bu gün

iyisini kötüsünü söylüyorum

öncelikle bu motoru seçme nedenim 13,5 beygir gücü idi ( motovizyon böyle dedi kendi sitesinde de bu şekilde yazıyor) ama 13,5 falan değil kataloğunda yazdığı gibi 7.5 kw yani 10 bg

hesabıda şu şekilde oluyor 1 bg = 0,745 kw
    ters orantı uygularsak 7,5 kw / 0,745 = 10 bg

bu motorun uygunluk belgesinde de 7,5 kw olarak geçiyor

satıcılar ve motomax gerçekte bu motor 13,5 bg diyerek satıyor

motorun gidişi de 10 bg den fazla değil bu verim rodaj döneminde de aynıdır rodajdan sonrada aynı

bilmeyenler için söyleyeyim rodaj döneminin amacı sürücü güvenliğinden emin olunması yani montaj hatalarının ortaya çıkması parça hatalarının ortaya çıkması ve bu esnada sürücünün zarar görmemesi bu nedenle yavaş gidilmesi talep ve tavsiye edilir aksi taktirde kişi motorsikleti normal hali ile kullanabilir bu garantiden çıkarmaz

rodaj devresinin ikinci amacı motor bloğu içindeki parçalarda pistonlarda yataklarda vs hareketli-hareketsiz tüm parçaların çapak atması nedeni ile oluşan pisliğin motora zarar vermemesi sık yağ değişiminin amacı da bu zaten

rodajdan sonra vibrasyonun azalması bana hurafeleri andırıyor biri söylüyo (uyduruyo) diğerleri inanıyo azalmayacak

motorun her yerinden ses geliyor gelmeye de devam edecek

motorda kavrama problemi var bu tamamen başlı başına arıza ( imalat hatası )

yok lastiği değiş şu kadar para yok bujiyi değiş şu kadar para yok cc bar yok onu taktır yok onu değiş yok bunu tak = maliyete bak

madem bunları değişecektim para harcayacaktım neden bu motoru aldım

alın size ekonomik choper

http://www.suzuki.com.tr/index.asp?a...&motolink2=206

ben bu motoru sl150 lamdan önce görseydim kesinlikle bunu almak için bütcemi zorlardım neyse giren girdi

kimse demesin bu paraya bu anca diye harcanan ekstralar ve zaman kaybı hesaba katılınca bu motor ve benzerleri fiyatlarının 1,000 - 1,500 ytl daha fazlasına geliyor buda sl150 için 4,000 ytl ye tekabul ediyor.

bu motordan alacak arkadaşların sağlıklı karar vermelerine yardımcı olmak için bu rakamsal hesabı yapıyorum tabiki ömrünün ne kadar olduğuda meçhul

o da daha extra bir hesap ikinci el durumu da var

kısacası o kadar da ucuz değilmiş bu makinalar

110 kmde bunu öğrendim şimdi iki plan var kafamda

beygir gücünden yola çıkarak motoru iade etmek ki bu çok kolay olur her yere yazmışlar 13,5 diye bende de kayıtları var

ama iade etsem ne olacak daha fazlasını alacak param yok :D

şimdiye kadar bir sürü çin malı el aleti kullandım hiçbiri sorun çıkarmadı hepsinden memnunum çin malı kullanmayı biliyorum bunu da güzel kullanırsam zarar etmem

pahalı markanın bakımı yedek parçası da pahalı olur o da ayrı bir dert

ben bu motoru eşşek gibi kullanacağım kaliteli bir motora eşşek muamelesi yapılırmı ? o halde buna herşey yapılır

ama hala bu motoru almamış arkadaşlar varsa ve alacaklarsa gelsinler hemen vereyim benimkini gidip ybr yada titan alacağım

fiyattada makul bir indirim yapacağım

ayrıca devir içinde zaman tanıyacağım

çok yazmışım kimse okumaz bitireyim bari 200 km olunca yine yazarım
    Amanın olaya bak ya, Allahım ya, üfffff tamda karar verdim hatta dün akşam siteden arkadaşımız hakandan roleff marka mont ve airoh marka kask almıştım 2.el kafaya onunla konuştuktan sonra SL 150 koymuştum, şimdi midem yine bulandı Abi ne iş ya, insanın bişey alırken çok araştırmasımı lazım araştırmamasımı allak bullak oldu kafam, aynı doğubankdan cep telefonu alma hikayesine döndü, alamadım ve başım ağrıyarak kaçmıştım bu hikayede aynı olacak aldığım 2 el eşyaları sanırım yeniden satacağım yada gidip bi ybr alacağım

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    argaT arkadaşım komiksin gerçekten.
    Buradaki insanları fakir bundan başka motor alamayan cahil motorcular yapmışsın. Konu dışı hava atmak gibi de algılanmasın ama sanırım bunu sen istedin yazmak zorundayım.
    Benim Audi A4 marka bir arabam var ve istersem gider peşin 1000RR bile alırım.
    Arabalar ve motorlar hakkında çok da bilgiliyimdir. SL i ne cahil olduğum için ne de parasız olduğum için aldım...
    Ben bu motorun bu tip sorunlar çıkarmasını bekleyerek ve bilerek aldım ve amacım bu motorla motor kullanmayı adam gibi öğrenmekti. Titremiş, dökülmüş sağını solunu vurmuşum umrumda değil. 2500 e aldım 1500 e satsam ne yazar.
    Ben ayda arabaya 500 YTL benzin parası veriyorum.
    Audiyi bir servise soktunmu 1000 YTL'den aşağı çıkmıyor. Şahini servise soksan 100 YTL.den fazla vermezsin. Ama kimse Audi ile Şahini kıyaslayacak kadar cahil değildir. Ama şahin alıp da Audi'nin kalitesini beklemedim. Gittim kalitelisini aldım.Çin malı ucuz bir motoru kalitesini dünyaya ıspatlamış dünya devi motor üreticileri ile kıyaslayan zihniyette ne kadar motor bilgisi vardır sorarım size.
    Herkesin kafasında bir hesabı var ve aklı da var...
    Biz burada bir çok olumsuzluklarını da paylaştık. Artılarını eksilerini tartacaktın üzerine maddi imkanlarını da ilave edip öyle bu motoru alacaktın. Kim seni bu forumu okumaya ve bu motoru almaya zorladı. Silahmı dayadı biri kafana??
    Kimse motomaxin satıç temsilcisi değil burada ve kimsenin 1 SL daha fazla satılmasından maddi avantajı yok. Sadece yeni dostlar edinmek bizi sevindirir.

megan66 arkadaşım sen ve senin gibi arkadaşlar da lütfen SL almasın. Ben sizlere Honda, Suzuki, Kawas, Yamaha gibi markaların süper sportlarını tavsiye ederim. Chopper isterseniz de harley...Gerçekten teknoloji harikası motorlar. Ne titrersiniz ne de bir tarafından ses gelir. Çok da pahalı değiller SL'in fiyatının yanına bir sıfırcık daha ekleyin kafanız rahat olsun. Harleyde sıfır sayısı biraz daha artabilir.

Sizler hem bilgisayar parasına motor almak istiyorsunuz, hem parçası ucuz olsun istiyorsunuz, hem az yaksın diyorsunuz, hem de bunun 4 katı fiyattaki motorların kalitesini istiyorsunuz.
    siz ne istiyorsunuz bence ona karar verin.
    Lütfen SL'in fun club'ına da laf atmayın. Biz fakir,bilgisiz ve motor görmemiş SL'ciler çok memnunuz halimizden......

Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı
    Amanın olaya bak ya, Allahım ya, üfffff tamda karar verdim hatta dün akşam siteden arkadaşımız hakandan roleff marka mont ve airoh marka kask almıştım 2.el kafaya onunla konuştuktan sonra SL 150 koymuştum, şimdi midem yine bulandı Abi ne iş ya, insanın bişey alırken çok araştırmasımı lazım araştırmamasımı allak bullak oldu kafam, aynı doğubankdan cep telefonu alma hikayesine döndü, alamadım ve başım ağrıyarak kaçmıştım bu hikayede aynı olacak aldığım 2 el eşyaları sanırım yeniden satacağım yada gidip bi ybr alacağım
    Arkadaşım, durumun ve paran varsa git marka al. Kawasakiydi, Suzukiydi, Harleydi. Ama diyosanki sl150'nin fiyat aralığında bir şeyler alacağım o zaman sl150 al. Bu kadar düşünülecek, taşınılacak bir yanı yok bunun. Bu iş birazda şans, kimi alanlar hiç problem yaşamadı, kimileri de ilk günden problemle yüzleşti. Ama bu iş fiyat-performans olayıdır. Ayrıca bu motorda sonuçta döküntü değil, gayet iş görür fiyatına oranla kaliteli bir motor...

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    valla ben 2. el aldım alırkende nıyetım ev-iş arasında ekonomık bı arac tı kullanırkende aynı , saga sola pek gıtmıyorum acıkcası bu gune kadar surası soyle oldu burası boyle oldu gıbı bı derdım hıc olmadı aldıgımdan berı 500 km yapmısım bı zıncır ayarı yaptırdım bı de yag degıstırdım ha aynalar sakat orıjınalı evde duruyor taktım kanunı seyhanın aynasını kullanıyorum babalar gıbı sonucta 2 kusur a aldıgın makıneden ne beklıyosun ? ben sadece ayagımı yerden kesen ekonomık zaman kazandıran bı ulasım aracı gozuyle bakıyorum beklentım buydu ve ıstedıgımı aldım . beklentıler ne kadar buyuk olursa hayal kırıklıkları da o kadar buyuk olur alttarafı makul fıyatlı gosterıslı bı motosıklet alıyosunuz bununla da ne drag lara, ne dakar a, nede pist lere akacaksınız sadece bıraz gercekcı olalım ne kadar ekmek o kadar kofte
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Ben 2000 km'dir bu motoru kullanan bir motorcu olarak, ArgaT'ın motor hakkındaki düşüncelerine katılıyorum. Fakat, motor görmemişler v.s. gibi aşağılayıcı tabirler çok yanlıştır. Bu motorların kullanıcıları genelde yeni ve maddi imkanları kısıtlı motorculardır. Fakat SL 150 kullanıcıları arasında ArgaT'ın dediği gibi 4 misli değil de, 10 misli para ödeyerek motor alabilecek arkadaşlar da vardır.
    Hak ediyorsa motoru kötülemeye ben de varım, isterseniz size bir çırpıda 10 tane hoşuma gitmeyen özellik sayarım size, fakat 2500 YTL'ına daha ne kadar beklenti içinde olmak gerekir onu bilemiyorum...çünkü bu fiyatlara daha iyisi yok!!! Keşke diğer ucuz markalardan alsaydın da görseydik ne problemler yaşıyorsun ArgaTcım Sakin ol, bir miktar daha yol katettiğinde motorundaki bazı problemler düzelecektir, bazıları da hafifleyecektir
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

alaaddin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar bende aldım bu motordan kalite diğer çin malllarına göre fena sayılmaz bi sorun vermedi şimdilik 500 km yaptım daha ne kadar yakıyo bunlar benimki 100 bin yakıyo
    alaaddin

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    Alıntı gcc_ondr adlı üyeden alıntı
    sl'ci arkadaşlara selamlar, bende argatı kullandığı üsluptan dolayı kınıyorum ama bunun yanında sl almayı düşünen bir adam olarakta yine de kafamda soru işaretleri kalmıyor değil, topiği genel itibari ile takip ediyorum ama ben bu 10 hp olayına takıldım, bende 13.5 olarak düşünüyordum diğer arkadaşlar bu konuda güç konusunda biraz daha açıklacıyı olurlarsa sevinirim, sevgiler tüm sl'lere...
    ha 10 ha 13 dostum 2500 ytl diyoruz sen beygir diyosun güç diyosun zaten sinirler gerilmiş forumda... sen 3300 YTL ye mondial 250 mct al 17 beygirmiş o şaka bir yana bu beygir olaylarına fln girmeyelim hafta sonu sahilde 50 km hızla gitmek için ideal bir motosiklet bu. kemerburgaz yolunda ben zorladım 120km/s çıktım bilmiyorum yapan varmı? ama bunlara gerenk yok beygir gücü hız isteyen arkadaşları pistlerde görmek isteriz biz

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    promethe ben daha 100 u gormedım hocam cok cok gerekmedıkce de 70 ı gecmıyorum ben boyle ıyıyım yavas ama keyıflı ıste 5000 devrın altındakı egzos sesı daha tok daha guzel muzık gıbı
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

arkadaşlar ben makina mühendisiyim bi araçta önemli olan beygir gücü değil tork gücüdür bu işleride benden ii bilemezsiniz 2600 e anca bu kadar teknoloji olur daha ne istiyorsunuz motor ayrıca sorun vermiyo alanlara hayırlı olsun en ucuz ve doğru tercih derim fakat şu yakıt işini derseniz bana iyi olur
    alaaddin

Motosikleti
    Alıntı alaaddin adlı üyeden alıntı
    ya arkadaşlar bende aldım bu motordan kalite diğer çin malllarına göre fena sayılmaz bi sorun vermedi şimdilik 500 km yaptım daha ne kadar yakıyo bunlar benimki 100 bin yakıyo
    ben toplam 55 ytllik benzin aldım şimdiye kadar. 470 km yol gittim gösterge yarım depo ile 4/3 ün arasında gösteriyor. sağlıklı bilgi verebilmem için bitmesi lazım.

bende 105 dwedeim en fazla iki kişi ile ama daha rodaj aşamasında benimki
    alaaddin

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    Alıntı promethe76 adlı üyeden alıntı
    ha 10 ha 13 dostum 2500 ytl diyoruz sen beygir diyosun güç diyosun zaten sinirler gerilmiş forumda... sen 3300 YTL ye mondial 250 mct al 17 beygirmiş o şaka bir yana bu beygir olaylarına fln girmeyelim hafta sonu sahilde 50 km hızla gitmek için ideal bir motosiklet bu. kemerburgaz yolunda ben zorladım 120km/s çıktım bilmiyorum yapan varmı? ama bunlara gerenk yok beygir gücü hız isteyen arkadaşları pistlerde görmek isteriz biz
    kardeş tamam anlıyorum sinirler gerilmiş ama bunu sormadan geçemiyorum, ayrıca bunu sormamın nedeni hız istediğim için değil hız istesem super sportlara yönelirim, ama benim için 10 ya da 13.5 farkeder ben daha çok köyde kullanacağım için bayırlarda falan güclü olması gerekiyor iki kişi için, umarım anlatabiliyorumdur...

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

Motosikleti
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı
    promethe ben daha 100 u gormedım hocam cok cok gerekmedıkce de 70 ı gecmıyorum ben boyle ıyıyım yavas ama keyıflı ıste 5000 devrın altındakı egzos sesı daha tok daha guzel muzık gıbı
    iki tane delik açtım ben egzoz a şimdi tadından yenmiyo o ses

Motosikleti
    Alıntı gcc_ondr adlı üyeden alıntı
    kardeş tamam anlıyorum sinirler gerilmiş ama bunu sormadan geçemiyorum, ayrıca bunu sormamın nedeni hız istediğim için değil hız istesem super sportlara yönelirim, ama benim için 10 ya da 13.5 farkeder ben daha çok köyde kullanacağım için bayırlarda falan güclü olması gerekiyor iki kişi için, umarım anlatabiliyorumdur...

Köyde daha önce kullanmadığım için net bir cevap veremesemde allaaddin e tork konusunda katılıyorum motorun torku iyi bunuda seri kalkışlarda hissedebiliyorsun zaten. ama yinede sen bilirsin ben yaklaşık 40 45 derecelik bir yokuşta 2 ye taktığımı biliyorum vitesi yokuşlarda şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım.

sinyaller maalesef otomatik henüz o konuda bir çalışma yapmadım ama bir selektör düğmesi yapmayı düşünüyorum. egzoslar içinde 4 panel var uzun bir matkap ucu ile her panele 2 şer delik açtık. sesi süper oldu ama egzos garantiden çıkıyo bilginiz olsun.

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Arkadaşlar, beygir konusunu bilemem, dinamometreye bağlayıp hiç ölçmedim, gerek de yok...ama şunu söyleyebilirim, 250'lik Jinlun'larla kafa kafaya gidiyor bu motor! Bugüne kadar gördüğüm max. sürat 120 km, düz bir yoldu. Ama 90 km üzerini tavsiye etmem bu motorda...
    Yakıt sarfiyatı için de şunu söyleyebilirim...130 ytl benzinle 2000 km civarı yol gittim şimdiye kadar...
    Eğer bu verdiğim değerlere motorlarınız uymuyorsa, servise danışmanızı tavsiye ederim.Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

jarmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway-Superlight
    bu arada 9.100 - 2.550 = 6.550
    ve
    9.100 (Suzuki) / 2.550 (Keeway) = 3,5 keeway parası eder
    bilgilerinize arz olunur.
    Ve fakat ayrıca motosikletle uğreşmak zaman kaybı değil ben ve buradaki dostlarım için büyük bir zevktir. Bu arada burada kaybettirdiğimiz zaman için özür diler sizleri yamaha-honda-suzuki-ducati vb. gibi elit zümrelerin topiklerine iletiriz. Bu arada Yamaha demişsin ben de bir de Yamaha YBR 125 (2006) var garajımda yatıyor ve ben sl'den aldığım zevkin 10 da birini almadım ondan bugüne kadar. Memnun olmamakta serbestsiniz ama kibarlık sınırlarını lütfen aşmayalım ayrıca o makinayı almak için gün sayan para biriktiren bir tomar kardeşimiz var. Siz kendinize [B]İYİ (!)[/B] bir motosiklet alırken bari elinizdeki KÖTÜ (!) Keeway Sl'i de kardeşlerimizden birine uygun fiyattan verin.

cobalt bilirsin keeway sl'ciler fanatiktir bu Konuda. Her 10 SL'ciden 9'u aşıktır makinesine. YANLIŞ MIYIM ARKADAŞLAR, SESİME SES VERİİİİİNNNN......!!!!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler