Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı frkakyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım teşekkür ederim yardımın için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

pardon unutmuşum bir sorum daha var. ön freni sıkınca arka stop yanmıyor birde sağ sol sinyal verince flaşör halinde yanmıyorda sacede uzun bir şekilde yanıyor. birde bu uzunları yakınca farları yani lamba kısmı çok ısınıyor sıkıntı nedir bileniniz var mı?
    On firen sikildiginda arka stop yanmaz zaten sinyaller yanip yanip sonmuyorsa bi problem vardir heralde bi baktir derim farin isinmasindan birsey olmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

TEŞEKKÜR EDERİM

ergunbilgeha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow cxm 250
    Arkadaşlar ben 150 lık kuba olani hakkında bir kaç sorum olacak. On tekeri tutan demirlerin solunun hemen altında sabahları çok az da olsa ıslaklık oluyor.yuksek viteste düşük devirde cingir cingir ses geliyor ve vites geçişlerinde kurt diye bir sebep geliyor. En sonuncusunun sebebi benim yeni olmam tam becerememem olabilir.ama diğer ikisini merak ediyorum

iyi günler sizlere bir sorum daha var motorumun vibrasyonu çok. zannedersem motor yatağı vidalarını değiştirme ve sıkma işlemi yapınca düzelir diye umuyorum... şimdi motorun cc ni 200lük yada 250lik yapmak istesem bana ne kadara patlar acaba neler lazım olur onun hakkında bilgi almak istiyorum. vibrasyon sorununu başka bir şekilde çözen yada fikri olan varsa söyleyebilir mi ?

slm arkadaşlar ben sivastan murat daha öncedende yazmıştım superlight 150 lik motor kullanıcısıyım benim sorunum arka kampana kapagı kırıldı bunu nerden nasıl alabilirim cok aradım ama yok veya önerebileceginiz başka bir yöntem varmı konu hakkında bilgisi yada tavsiyesi olanlar lütfen arasın 0542 268 48 58

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

hocam ybr125 in arka kampana kapagı aynımıdır bir bilgin armı bulamıyorum kampana kapagını konu hakkında yardımcı olabilirsen lütfen ara 05422684858

Tekay Moto Plaza

+90-212-5546404
    bi buraya sor bakalım bulabilecekmisin. keewayın bayisi kesin vardır

lostrider10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250r
    Merhaba arkaslar çok uzun bir aradan sonra keeway sl 150 ye dönüş yaptim. Birçok farkli marka ve tarzda motosiklet tecrübesinden sonra keeway e dönüş yaptim. Modifiyeci arkadaslar motorunuzu silindiri 200 cc yapip pistonlari oynasanizda hava filtresini değiştirip zincir ve dişlileri degistirsenizde hiz olarak 115 km/h i geçmiyor düz yolda. Ben denedim bilginiz olsun. Ekonomik saglam ve oturus pozisyonu rahat . su anki 2008 model balansorlu modeli memnunum

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    kafa grenaj olarak üneversal tip bir model önerebilecek bir arkadaş varmı acaba? far kısmına arıyorum.

Motosikleti
    Hyosung gt250r
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafa grenaj olarak üneversal tip bir model önerebilecek bir arkadaş varmı acaba? far kısmına arıyorum.
    düzgün bir fiberglas dökümü yapan bir usta bulabilirsen yapılabilir. bende klasik eski tarza dönüştürmeyi düşünüyorum çantalarımı filan söküp koltukları alçaltmak basamakları filan biraz daha aşağıya almayı düşünüyorum. yapabilirsem fotoları yayınlıyacağım

Motosikleti
    işte öyle bir usta bulsam yaptırılır belki ama üniversal tipde olanları gördüm ve bizim motorlar için,çok hoş duruyor ama bulabilsek bir şekilde yapacaz.koltuk alçatma işi ilginç beklemedeyim bende.

kafa grenaj şu videodaki gibi
    https://www.youtube.com/watch?v=PnjBCBQzi9o

Motosikleti
    Hyosung gt250r
    işte öyle bir usta bulsam yaptırılır belki ama üniversal tipde olanları gördüm ve bizim motorlar için,çok hoş duruyor ama bulabilsek bir şekilde yapacaz.koltuk alçatma işi ilginç beklemedeyim bende.

kafa grenaj şu videodaki gibi
    https://www.youtube.com/watch?v=PnjBCBQzi9o
    Videoyu izledim pek zor değil yapimi . hattaçin mali bazi motorların naked tarzi olanlarda görmüştüm mondialin filan buna benzer kafaliklari vardir. Ben de sürücü koltuğunu küçültüp şimdikinden daha asagiya almis olucam arka seleyede bir karis kadar maksat görüntü olsun küçük bi koltuk takicam. On ayak basamaklar ini da fren ve vites koluyla birlikte bir 10-15 cm kadar asagiya cekicem .boylece ayaklarim sandalyede oturur gibi olan pozisyondan kurtulacak. Chopper konumuna gecirmek maksat

Motosikleti
    Valla bulabilsem adamını yaptırıcam ama kolay değil tabi bu noktada iletişim bulamamak.
    alttaki linkde daha detaylı gösteriyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=8x0uXDYvYLQ

senin projenide merakla bekliyorum belki beğenirsem bende uygulayabilrim benim makineye

Motosikleti
    Şöyle bir far grenaj setleri var ama harley için diyor,acaba bizim makinelere olurmu bu grenajlar? üniversal bir set gibi geldi bana çünkü?
    http://tr.aliexpress.com/w/wholesale...headlight.html

Motosikleti
    Hyosung gt250r
    Şöyle bir far grenaj setleri var ama harley için diyor,acaba bizim makinelere olurmu bu grenajlar? üniversal bir set gibi geldi bana çünkü?
    http://tr.aliexpress.com/w/wholesale...headlight.html
    Bence olur önemli olan far ölçüsü . monte etmesi çok zor olmasa gerek

Motosikleti
    şimdi harleyler için yazdığından tereddütyetim bende,yada bir fiberciye bu kalıbı gösterip yaptırmakda iş görebilir,universal tipi yok bunların hep harleyler için var onlarında modellerini belirtmişler.sağlam bir fiber yapan yer tanıyormusunuz acaba bir irtibata geçsek?

Motosikleti
    Hyosung gt250r
    şimdi harleyler için yazdığından tereddütyetim bende,yada bir fiberciye bu kalıbı gösterip yaptırmakda iş görebilir,universal tipi yok bunların hep harleyler için var onlarında modellerini belirtmişler.sağlam bir fiber yapan yer tanıyormusunuz acaba bir irtibata geçsek?
    Ben balikesirdeyim akcayda. Burada fiber tekne tamircileri bu tip şeyleri yapar zannedersem. Bu arada ben koltuk olayini yaptim. Motorun resmen havasi değişti. Sürüş pozisyonu aynen chooper oldu. Ayak basamaklarini asagiya almaya gerek kalmadi.Ancak cep telefonundan fotoğraf paylamayi beceremedim. Daha sonra bilgisayardan deniycem. Sirada lastiklere beyaz yanak taktimmi demeyin keyfime

Motosikleti
    merak ettim resimleri paylaşırsanız bize fikir edinebiliriz.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Yaklaşık 3 ay önce yazmışsın ama sorunun hala devam ediyorsa akıntı ile ilgili 2 seçenek var..
    1- Amortisörden kaçırıyor olabilir ki çok az akar ve sarımsı bi renktedir sorun buysa keçelerini değiştirmen gerekir..
    Amortisörde akıntı yoksa..
    2- Kesinlikle ön fren hidroliğinden akıyodur.. Fren hidroliğini değiştirmen lazım (biraz hassas bir konu akıntı olduğunu söyleyip hidroliğide değiştirmek istediğini ekleyip bir ustaya gösterebilirsin.)
    *Yüksek devirde duyduğun ses ikisinden de kaynaklanıyor olabilir..
    *Vites geçişlerini rahatlatmak istiyorsan ve debriyaj balataların eski değilse yağını değiştirmen lazım,eskiyse hem debriyaj balatalarını hem de yağını değiştirmen lazım..
    *Yağ konusunda da ucuza kaçmamakta fayda var zaten motor neredeyse hiç yakmıyor motul 7100 10/40 tavsiye edebilirim.. 40-50 tl civarında..
    Keyifli sürüşler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

Alıntı ergunbilgeha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben 150 lık kuba olani hakkında bir kaç sorum olacak. On tekeri tutan demirlerin solunun hemen altında sabahları çok az da olsa ıslaklık oluyor.yuksek viteste düşük devirde cingir cingir ses geliyor ve vites geçişlerinde kurt diye bir sebep geliyor. En sonuncusunun sebebi benim yeni olmam tam becerememem olabilir.ama diğer ikisini merak ediyorum
    Alıntı ookkaayy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On firen sikildiginda arka stop yanmaz zaten sinyaller yanip yanip sonmuyorsa bi problem vardir heralde bi baktir derim farin isinmasindan birsey olmaz

Ön freni sıkınca da arka stop yanar.. Ön frenin müşüründe temassızlık vardır genelde yay kısmında sorun olur..
    Müşürü değiştirirsen ya da onarabilirsen sorunun çözülür..

Sisy bar soran arkadaşlar

http://m.sahibinden.com/classifiedDe...&io=2&rnd=2568

http://m.sahibinden.com/classifiedDe...l?id=111882044

http://m.sahibinden.com/classifiedDe...l?id=127559382

Buyrun abi dahada uyguna yok
    Facede keeway-kuba superlight adli sayfama beklerim

Motosikleti
    ben far grenajı arıyorum,bu motorlara çok güzel gidiyor,satıcı olan arkadaş olur ise ilgileneceğim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler