Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    hakanla konuştum az önce - benim dediğim fiyatlara sisy bar enayiliğe giriyormuş - üstelik hakandaki çok çok daha güzel - duyan duymayan kalmasın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Arkadaşlar herkeze selamlar Bir kaç arakadaşım keewayle aştılar artık .Teki 32 bin kilometrede diğeri 65 binde fotoraflarınıda koycam kilometrelerinin ve hiç bir sorun yaşamamışlar hayla.Darısı bizim keewaylerin başına...

65 bin olanı haftasonu çekcem ozman eklerim....
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    Alıntı SaLu_JaCBo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkeze selamlar Bir kaç arakadaşım keewayle aştılar artık .Teki 32 bin kilometrede diğeri 65 binde fotoraflarınıda koycam kilometrelerinin ve hiç bir sorun yaşamamışlar hayla.Darısı bizim keewaylerin başına...

65 bin olanı haftasonu çekcem ozman eklerim....
    MAAŞALLAH. Benimde km. saatim bozuk olmasaydı bi 30.000'de bende olacaktı eklerdik buraya ama makine 6600 de kaldı ..

Bu arada SL'e arka çanta takmayı düşünüyorum arkadaşlar yorumları tavsiyeleri alayım ...

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    İki gündür işim nedeniyle sayfayı ziyaret edemedim, haliyle gündemimizde olan konularda bir durgunluk sezdim!
    Hareketlendirelim... Geçlerrrrrrrr Keeway Sitemizle ilgili bir gelişme varmı? Bakın; Aynı konular da sorular tekrarlanıp duruyor. Arkadaşlara daha fazla faydalı olabilmek için Site işini bence halletmeliyiz.

Bu kilometreleri yapan arkadaşlardan bir kaç tavsiye almak, hepimizin yararına olacaktır.
    Ne yapmışlar, hangi yağı kullanmışlar, buji ne kullanmışlar, subab ayarı yaptırmışlar mı? gibi gibi... bizleri bilgilendirirlerse memnun oluruz.

BU ARADA TÜM SL KULLANICISI KARDEŞLERİME BİR SORU! BİZİM MOTORLARIN EMME VE EKSOZ SUBAB ARALIK DEĞERİNİ BİLEN VARMI!
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Tüm keeway keyifçilerine selamlar. Aylardır bu aracı kullanıyorum.İlk başlarda tekerlekler sorun olmuştu. Bir kaç arkadaşın da yazdığı gibi alışınca hiç sorun çıkartmıyor. En küçük eğimde bile vites küçültmeyin, frenlere dokunmayın sıkıntınız olmuyor. Son yağmurların hepsinde keyifle kullandım. Düz ve ıslak yoldaki tutuşu tekerlekler ıslandıktan sonra kuru zemindeki kadar iyi. Sadece yanaklara güvenmemek gerektiğini öğrendiğimden sorunsuz yağmur altı sürüşleri keyfi yaşıyorum.
    Sol sinyal, sağ sinyal çalışmaya başlamadan tepki göstermiyor, dörtlüler nananay
    Balatalar aşınmı sanırım dörtbinde. Hani birileri resimli anlatımla değişimini gösterse de bu işi öğrensek, üçkağıtçı servis ustalarına tamah etmesek
    Çantaları 0,8 milim kalvanizli saçla bağlantı yüzeylerinden önlü arkalı desteklettim. Kaya gibi oldular. Saclara 10 ytl, çantacıya da 20 ytl verdim (İzmir).
    İki kez debriyaj teli kopardım. Sorun yağlanmasındaymış, son iki aydır hiç bir hasar yok. Yanımda klemens ve yedek telle geziyorum o ayrı.
    Chopper tarzına uygun hızla kullanıyorum. Şehir içi elliyi nadiren geçiyorum. Bir kez de yüzü gördü kadran.
    Hafta sonları muhakkak en az iki saaatlik yıkama ve koruma malzemeleri bakımı yapıp, terapi tadında rahatlama duyuyorum.
    Altı aydır mesut yaşıyorum iki teker makinamla.
    Velhasıl. Buradaki tecrübe ve bilgilerini paylaşan arkadaşların hepsine teşekkürler.
    Gidona tutunup, arkanıza kaykılın ve makinanızın keyfiğni yaşayın .)
    Tekrardan herkese teşekkürler

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jamaika 84 Usta hakkında yazdıkların hoş olmamış.

Sana tavsiyem önce beni tanı ondan sonra benimle ilgili yorum yap derim. Kendine iyi bak görüşmek dileğiyle.....Hakan[/QUOTE]

Jamaika 34 'ün dikkatine!

Hakan bey ben sizin hakkınızda yorum yapmadım ki onuda nereden çıkardınız ben ne dedim işte yukarıda yazıyor sadece '' hoş olmamış dedim ''bu yorum değil eleştiridir.Bu tür ifadeleri doğru bulmam çünkü.Ama belirtmeliyim ki ben ustayı'da doğru düzgün tanımam beni oraya 2 defa Gece götürdü o kadar bunu belirtmek isterim.
    Ayrıca sizi tanımayı tabiki isterim burada bize parça konusunda en çok yardımcı olan kişi sizsiniz bende sizden ön cam, cila ve 2 adet bayrak direği aldım(Cüneyt ve Gece aracılığı ile) benim sizinle ilgili bir sorunum yok ama böyle birçok motorcunun okuduğu bir topikte olup bitenden habersiz biri hakkında yazılan bu tür ifadeleri tasvip etmem ama ben Ferhat ustayıda tanıyorum lastiklerimi orada dubleks yaptırdım ve çok memnun kaldım kedilerinden.Onları tavsiye etmeniz güzel bir davranış buda takdir edilecek bir davranışınız birbirimize yardımcı olmak memnuniyetlerimizi belirtmek paylaşmak güzel .
    Bunun yanında Sizin işyerinize birkaç kez gelmek istedim ama gündüz yoğun olduğunuzu yazdığınız için vazgeçtim ancak önümüzdeki günlerde yanınıza uğrayıp bir çay içerim ikram ederseniz? Sizde beni tanımış olursunuz.Benim amacım kimseyi kırmak rencide etmek değildir.Benim size kırgınlığım yoktur her ne kadar bana hitaben yazmış olduğunuz yukarıda görülen Sana tavsiyem diye başlayan ifadenizi hoş bulmamışsamda...Saygılar sunarım.yusuf balay
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    Keeway SL150
    Merhaba arkadaşlar. Şu far meselesini bir açıklığa kavuşturalım. Ben tam anlamadım hangi farın içini takacağımızı. Ben beylikdüzünde oturuyorum. Sanırım kendim yapmak zorunda kalacağım. Biraz detaylı bilgi gelirse değiştirmem şart, çünkü düzenli olarak beylikdüzü kanlıca arasında gece yolculuğu yapıyorum. Bazı noktalarda karanlıkta kalıyorum. İlginize teşekkürler.

ArkadaŞlar Ben Daha Öhce Hyosung 250 Gtr Almayi DÜŞÜnÜodum (hyoyla Bunun Ne Alakasi Var Demeyİn Ben Sadece Motora Bİnmek İstİyorum ) Ama Malİ Durumum Buna MÜsaİt OlmadiĞi İÇİn Motor Sevdasindan Bİ SÜrelİĞİne VazgeÇmİŞtİm Ancak BugÜn ArkadaŞim Keewayİne Bİnene Kadar Malİ Olarak Ucuz ArkadaŞta Memnun OlduĞunu SÖyledİ Sİzce Nasil Bİr Motor Kronİk Problemlerİ Ve Eksİklerİ Nelerdİr?? TÜm Forumu OkuyamayacaĞim İÇİn Bİ İkİ Satirla Kullanan Bİrİsİ AÇiklik Getİrİrse Sevİnİrİm...
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

jameika 34 abicim ben öncamı kırdım ya gecen baktım ve bizim yazılardada okudum 60 ytl sendeki ne kadar.
    bide dün kadıköyde bitane motorda renkli cam gördüm oda aynı mıdır? bir fikrin var mı?

Alıntı ZaT-I MuHTeReM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ArkadaŞlar Ben Daha Öhce Hyosung 250 Gtr Almayi DÜŞÜnÜodum (hyoyla Bunun Ne Alakasi Var Demeyİn Ben Sadece Motora Bİnmek İstİyorum ) Ama Malİ Durumum Buna MÜsaİt OlmadiĞi İÇİn Motor Sevdasindan Bİ SÜrelİĞİne VazgeÇmİŞtİm Ancak BugÜn ArkadaŞim Keewayİne Bİnene Kadar Malİ Olarak Ucuz ArkadaŞta Memnun OlduĞunu SÖyledİ Sİzce Nasil Bİr Motor Kronİk Problemlerİ Ve Eksİklerİ Nelerdİr?? TÜm Forumu OkuyamayacaĞim İÇİn Bİ İkİ Satirla Kullanan Bİrİsİ AÇiklik Getİrİrse Sevİnİrİm...
    usta bütün formu gezmene gerek yok son 10 sayfayı gez vardır orada yoksa bikac sayfa daha in. çünkü bikaç gün öncede biri sordu. hemde bikaç satırdan fazla

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-93.html

ya arkadaşlar gezerken gördüm led olayı süper ya eli yatkın olanlar varsa ki bende dahilim buna denicem valla stop lambamı ledli yaparım böyle harika oluyor ya haksız mıyım teknik bilgilerde varmış bulunca link verim bakın

Arkadaşlar çanta almayı planlıyorum. http://www.motohobi.com/resim/ss250/009.jpg bu canta hoşuma gidiyor. İçinizde bunu kullanan varmıdır?

Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Arkadaşlar dün sl150 me atlayıp biraz gezmek üzere motorumu çalıştırdım kalkışlar kolay olsun diye motoru ara gazlarla ısıtırken boş vites ışığı söndü araç viteste gibi görünmeye başladı sonra istop ettim yavaş yavaş kontak kapalı iken boş vitese almaya çalıştım fakat olmadı dünden beridir çalıştıramıyorum bi kaç kez böyle yapmıştı ama bu seferki çok uzun sürdü sizce sorun neden kaynaklanıyodur ?

şimdiden teşekkürler..

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı emr550m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çanta almayı planlıyorum. http://www.motohobi.com/resim/ss250/009.jpg bu canta hoşuma gidiyor. İçinizde bunu kullanan varmıdır?
    çantalar çok güzel - fiyatı neymiş yanlardakilerin? ben de alabilirim.

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    [QUOTE=tunc_83;690678]jameika 34 abicim ben öncamı kırdım ya gecen baktım ve bizim yazılardada okudum 60 ytl sendeki ne kadar.
    bide dün kadıköyde bitane motorda renkli cam gördüm oda aynı mıdır? bir fikrin var mı?

Renkli cam var orijinalinin aynısı siyah olan. 40 ytl. İstediğn zaman haber verirsen getirebilirim. beni cep yada msn.den haberdar et isteyeceğin zaman.görüşürüz

Yedekparça ve aksesuar konusunda yardım bekleyen arkadaşlarım bana MSN adresinden (jameka_34@hotmail.com) yada 05359271141 no.lu telefondan ulaşabilirler.
    Akşamları ise 19.00'dan sonra İcadiye Mahallesi Ayarcıbaşı sok.No.22 D.1 Bağlarbaşı adresine gelebilir ordan istediği malzemeleri alabilirler tabiki önceden istediği malzemeyi bana söylemeli (Çünki hepsi benim elimde mevcut değil).

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    Alıntı ozgurgokalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Şu far meselesini bir açıklığa kavuşturalım. Ben tam anlamadım hangi farın içini takacağımızı. Ben beylikdüzünde oturuyorum. Sanırım kendim yapmak zorunda kalacağım. Biraz detaylı bilgi gelirse değiştirmem şart, çünkü düzenli olarak beylikdüzü kanlıca arasında gece yolculuğu yapıyorum. Bazı noktalarda karanlıkta kalıyorum. İlginize teşekkürler.
    farın içindeki parlak kısım ve cam yapışıktır ve bizimkiler plastik fazla ısıda eriyor ve tabi duyda plastik duyda eriyo . benim motorda yeni takılı olan metal ve cam erimiyo yani anlıycanız.bağlantıları kendinde yapabilirsin yada bir elektirikçide bağlatabilirsin çok basit.
    akunun kaç amper olduğunu bilmiyorum ama şöyle söyleyeyim orijinal akuler ışık olarak yeterli ışığı vermiyo bende yedek bir aku daha var yani farın içini değiştirdiğin taktirde istediğin ışığı elde edemeyebilirsin orijinal akuyle. iş makinaları var bilirsin. cater pillar en azından böyle okunuyo onun tavanında olan farın içi uyuyormuş sanırım eğer vaktin varsa sanayide arayabilirsin çıkmacıları felan araştır derim. akşam gece de gördü benim farın ışığını guzel aydınlatıyo 55w ampul takılı bende.

Alıntı ChopperMania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çantalar çok güzel - fiyatı neymiş yanlardakilerin? ben de alabilirim.
    dostum bende yeni başladım araştırmaya. Bir satıcıyla görüştüm bu modelin çok iri olduğu için sıcaktan yamulduğunu söyledi. Bilemiyorum ne kadar doğrudur yanlıştır.

Hakan abi ye müracat ettim derdimize çare bulacak inş..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    .................................................. .................................................. ......
    .................................................. .................................................. ......

VİBRASYON ( titreşim ) SORUNUNA ÇÖZÜM TARAFIMDAN BULUNMUŞTUR ARKADAŞLAR

ŞU ANDA DENEME AŞAMASINDA DIR EMİN OLDUKTAN SONRA SİZLERLE PAYLAŞMAKTAN GURUR DUYACAĞIM

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    argat merakla bekliyoruz titreşmeden gideceğimiz gunlerde olur inşallah...

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    Selam arkadaşlar şu malum 2006 modellerde genelde başgösteren debriyaj yayları ile ilgili sıkıntıyı tan anlamıyla çözebilen varmı
    kısaca hatırlayalım bilmeyenler için motor ısındıktan sonravites geçişlerindeki zorluk şanzımandan vites geçerken gele trak gibi sesler biliyosunuz ben bunla çok uğraştım 2 kez debriyaj yayları bir kezde balatalar değişti, motomax servisten gelip kendi aldı motoru 2. sinde kendi yaptı 500 km sonra eski haline döndü.
    sıkıntı motor ısınınca debriyaj balatasının üstünde 4 adey yay varmış ayırmayı sağlayan yaylar özelliğini yitiriyormuş
    ne yapmak lazım sizce iyice ısınınca vites küçültüyorum tok tok diye sesler geliyo yolda yürüyen insandar bile dönüp bakıyo

bu titan yayları uyuyormu kullanan arkadaş varmı nasıl temin ederim
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar şu malum 2006 modellerde genelde başgösteren debriyaj yayları ile ilgili sıkıntıyı tan anlamıyla çözebilen varmı
    kısaca hatırlayalım bilmeyenler için motor ısındıktan sonravites geçişlerindeki zorluk şanzımandan vites geçerken gele trak gibi sesler biliyosunuz ben bunla çok uğraştım 2 kez debriyaj yayları bir kezde balatalar değişti, motomax servisten gelip kendi aldı motoru 2. sinde kendi yaptı 500 km sonra eski haline döndü.
    sıkıntı motor ısınınca debriyaj balatasının üstünde 4 adey yay varmış ayırmayı sağlayan yaylar özelliğini yitiriyormuş
    ne yapmak lazım sizce iyice ısınınca vites küçültüyorum tok tok diye sesler geliyo yolda yürüyen insandar bile dönüp bakıyo

bu titan yayları uyuyormu kullanan arkadaş varmı nasıl temin ederim
    Selam, motorum şu anda 10.000 km. de aynı sorun bendede var 1.500 km. civarı motomax debriyaj sorunu için levent sanayide V motor diye çok bilmiş bir arkadaşa gönderdi balatalardan dedi balatalar değişti hiç bir faydasını görmedim geçen cumartesi orjinal honda titan balatası (5 adet) ve yaylarını aldım bazı arkadaşlar balatalara 20 ytl. desede benim param çok olduğu için 50 ytl. verdim İstoç taki Özen motordan aldım. yaylar dört adet 10 ytl.
    Sonuç; % 100 bir iyileşme yok eskiye nazaran daha iyi motorun kalkışları daha güzel, biraz el alışkanlığı ile o uyuz sesi çıkartmaya biliyorsun bu arada honda titan yayları çok sert olduğu için trafikte elin fena ağrıyor. Genel olarak eskisinden daha iyi.

Birde balataları kendi değiştirmek isteyen bir arkadaş vardı; 21 numara lokma anahtarın bazı yerleri kesilerek yapılmış bir anahtar var eğer o anahtar elinizde yoksa balataları yerinden çıkaramazsınız sadece yayları değiştirebilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler