Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    northern, jikle asagı konumda kapalı konumdadır.zaten jikle ortadayken hız yapmaya kalkarsan motor tekleme yapar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yarali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kw sl 150
    bu motoru ben bir aydır kullalıyorum 500lük 1000lik 1100lük motor kullananlar bile motorun görünüşüne hayran
    motorun iki eksik nokası var birincisi motor hacmi düşük ki görenler en az 4 silindir zannediyor
    ikincisi görüöntü olsun diye taktıkları aksesuarları tutan vidalari kontrol etmek lazım
    yükseklil veye alçaklık ile düşüncenei olmasın.....

northern, hayırlı yolculuk..gelince bize anlat bişeyler..benim motor 1050 km de..yarın kefkene gidiyorum bende..uzun yol sayılmaz.adapzaarı kefken 55 km..motordan bi şikayet yok.tek sorunum aynaların acılarının az olmasından dolayı göstermemesi..onuda yeni ayna alarak gidermeyi dusunuyorum..arkadaslar motoruna sisibar takan var mı yada bilgisi olan???haftaya istanbula gidecem sirkecide war dır heralde oralara bi bakayım

purifier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zeronero, klasik çin işçiliği demişsin bence bir motosiklet kullanıcısı tornavida tutmasını bilecek. dağda bayırda kaldığın zaman kendi işini görmelisin. bu durumda çin malının sana ne zararı olur.2 tane vidayı sıkamayan gitsin 4-5 misli fiyata markalı motor alsın. ben uzun süredir araştırma yapıyorum 92-93 model virago 250 ye 4-5 milyar istiyorlar. bizde isteriz yamaha ,honda almayı ama 12-13 yaşında bir motora o parayı vermektense 0 model 2 yıl garantili çin malı alırım daha mantıklı hemde yarı fiyata.çin malını alınca herhangi bir motor tamircisine götürüp ne kadar gevşek kalitesiz vida ,conta,pul,somun varsa değiştirt bir nebze olsun sana yamaha honda. motor,şanzıman aksamı zaten japonlardan alınma. bence çin malları şu an çok mantıklı bir pozisyonda

beyler kefken gezisinide gittik geldik.bizim için uzak degildi.adapazarı kefken 60 km..motor 1300 dayandı.masallah diyorum.kefkende herkesin gözu benim motorun üstündeydi..inşallah nazar degmez.amcamın biri 2,750 cek vereyım bırak motoru dedi..adam ısrarla butun gun beni gördugu yerde motoru istedi..satarmıyım motorumu ben

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    arkadaşlar yeni çeşmeye gittim geldim izmir çeşme arası 100 km motorda tık yok şuan da 1350 km deyim hiçbirşey yok (maşallah) alacak olanlara hayırlı olsun izmirden alan varsa bana ulaşsın bilgehan yetişen
    annem beni öldürecek

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Arkadaşlar keeway için sissybar arıyorsanız;ben benim superlight'a iyi bir atölyede yaptırdım.Gayet güzel oldu,motorun görünümünü çok ii tamamladı.Ayrıca istediğinz modeli yaptırabilirsiniz bu atölyede.Görüşmek istiyenler için telelefon numarasını yazıyorum.

(0212) 219 88 24 Arslan usta

yarali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kw sl 150
    sissybar olayına fazla takmayın kafayı bence
    arkanıza attıgınız(tabii ki bayan) arkaya dayanacağına
    size sarılsın daha iyi

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Arkadaşlar Bu Motor'u bende aldım inan hayatımda ilk defa motor kullanıyorum. Böyle bir zevk ve sürüş keyfi görmedim. Bu motor dağ, bayır dinlemiyor yaaaaa. Almayanlar almayı düşünenler valla hiç düşünmeden bu motor'u olsınlar bu muhteşem motoru kullanmaktan yoksun olmasın ve kalmasınlar.......

Motosikleti
    sissy bari 100$ a yaptirdim'deri dosemesi dahil.iscilik super!yaptirdigim atolye bayilere de dagitacak.uzerine bayi de kendi karini koyar o yuzden direk atolyede yaptirmak daha karli.

Camurluktaki delikler sisyy bar icin degil.Oraya kedi gozu reflektor takiyosunuz.

Büyük göndermişim fotoyu bi de küçültülmüş halini yolladım.arkadan tutarak ayaklığı kaldırmak çok kolay oluyor artık

Motosikleti
    yok yaw daha ehliyet bile yok:)
    wallah resimlerin küçük hali bile hafiften şaftını kaydırmış motorun biraz daha küçültseydin...
    neyse güzel olmuş motorun güle güle kullan inşallah da
    çantaları sn mi değiştirdin yoksa standart olanlarmı bunlar onların deri görünümlü plastik olduunu duymutum da bunlar pek bnzemio...
    ikincisi sissy bar ne kdr a mal oldu

oskican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence üçgen değilde diktörgen ve üst tarafı oval olsaymış daha iyi olumuş ama bu da çok güzel güle güle kullan arkadaşım bende siparişi verdim bugün gelmesi gerekiyordu gelmedi umarım yarın gelir çok heyecanlıyım asperadosyan peki bu tork yetermi sence senin dediklerin için?

asperadosyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çeker ya 145kg bende 80 kilo eşyalar 20 kg yolculuk öncesi rejim yaparız birazda.Yeter ama performans beklememek gerekir tabi.Asıl sorun dağın başında yada ovanın ortasında su koyu verirse ne yapacaz.

Motosikleti
    KURSSAT;sağol kardeşim.çantaları kendi çantaları,vinlex yani.sissy bat da 100$'a mal oldu.Üzerinde ki gerçek deri,sadece döşemesi 25 milyon tutuyo zaten.

Ghost-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.84 lük bir adama çok küçük geldiği sığılmadığı söyleniyor bu
    motora.Biryerde bu yorumu okudum kesinlikle alma niyetindeydim moralim
    bozuldu.Nekadar gerçeklik payı var bu yorumun ?

açıkçası jinlun yada mondial e kalmak istemiyorum buna sığamıycaksam artık neye sığacam bilmiyorum uygun fiyatlı.

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    1.84 lük bir adama çok küçük geldiği sığılmadığı söyleniyor bu
    motora.Biryerde bu yorumu okudum kesinlikle alma niyetindeydim moralim
    bozuldu.Nekadar gerçeklik payı var bu yorumun ?

açıkçası jinlun yada mondial e kalmak istemiyorum buna sığamıycaksam artık neye sığacam bilmiyorum uygun fiyatlı.
    kardeşim ben 180 ve 100 kiloyum arkadaşlar motor sana yakışmış diyorlar sen kimseye aldan ma istiyorsan al küçük filan gelmezz
    annem beni öldürecek

Ghost-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben gidip kendim görmedim.kuzen gitti baya benim boylarımda biri yanında arkadaşı varmış ahanda işte motor bu demiş tam paşa motoru geniş geniş...Ben sırf boyuma uygun olsun diye hani altımda motor kaybolmasın, tarzını da sevdiğim için fiyatlar da uygun olduundan cruizer tarzı motor istiyorum...Gel görki forumun bir kısmında 2 ayrı kişiden gelmiş bu yorum yok 185 lik adamı yoruyo rahat oturulmuyo fln gibisinden...Hayır birazda bacak boyum o boydaki insanlara göre uzun da bide.Sinirlendim yani çıksın şurda uzun arkadaşlarda desin bende kullanıyom sorun yok ooh çok rahat die de bende rahatliğim.
    Kabus göreceğim valla bu yüzden yaptık alma planını gelecek sezon diye boy meselesi çıkartmasınlar birde bana

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Selam Arkadaşlar, Ben bu motor'u 1 ay önce aldım.

oskican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam senin dediğine göre 80 milyona bütün bu ruhsat + plaka işleri bitiyor öyle mi? plaka+ruhsat.. benden 200 milyon istediler.. bende uğraşmamak için bugün noterden vekaletname çıkardım ama dediğin gibiyse eğer adamlara vermeyip kendim halledeyim arada çok fark var çünkü..

wysiwyg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    italjet dragster / keeway superlight / yamaha bws 110R
    doğrudur... muameleciye vermezseniz kendiniz hallederseniz yarı fiyatına hatta daha ucuza halledebilirsiniz. ben bir kez denedim ama bütün günüm orda geçti...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler