Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

REO iskenderun da yaşıyorsun girince lütfen özelden ulaş bana ben 50 mesajı geçmediğim için , özel mesaj atamıyorum =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı Az4p adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum pek anlamam ama 2. eL için ( 2oo6 ) , 2.150 TL fazla gibime geldi.... ama biraz daha araştırmakta fayda var =)
    500 ytl ye bulsak yarar mı?
    Orgazma Dudak Büktürür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Daha yok yaa olcak SKYJET[SBS Bitsin]
    yaa ozaman kerdeş gel antalyaya ben burdayım sıfır kyjet 1.900 sıfır ama eeğer çok diyosan dediğim gibi 900 den başlıyo 2. elleri

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı 2009_SKYJET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa ozaman kerdeş gel antalyaya ben burdayım sıfır kyjet 1.900 sıfır ama eeğer çok diyosan dediğim gibi 900 den başlıyo 2. elleri
    ben yarar mı dedim ?bulayım mı?
    Orgazma Dudak Büktürür

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 ytl ye bulsak yarar mı?
    Dostum sence ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:03 PM ----------

Dostum antalyaya gelemem sırıfı 1.9oo se arkadaş nasıl 2.1oo e satmaya çalışıyor :S bir yanLışlık olmasın sakın =(

800 e de bulursunuz belki ama kaç kaza yapmıştır o moto

kazalı motor olduktan sonra isterse 300 lira desin . al ondan sonra uğraş dur.

alacağınız motorun temizliğine bakın

fiyatı da öldürmeyelim arkadaşlar çin malı döküntü 125 likler 1250 den gidiyor

bu motorun ederi belli az çok

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Dostum sence ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:03 PM ----------

Dostum antalyaya gelemem sırıfı 1.9oo se arkadaş nasıl 2.1oo e satmaya çalışıyor :S bir yanLışlık olmasın sakın =(
    Sen olayı anlayamamışsın canım kardeşim.Benim ilanımdaki motor çelik motor ve şuanki sıfır km fiyatı da 3520 tldir.Aha görmek istersen sayfası da burada.Bu fiyat üzerinden değerlendirirsen fazla deil.Ayrıca piyasa da 800'e satılan motorları da bu işten biraz anlıyorsan bilirsin.

http://www.celikmotorsiklet.com/xgj150-23.htm
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen olayı anlayamamışsın canım kardeşim.Benim ilanımdaki motor çelik motor ve şuanki sıfır km fiyatı da 3520 tldir.Aha görmek istersen sayfası da burada.Bu fiyat üzerinden değerlendirirsen fazla deil.Ayrıca piyasa da 800'e satılan motorları da bu işten biraz anlıyorsan bilirsin.

http://www.celikmotorsiklet.com/xgj150-23.htm
    Arkadaşım en başta anlamadığımı belirtmiştim. Ne bileyim yazıların neredeyse tamamını okudum ve bu motorların hepsinin aynı olduğunu yazan sizlersiniz o yüzden şaşırdım. Ayrıca o fiyata alamam ne yazık ki
    Motor - Devir işlemleri - koruyucular için belirlediğim bütçeden bile fazla ki o kadar param olsa apache alırım...hayırlı satışlar size =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:19 PM ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    800 e de bulursunuz belki ama kaç kaza yapmıştır o moto

kazalı motor olduktan sonra isterse 300 lira desin . al ondan sonra uğraş dur.

alacağınız motorun temizliğine bakın

fiyatı da öldürmeyelim arkadaşlar çin malı döküntü 125 likler 1250 den gidiyor

bu motorun ederi belli az çok
    Dostum belki haklısındır ancak hiç bir döküntü 125'lik çin malı motorun 1250 den satıldığını düşünmüyorum. Satıcı tabi ister bende motor alsam almak isteyene 3ooo Lira diyecem çünkü satmak istemiyorum. Şu zaman da böyle bir motora çok fazla para bağlanması bence yanLış olur şahsi fikrim herşeyi kabuL ederim ancak herkezin bir limiti var ve motorun da az çok edeceğini biliyoruz.Burada ki çoğu kişi 2. eL alırken 1ooo - 125o Lira aralığın da alı bu motoru yazıların tamamını okudum neredeyse =)

Dostum belki haklısındır ancak hiç bir döküntü 125'lik çin malı motorun 1250 den satıldığını düşünmüyorum. Satıcı tabi ister bende motor alsam almak isteyene 3ooo Lira diyecem çünkü satmak istemiyorum. Şu zaman da böyle bir motora çok fazla para bağlanması bence yanLış olur şahsi fikrim herşeyi kabuL ederim ancak herkezin bir limiti var ve motorun da az çok edeceğini biliyoruz.Burada ki çoğu kişi 2. eL alırken 1ooo - 125o Lira aralığın da alı bu motoru yazıların tamamını okudum neredeyse =)
    hemşo sen gel hafta sonu eğer daha önce sürmediysen f5 gel biraz gezdireyim seni. fikir edinirsin

800 e 900 e motor yok arkadaşlar yaz geldi 125 cc hangi motor çukurovada 800 e satılıyor bir gösterin

bu motor yine biraz para eder çok olmasa da

motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    peki çelikle yuan arasında ne fark var

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bi fark yok
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

hemşo sen gel hafta sonu eğer daha önce sürmediysen f5 gel biraz gezdireyim seni. fikir edinirsin

800 e 900 e motor yok arkadaşlar yaz geldi 125 cc hangi motor çukurovada 800 e satılıyor bir gösterin

bu motor yine biraz para eder çok olmasa da
    Güzel kardeşim 800 - 900 demiyorum ancak 1,5oo den fazla vermek bu motor için bence saçmalık..motor ne kadar iyi olursa olsun gerek yedek parça gerekse siz de daha iyi biliyorsunuzdur bu motor aldıktan sonra satmak o kadar kolay değil o yüzden değeri düşüyor..ben hatay içerisinde araştırıyorum umarım bulurum bulamazsam kalır, kışı beklerim. 1.9oo e sıfırını satıyorlar antalya da arkadaşım daha ne kadar verilir ki 2007 - 2008 model motora bilemiyorum ki ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:53 PM ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi fark yok
    Peki bu kadar fiyat farkı neden oluşuyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    öncelikle şunu söyleyim can dostum kardeşim gemiş olsun aynan kırılmış üzüldüm

gelelim fiyata bakın nebioğulları var girin nete onun sitesinde skyjet sıfır mağazadan 2008 model 1.900 ytl rm motor diye geçiyo skyjet yazıyo bide böyle 2.700 2.150 ye satmaya çalışanlardan ben olsam almam çünkü zaten onlar şöyle bi kazık yemiş gidiyolar 3.250'ye çelikten motor alıyolar zararına zatıyolar yhaa gidin skyjet yuan marka alın zaten sadece ismi değişik performans ve görünümde değişiklik yok benim karddeşim sarı motor almış bakın aynası kırılın kardeş o da 1000 e almış fıstık gibi motor yani sakın çelikten alıpda kazık yemeyin buyrun nebioğullarına gidin bakın adam türkiyeye motor dağıtıryo beaa sahibinden .com a girin skyjet yazın veya yuan arka koltuğun biraz aşağısında nebioğulları yazısı vardır işte anlar da antalyadan almıştır emin olun ve 2 yıl garanti veriliyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:56 PM ----------

Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynamın tekini kırdım garajdan çıakrırken çok moralim bozuldu yaw nazar değdi galiba
    KARDEŞİM BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN BİLİYOSUN NEKADAR MPTOR HASTASI OLDUĞUMU

öncelikle şunu söyleyim can dostum kardeşim gemiş olsun aynan kırılmış üzüldüm

gelelim fiyata bakın nebioğulları var girin nete onun sitesinde skyjet sıfır mağazadan 2008 model 1.900 ytl rm motor diye geçiyo skyjet yazıyo bide böyle 2.700 2.150 ye satmaya çalışanlardan ben olsam almam çünkü zaten onlar şöyle bi kazık yemiş gidiyolar 3.250'ye çelikten motor alıyolar zararına zatıyolar yhaa gidin skyjet yuan marka alın zaten sadece ismi değişik performans ve görünümde değişiklik yok benim karddeşim sarı motor almış bakın aynası kırılın kardeş o da 1000 e almış fıstık gibi motor yani sakın çelikten alıpda kazık yemeyin buyrun nebioğullarına gidin bakın adam türkiyeye motor dağıtıryo beaa sahibinden .com a girin skyjet yazın veya yuan arka koltuğun biraz aşağısında nebioğulları yazısı vardır işte anlar da antalyadan almıştır emin olun ve 2 yıl garanti veriliyo
    Uzak olmasa gelicem de oraya 5 - 6 saatlik yol nerden baksan =)

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Fark olmasının nedeni sadece Marka ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

anLıyorum teşekkürler yani gereksiz yere para vermek , gereksiz =Pp

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Uzak olmasa gelicem de oraya 5 - 6 saatlik yol nerden baksan =)
    yhaa bu dediğine gülüyorum benim tanıdıklarım hatta ben de dahildim bi aralar hiç durmadan skyjetle antalyadan almış direk izmir ordada durmadan mardine kadar gitmiş yhaaaa

yhaa bu dediğine gülüyorum benim tanıdıklarım hatta ben de dahildim bi aralar hiç durmadan skyjetle antalyadan almış direk izmir ordada durmadan mardine kadar gitmiş yhaaaa
    izmirden mardine mi gitmiş. helal olsun ben 300kmden sonra bitiyorum

Daha dün motor alıcam diye yazını okumuştum galiba..yanlışta hatırlıyor olabilirim..Ehliyetim yok motoru aLdıktan sonra o yolda geri yakatmayalım dostum.Ben o kadar yolu cesaret edemiyorsam sen becerdiysen afferim sana ama ben yapamam. Ayrıca komik bir şey söylediğimi hatırlamıyorum ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:37 PM ----------

izmirden mardine mi gitmiş. helal olsun ben 300kmden sonra bitiyorum
    Motor dayansa bile normal bir insanın izmir - mardin arası dayanacağını düşünmüyorum maşallahı varmış arkadaşın ben arabayla o kadar yolda sıkıntıdan patlıyorum , yorgunluktan ölüyorum =)

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    yaa harbiden 2 el almaya hevealendim 2000 tl civarı arkadaş yok artık üste ver 2 daha al 250 cc bi makine walla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler