Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 1231151101 ... SonuncuSonuncu

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK

Bu modelin satışı artık yapılmamaktadır. Diğer modeller hakkında ayrıntılı bilgi için www.kubamotor.com websitesini ziyaret ediniz.

Yetkili Satıcılar ve Fiyat Bilgisi için Tıklayın
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Sayının zamanla giderek artacağını umuyorum.
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    2007 modellerde pek değişiklik göremedim ellerinde kalan modelleri boyayıp tekrarmı sürmüşler piyasaya
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    GT250R
    Bunlarda benim motosikletin fotoğrafları yuan xgj 150-23

Buda resmi sitesinden,

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Buda benim Küheylanım

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    fiyat perfonmas servis yedek parça temini yakıt gibi konular hakkında açıklama yaparmısınız ve bu makinayı kim ithal ediyor
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Fiyatı her şehirde birbirini tutumuyor geçen sene 3250 idi. Fakat son gelen zamlarla 3600 ila 3900 arasında şehire ve bayi ye göre değişiyor.

Şimdiye kadar yedek parça sorunu yaşamadım hatta diyebilirimki piyasada dünya kadar yedek parçası var. Bütün servislerde ufak tefek parçalarından bulmak mümkün ancak motor aksama ve yürüyen aksam için parça teminatı sizi 1 gün bekletebiliyor.

Performans olarak çok atak olan makinemiz devrinde kullanılmaz ise biraz titreşim yaratıyor onuda biraz teknik müdahale ile ortadan kaldırmasakta azaltmamız mümkün

Biliyorumki bu yazdığım yazı eleştirilecek. Motosikletimiz bakımları iyi yapılmış ise 130 u görebiliyo hatta biraz daha zorlarsanız 140da da fazla inat etmiyor. Genelde cbr 125 kullanıcıları kabul etmiyor ama hiç ıspatlama şansım olmadı.

Motosikleti
    GT250R
    Bu motosikletlerin maksimum hızının 140 km olduğu doğru

Fiyatlarına gelince yuan ve kuba da aynı fiyat şuan peşin 3400 ytl

Yurt genelindede fiyatların aynı olması gerekiyor

Ancak son gelen gümrük zamlarından sonra bu fiyat yükselebilir

Parça konusundada salton a katılıyorum.Yedek parça sıkıntısı yok

Yuanı Türkiye ye çelik motor getiriyor

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben ayağımı kırdığım için 9 haftadır motoruma binemiyorum hatta göremiyorum bile... bi hafta sonra inşallah

sonra yazıcam tekrar izlenimlerimi...

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Geçmiş olsun turuncu hiç haberimiz olmadı.

Motosikleti
    GT250R
    @Turuncu,

Çok geçmiş olsun, kaza yaptığnı biliyordum ama ayağının kırıldığını bilmiyordum

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı T_uruncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ayağımı kırdığım için 9 haftadır motoruma binemiyorum hatta göremiyorum bile... bi hafta sonra inşallah

sonra yazıcam tekrar izlenimlerimi...
    turuncu işşallah motordan soğutmamışdır bu kaza seni çünkü Hepimiz üzüldük ayağının kırık olmasına Sağlıcakla kal
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Geçmiş olsun abicim...Acil şifalar dilerim...
    Boş gezenin boş kalfası rallici cadde tayfası...

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı mondialcii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiciğimmi

T_uruncu bayan arkadaşımız

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turuncu işşallah motordan soğutmamışdır bu kaza seni çünkü Hepimiz üzüldük ayağının kırık olmasına Sağlıcakla kal
    Niye soğusunki karşı tarafın hatası yüzünden kaza yaptı

Alıntı mondialcii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ablacığım demek istedi arkadaşımız

Hayalet 124 nickli arkadaşımızda da ramzey racing var

Bu arada aynı modelin ramzey, arora, sanito ve r&m motor markalı motosikleti olan arkadaşlarında paylaşımını bekliyoruz

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Arkadaşlar merhabalar biliyormusunuz geçen hafta bende bir kuba skyjet sj 150 alarak aranıza katılmış olmanın gururunu heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorum japonya'dan çin'e transfer olduk kısmet cbr 125 imi ihtiyaç nedeni ile sattım nakite ihtiyacım vardı satmak zorunda kaldım sonradan dayanamayıp gidip bi kuba racer aldım cbr'i aratmıyor aslında motorun tek sorunu titreşim olayı onuda atlatacaz inş en kısa zamanda yakında resimlerini sizinle paylaşacağım sevgilerimle hoşcakalın...

zonex2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çelık 150 cross
    beyler herkese selam bende yuan cross var bu sızdekı aletlerın son hızına arkadas 220 yamıs bu hıza cıkıyurmu vıbrasyonu nasıl halledıyosunuz
    [COLOR="Red"][I]CROSS ÖZGÜRLÜĞÜN FARKLI BİR ANLATIMI GUZEL BİR YAŞAM TARZI VE ENGEL TANIMAZLIKTIR[/I][/COLOR].
    OH BECOME RICH FOR SAKE DIE

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Cbr125repsol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar biliyormusunuz geçen hafta bende bir kuba skyjet sj 150 alarak aranıza katılmış olmanın gururunu heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorum japonya'dan çin'e transfer olduk kısmet cbr 125 imi ihtiyaç nedeni ile sattım nakite ihtiyacım vardı satmak zorunda kaldım sonradan dayanamayıp gidip bi kuba racer aldım cbr'i aratmıyor aslında motorun tek sorunu titreşim olayı onuda atlatacaz inş en kısa zamanda yakında resimlerini sizinle paylaşacağım sevgilerimle hoşcakalın...
    Arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin... kullanıcıların giderek çoğalması bizi memnun ediyor.Eğer topiğin bu denli ilgi çekeceğini bilseydim saltondan önce ben açardım. Titreşime gelince sanırım onu bir iki dişli çoğaltarak giderebileceğini tahmin ediyorum

Alıntı zonex2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler herkese selam bende yuan cross var bu sızdekı aletlerın son hızına arkadas 220 yamıs bu hıza cıkıyurmu vıbrasyonu nasıl halledıyosunuz
    Merhaba arkadaşım,

Öncelikle göstergenin gerçeği yansıtmadığını söylemek istiyorum.Bu makinelerin maksimum hızı 140 km dir.Zira bu cbr 125 de de aynıdır.Titreşim konusunda yukarıda söylediğim gibi dişli çoğaltarak bu sorunu halledebiliriz.Ancak titreşim başka problemlerden de ileri geliyor olabilir.Onun için yetkili servisin görmesinde fayda var.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vala bana 220 kadran koymaları cok sacma geldı cbr 125 denmı calmıslar acaba maksımum hız 140 dıyorsunuzda yanlız modıfıye yapmanız gerekır o hıza cıkmak ıcın tabıkı yokus assaga olması gerekır bırde kımse kusura bakmasın benım dusuncem bu.arkımın akında vardı motoru gormustum 110 u gecmıyor demıstı bılemıcem artık tabı alan arklarımıa hayırlı olsun arka fren disk olması hoş bısey ve saglıklı.

dişli konusuna gelınce hıcbır sorun olmaz kucultup buyutebılırsnız

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala bana 220 kadran koymaları cok sacma geldı cbr 125 denmı calmıslar acaba maksımum hız 140 dıyorsunuzda yanlız modıfıye yapmanız gerekır o hıza cıkmak ıcın tabıkı yokus assaga olması gerekır bırde kımse kusura bakmasın benım dusuncem bu.arkımın akında vardı motoru gormustum 110 u gecmıyor demıstı bılemıcem artık tabı alan arklarımıa hayırlı olsun arka fren disk olması hoş bısey ve saglıklı.

dişli konusuna gelınce hıcbır sorun olmaz kucultup buyutebılırsnız
    Evet göstergenin 220 olması biraz fazla abartı olmuş fakat modifiyesiz açılmış bir motorla düz yolda 140 ı bulman mümkün. Benim motor modifili 2 kişi ille 140 dedik. tek başıma kullanırkende 160 diyeyim dedim fakat 140 dan sonra arkama yusuf yusuf bindi basamadım. Motorun ağırlığından dolayı yüksek hızlara çıkmak çok tehlikeli olabilir hatta 140 da bile motor altımdan uçacak gibi oluyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 1231151101 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler