Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Objektif olarak bakıyorum, sayfanız ana sayfaya geldiğinde yazdıklarınızı okuyorum düşünüyorumda SL 150 aracı olmayan neden bu topicte yazar kardeşim bindiğin motorun topiğine gidip yazsana... Burada güzel bişiler yapmaya paylaşmaya çalışan insanları neden demoralize ediyorsun herkes senin gibimi 2 milyara aldığı motordan 10 milyarlık hizmetmi bekliyor... Burada kendi topiğinde yazan arkadaşlar izlediğim kadarı ile çok bilinçli arkadaşlar. Başka sitelere gitmek yerine, aranızdan temizleyin bu tiplemeleri koruyun buluşma noktanızı, kalın sağlıcakla... Gece, bu topiğe olan bağlılığını yazdıklarından biliyorum, bozma moralini seni bilen biliyor her ne kadar tanımasamda ben bile biliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway sl 150
    paratoner85 kardeşim

bendede aynı dert var caracal 200 ün direksiyonları çok hoş oturuyor bizim motora olmadı gidon altına 5 cm lik lama payı koyup yükseltede bilirsin rahat oluyo daha doğrusu diğer türlü orjinal bişey istersen çok meşakkatli telleri uzat elcikleri değiştir vs vs. ama caracal 200 gidonu tam uyuyo diyebilirim

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar
    hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    RENEGADE74 SAĞOL arkadaşım

chimeraby biliyorum hangi site olduğunu hatta sankım orda bende varim neyse

harbiturk arkadaşımıda kırmak ıstemem ama kardeş harbı yanlış konuşuyorsun sana pek yakıştıramıyorum kusura bakma ama keewaydan ındın kanunıye bındım daha kalıtesıze bındım yanı bun herkez bılıyor.sonuçta herkesin kendi biliceği iş ama boşversın senıde burda görmek ıstıyoruz CHİMERABY öle bırakıp gıtmek yok ok

hakan babanın olayını tabili bılıyorum fakat bu topıkte gecmesın zaten onun ıcın topık acıldı oraya yazın arklar adam bırde buraya bakıp yıkılmasın

Alıntı AS_DOPER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paratoner85 kardeşim

bendede aynı dert var caracal 200 ün direksiyonları çok hoş oturuyor bizim motora olmadı gidon altına 5 cm lik lama payı koyup yükseltede bilirsin rahat oluyo daha doğrusu diğer türlü orjinal bişey istersen çok meşakkatli telleri uzat elcikleri değiştir vs vs. ama caracal 200 gidonu tam uyuyo diyebilirim

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar

gidon uzatma olayı bence yakışmıyor sl ye

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hiç boşuna söylediklerime yazılıp durmayın.

Benim tespitlerim herzaman için fiyat-performans üzerinedir.

2.elini 1500-2000 verip alana tabiki hak veririm.

Ama bu motor dünya paraya satılıp dünya zarar etti insanlar.

3500-4000 ytl ( faizi ile beraber ) verenler 1500 e satmak zorunda kaldı.

En ucuz 2500 ytl nakite satılıyordu o rakama alan en az 1000 ytl aksesuarına modifiyesine harcayıp 3-5 bin km den sonra 1500 e zor satıyor sa bu motor tabikide kötüdür.

Bu durumda motor 2.el japon fiyatına gelmiş oluyor ki kötülememek ne mümkün.

Ben burada herzaman kötü demişimdir. Herzamanda sözümün arkasındayım. Herzamanda buraya gelirim. Kimseyi kıracak birşey söylediğimide gören duyan olmamıştır.

siz yazın ben yine bi urar hepinize toptan yazarım :D

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi nası ya 4-5 milyara 2. el japon mu var????(sahibinden.com da görülen bi iki virago hariç)

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    valla ben 2. el 1800 e aldım hakan abıden aldıgım honda baskı balatasını ve fren balatalarını degıstırdım uzerınde aksesuar olarak bırtek kendım ugrasıp sıs farı takmıstım (light bar a 150 ytl fıyat cekmıslerdi persembe pazarında kromcudan malzemeyı alıp kendın yapıyosun ıste 20 ytl ye gelıyo )
    boyle yapmazsan hermotorda aynı zararı yasarsın elın bıraz anahtar tutacak 20 ytl lık yag ıcın 50 ytl servıse degıstırme ucretı odemek ne kadar akıllıca bılmıyorum neyse gevretmeyelım 20bin gaymeyi cebinize koyup gidin custom choppers a istediğiniz makinayı yapıyolar hiç uğraşmayın sl le falan
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    keeway sl 150
    sen böyle gene bi dediğin ötekini tutmasın yaz arada uğra biz hepimiz toptan sana
    yazarız

bu fiyata bu sınıfta bu performansta başka motor yok yapılan masraf herkesin kendi bileceği iştir kimse kusurada bakmasın 1500 ytl ye benim motorumla fotoraf bile çektiremez kimse

motor belli parası belli performansı belli ssıfırın tadını hiç bişey vermez ama 4 milyarada bu tip bu tarz bi motorda alamazsın her zaman için iyi mal iyi para bunu bize anlatmana gerek yok yani az cok bilemiyom ama senin kadar biliyoz farkettiysen senden başka da yerin dibine sokan yok motoru

bilmem anlatabildimmi

selam ve saygılarla....

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    ayıptır ya...
    milletin malını kötüleyip, karalayıp, fiyatını, piyasasını kıranlar, bir de karşımıza geçip, "bu motor zarar ettirir" diyerek akıl vermeye kalkıyor.
    akıl vereceğine, para ver bakalım millet ne yapacak...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Gültekin şu maskeni ckarda seni tanıyalım ))

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Selam Arkadaşlar, tekrar uzun bir aradan sonra geldim. Bir süre ayrı kalmak zorundaydım çünki babam ile ilgili sağlık sorunları yaşıyordum, moral ve zamanım olmadığı için sizlerle birçok şeyi paylaşamadım. Birçoğunuzun bildiği gibide 14 Ocak 2008 tarihinde babamı kaybettim. Buradan,özelden, cep tel.den,msn.den başsağlığı dileklerinde bulunan, bulunamayan arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum. Hepinizden allah razı olsun. Bundan sonra yine paylaşımlarda görüşücez, destek olacağız herzaman olduğu gibi. Bence kısır çekişmeler yerine motor üzerinde neler yapılabilinir, altarnetifler, başımızdan geçen olumlu yada olumsuz (sl.ile) tecrübeler,birbirimize danışarak iyi bir sonuçlandırılma sağlanması, destek olunması gibi. Yine ben sizlere bulamadığınız yedekparça,elektrik aksamı, aksesuar, giyim konusundada eskiden olduğu gibi sizlerin yanında olduğumu tekrar hatırlatmak isterim.
    MSN adresim. jameka_34@hotmail.com
    Cep Tel. 0535 927 11 41

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Jameika34 arkadaşım başın saolsun...

Dediğin gibi sorunlara çözüm mantığı üzerinden hareket edelim

Ben size çok orjin bir çözüm söyleyeceğim titreşimden kurtulmanın tek yoludur bu haberiniz olsun

Motor komple ybr125 arkadaşlar Yani bu şu demek parçalar uyuşuyor.
    Bunu söylememin nedeni şu

Önce çılgın bir ustaya gideceksiniz ve ondan ybr şanzumanını bu motora takmasını isteyeceksiniz. ( titanlarınkide uyuyormuş ) olay bu kadar basıt.

Ybr performansını yakalayamasanızda titreşimden kurtulmanın tek yolu

Ayrıca gecce nin motoru yada benzeri 200 cc lik çinlilerin motoru şanzumanla birlikte bu sl150 ye uyuyor denemedim deneyenide duymadım görmedim ama dediğim gibi çılgın bir usta bu işin üstesinden gelebilir

Eğer 200 cc sl150 yapmayı başarabilirseniz seyahat çok güzel olabilir. Çünkü bu 200 cc motorların kendi içinde balansör var. Titreşim cok cok az farketmiyorsunuz bile....

Sl150 ye laf söyluyorsak bir değil bisürü bildiğimiz olduğundan

boşuna yırtmayın kendinizi Boşuna benle uğraşıp vakit kaybetmeyin. Vaktinizi motorunuza ayırın çünkü onun ihtiyacı var size...

Allahtan varımda topic hayat buluyor varlığımla

Motosikleti
    keeway sl 150
    şimdi takdir ettim seni

bize çözüm yolu söyle ' yaza kadar böyle bin belki vazgecersin yapacağın masraf yanına kalır' gibi adamın şevkini kıran ifadeler hiç yakışmıyor

iyi ki varsın onuda söylemeden edemeyeceğim yoksa bizim motor bizi boşamış haberimiz yokmuş

allahtan varsın topic sayende 1 haftada 1 sayfa atladı normalde 1 ayda atlamaya başlamıştı

selam ve saygılarla....

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gültekin şu maskeni ckarda seni tanıyalım ))
    önce sen gözlükleri çıkar.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    şu motor bi zangırdamasa aaah ah
    tir tir gidiyorum yapınca bile uyuşuyo elim kolum
    bu arada yazcak yer bulamadım buraya kondurmak istedim
    makul fiyata(öğrenci fiyatı) kask satan ya da hediye etmek isteyen war mı
    ben de open face war kıytırık bişey hiiç bi işe yaramıyo

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    artık kalmadımı sl 150 ci yha ..... bnm 2 arkadaşım alıo martın sonuna doru .. aranıza katılacak keretalar :D azcık canlansın topic yha :D

SL 150 cileri göreim ...

Motosikleti
    gör gör ben eski sl cıyım hadı yuzun gulsun

martın sonuna daha var fıkırlerı degısebılır o zamana kadar

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    değişemez fikirleri :D aşık oldular onlar motora ... 4 kişi alcktık . bahçeli motomax a gttik :D 4 tane sl 150 vardı ellerinde.. aileleriyle konustular .. alcaklar ... tabi o zamana kadar kalırsa .. 2.el alcaklar ama .. motor motordur ..

gece__ zealsun nasıl kaslı bi motormu ?? hyosung gt 250 r gbi ??
    düşük cc yakışıklı hesabı :D

ergeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway SL 150
    herkeze selam.
    beyler ben bugün cok sevdigim ilk göz agrım olan kara kaçanımı sattım.
    üzülmüyorum desem yalan olur. ama yeni başlıyan vede cok hevesli olan bir arkadaşa verdim.o yüzden seviniyorum. ondaki bu hevese bayıldım.benim cok güzel günlerim oldu işallah onada hayırlı olur.

sl yi sattım diye ayrılmıyorum yine sizleri takipteyim
    500 veya 600 cc için tavsiyelerinizi bekliyorum. işler rast giderse bahara almayı planlı yorum

herkese iyigünler

beyler sl için laf söylüyenleri kınıyorum.onlar yamotor kullanmayı bilmiyorlar motorlarını parcaladılar.yada motordan anlamıyorlar bence.cünkü bu rakamlara alınacak ensalam vede en gösterişli motor.

kötülüyenlere bir sözüm var. yakınlarında park var ise gidip kumda oynasınlar.

uslubumu bozdugum için tüm keeway cilerden özürdili yorum.

cancagliyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99 Honda XL600 Transalp-11 Honda Cbf 150
    Herkese selamlar.Bende çok sevdiğim sl mı yaklaşık 3 ay önce sattım.Ben de üzülmüyorum desen yalan olur.Bir sürü anılarım da uçup gitti onunla.Ağır ağır gezmeyi özledim valla.Verdiğim paranın karşılığınıda fazlasıyla hakettiğine inanıyorum.O kadar gezdim hala tık demedi şimdi arkadaşımda hala ilk günkü gibi.Büyük cc ye geçmek isteyenlere tavsiyem eğer durumunuz varsa sl yi satmayın ikinci motor olarak bırakın bence son pişmanlık fayda etmiyo..

Motosikleti
    keeway sl 150
    merhaba arkadaşlar bu akşam istanbula geliyorum bi kaç aksesuar ve yedek parca almam gerekiyo motoruma hakan abimi arıyorum ama cvp vermiyo :( artık nasipte nasıl olur ne yaparız ön cam yan kapak arka stop baskı vs felan alıcam nerelere gideyim önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler