Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Rokko 150

Motovento
    REKLAM ALANI

ilk bi 500 de değiştiriliyor sonra her 1000 de.şuan 2300 de yavaşladım mı ne:D ama motor servisteydi 4 gün arkadaş devirdide.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    rokko'yu kasise sokmuycaksın dostum. kasisde hele hele köy yoluna sokarsanız ses de gelir tıkırdı da.ben asfalttan çıakrmıyorum ses yok. şuan 3600 civarı km'deyim sorun yok Allah nazardan saklasın inşallah. tek sorunumuz benzin. motorlar az yakıyor da benzim pahalı kardeşim biz neyapalım...

Motosikleti
    Honda Ps 150i 09'
    Bendede Rokko var çok memnunum öndeki sesi sorun etmeyin gelen ses fardan geliyor far bazen montajda tam oturmuyor o yüzden tıkırdıyor bende tam taktırtcam farı ses kesilecek benimkide daha 750 km'de bende memnunum
    Ve herkesede tavsiye ederim diğer çinlere göre süper bence!
    Honda Ps 150i 09'
    Satılık Yamaha Ybr 08' 3600kmde siyah

Motosikleti
    devam edelim. yeni başlık açmadan rokko'cular

ne oldu yaw bu rokko culara

evet dostlar bende epeydir unuttum topiği açıkcası.

benzin göstergesi sorunu olan ardakaşlara şunu söyleyeyim.
    ben motoru yeni aldığımda gösterge çalışmıyordu. gittim servise pardon hatta gitmeden aradım ve durumu anlattım. saolsun servis ilgisini esirgemedi. hatta motoru ve evraklarını getiremeyeceğimi ve çalıştığımı söyledim. onlarda gerekeni yaptılar ve şamandıra sipariş ettiler. 1 gün sonra gittim servise usta gözümün önünde söktü şamandırayı. özellikle böyle yapması çok hoşuma gitti açıkcası. çünki motoru aldığım yerdeki servisi beni tamirhaneye bile sokmamıştı ve dışarda bekle demişti. bende uyuz oldum ve bidaha oraya götürmedim. iyikide götümemişim yoksa daha iyi bi servis olduğunu bilemeyecektim.
    neyse konuya döndüm. usta baktı şamandıra sağlam sadece ters takılmış o yüzden hareket edemiyordu.
    düzeltip kontrol etti çalışıyor. hatta beni ikna etmek için yeni gelen şamandırayı da taktı ve gösterdi. saolsun ilgisi için.

evet arkadaşlar. motoru sorunlu yollarda kullanmayın derim bende. çünki bütün sallantıyı vücüdunuzda hissediyorsunuz. sebebide bence birincisi ufak teker olması ikincisi ise amortisörleri sert diye düşünüyorum. ama bu haliyle bile can alıcı bi makina. .

arkadaşlar geçen kar yağmadan önce buz tutmuş yolda düştüm ve motor altımdan kaçıp gitti. sol taraf çizildi. gerçekten üzüldüm motoruma. yaza bi modifiye edicem kısmet olursa.

benim depo tamamen boşken 19 liralık benzin aldı. yaklaşık 6,5 lt ediyor.

km de ise max 0,10 kuruş yakıyor. gaz kesmeden gidersem de 0,10 kuruşun altına düşüyor. o yüzden memnunum. yani 15 ytl benzine 160-170 km gidebiliyorum ....

birde bugun bi sorunla karşılaştım. direksiyonu ortada sabit iken bi yuvaya oturuyor gibi ve sağ sol döndürdüğümde o yuvadan çıkıyor gibi. bi servis yolu gözüktü gibi geliyor bana ....

rokko cu arkadaşlarım topik sizleri bekliyor. .....

Motosikleti
    Alıntı emresezgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne oldu yaw bu rokko culara
    benim depo tamamen boşken 19 liralık benzin aldı. yaklaşık 6,5 lt ediyor.

km de ise max 0,10 kuruş yakıyor. gaz kesmeden gidersem de 0,10 kuruşun altına düşüyor. o yüzden memnunum. yani 15 ytl benzine 160-170 km gidebiliyorum ....

birde bugun bi sorunla karşılaştım. direksiyonu ortada sabit iken bi yuvaya oturuyor gibi ve sağ sol döndürdüğümde o yuvadan çıkıyor gibi. bi servis yolu gözüktü gibi geliyor bana ....

rokko cu arkadaşlarım topik sizleri bekliyor. .....
    sakin kullanıyosun demekki.tabiyki az yakar sakin kullanımda.ama dur kalk yapınca artıyor baya.

o yuvaya oturma benim dikkatimi 151rs'lerde çekmişti. servisteki orta sehpadaki motorun direksonunu oynarken bi baktım hakkaten oturuyo. sona kendi motoruma baktım evet aynı kavis var demekki çatalda yada ne biliyim direksiyonda. servislik bişey yok. rokko nasıl ? son sürat ne durumda düzde

Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakin kullanıyosun demekki.tabiyki az yakar sakin kullanımda.ama dur kalk yapınca artıyor baya.

o yuvaya oturma benim dikkatimi 151rs'lerde çekmişti. servisteki orta sehpadaki motorun direksonunu oynarken bi baktım hakkaten oturuyo. sona kendi motoruma baktım evet aynı kavis var demekki çatalda yada ne biliyim direksiyonda. servislik bişey yok. rokko nasıl ? son sürat ne durumda düzde
    evet hava soğukolduğu için fazla binemiyorum sadece işe gidip geliyorum.
    ya o yuva diye anlattığım şey dengemi bozuyor. virajlarda tam yatamıyorum direksiyonu rahat döndüremiyorum.
    son sürat ise kasmadan 100 km son gaz ise 115 i gördüm
    maşallah.

seninki ne kadar son sürat ???

Motosikleti
    ben 90 filan gidiyom ya. daha fazla gidemiyom niyese. motor 10,000i geçti. ondanmıdır ki ya? havayı açtırdım biraz ondan da olabilirmi?

Motosikleti
    rokko'ma kar lastiği taktık arkadaşlar

http://www.motosiklet.net/forum/tekn...tml#post924717

Motosikleti
    rmz 200 gy
    Alıntı frog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÇİN MALI KULLANMAYIN ARKADAŞLAR
    ONDAN SONRA BÖYLE SORUNLAR ÇIKAR BAŞINIZA

dostum sen hıç çınlı motor kullandınmı neden kotuluyon ben de kanuni kullanıyorum 30000 ı devırdım sen ne diyon daha tık demedi arada vıdaları sık yetıyor bakımına ii bak en iyisi parçasıda ucuz sana soruyom kaliye dedıgın markaların hava fılıtresi kaça yada balatası ben soleyem benımkının hava 15 balata takım 25 karşılaştır ha hız mı 1300cc lık oldumu otuyomu her yerde 350 400 le giden bırını daha gormedim genelde 100 120 150 ee bunlarda o suratlere çıkıyo peki ne gerek var yuksek cc ye cevabını beklıyorum
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !!

muratx22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 2v - WindyS 125
    Abicim bi tanıdığım rokko 150 lik var çok benzin yakıyor.
    MuraD THSDLN

Motosikleti
    YOK
    yha arkadaslar bana kütfen yardımcı olun benim motor RİALLİ FİERY 150CC benim problem benzin göstergesi depo full benzn gönstergesi emtiyde benzin şamandırası degişti ama yine çalışmıyo ibre yukarı çıkmıyo lütfen yardım edin arkasokaklar06@hotmail.com

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    soket bağlantısı gevşek olabilir.
    gösterge panelindeki gösterge arızalıdır.
    imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz

Motosikleti
    YOK

Benzin gösterge sorunu

arkadaslar Yardımcı olun

volkanabur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla scarabeo 200i
    motorum 4000 km yi geçti.önden gelen sesleri ön lastiğin havasını biraz indirerek çözdüm çok şükür.böyle sorunu olan arkadaşlar için bi bilgi vereyim dedim.tüm rokkoculara slmlar

Motosikleti
    olmuşmu arkadaşlar. artık beni biraz daha farkederler umarım 35 W'lık 2tane hallogen sis farı.

20 ytl master card'la paranın satın alamıycağı şeyler vardır... motosiklet kullanmak ? paha biçilemez

kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture
    aha bende çakar lambayı nereye taktırsam diyodum :D Orjinallikten yanayım kötü görünsün istemiyorum.

Motosikleti
    taktırdınmı kaya ? ben farların içini 6mm matkapla deldirip koydurdum. akşamları da sisleri yakıp çakarlarla dolaşıyorum. acaip havalı oluyo

selamlar

ben de bugün bir tane rokko aldım siyah. görünüşü benim hoşuma gitti. kullananlardanda pek olumsuz sözler duymadım. burda bi kaç olumsuzluk vardı ama aldık artık . bakalım ilerki günlerde ne olucak. inşallah iyi gider. rodaj konusunda biraz bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler

yardımmm...

beyler rokko almayı düşünüorum uzun zamandır kullanan warmı motor hakkında yorumlarını merak edıorum nasıl bı motor ama motor kullann arkadaslardan cv beklıorum

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler