Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    Alıntı senolesen adlı üyeden alıntı
    sevgili kardesim escapesus

lastik kagucuklarimiz cok sert oldugu icin genelde yapiyo savurmayi bir arkadasim cozumu lastik havalari ile cozumledi kiloya gore degisiyor biraz kilo varsa eger ( ki bende yok ) normlarin altina dusersen hava basincini yola daha iyi tutunuyor ve kayma olayi baya bir azaldigi gibi frenlerde saglamlasiyo tutunmadan dolayi yalniz cok keskin virajlarda asiri suratte lastik katlanma yapiyomus bu da esas tehlike bence yine de dikkatli olmak lazim kullanma klavuzundaki hava basincina ayarladigimizda lastikte yere tutunan bir kisim kalmiyor gibi bende hafif olarak dustum basinci su an rahatiim kolay gele 4 tekerlekli ceptel ile konusurken arac kullanana dikkatsiz hanzolara dikkaaaattttt

aldigim yeni bir habere gore izmirdeki keeway ciler artik servissiz kaldi bilgileri olsun

motomax yeni bir yere servis yetkisi verene kadar su anda izmirde servis yok die bilgi geldi gelmis gecmis olsun

ne oldu izmirdeki servislere
    ????
    annem beni öldürecek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yahu servisle ilgili bi soru sormuştum ama arkadaşlarhiç oralı olmadınız
    [B]Karanlığa Taş Atılmaz [/B]

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı
    abi ben cumartesiden beri kendime gelemedim o toplantı bana ağır geldi, sağol

obkavi koptum yaa cok yasa e mi
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Merhaba,
    Bende salı gününden itibaren sl 150ciler arasına katıldım diyebilirim.Aslında motoru eşime aldım.Racinge geçiş öncesinde alışması amacıyla.
    Yaklaşık 10 senedir racinge biniyorum ama chopper keyfi başkaymış.
    Ayakcığın kendiliğinden kapanması nedeniyle motor daha ilk gün düştü ve ön camı kırıldı siyah cam ile değiştirdik motovizyonda 50 ytl sıkışmıştı oda aradan çıkmış oldu.
    Önceki mesajlarda arama yapmaya çalıştım fakat arama kısmı çalışmıyor sanırım.Ayakcığın kendiliğinden kapanma sorununu nasıl çözebiliriz?
    Bana yardımcı olabilirmisiniz?

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı locco adlı üyeden alıntı
    19.30 dolmabahce hyosung toplantısı.ceko da orda olucak ben gidiyorum.
    kardesım bende gelıyorum oraya yolda koprunun hemen gırısınde ogs satan arabaların orda bulusucaz sat 19:00 gıbı ordan cekoyla falan bırlıkte ınerız besıktasa ordanda domabahce ok?

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    alper ben 7 de işten cıkıcam.siz gdiidn orda bulusuruz.

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı turkmoto adlı üyeden alıntı
    Merhaba,
    Bende salı gününden itibaren sl 150ciler arasına katıldım diyebilirim.Aslında motoru eşime aldım.Racinge geçiş öncesinde alışması amacıyla.
    Yaklaşık 10 senedir racinge biniyorum ama chopper keyfi başkaymış.
    Ayakcığın kendiliğinden kapanması nedeniyle motor daha ilk gün düştü ve ön camı kırıldı siyah cam ile değiştirdik motovizyonda 50 ytl sıkışmıştı oda aradan çıkmış oldu.
    Önceki mesajlarda arama yapmaya çalıştım fakat arama kısmı çalışmıyor sanırım.Ayakcığın kendiliğinden kapanma sorununu nasıl çözebiliriz?
    Bana yardımcı olabilirmisiniz?

Arkadaşım hoş geldin güle güle kullan.

Ayak meselesine gelince ayaklığın civatasının ucundan yarım santim demir testeresi ile kesiyorsun sorun halloluyor.

Tabi bunu yaptıktan sonra ayaklık sen motoru düzelttiğinde kendiliğinden kapanmayacağından giderken açık unutmayacaksın.

Yoksa benim gibi direkten dönersin.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    arkadaşlar müjde dün debriyaj yaylarının motomax tarafından bayime gönderildiği bilgi mailinin geldiğini söylemiştim dün mailden sonra peşini bırakmadım ve bununla ilgili işçilik ve diğer ücretlerinin kimin tarafından ödeneceğini sormuştum cevap gelmedi ama ben telefon ettim motomax'a Uğur Bulut Bey ile görüştüm çok yardımcı oldu teşekkürler buradan kendisine ve hiçbir ücret ödemeden bunu servisin yapacağını söyledi hadi hayırlı olsun bu işide cukkaya dokunmadan çözdük helal olsun motomax'a

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    turkmoto hos geldın ee choper ın keyfı bı baskadır tabıkı

beyler bırakın su hyosung muhabbetını plss.. gıden gıtsın cagaranmı oldu sankı keewaycıları bazen dengı dengıne takılmak gerekıo benım dusuncem bu belkı bende ılerde hyosung alırım ama suan keewaycıyım kımsede yanlıs anlamasın tabı bölucu bırısıde degılım.. bısı sorduk sıze kımse cvp bıle vermedı neyseki obkavı saol ya sımdı okudum majını helal vala motomaxsa pekı herhangı bır motomaxsa gıtsek olurmuymus yoksa sadece orayamı gıdıcez bılgı verırsen sevınırım.. saygılar

Motosikleti
    gece dostum ben motomax.com.tr den
    http://www.motomax.com.tr/iletisim_2.asp
    formu doldur bekımın yapılacağı servis yazıyor buraya gitmek istediğin servisi ya abi zaten cavap 1 gün sonra geliyor gönderilmiştir şu bayiye diye bayiye

Motosikleti
    evet bende servısle konustum durumu ızah ettım benım haberım yok dedı o zaman bende bı motomax ıle konusmam lazım onun işçiligini ya kım verıcek dedı aslında adamda haklı yanı onu sök cıkar tak fln neyse bakalım

obkavı benım yay zaten gelmıs eyer onu dıoyorsan cnm

Motosikleti
    gece motomax'ı ara bi görüş bayiye bilgi versinler ücretsiz, ben rica ettim bayimle görüşün diye benim bayi ile görüştüler

Motosikleti
    bende ugur bey ile gorustum obkavı bırazdan bana tekrar dönıcek servısımı sordu söledım yerını

evet senın dedgın gıbı servıs ıle göruscekler ben dedım hata benden 40 ytl ıstıyo ıscılık fln tmm dedi aderi verdım takrar gerı donıcem dedı sana

Motosikleti
    abi banada bilgi verirmisin durumu ortak hareket edeklim diğer arkadaşlarında sorunlarını çözmüş oluruz emsal teşkil eder

Motosikleti
    tabıkı cnm ama baksana bızdn baska kımse ses cıkarmıo demekkı mılletın motorundan ses gelmıo zauhaha... yapılacak sey cok basıt tel acısoun motomaxsa ugurbeyl gorusuyon o servısı arıo para almıcaksın fln dıo sanırım yanı

dur ama daha haber yok bakalım neler olucak

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    beyler sl 150 yine aynı. değişme yok fiyatında. 2990 ytl... tüh bea.. tam 500 milyon kara geçecektim :( para bulmuş gibi sevinmiştim...
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

Motosikleti
    oguz kagan hayal kurma cocugum

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar müjde dün debriyaj yaylarının motomax tarafından bayime gönderildiği bilgi mailinin geldiğini söylemiştim dün mailden sonra peşini bırakmadım ve bununla ilgili işçilik ve diğer ücretlerinin kimin tarafından ödeneceğini sormuştum cevap gelmedi ama ben telefon ettim motomax'a Uğur Bulut Bey ile görüştüm çok yardımcı oldu teşekkürler buradan kendisine ve hiçbir ücret ödemeden bunu servisin yapacağını söyledi hadi hayırlı olsun bu işide cukkaya dokunmadan çözdük helal olsun motomax'a
    Motomax bu konudan yakınan herkese aynı cevabı gönderiyor.

Ancaaaak arkadaşlar bir konuda dikkatinizi çekmek istiyorum.

1. bu yaylar eski yayların aynısından ise problemi çözmez.
    2. debriyaj balataları değişmez ise ses devam ediyor(ercüment isimli arkadaşımın mesajından)

eğer üzerindeki yayın aynısını takıp göndereceklerse hiç açtırmayın motoru. bunu araştırmanızı tavsiye ederim.
    Kazasız belasız ve arızasız günler.

Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı
    turkmoto hos geldın ee choper ın keyfı bı baskadır tabıkı

beyler bırakın su hyosung muhabbetını plss.. gıden gıtsın cagaranmı oldu sankı keewaycıları bazen dengı dengıne takılmak gerekıo benım dusuncem bu belkı bende ılerde hyosung alırım ama suan keewaycıyım kımsede yanlıs anlamasın tabı bölucu bırısıde degılım.. bısı sorduk sıze kımse cvp bıle vermedı neyseki obkavı saol ya sımdı okudum majını helal vala motomaxsa pekı herhangı bır motomaxsa gıtsek olurmuymus yoksa sadece orayamı gıdıcez bılgı verırsen sevınırım.. saygılar

Gittiğin servisi yazıyorsun oraya gönderip sana haber veriyorlar okuduğumdan anladığım kadarı ile.
    [B]"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."[/B]

Captain Future - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperLight 150
    Motomaxin mailine göre izmit Special Bike's servisine dün debriyaj yayının gelmiş olması lazımdı...bu akşam aradım, hala gelmemiş...bekliyoruz bakalım...

Bu arada, hazır gaza gelmişken bi de sinyallerin düzeltilmesi için mail göndereyim dedim...ters köşe oldum...
    Benim mail :
    Açiklama : Sinyallerde problem var.Dörtlü sinyal çalışmıyor.Sinyal verip dönüşü tamamladıktan sonra sinyali kapatamıyorum.500 km. bakımında servise durumu anlattım,çözemedik.

motomaxın cevap maili :

Sn. AYDIN KOCA,

Firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkürler.
    Superlight 150 modelimizde Dörtlü ikaz bulunmamaktadır. Dönüş sonrası sinyal
    otomatik olarak kapanmaktadır. Sinyal açık kalma süresi 45 saniyedir.
    Saygılarımızla.

Motomax Motorlu Araçlar A.Ş.
    www.motomax.com.tr

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    Alıntı locco adlı üyeden alıntı
    obkavi umarım şaka yapıyorsun.ben gidiyorum arakadaslar gelen gelir gelmeyen gelmez.seneye ebdne hysung alıcam ne yani keeway toplatılarına gelemiycekmiyim.neyse siz bilirsiniz
    locco selam;

Davete icab etmek nezakettir bilirsin. Ancak davet sahibi davet ederse nezakettir. Eğer davet gelmeden davete gidilirse oda görgüsüzlük olur benim kanımca. bir dost gezisi düzenler tüm dostlar bir araya geliriz. Ama gezinin adı hyosung toplantısı olunca "ya keyiflerini kaçırırsak arkadaşların" diye düşünmeden olmuyor sanki...
    [B]"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler