Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    sevgili jameika flaşör konusunda yardım edbilirmisin? izmit te oturuyorum,sol flaşör nedeniyle zaman zaman sorun yaşıyorum. teşekkürler...
    Hız tutku olmamalı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ilker84 hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullan inşallah...

jameıka34 su çalıştırma konusunu denıcem. trafikte en çok bu problemi yaşıyorum. motor sogukken cıkıyorum istop edıyo ve bosa gecmıyo. eyvallah kardesim
    ama benim lamba dediğin konumdayklen yanmıyo.
    başka tıyolar var mı?

arkadaşlar başımdan kötü biolay geçti. motora benzinalmak için benzinciye girdim. rolantı dusuktu biraz arttırdım. sonra marşa bastım motor fırladı gitti. benzin pompasına girdi. allahtan sadece camı kırdım. yani benzin istasyonu halen çalışıyo. ama benim cam yok. halbuki benzin istasyonuna yaklaşırken bosta goturdum. boş ışıkıda yanıyodu. neyse allah daha kötüsünü vermesin.

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    ya evet bugün aynısını biz gece ile yaşadık ben onun motorun arkasına yanaştım taksimde boş ışığı yanıyordu ve boştaydı sonra 5 dk sonra o bi bakalım senin motor nasıl çalışıyor die bastı marşa motor biraz ileri fırladı gibi ama allahtan bişi olmadı onun motorda benimkide sağlam bişi yok ama neden yaptı anlamadım bende boş ışığı yanmasına rağmen

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    Alıntı tunc_83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilker84 hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullan inşallah...

jameıka34 su çalıştırma konusunu denıcem. trafikte en çok bu problemi yaşıyorum. motor sogukken cıkıyorum istop edıyo ve bosa gecmıyo. eyvallah kardesim
    ama benim lamba dediğin konumdayklen yanmıyo.
    başka tıyolar var mı?

arkadaşlar başımdan kötü biolay geçti. motora benzinalmak için benzinciye girdim. rolantı dusuktu biraz arttırdım. sonra marşa bastım motor fırladı gitti. benzin pompasına girdi. allahtan sadece camı kırdım. yani benzin istasyonu halen çalışıyo. ama benim cam yok. halbuki benzin istasyonuna yaklaşırken bosta goturdum. boş ışıkıda yanıyodu. neyse allah daha kötüsünü vermesin.
    Nasıl yani yaa ?? Nasıl fırladı anlamadım ? Hımm ok ok. Boşta iken birden vitese geçmesi durumu. Hepimizin başına gelmiştir herhalde ..

Ben bir kere karbüratörü söküp , temizleyip yerine takmıştım gaz telini kontrol etmeyi unutmuştum. Marş'a basar basmaz motor dip gaz çalıştı. Bağırıyor durduramadım motoru ,bende musluktan benzini kapadım 30 saniye sonra motor stop etti ... :D

jameıka34 ; kardeş selamlar. Arka çamurluk alıcam bu aralar bununla ilgili herhangi bir satışın söz konusumudur ve arka stop gelir gelmez 1 tane de ben almak istiyorum. Sirkeci motomax'ta 50 YTL.

Arkadaşlar aranızda motorun arkasına arka çanta taktıran oldumu ? Ben parlak siyah 32 litre kadar bir çanta taktırmayı düşünüyorum. Çanta demiri arayışı içindeyim, tavsiyeleriniz nelerdir ??

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Bizim motorda boş ışığına fazla güvenmeyin arkadaşlar siz mutlaka her çalıştırma durumunda debriyaja basın yoksa daha çok fırlar düşer bu meret bendede en az 3 defa aynı sıkıntı oldu.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    herkese selam arkadaşlar bişey sorucam geçen debriyaj telini değiştirim dedim nolur nolmaz yolagidicem diye ama değiştirmeye niyetlenince öğrendim bizim motorların debriyaj telide farklı bi sistemmiş pimlimi ne öyle bişey burda bulamadım debriyaj telini değiştiren varmı nerden buldunuz yardımcı olabilecek varmı geceylede konuştum gerçi ama müdürde çözemedi olayı hakan baba bu işi sen halledersin gibi geliyo bana
    .................::hakem1::.....

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Jamaika 84 Usta hakkında yazdıkların hoş olmamış.[/QUOTE]

Sana tavsiyem önce beni tanı ondan sonra benimle ilgili yorum yap derim. Kendine iyi bak görüşmek dileğiyle.....Hakan

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    debrıaj telınde ne varkı oldwolf? ıstemedıgın kadr var debıraj telı sen bana baska bısey sormustun kardeş bunu sormamıstınkı.

vay be topıge bak masalah mıllet dokturuyo

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debrıaj telınde ne varkı oldwolf? ıstemedıgın kadr var debıraj telı sen bana baska bısey sormustun kardeş bunu sormamıstınkı.

vay be topıge bak masalah mıllet dokturuyo
    peki debriyaj kolu var mi ?

park halinde iken motor devrildi debriyak kolunun yarisi gitti

Alıntı vaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bugün kartal sahilde girdim adliyenin arkasında... tam bi rezalet arkadaşlar trafiğin içinde resmen sınav yapıyolar bir de motor kazası oldu sınava giren bir arkadaş motorla arabaya çarptı vs.. yani ben bu kadar organizsyonsuz bu kadar ciddiyetsiz yani söylicek laf bulamıyorum yazıklar olsun diyorum....

bu arada ben geçtim sanırım kaldığım için felan dil bu sinirim...
    gecmis olsun arkadasim, bizim ki okulun bahcesinde idi o yzuden bir problem cikmadi.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    bu motorla max 80-90 km süratle non-stop kaç km gidilir.

Alıntı giotine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani yaa ?? Nasıl fırladı anlamadım ? Hımm ok ok. Boşta iken birden vitese geçmesi durumu. Hepimizin başına gelmiştir herhalde ..

Ben bir kere karbüratörü söküp , temizleyip yerine takmıştım gaz telini kontrol etmeyi unutmuştum. Marş'a basar basmaz motor dip gaz çalıştı. Bağırıyor durduramadım motoru ,bende musluktan benzini kapadım 30 saniye sonra motor stop etti ... :D

jameıka34 ; kardeş selamlar. Arka çamurluk alıcam bu aralar bununla ilgili herhangi bir satışın söz konusumudur ve arka stop gelir gelmez 1 tane de ben almak istiyorum. Sirkeci motomax'ta 50 YTL.

Arkadaşlar aranızda motorun arkasına arka çanta taktıran oldumu ? Ben parlak siyah 32 litre kadar bir çanta taktırmayı düşünüyorum. Çanta demiri arayışı içindeyim, tavsiyeleriniz nelerdir ??
    ben bu sorunu yasıyodumama alıp basını hiç gitmemişti. genelde ustunde oldum için ışıklarda felan stop edıyodu. bosbulundum bu sefer unuttum. dururken de bosta beklemiştim bisure (debriyajsız) ama marsa bastım atladı ayaklıktan cıktı ve dustu. normalde olsa bısey olmazdı ama benzın pompasına camı çarpınca kırıldı.
    dikkat edin.....

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    arkadaşlar cumartesi gunu önfarın içini değiştirdim servisteki usta olsun patsonu olsun üşenmemişler araştırmışlar ve uygun bi iç bulmuşlar harika yanıyo şimdi normal otomobil ampulu takıldı civalısından artıkın önümü çok rahat görüyorum. far içi olarak sanırım bu cater piller olsa gerek şoforun ustundeki aydınlatma farının için bulmuşlar opel taksinin duyunuda ekledik harika oldu akusu kaldıranlar için tavsiye edebilirim kendine guvenen takabilen varsa kendisi taksın takamayan olursa özelden taktırdığım yeri söylerim burada reklam yapmış gibi olmak istemem. benim smokhead sisybarlar fena paslanmıştı bilenler görenler var aramızda cumartesi yapan yere gittim yenisi ile değiştirdiler ama gördüğüm kadarıyla bu sisybarları kromajlayan ustadan yada yaptıran ustadan olsa gerek kromajlar iğrenç yenisinin paslanacak yerleri şimdiden belli bende sisybarı takmadan önce serviste oto cila olayı için bıraktım anladığım kadarıyla arasıra verniklemek yada cilamak gerekcek yoksa akibeti belli...
    yeni motor alan arkadaşlara ve ehliyet alanlarada hayırlsı olsun kazasız belasız sürüşler dilerimm..

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    swort msj kapasıten dolmus dostum yaa adamı hasta etme sıl msjlarını da özelden bısey yazıcam sana

murat cepın gene gıtmıs bende yaa sılınmıs cık cık

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    Cuma günü sirkeciye gittim, benim yan çantalar yırtılmışdı çanta aldım. 100 ytl ye üçlü set aldım biraz küçük çantalar ama motorda çok güzel durdu. Sosiside öne değil sisybarın arkasına takdım görenler beğendiklerini söylediler. Resimleri çarşambaya eklerim.
    Sevgili Jameika34 flaşör konusunda senden haber bekliyorum.
    Hız tutku olmamalı...

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    ey gece artıkın mesaj listem temiz herşeyi sildim buyur ne yazacaksan yaz bakalım gece muduru seni...

Alıntı dr.i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma günü sirkeciye gittim, benim yan çantalar yırtılmışdı çanta aldım. 100 ytl ye üçlü set aldım biraz küçük çantalar ama motorda çok güzel durdu. Sosiside öne değil sisybarın arkasına takdım görenler beğendiklerini söylediler. Resimleri çarşambaya eklerim.
    Sevgili Jameika34 flaşör konusunda senden haber bekliyorum.
    yahu çanta almışın iyi hoş. bende daha sisi bar yok. Sis bar satan yokmu kardeşim... Şu motohobideki alev desenliden. 250 diyo adamlar şaka gibim ya.. Adam akıllı bi fiyata satan varmı arkadaşlar.

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    hakan baba bak sissybar diyo adam emr550m müracat hakan abi
    .................::hakem1::.....

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı emr550m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu çanta almışın iyi hoş. bende daha sisi bar yok. Sis bar satan yokmu kardeşim... Şu motohobideki alev desenliden. 250 diyo adamlar şaka gibim ya.. Adam akıllı bi fiyata satan varmı arkadaşlar.

kardeş sisy bar var - 150 ytlye üzerinde smokehead yazan bi tip var - birde 200 ytlye baya kaliteli bişi var.bu dediklerim üsküdar nuhkuyusu caddesindeki motomaxda..ben taktırmayı düşünüyorum ama bir de sirkeciye bakıcam.60-70 ytlye de koltuğu komple deri yaparım dedi aynı yerde - regal raptorunki gibi..fiyatlar hakkında yorum yazarsanız çok sevineceğim - kazık yemeyelim.

benim egzosun en dış kısmını 5 yerinden deldirdim - ses fena değil ama 3 adet varmış herhalde o kısımdan - aranızda egzosu komple deldiren varmı?ses nasıl oluyor?

herkese selamlar - saygılar.

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    emr550 kardeş hakan abide var ben taktırdım 4-5 sayfa geride resimmleri var 70 ytl.

resimlerin olduğu sayfanın linki burda

http://www.motosiklet.net/forum/moto...150-a-323.html
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Jameika kardeşim, göndermiş olduğunuz sissy bar ve aynayı taktım, motorun keyfi de görünüşüde şimdi yerine geldi. Chopper, şimdi chopper oldu.
    Bende bu motorda bir şey eksik diye boşuna düşünüyormuşum. Sissy bar hakikaten güzel yapılmış cukkk oturdu.
    Ayna desen; Offff beeee neymiş o öyle.... Arkamızı göremiyor. göreceğiz diye şekilden şekile giriyorduk. Dünya varmış behhhh...!
    Hay Allah razı olsun, iyiki varsın. siz ve gece kardeş olmasa; bir sürü vicdansızın eline kalacağız.
    Allah yolunuzu açık etsin.

Sissy Bar takmayı düşünen arkadaşlar...! Jameika(Hakan) kardeşimin temin ettiği sissy bar'ı görmeden karar vermeyin derim. piyasa da fiyatlar hakikaten uçuk, zevkler kişiden kişiye farklıdır ammaaaa, bu sissy Bar'ı seveceksiniz.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler