Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    viper87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Facia42 arka çamurluğun kırıkmı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım hepinize kazasız belasız sürüşler
    Ben p.tesi sp 150 alıcam allah nasip ederse ben bakırköyde oturuyorum bana en yakın servis nerde var acaba bilen varmı ? Bide motorun yedek parçası çok zor bulunuyor dediler doğrumu ?

Motosikleti
    Az kaldı çook az ama geliyorum

Tacettin abiiiii

Alıntı tacettin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selamlar,
    Aranıza yeni katıldım. 2 aylık bir SL sahibiyim. Gaziantep teyim. 31 yaşında, evl ve iki çocuk sahibiyim. Deli çağımızı geçtik, her gencin içindeki motor aşkına yeni kavuştuk. Nediyelm kısmet...
    Benim motorda da çekş düşüklüğü var. Birde sinyaller çalışmıyor. Sinyal otomotiği denilen bir parça var ama şu anda ne efsane de nede motomax ta yok. Var olduğunu bildiğiniz bir yer varsa yönlendrebiliseniz çok sevinirim. İyi bir usta buldum yarın onla beraber bakacağız motora... Faydalı olan birşeyler olursa paylaşırım.
    Hafta sonu motorla Mersin e gideceğim(350km) bakalım test edeceğiiz...
    Sissy bar ile ilgili de birkaç çalışmam var. Burada uygun fiyata yaptırıyorum. Sonlandırınca onlarında fotolarını ve fiyatlarını yazarım. Bu arada hoşunuza giden sissybar fotoları varsa atarsanız onlarıda fiyatlandıralım.
    Neyse şimdilik bukadar. Herkese tekrar selamlar,saygılar,
    Rüzgarınız bol olsun...

abi slmlar .
    ben 8 aydır alamadım şu SL 150 yi sen maşallah bir anda alıvermişin . Özelden yazarsan abi sevinirim antepte benim bildiğim 3 tane SL var ve ben bunlardan 2 sinin sahibini tanıyorum . biri krem diğeri siyah sen hankisini aldın veya dışardanmı getirttin .
    bende aldığımda turlarız antebi beraber .
    Saygılar
    Ride Baby Ride !!!

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı viper87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facia42 arka çamurluğun kırıkmı acaba?
    yok kırık değil hafifce çatlaklar vardı da büyümesin diye alttlarını kestirmiştim

Alıntı bguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım hepinize kazasız belasız sürüşler
    Ben p.tesi sp 150 alıcam allah nasip ederse ben bakırköyde oturuyorum bana en yakın servis nerde var acaba bilen varmı ? Bide motorun yedek parçası çok zor bulunuyor dediler doğrumu ?
    aradınmı her parça kolay bulunur. hele istanbulda ohoooo

Motosikleti
    LC 250
    [QUOTE=tacettin;1549386]Herkese Selamlar,
    Aranıza yeni katıldım. 2 aylık bir SL sahibiyim. Gaziantep teyim. 31 yaşında, evl ve iki çocuk sahibiyim. Deli çağımızı geçtik, her gencin içindeki motor aşkına yeni kavuştuk. Nediyelm kısmet...
    Benim motorda da çekş düşüklüğü var. Birde sinyaller çalışmıyor. Sinyal otomotiği denilen bir parça var ama şu anda ne efsane de nede motomax ta yok.]

yandık desene bende geçen hafta aldım aynen sinyaller aldığımdan beri çalışmıyor efsanede fln yoksa yandık desene
    facia motorun güzelmiş bu arada

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Arkadaslar benım makınede on frenı sıkarken sankı bır yerde takılıyor gıbı çok zorlanıyor aranızda buna benzer bırşey yaşayan varmı bılgı verırsenız sevınırım.
    Murat UŞAKLI

baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Alıntı muratusakli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar benım makınede on frenı sıkarken sankı bır yerde takılıyor gıbı çok zorlanıyor aranızda buna benzer bırşey yaşayan varmı bılgı verırsenız sevınırım.
    hava yapmış olabilr geçer zamanla

bu arada imirde bulunan arkadaşlar artık sıkıldım size seslenmekten kabak tadı verdiniz şaka bi yana haziranda şenlikte var gümüldürde oraya gidelm bari ben adam topluyorum izmirde nerde sl görsem hemen bağlıyorum gruba sizde biras hareket gösterin....
    iki tekerlekli bir şeytana sattım ruhumu.

Sovereign_Kh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1600 liram var, acaba temiz bi sl bulabilirmiyim, yoksa biraz daha bekleyeyim mi arkadaşlar ?

Araştır siteden satanlar oluyor belki indirimli verirler sana benim bildiğim 1800civarı temizler oluyor yani piyasası o civarda.

Araştırıyorum, araştırıyorumda, bu aleti kullananlar aşağı yukarı fiyatların ne kadar olduğunu bilir, gereksiz yere fazla para vermek istemem, eğer bu fiyata da düzgün bişey bulamazsam, sl den vazgeçmek durumunda olabilirm...

Motosikleti
    keeway superlight 150
    [QUOTE=double-tt;1550922]
    Alıntı tacettin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selamlar,
    Benim motorda da çekş düşüklüğü var. Birde sinyaller çalışmıyor. Sinyal otomotiği denilen bir parça var ama şu anda ne efsane de nede motomax ta yok.]

yandık desene bende geçen hafta aldım aynen sinyaller aldığımdan beri çalışmıyor efsanede fln yoksa yandık desene
    facia motorun güzelmiş bu arada
    eywallah

Alıntı Sovereign_Kh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araştırıyorum, araştırıyorumda, bu aleti kullananlar aşağı yukarı fiyatların ne kadar olduğunu bilir, gereksiz yere fazla para vermek istemem, eğer bu fiyata da düzgün bişey bulamazsam, sl den vazgeçmek durumunda olabilirm...
    1600e denk getirmen çok zor. bul 200 daha temiz bişey alırsın

Alıntı Sovereign_Kh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden com'dan bak oturduğun yerdeki ilanlara ve oturduğun yere yakın ilanlara.

Bakıyorum hocam merak etme, de bazı modeller için çok uçuk fiyatlar var, mt de piyasasını bilenler için sordum burda, sağol yardım için, bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim saygılar...

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Arkadaşlar şöle bi göz attığım topiğe ilk sayfalarda herkez çok mutlu ama zaman geçdikce sanki insanlar sıkılmış gibi çokmu sıkıntılı bi motor birtek benm canımı sıkan nokta vibrasyon çok denilmesi gerçekten üstünde çok rahatsız ediyormu çünki ben arklarımla birlikde seyahat amaçlı alıcam gidebileceğim en uzak yerlere zevk için gitmek istiyorum beni bi aydınlatırsanz çok sevinirim

nedd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı baDtoTheBone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava yapmış olabilr geçer zamanla

bu arada imirde bulunan arkadaşlar artık sıkıldım size seslenmekten kabak tadı verdiniz şaka bi yana haziranda şenlikte var gümüldürde oraya gidelm bari ben adam topluyorum izmirde nerde sl görsem hemen bağlıyorum gruba sizde biras hareket gösterin....
    Kardeş beni biliyosun ben her zaman her yere varım. Ama şu sıralar motorla başım dertte. Rulmandan ses geliyor. Krank mili ile piston değişecek motor şu an sökük durumda. Yani yaram ağır :( Ama dediğim gibi yine de sen ne zaman dersen katılırım gruba. Ben de yolda giderken bakınıyorum keewayci görürüm belki diye ama bana pek denk gelmiyo işten eve evden işe dışında pek binemediğim içindir o da.

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Arkadaşlar şöle bi göz attığım topiğe ilk sayfalarda herkez çok mutlu ama zaman geçdikce sanki insanlar sıkılmış gibi çokmu sıkıntılı bi motor birtek benm canımı sıkan nokta vibrasyon çok denilmesi gerçekten üstünde çok rahatsız ediyormu çünki ben arklarımla birlikde seyahat amaçlı alıcam gidebileceğim en uzak yerlere zevk için gitmek istiyorum beni bi aydınlatırsanz çok sevinirim
    Bu motorlarda tek bir standard yok vibrasyon hakkında.... Kiminde az kiminde fazla, tıpkı motor performansları gibi. Bu anlamda alacağın motoru deneyerek alırsan en doğrusunu yapmış olursun. Yoksa başka türlü işin içinden çıkamazsın.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorlarda tek bir standard yok vibrasyon hakkında.... Kiminde az kiminde fazla, tıpkı motor performansları gibi. Bu anlamda alacağın motoru deneyerek alırsan en doğrusunu yapmış olursun. Yoksa başka türlü işin içinden çıkamazsın.
    hay ağzına sağlık ya. bakın alacağınız motor temiz ise size sorun yaratmaaaaaaaz. ama sorunlusunu alırsanız bıkarsınız.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    anladım fakat nasıl anlicam çok titreyip titremediğini
    standardı bilmiyorum

baDtoTheBone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 "rusty"
    Alıntı nedd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş beni biliyosun ben her zaman her yere varım. Ama şu sıralar motorla başım dertte. Rulmandan ses geliyor. Krank mili ile piston değişecek motor şu an sökük durumda. Yani yaram ağır :( Ama dediğim gibi yine de sen ne zaman dersen katılırım gruba. Ben de yolda giderken bakınıyorum keewayci görürüm belki diye ama bana pek denk gelmiyo işten eve evden işe dışında pek binemediğim içindir o da.
    nedd bu işin peşini bırakmayalım sakın hee
    yazda geldi kopalım sahillere
    BU arada motora bi ayar çektirmişim ben bile tanıyamadım motoru aslında döndü walla
    iki tekerlekli bir şeytana sattım ruhumu.

Motosikleti
    keeway superlight 150
    anladım fakat nasıl anlicam çok titreyip titremediğini
    standardı bilmiyorum
    sen motora bin. 5. vites ile 70-80 arası git. devir ortalama 6-6.5binde falan olcaktır. titremesi seni çok rahatsız ettiyse yada sevmeydisen alma. benimki o arada kayıyo gibi gidiyo walla hiç belli etmiyo. ha bide dururken gaza basarak deneme titremesini. o zaman çoktitrer zaten. yük motora binince titremesi azalır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler