Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    aggresive

Motorun Hayırlı Olsun Resimlerini Koyarmısın Ve Sendeki Uyandırdıgı Düşünceler Nelerdir... Ne Kadara Aldın Üstüne Geçirme İşlemleri Ne Kadara Mal Oldu Bi Fiyatları Ve Resimleri Koyarmısnız
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yuan XGJ150-23
    Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aggresive

Motorun Hayırlı Olsun Resimlerini Koyarmısın Ve Sendeki Uyandırdıgı Düşünceler Nelerdir... Ne Kadara Aldın Üstüne Geçirme İşlemleri Ne Kadara Mal Oldu Bi Fiyatları Ve Resimleri Koyarmısnız
    Saolasın kardeşim, Resmi işlemlere daha başlamadım.Resimleride yarın sanırım koyabilirim, 5 dk evden erken çıkabilirsem.
    Daha önce, Salcano 125 lik scooter vardı. İşin açıkçası, motor görünüş harika, ama titreşim en büyük dert. o da bugun araştırdım önüne geçebilirim bi nebzede olsa. Vitesli motorlarla ilgili hiç fikrim yoktu, şimdi sağına soluna bakıp sorunları bulmaya calısıyorum. Farkettiğim, zincir çok bol ve motor sogukken çok stop ediyor. Muhtemelen rolanti ayarı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:32 ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xenon takma onun yerine 55 watt ampül tak.

dişli olarak ta ön 17 arka 34 dişli tak genel anlamda daha iyi olur allışırsın.

bir de titreşimin azalması için bir mil atıyoruz silindir kapağına ama zahmetli iş
    Peki mil atma olayı, benim yapabileceğim bir işmidir ? Yada servis uğraşırmı

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Peki Ayiptir Sorması Ne Kadara Aldınız ???

Motosikleti
    Yuan XGJ150-23
    Peki Ayiptir Sorması Ne Kadara Aldınız ???
    1500 e aldım

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı aggresive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1500 e aldım
    sıfır mı ?
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Yuan XGJ150-23
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır mı ?
    yok, ikinci el

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    yok, ikinci el
    Tekrardan Hayırlı Olsun Düşünceleri Paylaşırsan Seviniriz Kullandıkca Ehliyet Kursu Bitince Bende Alıcam Çünkü

Motosikleti
    Yuan XGJ150-23
    İlk alırken bende epey tereddüt etmiştim, yedek parça sıkıntısından ve çin malı durumundan ama bence gayet güzel. Bugun ustaya bıraktım, genel bakım ve dişli büyütmesi için. Titreşimde bakalım nasıl bi değişme olucak merak ediyorum.

İlk resimler;

Uploaded with ImageShack.us

İlk alırken bende epey tereddüt etmiştim, yedek parça sıkıntısından ve çin malı durumundan ama bence gayet güzel. Bugun ustaya bıraktım, genel bakım ve dişli büyütmesi için. Titreşimde bakalım nasıl bi değişme olucak merak ediyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:33 ----------

İlk resimler;
    motorun çok temiz agresif. hayırlı olsun güle güle kullan. piyasadaki en temiz f5 lerden diyebilirim. bir tek sola düşmüş hafif sanırım.
    10 üzerinden 8 temizlikte

lastikleri bile daha değişmemiş kız gibi

Motosikleti
    Yuan XGJ150-23
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun çok temiz agresif. hayırlı olsun güle güle kullan. piyasadaki en temiz f5 lerden diyebilirim. bir tek sola düşmüş hafif sanırım.
    10 üzerinden 8 temizlikte

lastikleri bile daha değişmemiş kız gibi
    Eyvallah kardeşim saolasın, şu anlık gayet güzel. Resmi takıntısıda yok, ruhsat, vergi vs. Dün nerdeyse tüm günümü bu konuda geçirdim, eve gidip gece 12 ye kadar motorla uğraştım. Arka grenajları komple çıkardım. Bi depo kaldı, o da doluydu cesaret edemedim sökmeye.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:55 ----------

Bu arada, sola düşmüş oldugunu nerden farkettin ? Ben bilmiyorum, düşüp düşmediğini ama merak ettim.

Eyvallah kardeşim saolasın, şu anlık gayet güzel. Resmi takıntısıda yok, ruhsat, vergi vs. Dün nerdeyse tüm günümü bu konuda geçirdim, eve gidip gece 12 ye kadar motorla uğraştım. Arka grenajları komple çıkardım. Bi depo kaldı, o da doluydu cesaret edemedim sökmeye.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:55 ----------

Bu arada, sola düşmüş oldugunu nerden farkettin ? Ben bilmiyorum, düşüp düşmediğini ama merak ettim.
    düşmesi şöyle, belli fakat ne şiddette düştüğü daha başka foto olursa belli olur.

1.si aynalar orjinal değil. düştüğünde ilk kıracağın yer ayna oluyor. aynayı kırmış yenisini de ucuz aynalardan almış.
    2..si debriyaj manetinin ucu bükülmüş boyası sökülmüş. belki penseyle manetin yamukluğunu da almış olabilir.
    3.sü de sinyal çok içte duruyor sinyale veya yuvasına bir darbe var gibi(bundan tam emin değilim ama yamuk duruyor)
    4.fotodan tam seçemiyorum ama grenajların en alt yani alt grenaj (sakal da deniyor) o kısım kırık gibi görüyorum fakat belki foto yanıltıyor olabilir.

bir de grenaj vidalarından biri orjinal değil sanırım

yine de hepsini geç motor gerçekten çok temiz.az kullanıldığı belli düşmesi de çok hafif olabilir. durduğu yerde gibi

Motosikleti
    Yuan XGJ150-23
    Motorun yanında olsan kimbilir daha neler çıkar Aynen, grenaj vidaları ornijal değil, vida lastikleride çok yıpranmış. Onları yenilicem ilk fırsatta.

İnş. hepimize kazasız belasız sürmek nasip olur.

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Çok Yakısıklı Bir Oglun Var Renk Tam İstedigim Gİbi Parlak Sarı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:23 ----------

Hmm Aklıma Geldi Lastikleri degişmelisin Ve Genişlet lastikleri Güzel Duruyo Bide Bize Video Cekermisin Egzos Sesini Çok Sey İstiyorum Ama

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Kujumax ilk motorun olarak cbr kesinlikle uygun değil sana Mutlaka düşürürsün..Parça fiyatlarına bi bak İlla alıcam diyosan 0'kesinlıkle alma..2.elde 3000 liradan fazla verme bence..Hem çabuk sıkılırsın hem tecrübe edinene kadar o motor kaç kez yatar kalkar..

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kujumax ilk motorun olarak cbr kesinlikle uygun değil sana Mutlaka düşürürsün..Parça fiyatlarına bi bak İlla alıcam diyosan 0'kesinlıkle alma..2.elde 3000 liradan fazla verme bence..Hem çabuk sıkılırsın hem tecrübe edinene kadar o motor kaç kez yatar kalkar..
    Halil Abi Öyle Konusuyorki :D:D İnsanı Aldırtmamak için kOnusuyo :d Simdi Bi Arkadasla Konustuk
    Eski Sahibiyle konustuk Tam Aklımdaki Sorulara Cevap Aldım Kim Ne Dersin temiz Buldugum Anda Ruhsatını Alıcam Üstüme Sarı Veya Kırmızı

Halil Abi Gözünü Seveyim Alma Deme

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Halil Abi Öyle Konusuyorki :D:D İnsanı Aldırtmamak için kOnusuyo :d Simdi Bi Arkadasla Konustuk
    Eski Sahibiyle konustuk Tam Aklımdaki Sorulara Cevap Aldım Kim Ne Dersin temiz Buldugum Anda Ruhsatını Alıcam Üstüme Sarı Veya Kırmızı

Halil Abi Gözünü Seveyim Alma Deme
    halil abide senin iyiliğin için konuşuyo sen cbr alsan ona ne faydası var Kaç liraya buldun skyjeti ? Ve nekadar süre kullanıcaksın onu yaz bana bi hele

Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Bi Sezon 4-5 En Fazla 10 Ay 1500Tl civarı Bişeyler arıyorum Daha Bulamadım Güzel Saglam Sorunsuz.

Motosikleti
    Honda
    Recai aklını karıstırma gencın bırak cbr alsın hayatın tadına varsın hıc olmadı alsın bı skyjet babalar gibi sürsün.Titreşimide faydalıdır vucut için

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Recai aklını karıstırma gencın bırak cbr alsın hayatın tadına varsın hıc olmadı alsın bı skyjet babalar gibi sürsün.Titreşimide faydalıdır vucut için
    Aldın cbrı konuşuon valla 1.500 liraya kadar skyjet arıyor arkadaş 1.500 nerde 6000 nerde engin yaw

Ben bişi demiyorum yaşayarak öğrenmen dileği ile ilk motorun olduğu için ne istersen alabilirsin skyjette uygundur cbrda parana göre
    ( Şit bak bi ybr al ybr )

Motosikleti
    Honda
    Bende aynı fıyatla baslamıstım bılıyorsun ıste 1300 lra fılan vardı sonrdan nasıl olduda 0 cbr a bındım bende anlamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler