Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    demgah, plaka ıcın lasık takoz koy araya.ses kesılır.bıde haklı.ulasabıldıgın butun vıdaları sık servısı beklemeden.hem vıbrasyonun azalır hemde zırıltı yapmaz.
    bu susleme ısı benımde kafamı yoruyo.sankı kapıda duran bı keeway ım varmısta yarın gıdıp dusunduklerımı yapcakmısım gıbı stres oluyom bazen.sımdı s.lıght alırsam fazla bı susleme sorunum olmıcak.aynalar ve sıssy bar harıc.ama supershadow olursa sele dosemesı degıscek.aynalar degısebılır.ayrıca on farıda buyutmek lazım.kucuk gıbı gorunuyo resımdenbıde cantası yok bunun.o cantalar benım cok ısıme yaradı.ısallah supershadowun fıyatı fazla havalard olmazda alırım onu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sijelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150 34 FB 5731
    hayalbert,
    ben nasıl iptal ediliyor bilmiyorum ama bu bahsedilen ve sökülmesi gereken şeyin egzozun içindeki susturucu izolasyonlar olduğuna eminim, çünkü katalizatör pahallı bir zımbırtı sanmıyorum buna koymuş olsunlar ama sökülmesinin dez avantajı
    katalizör olmazmı be abicim alırken formu okumadan mı imza attın katalik konvertör = katalizör sesi kessin diye konuluyor pahalı bi zımbırtıda motor ucuzmu iptali olumlu servise ben sürekli gidiyorum hiç de bi şey diyemezler...TAMER,
    kardeş o delik olayını ben aldın bi hafta sora yaptım ama dediğin gibi kesmiyo orjinalinden farklı ama yinede bu motor chooper sonuç olarak kornayı kullanmıyosun biyerden sonra o sese ulaşmak lazım

bu arada servisle ilgili bi şey söliycem dayanamadım.. servisten garantiyle ilgili bi şey diyemezler garantiye servis bakmıyo bile çünkü malzeme bozuluyor şirkete söyleniyor geliyor yok katalizör iptal yok kıl tüy bişey diyemezler aldığımdan beri alarmım çalışmıyor motorchu melih sallayıp duruyor beni 2 kere şikayet ettim motomaxe papaz olduk servisinin seninde de dedim en sonunda şimdi 2000 bakımı yapılcak kızıltopraktaki servise gidicem bide adam 500 km bakımına 35 lira istiyo 15 liralı yağa hem para alıyor hem bana bakmıyo dolandırıcı seref***z...
    gitmiyor arkadaşlarda farkındayım bi kaç tane arn gördüm onlarda kazıktan sancıyıp gitmicekler umarım servisliğini bile iptal ettirebilirim çok sinirim bu adamaaa
    Big Black SHARK
    :cat:
    34 FB 5731

demgah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 1000 RR
    Sibemol
    ben geçen hafta bakmıştım bu siteye www.keewaymotor.com
    siteye girdikten sonra ekranın solundaki seçeneklerden BIKE"ı tıklıyosun tıkladığında sağda tekrar seçenekler çıkıyor buradan SPEED"İ tıkla ve açılan sayfada SPEED"in teknik özellikleri çıkıyor ve değişik fotoğraflarını görmek istiyorsan fotoğraf makinasının (multimedyanın) üzerini tıkla adamlar Yamaha 125 YBR nin birebir kopyasını yapmışlar fiyatı cazipse düşünülebilir çünkü Yamahanın peşin fiatı 2.925,00 YTL iyi bir alternatif

ARKADAŞLAR HEPİNİZİN BAYRAMINI TEKRAR KUTLUYORUM

Yeni bir site daha buldum www.keeyay.com.pl

Burada Sibemolun birkaç sayfa önce resmini verdiği 250 liğe rastladım yalnız bu motor chopperın bir üstü olan suerhadow diye geçiyor ilgilenenler bu siteden bakabilir (bu motor keewaymotor.com dada var fakat bir türlü resmi açılmıyor)

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    demgah, lınk dogrumu emınmısın.calısmıyo da. o supershadow 250 2006 da turkıyeye gırcek bı motormus.fuarda gormeyı umut edıyom...

buda supershadowun teknık ozellılerını bulabılceenız yer.

http://www.keewaymotor.com/m_supers.html

buda demgah kardesın verdıgı lınk.butun keeway modellerı var.

http://www.keeway.com.pl/keeway_supershadow.php

Oceans, hayırlı olsun.sıfır motor alıyosun ıncelemen gereken fazla bısey yok.yalız krom kaplamalarda catlak yada kabarıklık olup olmadıgına bak.eger varsa yakında atar kaplaman.boyaya dıkkat et tasıma sırasında olusan cızıkler olabılır. ve ılk surusunden once vıdalara ce somunlara bak.sıkılmamaıs olanlr olabılır.ve kesınlıkle ustune cıkmadan once kaskını gecır kafana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kazasız surusler dılerım.

tarikay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

..

arkadaşlar niyeti bozdum alacağım aklıma şu geldi bunu hangi firma getiriyor parça sorunu yaşarmıyız parça fiyatları nedir pahallı mı

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    Bravo.. Yolculuktan bahsetsene, yol nasıldı, nasıl geçti, rahat geldin mi, bir de yolda hiç tehlike yaşadın mı?
    arkadaşım yolculuk çok güzeldi fakat tek başına gelince biraz sıkıldım yolculuk sırasında 4 kere mola verdim 15 dk lık sonra yola çıktım motorda tık demedi ben rahat geldim 1400 rakıma çıkarken 70 kadar düştüm ama bence çok güzel geldi bir depo ile 40 milyonluk benzin ile 480 km gittim yaklaşık ben çok memnunum inşalllah pazar sabahı yola çıkıp antalyadan akşama doğru izmirde olmayı planlıyorum sonuçmu yeni başlayanlara tavsiye edilir
    annem beni öldürecek

vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bartender07)...arkadaşım aynı sorunu bende yaşıyorum adanada ikiside var jinlun&keeway bayisi fakat ben karar veremedim bitürlü. bide ben bekliyorum belki buay kampanya yaparlar diye bir umut tabi benimkisi bu gidişle ben jinlun 150cc alacam galiba kısmet olursa bu arada siz nediyorsunuz forumdaki arkadaşlar ? yorum larınızı bekliyorum şimdiden teşekürler

oskican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar uzun süredir forumu takip edemiyorum.. yazılanları uzun uzun okumak zorunda kaldım bir sayfa da arkadaşın biri mail grubundan bahsetmiş bunun üzerine bir tane kurdum hemen sadece keeway superlight ın konuşulduğu bir mail grubumuz olsun diyorum.. mail grubunun adresi keewaysuperlight@googlegroups.com web sayfası http://groups.google.com.tr/group/keewaysuperlight burdan üye olabilirsiniz.. herhangi bir sorun için mail adresim okucuk@gmail.com herkese iyi günler..

vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    petitfalcon..öncelikle slm hiç düşünmeden sana regal derim hele şuanda kampanya var regalde peşin fiata 8 taksit 3.850ytl neden regal 1.....250cc 2.....çok büyük bir avantaj su susogutmalı oluşu buda sana dogal olarak 1.000ytl fark çıkarıyor ..şimdi bartender07..kardeş şuan için keewey ve jinlunda bir kampanya yok ben sadece tahmin yürüttüm kanpanya olabilir diye şuan regalde var belki jinlun ve keewey dede olur diye bekliyorum fiata gelince keewey 150cc yanlış degilsem 2.650ytl jinlun 150cc 2.750ytl buarada ben jinlun alacam galiba kısmetse sanada kolay gelsin kardeş motor seçimin hayırlısı olsun kardeş hangi motor içine siniyorsa o iyi motordur ben bunu bilir bunu söylerim.. kardeş çok uzun yazı oldu pardon saygılar..

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    Alıntı zehirrr adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar 3000ytl civarinda param var ne almamı önerirsiniz
    baharı bekle.keeway dusunuyosan supershadow 250 gelcek galıba.ona bak derım.cok tatlı makıne!!!!!!

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Arkadaşlar

şu çıkacak derken dikkatle inclerseniz o siteleri

sadece aksesuarlar farklı,depo kasa herşey aynı

aksesuar ekleyerek aynı görüntüyü elde edebilirsiniz.
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    borty, supershadow gormedın galıba.ben pek benzer yanlarını goremedımde!!! ne gıbı aynı derken?? + kaldıkı s.shadow cift silindir ve 250 cc!!!

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Sadece 250 olması harici arka çamurluk ve flaşörler farklı yoksa depo şasi,ayna,gidon,aynı dikkatli incelenirse motor farkı hariç o görüntü yakalanabilir

ben ilk başlayanlara ve hesabını bilecek arkadaşlara bu motoru tavsiye ederim.

Zaten kullandıkça herkes hep daha iyisini isteyecektir,ama herşeyin her zaman daha iyisi vardır.
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Tekrar merhaba herkese..

Keeway SL 150 motorumu bayramdan 1 gün önce aldım. sürekli gezdim dolaştım yaklaşık 350 km yol yaptım. ve ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum...

(-)

Vibrasyon sorunu yaşıyorum motorda (rahatsız edici değil ama olmasa daha iyi olurdu)
    Kalkışlar (bana göre) tatmin edici değil.
    Motoru ısıtmak için uzun zaman harcıyorum.
    Uzun yolda korkulacak derecede bir sallantı hissediyorum.
    Çukur/Kasis vs. olaylarda çok sarsıntı yapıyor.
    Flaşör olayı çok saçma
    ve Sinyal olaylarıda...

(+)

Fren mesafesi iyi.
    Yokuşları gayet iyi çıkıyor.
    Görüntüsü oldukça hoş.

Açıkcası ilk motor olarak beni tatmin etmedi. Pişman değilim gayet memnunum ama keşke BMW F 650 alsaymışım ilk motor olarak dedim.
    Ayrıca chopper ve racing motorlardanda iyicene soğudum kesinlikle yaza doğru enduro'ya geçiş yapmayı düşünüyorum...

Keeway 'e 10 üzerinden puan vermem gerekirse...

Herkese selamlar, sevgiler ve saygılar bolca

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    herifinbiri, vibrasyon sorunu yasayan bayaa bı keewaycı wardı.montaj sırasında sıkılmayan vıdalardan yapıyo.ıstersen bı vıdaları ve somunları kontrol et.
    kalkısların rodajın bıtınce ve motor acılmaya baslayınca serılesıcektır.dıger sorunların hakkında bısı dıyemıcem.cunku kullanıcı deılım.yardımcı olabıldıysem ne mutlu.kazasız surusler dılerım.hayırlı olsun motorun.

hayalbert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway s.light 150
    Alıntı herifinbiri adlı üyeden alıntı

Vibrasyon sorunu yaşıyorum motorda (rahatsız edici değil ama olmasa daha iyi olurdu)
    ben de aynı sorunu yaşıyorum, bu vibrasyonun da vida sıkmakla geçeceğini sanmıyorum ancak vites büyüterek kesiliyor
    yüksek devirlerde düzelmiyor, umarım bahsedilen rodaj dan sonra kesilir

Motoru ısıtmak için uzun zaman harcıyorum.
    jikleyi en üst tarafta iken çalıştırıp hemen orta konuma indirisen ısınma ile ilgili sorununun hallolacağına eminim, bir süre geçince de en alt konuma indir.

Flaşör olayı çok saçma
    tamamen katılıyorum aslında şu elektrik şemasını doğru dürüst verseler belki bir güzellik yapılabilir ama pdf ortamındaki şema ile bir halt yapılmaz

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150

Vibrasyon sorunu yaşıyorum motorda

Vibrasyon ne demektir rica etsem biri açıklayabilirmi birde rodaj lütfen

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    teşekkürler Ertürk, birde rodaj lütfen. Yeniyimde

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar Keeway 150 nin 12-24 ay taksitli fiyatını bilen varmı ben sitelerde bulamadım varsa lütfen

motodinamik // motomax

Gökhan BÜYÜKSUDA

motodinamik@motodinamik.com

Ihlamur yıldız cad. 25/B Beşiktaş / İstanbul

( Digitürk binasına gitmeden giderken sağda dönerken solda )

Tel . 212 227 84 33 Fax. 212 227 89 06
    [b]Nereye gidersen git oradasındır.[/b]

34 FB 7215

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    Arkadaşlar dün bu motoru görme fırsatım oldu...Motrun görünüşü biharika sanki 150 lik degilde üzerinde daha büyük bi motor varmış hıssı uyandırıyor...

Valla cruiser meraklısı olmama ragmen acayip hosuma gitti....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler