Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    arkadaşlar benim acemi olarak bir sorum olacak. ben cüssem gereği büyük bir makineye geçmek istiyorum 250 cc bakıyorum hep ama bu araç sizce bana 250cc yi aratır mı? güç olarak boyut olarak ki şuanda 125cc drift kullanıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

herkese merhaba arkadaşlar ben daha yeniyim burada keeway superlight 150 aldim iyi durumda ama ben bunu custom bobber yaptırmak istiyorum istanbulda bildiğiniz bir usta varmi bu tür işlerle uğraşan herkese güvenmek istemiyorum biliyorsunuz motor başka bişeye benzemiyor kimse yolda kalmak istemez sonuçta

Motosikleti
    Alıntı uzyrikz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba arkadaşlar ben daha yeniyim burada keeway superlight 150 aldim iyi durumda ama ben bunu custom bobber yaptırmak istiyorum istanbulda bildiğiniz bir usta varmi bu tür işlerle uğraşan herkese güvenmek istemiyorum biliyorsunuz motor başka bişeye benzemiyor kimse yolda kalmak istemez sonuçta
    https://www.facebook.com/berlincustom?fref=ts bunu tavsiye ederim istersen bir görüş işçiliği iyi duruyor
    uzyrikz bunu beğendi.

teşekkür ederim dostum burayı ben de gördüm gerçektende işciliği iyi görünüyor ama sanki biraz palliya kaciyor gerçi gidip konuşmadim ama başka bir yer varsa yine yorumlarinizi dineyebilirim

Motosikleti
    ben denk gelirsem paylaşırım ama ben birşeyler yapmaya karar verince bu adama gideceğim

arkadaşlar merhaba sizden bir isteğim olucak benim motorumun elektrik tesisatı kesilmiş durumda rica etsem birisi kontağın soket kısımlarını resimleyip atabilir mi ? kontak soketi ve ana hattan gelen soketi.renkleri ve girişleri çözüp bağlamam lazım şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Arkadaşlar merhaba ben motorumun yedek parçalarını nerden bulabilirim bilginiz varmıdır. istanbul ve sakarya olabilir. teşekkürler şimdiden

Motosikleti
    hysong gv 250
    Çoğu parçası Küba sperlight aynı ben üç yıldan fazla bindim 36 bindealdım 87 binde sattım Küba bayilerinden bulabilirsin

superlight yedek parça

arkadaşlar elimde parçalara ayrılmış superlight vardır parça ihtiyacı olan iletişime geçsin. Saygılarımla.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben far grenajı arıyorum,bu motorlara çok güzel gidiyor,satıcı olan arkadaş olur ise ilgileneceğim.
    https://www.google.com.tr/search?q=far+grenaj%C4%B1&espv=2&biw=1280&bih=835& source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAmoVChMIxM7 f952WyQIVAYUsCh35CAvu
    Dostum burdaki görsellerden seç sitesine gir al

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-keeway-cinar-motor-sizleri-senetle-kefilsiz-motor-sahibi-yapiyor-270917036/detay

arkadaşlar ilk motor deneyimi için bu motor nasıldır.fiyatı ve km de makul görünüyor.

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum bunun fiyatina daha iyi bir keeway alabilirsin koltuk ve camurluk degismis sanki ama sakın çin motoru alma

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    sitede bu fiyata daha uygun göremedim hocam.bunun km de düşük.belki km ile oynamışlardır bilmiyorum ama değişen parçası olduğunu söylemişsin doğrudur benin o konularla alakalı fazla bilgim yok.tekrar fiyat ve model aalığına bakacağım.yalnız malum kirada oturup ççocuk okutan biri olarak fazla bütçemde yok.o yüzden çin mallarına da bakıyorum ne yalan söyleyeyim
    Herşeyin hayırlısı...

Arkadaşlar, superlight 150 için sinyal flaşörü nereden bulabilirim? Flaşörüm arıza yaptı, burada bir ustaya bıraktım ama 2 haftadır bir şey yaptığı yok. İnternette aradım, bir kaç firmayla görüştüm ama bu malzemeyi bulamadım. Çalışır olmak kaydıyla 2. el bile olsa bulmamda yardımcı olursanız sevinirim.

ARKADAŞLAR İYİ GÜNLER BANA ŞANZIMAN LAZIM 3.VİTES DİŞLİSİNİ PARÇALADIM PARÇA SATAN VARSA YA DA SATILAN Bİ YER VARSABANA MESAJ ATSIN LÜTFEN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

arkadaşım buldun mu şanzıman, aynı sorun bendede var honda cg 125 ile aynıymış şanzıman ama emin olamadıgım icin alamıyorum.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    Selam arkadaşlar Küba superlight yankapakları keeway superlight 150 ye uyarmı? bilgi verirseniz sevinirim

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @nublack ; uyması lazım aynı fabrika ürünü her iki motor da ...

Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    @shadowmaster ; öyleise bile soruma tam cevap değil yinede teşekkür ederim.
    kuba sl yankapaklarının kewaay sl a takan varmı?

Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    S.a Arkadaşlar keeway superlight 150 ye VLM YTX9-BS AKÜ UYARMI? BOYUTLARI En:87mm Boy:150mm Yükseklik:105mm beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler