Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı RAVE4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçmiş sayfalarda kırmızı gılera gfr 125 üzerinde yazışmışsınız acaba o motor kimde bir bilginiz varmı ben gfr 125 arıyorum uygun bişiy bulursam alıcam ben serisini kullandım biraz ilgi isteyen bir motor herkez başa çıkamaz ama hastasıyım dilinden anlıyorum onun için tekrar binicem bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
    sahibinden.com a baktın mı

uğraşmak istersen derbi gpr 125 al zaten fiyatı çok düştü 4-5 bin e alırsın

ama derbi de alsan gilera da alsan parça sıkıntısını nasıl çözeceksin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    sahibinden.com'da Düzce de var bitane. İyi makine o... 1750'ye veriyor

Gilera GFR 125
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    benim motoru satıyorum 5000 km de 2006 model 1750 ye vercem Tamamen orjinal kazası yok.

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Alıntı teccol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motoru satıyorum 5000 km de 2006 model 1750 ye vercem Tamamen orjinal kazası yok.

gittiii gitti gitti gitti motorumun satışını verdim 1600 tl ye sattım. Artık beni dışlamazsınız değilmi

gittiii gitti gitti gitti motorumun satışını verdim 1600 tl ye sattım. Artık beni dışlamazsınız değilmi
    vay be şu kışta kıyamette iyi satmışsın. ben benimkini tahminim 1000 liraya zor satarım

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be şu kışta kıyamette iyi satmışsın. ben benimkini tahminim 1000 liraya zor satarım
    Bursada sahibinden comda bir tek benim motorum vardı. Fakat benim motor çok temiz sıfır ayarında herşeyiyle orjinal duruyor. Alan arkadaş eğer binecekse hiç zarar etmez. Daha motor 5000 km olmadı.

Bursada sahibinden comda bir tek benim motorum vardı. Fakat benim motor çok temiz sıfır ayarında herşeyiyle orjinal duruyor. Alan arkadaş eğer binecekse hiç zarar etmez. Daha motor 5000 km olmadı.
    benim motor, motor oldu

benimkinin dış aksam dökülüyor

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor, motor oldu

benimkinin dış aksam dökülüyor

1000 tl ye satarsan öpde başına koy

Arkadaşlar acil yardımınız gerikiyor. Ben motorumun kontak anahtarını kaybettim ve kullanamıyorum internetten yeni bir tane alacağım fakat bulamadım :( Çünkü kontağı sökük halde hiç görmedim yani bilmiyorum hangisini alacağımı. Siz değerli arkadaşlardan biri bulabilir mi lütfen. Yardım edecek etmeyecek herkese simdiden çok teşekkür ederim. Hoşçakalın.

Motosikleti
    çelik yuan f5
    merhaba aynı sorun bendede oldu.aynen söyle hallettim.kontagı söküp yedek anahtar yapan biyere götürdüm yeni anahtar yaptırdım.gayet iyi durumda kullanmaktaım.tavsiye ederim.ben 20 liraya yaptırmıştım.yedek orjinal anahtar bosuna arama bulamazsın.haberin olsun

Motosikleti
    arora KS150-23
    AYNEN benim bu motorda başıma gelmdi ama titan da gelmşti.tutan vidaları söktüm anahtarcı aynısından yaptı.hiç ugraşma bencede iki tane vida var sök onları ver anahtarcıya.hiç gerek yok komple set almaya
    [B][COLOR="Blue"]AŞK BİR SABUNSA KÖPÜRT BENİ PAKİZEE :queen:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    skyjet f5
    arkadaşlar aranıza yeni katıldım
    daha önce hiç videsli bir motor kullanmamıstım bugun bıras alıstırma yaptım ve motordan cok cok memlunum cok yenı olmamasına rahmen abarttıkları kadar sorun cıkarcagınıda sanmıyorumm bu acemılıgımı atmam nekadar sure alır acaba =)

yuan 150-23

slm maraba siteye yeni üye oldum yakında ben de araanıza katılcam yeni motor alıyorum inşallah sizlerden faydalı bilgiler alabılırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:52 ----------

slm maraba aranıza yeni katıldım inşallah yakında yeni motor alcam ilk defa vitesli bir motor kullanıcam bana yardımcı olabılırmısın bilgilerinizle

Alıntı gtaristerman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm maraba siteye yeni üye oldum yakında ben de araanıza katılcam yeni motor alıyorum inşallah sizlerden faydalı bilgiler alabılırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:52 ----------

slm maraba aranıza yeni katıldım inşallah yakında yeni motor alcam ilk defa vitesli bir motor kullanıcam bana yardımcı olabılırmısın bilgilerinizle
    hoşgeldin şimdiden hayırlı olsun

slm maraba ben yeni aranıza katıldım ilk vitesli motorumu alcam pek kullanmayı bilmiyorum bana bilgilerinizle yardımcı olabılırmısın acaba cok teşekkür ederim

Motosikleti
    çelik yuan f5
    burda bu sorulara verilcek cevap tabiki bizim motorlardır.ama cbr yada ybr de önerilebilir... hosgeldin

arkadaşlar ben bu motorları çok seviyorum ama bildiğim kadarıyla sıfırları yok.
    bana bu konuda ne önerirsiniz?

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Tekrardan Herkese Merhaba uzun Zaman Oldu Giremiyorum.

Bi Ben Alamadım F5 Ahh Ahh Ögrenci Olmak Ne ZoR Ya Sezonda Para Biriktircem Alcam Zaten Bu Sene Okulda Bitiyo.

Ne oldu Osmaniyeli abi senin motor 3-4 Ay Önce Cok Saglamdı?

Cakalaz nasil Gidio Motor Hayatın Senin Muhabetlerini Özledim
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrardan Herkese Merhaba uzun Zaman Oldu Giremiyorum.

Bi Ben Alamadım F5 Ahh Ahh Ögrenci Olmak Ne ZoR Ya Sezonda Para Biriktircem Alcam Zaten Bu Sene Okulda Bitiyo.

Ne oldu Osmaniyeli abi senin motor 3-4 Ay Önce Cok Saglamdı?

Cakalaz nasil Gidio Motor Hayatın Senin Muhabetlerini Özledim
    hala sağlam fakat bazen beni deli ediyor.

iyice azaldı f5 ler. şöyle 2500 liran varsa başka moto al yoksa 1000 liraya f5 alabilirsin

naber bu arada

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    iyiya Djlige merak sardım Yayin Yapiorum.www.oceantr.com'da.Suanda Var 1200tl ama yuan almicam.herkesin yorumu okuyorum altından kalkamam.Cbr 125'lik almayi planlıyorum sezon sonu.

Sen Nasılsın abi.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler