Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

yuan(çelik) ve kuba yedek parça bayisiyim fakat her iki firmada 150-23 modelinin yedek parça talebine karşılık verememektedirler .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı AKKUŞMOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuan(çelik) ve kuba yedek parça bayisiyim fakat her iki firmada 150-23 modelinin yedek parça talebine karşılık verememektedirler .
    mersinde böyle bir sıkıntı yok.gayet bol parçalar
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    SKYJET racing
    ön DELL TİRE 100x80x17 45ytl
    arka DURO HF918 130x70x17 75ytl
    YBR 125 çamurluğu 15 ytl.kardeş virajlarda ve frenlemede iyi oldu.ama bence motorun orjinali gibisi yok.o yüzden şayet ben tavsiye etmiyorum.değiştireceksen aynı ebatta kaliteli lastikler al.

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Alıntı AKKUŞMOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedek parça sıkıntısının nedeni motorları getiren firmalardan kaynaklanmakta bence. Çünki neden yedek parça yok diye sorduğumuzda : abi bunlardan yedek parça istiyoruz ama bize eğer motor alırsanız yedek parçasınıda beraber veririz diyorlar. Bizde motor almak istemiyoruz o yüzden yedek parça alamıyoruz. Kardeşim neden o zaman motoru satmaya devam ediyorsunuz dediğimde getirtmiyoruz abi zamanında getiripte stok ta kalanlar bunlar diye yalan söylüyorlar.

Tüketici mahkemelrine versen al başına işi işte kim uğraşacak. Bir kazanırsan bu örnek olur ve diğer firmalarda (çin menşeei motorlar satan) yedek parçasını bulundurmak zorunda kalırlar.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı alli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR 125 çamurluğu 15 ytl.kardeş virajlarda ve frenlemede iyi oldu.ama bence motorun orjinali gibisi yok.o yüzden şayet ben tavsiye etmiyorum.değiştireceksen aynı ebatta kaliteli lastikler al.
    hocam benim lastikçi arkadş da arkayı en fazla 110-70 yap dedi.virajın iii olur dedi.we kaliteli bi lastik gösterdi.taiwan malıymış.55 ytl istedi.napcam bilmiorum orjinali çok kayıyyor.resmen tehlike yani.aslında onu 55 e alayım diorum.bu orjinalide zevk için yakayımda video çekeriz.şekil olur
    Orgazma Dudak Büktürür

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı alli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alli ilk başlarda ön lastiğin markasını bende dell diye okumuştım fakat sonra yazıyı boyarken fark ettimki ön lastiğin markası deli imiş

Bu arada lastiğin nesinden memnun değilsin ?
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bizim bu motorlardan alacan bi tane ön dişliyi 2 diş büyüteceksin(20 ytl).sonra bakımlarını adam gibi bi ustada(servis demiyorum)yaptıracaksın.castrol yada shell yağ kullanacaksın.bana dua edeceksin

hocam lastiği falan boşverde sen o kol senin mi.her gördüğümde korkuyrum ya
    evet benim kol ))) bu arada motoruma bir şekil yapmısım felaket oldu vallahi....gören 10 kere bakıyor......resimler cok yakında geliyor bekleyin

Motosikleti
    SKYJET racing
    hocam benim lastikçi arkadş da arkayı en fazla 110-70 yap dedi.virajın iii olur dedi.we kaliteli bi lastik gösterdi.taiwan malıymış.55 ytl istedi.napcam bilmiorum orjinali çok kayıyyor.resmen tehlike yani.aslında onu 55 e alayım diorum.bu orjinalide zevk için yakayımda video çekeriz.şekil olur
    bence de iyi olur.sen 110'luk al.
    Gökhan abi,lastikle ilgili bi sorunum yok.ama orjinal hali daha kibar duruyordu sanki.belki de uzaktan görenler için hoş duruyodur bilemiyorum.birgün buluşalım da seni bi benim motorun üstünde göreyim.bu arada ben lastiğin markasının DELİ olduğunu bildiğim halde DELL yazdım.

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Benim servisim ne zaman istersem, parça talebimi karşılayabileceğini söylüyor...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim servisim ne zaman istersem, parça talebimi karşılayabileceğini söylüyor...
    hocam sen mersindeydn dimi?ya sanırım ben seni tanıyorum.hatta talip olmuştum senn motora bi ara.arıcanların arkadaşıyım ben.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    SKYJET racing
    yaw Gökhan abi.benim arka teker çukurlara girince çamurluğa çarpıyor.acaba belediye ile görüşsem de çukurları kapatsalar mı?yoksa biraz km.yaptıktan sonra dişliyi mi değiştirim?bi de benim km sayacı 100km den sonra bir çıkıyor bir iniyor,lastikleri değiştirmezden önce böyle değildi?

arkadaslar bence de lastikleri cok fazla kalınlastırmak biraz dengeden uzaklastırabilir motoru.. ama benim düşüncem arkada: 100/80 yerine 110/80 önde de70/90 yerine 80/90 kullanmak yani her ikisini de 1cm kalınlastırırsak yeter düşüncesindeyim. bu haliyle lastikler daha kibar duruyo.

ama eger huceyn gibi 200cc yaparsak motoru o zaman belki 130luk lastik arkada daha iyi olabilir, ne dersiniz?? ayrıca bu silindir büyültme işi de benim kafama yattı dogrusu. zaten en son hatırladıgım kadarıyla çinliler de bu motorun 200cc versiyonunu aynı kasada üretmişlerdi.

yahya kardes bu adamları ticaret bakanlığının tüketicilerle ilgili olan o servisine şikayet edersek hepsi darmadağın olurlar, maliye de peşlerine düşer ve hepsi dükkanları kapatmak zorunda kalırlar. walla ben sırf adamlar ekmekten olur diye şikayet etmedim, ama nerde onlarda o düşünceye saygı: adamlar her yolum düştüğünde yine kazık attılar bana. sonunda memleketi terkettim

bir de parça sorunu var tabi. Allah sonumuzu hayır etsin, ne diyelim

iyi akşamlar herkese.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bence de lastikleri cok fazla kalınlastırmak biraz dengeden uzaklastırabilir motoru.. ama benim düşüncem arkada: 100/80 yerine 110/80 önde de70/90 yerine 80/90 kullanmak yani her ikisini de 1cm kalınlastırırsak yeter düşüncesindeyim. bu haliyle lastikler daha kibar duruyo.

ama eger huceyn gibi 200cc yaparsak motoru o zaman belki 130luk lastik arkada daha iyi olabilir, ne dersiniz?? ayrıca bu silindir büyültme işi de benim kafama yattı dogrusu. zaten en son hatırladıgım kadarıyla çinliler de bu motorun 200cc versiyonunu aynı kasada üretmişlerdi.

yahya kardes bu adamları ticaret bakanlığının tüketicilerle ilgili olan o servisine şikayet edersek hepsi darmadağın olurlar, maliye de peşlerine düşer ve hepsi dükkanları kapatmak zorunda kalırlar. walla ben sırf adamlar ekmekten olur diye şikayet etmedim, ama nerde onlarda o düşünceye saygı: adamlar her yolum düştüğünde yine kazık attılar bana. sonunda memleketi terkettim

bir de parça sorunu var tabi. Allah sonumuzu hayır etsin, ne diyelim

iyi akşamlar herkese.
    ya hocam ben bu şerefsizleri şkayet edecem ya.normalde servise götürmem motoru.kendi ustamda (özel servis) yaptırrım ama yanılıp şaşıp götürdüm.lanet olsun yapptıkları işe.biz kız gibi bakalım bunlar berbat etsinler.arka diskin vidalarını sıkmamışlar bu gün motoru çıkarttım bi kaç tur atim die arkadan bi ses geldi.korktum acaba disk falan mı kırıldı die vidası çıkmış.inanabiliyormus ya ayda yılda bi sağına soluna bakın die bırakıorum başıma gelene bakın.eğer bu yüksek hızda başıma gelse olacakları düşünün.elimle taktım ve ustama götürdüm.pazartesi tüketici haklarına başvuruyorum.uraşsın şerfesizler.bende peşini bırakmıcam ama.bende uraşacam.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    GT250R
    hocam sen mersindeydn dimi?ya sanırım ben seni tanıyorum.hatta talip olmuştum senn motora bi ara.arıcanların arkadaşıyım ben.
    Evet doğru, şimdi bende hatırladım.Demek motor aldın, hayırlı uğurlu olsun.Çok sevindim.Vaktin olursa buyur gel bi çayımızı iç...

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet doğru, şimdi bende hatırladım.Demek motor aldın, hayırlı uğurlu olsun.Çok sevindim.Vaktin olursa buyur gel bi çayımızı iç...
    tşk ederim hocam.inş. görüşürüz
    Orgazma Dudak Büktürür

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Hey mersinliler bu yaz Yeşil cin imle ben mutlaka geliyoruz o tarafa haberiniz olsun. Siz şimdiden çaydanlıkları koyun ocağa.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

ooo iyi iyi.
    bu tarafa da bekleriz arkadaslar. bizim de çayımız var

bu arada huceyn kardes nasıl gidiyor motor?? yakıtı falan nasıl değişti?? gözlemlerin nasıl oldu modifiyeden sonra???

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hey mersinliler bu yaz Yeşil cin imle ben mutlaka geliyoruz o tarafa haberiniz olsun. Siz şimdiden çaydanlıkları koyun ocağa.
    Buyrun gelin başımın üzerinde yeriniz var...

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cbr125repsol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim bundan onceki motorum cbr 125 repsol idi 130 u gecemedim honda ile şu anki motorum ise kuba skyjet sj 150 çok memnunum ayrıca almayı düşünen arkadaşlara duyurulur hiç düşünmeden alsınlar derim ben 220 km kadrana bakarsanız ooo işimiz var demektir ybr 125 140 yaptığına göre bu motor 150 cc lik racing olarak tasarlandığını düşünürsek bide motorda bazı modifikasyonlar zaten fabrika çıkışında yapılmıştır 160-180 arasını eğer iyi açılmış rodaj donemi iyi geçmiş ve bakımlı bir motorsa rahatlıkla görebilir bence neden olmasın ki cbr 125 ile karıştırmayalım 170 yapan modifiyesiz cbr 125 de gordum ben mesela ornek veriyorum bugun cumartesi günü ışıklarda durduk yamaha rx 115 ve honda cg 125 geldi yanıma ve yamaha king rx 135 yeşil ışıgın yanmasıyla beraber millet yüklenmeye başladı gaza bizim burda genelde boyle oluyorda antepliler bilirler bi sonraki ışıklara kadar bastık gaza hepsinede nal toplattım yamahaların ne kadar hırçın olduklarını düşünürsek benim motor şu an 150 km de rodajı atlattıkdan sonra neler olur artık siz düşünün kullanmadan asla yorum yapmayın derim ben çinliler bence harika geçmişe bakalım (Örnek Çin Seddi) Çok çılgınlar bu adamlar gerçekten....

Yaşasın Made İn China.........

Honda Cbr 'in katranındada 200 km yazıyor sonuçta honda 125 cc lik bir motor

(Honda 200 yaparsa abi kuba'da 220 yi yapar rahatlıkla görür hemde tek tekere bile kalkması normaldir
    Kopardın beni
    Hayal kurmak ne güzel dimi
    Rx115 ve f5
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kopardın beni
    Hayal kurmak ne güzel dimi
    Rx115 ve f5
    bahsettiğin motorla(rx115)120 km geçilmio.neye güldüğünü anlayamadım.tek bi havası var o motorun çabuk hızlanıo.başka bişeyi yok.
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler