Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Affınıza sığınarak, bişi sorcam: dün saat 18:00 gibi İstanbul/fındıklıda bi tane keeway 150 yolda kalmıştı çalışmamaya ısrar ediyodu, bizim formdamı o arkadaş?
    "Motosiklet Özgürlüktür."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    balayyusuf yada cobalt olmasın sakın

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    Aşağıdaki yazı üyelerin geçmiş sayfaları çok fazla karıştırmamamaları ve yaptığımız işi tekrar hatırlatmak için 2-3 günde bir tekrar atılacaktır.

Selam dostlar, Bildiğiniz üzere 2 gündür sl150 kullanan arkadaşların veya bu sayfaya müdavim arkadaşların, kişisel bilgilerini toplayarak bir veri tabanı oluşturmaya çalışıyoruz, sürekli arkadaşlar mail yolu ile bana gönderiyorlar sağolsunlar,
    Bu çalışmanın amacı, Topicde sohbet ettiğimiz arkadaşları yakından tanıma fırsatı bulmak, ilişkileri sağlamlaştırmak toplu organizasyonlarda birlikteliği sağlamak farklı şehirlerdeki arkadaşları o şehir ziyarete gidildiğinde bulup tanışma fırsatı yaratmak, yolda gördüğümüz veya herhangi bir yerde karşılaştığımızda birbirimizi tanımak veya hangi bölgede veya şehirde isek yolda kaldığımızda oraya en yakın arkadaşımızdan destek almak, daha doğrusu hayatı paylaşmak için yapılıyor. İleriki dönemde emr550m arkadaşımız bir sl150 ile alakalı sayfa yasarlıyor bunun içinde bir toplu sms programı uygulaması da olacvak sanırım böylece organizasyon veya diğer etkinlikleri birbirimize ulaştırma şansımız da olacak İnşallah. bu kişisel bilgiler topicde yayınlanmayacak sadece bana bu bilgileri gönderen arkadaşlara excell formatında bir dosya olarak topluca geriye gönderilecektir.

Aşağıdaki istenen bilgilerin bana kivilcimadam@hotmail.com adresine aynı zamanda msn adresim gönderilmesini rica ediyorum

NİCK, ADI SOYADI, YAŞ, ŞEHİR, EV-semt, İŞ semt, CEPTEL, MESLEK, PİLAKA, MODEL, RENK, YILI, KM Sİ, KAN GRUBU, EHLİYET durumu, E-MAİL, MSN

Şu ana kadar bana bilgilerini gönderen arkadaşlarımız aşağıdaki gibidir.

1 OBKAVİ
    2 İLKER84
    3 ESCAPESUS
    4 GeCe__
    5 EMR550M
    6 FLAYING HELLFISH
    7 BALAYYUSUF
    8 ERCÜMENT
    9 SWORT
    10 BONZAİ
    11 TUNC_83
    12 CHOPPERMANİA
    13 BERATDC
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    asya 150t5a /keeway superlight
    bende 2.motor olarak keewayı alalı yaklaşık 1 hafta oldu su an 350 km deyim.motordan çok memnunum yalnız sanki bana biraz fazla yakıyor gibime geldi.10 ytlye 75 km götürdü.ve ikinci olarakta motora sis lambası taktım elektirigini ise direkt kutup başından aldım yalnız motor çalışır vaziyette bile aküyü tamamen boşalttı...yoksa elektriği fardan alıp araya role koyarakmı yapsaydım.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    arkadaşlar özen motorla ilgili topic açtım yaşadığım sorunlarla ilgili mumkum mertebe özen motora gitmeyin eğer gidersenzde çok dikkatli olun sakın satış elemenının söylediklerine itibar etmeyin verdikleri garantileri yazılı olarak urunun uzerinde olamasına yada başka bi şekilde yazılı olarak temin edin. bizim farla ilgili yazılar yazdım gecenin dışında pek ilgi görmedi anladığım şu oldu herkes farının ışığından memnun.

by_asya yakma konusunda bişey diyemem bilgi olarak yetersizim. sis farı konusunda röle şart tabi birde bizim orijinal akuler sis farına pek yeterli gelmiyo ya yedek bir aku almak yada amperi yuksek bir aku takmak gerekiyo normal aku ile selektor yapma ve çok kısa mesafe kullanma şeklinde olabilir yoksa akunu yine bitirir. unutmadan hoşgeldin motorun hayırlı olsun kazasız belasız gunler dilerim...

Motosikleti
    obkavıkendınıde yazmısın lısteye alem adamsın abıı

Motosikleti
    hoşbulduk swort ve tüm keeway ailesi ve unutmadan motoru 2.600ytl+plaka sizce fiyat iyi diimi.zaten motomax daha keeway getirmiyor.galiba son motoru ben aldım .

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha doğrusu hayatı paylaşmak için yapılıyor.
    abicim evlilik var ise sonunda yok ben istemem, bekalik sultanlik valla

Alıntı by_asya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk swort ve tüm keeway ailesi ve unutmadan motoru 2.600ytl+plaka sizce fiyat iyi diimi.zaten motomax daha keeway getirmiyor.galiba son motoru ben aldım .
    fiyat iyimis, ben 3200+plaka ruhsat almistim

Motosikleti
    .................................................. .................................................. .................................................. ..........

Motosikleti
    gece
    işin ciddiyeti olsun diye kendi kendime mail attım o yüzden yazdım adımı abi (manyakmıyım ben anlamadım ki)

flying hehlfish
    abicim evlilik var ise sonunda yok ben istemem, bekalik sultanlik valla

valla dostum olabilir aslında ama tipim değilsin bide ben o haltı yedim zamanında

byasya hayırlı olsun kardeş

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Yarın C.tesi Sanırım kimse gelmeyecek. Görünende öyle. Bundan sonra bende yokum demektir. Burdan Herkese Sevgilerimi Gönderiyorum...
    Lafa gelince herkez birşey söylüyor toplnmaya gelince ortalıkta kimse yok. Zaten böyle olmaz neyse..

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    ya arkadaşlar cidden bakın hakan abinin kalbini kırmayalım bu konuyla ilgili kimse bişi yazmadı ama arada bir herkes buluşalım die msj atıyor hakan abicim ben yarın geliyorum kaçta nerde buluşuruz foto makinasıda getircem bol bol resimleriz abi millet herkesin mi işi var yaw yarın ?

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı ilker84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar cidden bakın hakan abinin kalbini kırmayalım bu konuyla ilgili kimse bişi yazmadı ama arada bir herkes buluşalım die msj atıyor hakan abicim ben yarın geliyorum kaçta nerde buluşuruz foto makinasıda getircem bol bol resimleriz abi millet herkesin mi işi var yaw yarın ?

Tamam kardeşim sen gel. gelecek olan arkadaşlarımda var telefonla birbirimize ulaşırız merak etme tamammı. yarın telefondan görüşelim. 3-4 tane motor bizim dışımızda birdaha bende hiçbir yere hiçbir faaliyete katılmayacağım sonuçta herkez havaya konuşuyor anladığıma göre.görüşürüz kendine iyi bak

Motosikleti
    ya bırak sımdı jameıka ben gecenlerde dedım hafta sou ısım yok dıye o zman nerdeydın ala ala adamı hasta etme....

Motosikleti
    hakan abi kusura bakma gelmek istiyorum ama şartlar oluşmadı yoksa seni kırmayız biliyosun

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    tamam hakan abicim görüşürüz yarın haberleşiriz zaten ben bu gece acıbademde arkadaşta kalıcam daha rahat olur gelmem hem görüşürüz abicim sende kendine iyi bak

http://www.yenibirisreklam.com/

Merhaba arkadaslar keeway superlight im ile yenibiris.com icin cektigimiz amator reklam filmi. Elestirilerinizi bekliyorum.
    yenibirisreklam.com

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC

Tebrikler

Alıntı emrahsaglik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.yenibirisreklam.com/

Merhaba arkadaslar keeway superlight im ile yenibiris.com icin cektigimiz amator reklam filmi. Elestirilerinizi bekliyorum.
    Gayet güzel olmuş ellerinize sağlık.

Görüldüğü üzre Ankaradasınız, velâkinnnnnnnn ''Ankara Superliğht'' olarak hiç bir aksiyonumuz yok...!
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın C.tesi Sanırım kimse gelmeyecek. Görünende öyle. Bundan sonra bende yokum demektir. Burdan Herkese Sevgilerimi Gönderiyorum...
    Lafa gelince herkez birşey söylüyor toplnmaya gelince ortalıkta kimse yok. Zaten böyle olmaz neyse..
    abicim ben kaç defa yazdım kimse cevap vermedi. ben ancak saat 7 den sonra gelebilirim uyarsa bana cevap yazın. isterseniz büyük çamlıcada güzeldir. orayada takılabilirsiniz.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı emr550m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum site işini elimden geldiğince boş vakit kaldıkca halletmeye çalışmaktayım. Ancak işlerin içine bide evden taşınma olayı girince iyice gecikti. Eksik olarak grafiğimiz yok fotoşop bilen arkadaşlardan güzel bir template beklemekteyim.
    Fikir alışverişi için, şöyle bir başlangıç olsun dedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler