Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı kelon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle günaydın herkese bol şanlı günler hpinize...

arkadaşlar keeway spüerlight 150 nin debriyaj teli nerden bulabilirim???

sonra cam taktırcam en ucuzu..

sonra yan kapak...

arka çamurlukk kırıkda oo....

bu bana ne kadara patlar lütfen ve nerden yaptırabilirim ltfenn bekliyorum cvp ınızı
    debriyaj teli 15 TL, ön cam 35 TL idii sanırım, arka çamurluk sanırım 50 TL idi ama camurluktan emin degilim,yan kapaklar nikelajla birlikte teki 40 lira sanırım. işçiligi kendin yapabilirsin üçünede bide ona para verme. çamurluktan emin degilim netten yetkili servislerin teefonuna bak ordan bi ara sor istersen.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:34 PM ----------

Alıntı harita01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nahzuvay kardeşim fiyat hakkında bı bılgın var mı peki?
    fiyatarını bilmiyorum kardeşim ama bi servisi arayıp yada netten sitelere bakıp fiyat alabilirsin. yada şöyle koltuk satan bi yere gidip begendigin modeli SL150 ye göre biraz mdifiyeden sonra oturtabilirsin sanırım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:35 PM ----------

Alıntı Mythic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar, dün bende sl150 aldım. aranıza hoşgeldim

motoru çantasız olarak aldım ve çanta bulmam gerekiyor. yardımcı olabilir misiniz? (standart yan çantaları)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:06 PM ----------

arkadaşlar bir de yan kapağım yok. herkes bunu arıyor galiba. bulabileceğim bir yer var mı
    hayırlı olsun kazasız sürüşler, çantaları sirkeciden yada sahibinden.com dan alabilirsin. bire bir orjinali bulmak oldukca zor ama tüm cantalar uyuyo zaten. yan kapak içinde servisleri teker teker arayıp sorarak bulabilirsiniz arkadaslar. genelde bu kapak sıkıntısı oluyo o yüzden buldugunzdan kacırmadan alın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:38 PM ----------

Alıntı kelon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam benimde yok da yan kapak ekle kardeşim biyer biliyorum hem tanışalım hem konuşalm btc_94@hotmail.com

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:50 PM ----------

Arkdaşlar ben pazar günü yakından tanımak isterim sizleri müsaitseniz pazar günü cadde bostn sahilinde buluşmak isterimm hem tanışırız hemde muhabbet ederiz
    bn avrupa yaksında olmasam kesin gelirdim ama malesef mesafeden degil o gün nöbetci olfugum için iş yerimden fazla uzaklasamıyorum. dilerim buluşursunuz, buluşmalar her zaman güzzel olur

anadol yakasında oturan arkadaslar motorlarınız hakkındaki her türlü sıkıntınızı üsküdarda ki ferhat ustaya götürebilirsiniz, keeway kullandıgım vakitler hiç bir sıkıntımı çözümsüz bırakmamıstı sagolsun.
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kymco like 125
    Cümleten selam arkadaslar motorsiklet.net ve keeway ailesine yeni katıldım. 2006 model ıkıncı el 6900 km de aldım motorumun birkaç sorunu var ve sizlere danışayım dedim birincisi motor cok fazla rüzgar alıyo sanırım ön cam bunu keser ; ıkıncısı debrıyaj kaçırıyo ve üçüncüsü nazar değdı yandakı nıkelajlı plastık parcalardan bırı kırıldı ama en onemlı sorun balıkesir de bu parçaları bulamamam bu konuda ne yapabılırım ?şimdiden teşekkürler..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Arkadaşlar hepinize merabalar. Aranıza katılmak üzereyim!. Çok çabalıyorum inanın ama gecikmem tamamen duygusal(( Bende bitane alcam SL150 inşallah. 440 sayfalık konuyu çok net araştıramadığım için (tecrüübeli arkadaşların)affınıza sığınarak bişey sormak istiyorum. Almak üzere bulduğum motorun nesine bakmalıyım öncelikle?? Yani bi ustaya götürdüm diyelim; "abicim motorun özellikle şurasına, burasına bak mutlaka, kontrol et" diycem ama bu motorun genel olarak dikkat edilmesi gereken hususlarını bilmiyorum. Yani canımı sıkabilecek(biraz! masraf olabilecek), sıklıkla karşılaşılan, alırken dikkat etmemi söyliyebilceğiniz sorunları nelerdir? Genel olarak bi özet geçerseniz(detaya girmeye gerek yok heralde) çok sevinirim. Hemde almayı düşünen arkadaşlara da bir kez daha hatırlatma yapmış oluruz. (bahsettiğim sorunlara ulaşabilceğim biyerlere de yönlendirebilirsiniz beni.) Şimdiden teşkkür ederim.

Birde ben ankaradayım, uygun fiyatlı bişeyden haberi olan varsa lütfen yazsın(1.500 civarı bakıyorum).

kelon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM

sss

ya arkadaşlar inanın ferhat usta diyordum kim bu kim babamın arkadaşı çıktıı.. sorunsuz şekilde yaptırıyorum motorsikletimi ve eski servisci gibi binmeden saniyede yalanlar uyduruyorduu ve orjinal parçalarını değiştiriyor yan sanayi takıyordu. ferhat usta bindi batı sorunlarını söledi bir kapak için kaç telefon açtıı öle başından salmıyor sorununu halletmeden göndermiyor allah razı olsunn küçük şirin dükkan ama adam gibi iyi iş yapıyorlar taa ben 7 yaşımdan beri o dükkanın çalıştığını bilirimm adam halen daha çalışıyor severek yapıyorr. şimdikiler gibi yandan çıkma özel büyük m2 dükkanlar açıp da bn ustayığ diye geçinmiyor allah işallah ona büyük bir dükkan nasip edrde işleri dahada büyürr

Motosikleti
    keeway150 sl
    herkez hoş gelmiş ozaman aramıza
    bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Herkeze merhabalar ben onur balıkesir merkezdeyim 2006 model keeway sl 150 sahibiyim alalı 1 ay oldu aracımdan çok memnunum aldığımdan beri ortalama 1000 km yol yaptım (çoğu uzun yol) uzun yolda sorunsuz ve rahat bir yolculuklar yaptım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:11 PM ----------

Alıntı fatihorm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten selam arkadaslar motorsiklet.net ve keeway ailesine yeni katıldım. 2006 model ıkıncı el 6900 km de aldım motorumun birkaç sorunu var ve sizlere danışayım dedim birincisi motor cok fazla rüzgar alıyo sanırım ön cam bunu keser ; ıkıncısı debrıyaj kaçırıyo ve üçüncüsü nazar değdı yandakı nıkelajlı plastık parcalardan bırı kırıldı ama en onemlı sorun balıkesir de bu parçaları bulamamam bu konuda ne yapabılırım ?şimdiden teşekkürler..
    merhaba balıkesir merkezdesiniz sanırım.
    Bu tip motorların rüzgar alması normal çünkü hız için yapılmamıştır o yüzden rüzgar problemini sadece önden gelen rüzgarı kesmek için ön camı takarsınız fakat taktığınızda azbir gidişi etkiler ben etkilemesin diye ön camı çıkardım memnunumda tabi kullanandan kullanana değişir ona birşey diyemem bu benim düşüncem.ikinci sorununuz için tanıdık bir tamirciniz yok ise size nuri ustayı öneririm işçiliği çok güzeldir.üçüncü yani parça temin etmek için bende bir araştırma yapmadım ama bir şekilde o sorunuda hallederiz yeterki diyalok halinde olalım.İyi günler görüşmek dileğiyle

arkadaşlar bu motorun jiklesi nerede? sol tarafta benzin deposundan inen bi vana var 180 derece dönüyor. önce benzini kesiyo sandım ama kesmedi. jikle bu mu?

bu ise hangi konumda kapalı yani sürüşe hazır olur, değilse nerdedir nasıldır teşekkürler

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Sol tarafta benzin deposundan inen vana, benzin musluğudur, 180° döner ve kapalı olma durumu ortada; yere paralel olduğu andır.

Onun biraz altında jigle bulunur, 3 kademeli ve toplamda 60° gibi bir değişim açısına sahiptir, en altta olması durumu; kapalı/sürüşe hazır demektir.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

zihni05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Cxm 250A
    Ankarada olup da SL kullanan yokmu arkadşlarrrr????

Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sol tarafta benzin deposundan inen vana, benzin musluğudur, 180° döner ve kapalı olma durumu ortada; yere paralel olduğu andır.

Onun biraz altında jigle bulunur, 3 kademeli ve toplamda 60° gibi bir değişim açısına sahiptir, en altta olması durumu; kapalı/sürüşe hazır demektir.
    teşekkürler, peki benzin vanasının yukarı ve aşağı konumu nedir? yukarı açık orta kapalı ise aşağıda ne yapıyor?

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Rezerv... Son birkaç litreyi çekip kullanabiilmesini sağlıyor.

Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rezerv... Son birkaç litreyi çekip kullanabiilmesini sağlıyor.
    biraz açabilir misin. yukarı konumda içi dolu bir kap sembolü var, aşağıda da yarım bir kap sembolü var. yarımda bırakırsam benzin bittiğinde tam konuma çevirerek rezervi kullanabilir miyim. bu rezerv benzin nerede tutuluyor deponun sistemi nasıl, kaç litre yedeği?

fazla sordum galiba

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Deponun 14L hacmi var, bunun 1.6L'si sanırım rezerv, normalde o "tam dolu kap" işaretine bakarken vana, yaşanan herhangi benzin sıkıntısında bir miktar seni kurtarabilsin diye alta çevirerek rezervi de kullanabiliyorsun Böylece benzin almak unutulsa da ilk etapta sana bir şans daha veriyor

Gönül ister ki o da bitince tekrar en üste çevirip devam edebilirsin, sonra da en alta... diye devam edeyim, ama malesef rezerv de hallolunca benzinlik yolu görünüyor

yardım nooooolur......:)

sağ yan kapak bulamıyorum eskişehirde, nerden sipariş edebilirim yardım etmek isteyenlere kurban olaaaaaam.........

.........keewey superlight 150...............

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:56 PM ----------

Alıntı Mythic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler, peki benzin vanasının yukarı ve aşağı konumu nedir? yukarı açık orta kapalı ise aşağıda ne yapıyor?
    yedek oluyor kanka....

Motosikleti
    keeway superlight 150
    @nahzuvay teşekkür ederiz verdiğin bilgiler için, bu kadar yenilerin arasında sende kısa sürede kaçarsın. :D ee başımız sıkıştığında yardımlaşacağız, ilerde olurda keeway ile devam edersek bizde yenilere yardım ederiz. ;) herkese kazasız belasız sürüşler.

Bu arada Ankara da keeway yetkili servisini bulamadım, bilen var mı?

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı kartal_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @nahzuvay teşekkür ederiz verdiğin bilgiler için, bu kadar yenilerin arasında sende kısa sürede kaçarsın. :D ee başımız sıkıştığında yardımlaşacağız, ilerde olurda keeway ile devam edersek bizde yenilere yardım ederiz. ;) herkese kazasız belasız sürüşler.

Bu arada Ankara da keeway yetkili servisini bulamadım, bilen var mı?
    rica ederim kardeş bn ne öğrendiysem bu siteden öğrendim motor hakkında o yüzden soranlara elimden geldigi kadar bilgi vermek boynumun borcudur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:45 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:43 AM ----------

http://www.keeway.com.tr/web/servis.htm

bu adresten bakabilirsin servislere telefon numaralarıda var
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

Motosikleti
    keeway superlight 150
    sağol @nahzuvay kardeş

harita01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight 150cc
    adana da mersinn de yok mu sl 150 kullanııları yawww nerdesınız bulalım bırbırımızı.........

kelon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM

Aa

BU ARADA ben keewayımı satıyorumda fiyatı acilen çekmek sorunda kaldım ok sıkıştım 1350 veyiroum krem rengi şailana bakabilrisiniz inanın temiz sadece yan kapağın bir tanesi yok o kada

Merhaba, ben mondial 250 Mct almayı düşünüyorum fakat süper lightın görünüşüde çok güzel yalnız 150 lik olması beni düşündürüyor. Sizin bu konuda ki görüşleriniz nelerdir? Not: Kelon arkadaş motorun hakkında biraz daha detaylı bilgi verirmisin. Kaç kmde vs. gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler