Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Grenajların fiyatı 15-20 YTL den satılıor... Öyle cok pahalı değil ama bulması mesele... Benim motorun sağ tarafına almıstım ben ; 10 YTL vermiştim.. Rize de..
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RmzN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    10 YTL mi ? bilseydim.. rizeden sipariş ederdim yaw.. hiç eskilerle uğraşmazdım ..
    Dünyaya Tesadüfen geLdik, Mecburen yaşıyoruz...!

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    arkadaşlar o motorun bide gösterge kısmı arızalı devir ile km saatinin fiyatını bilen varmı
    lifan 100

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ama daha bulunmaz Rize de.. Çelik servisi kapandı... adam artık uğrasamam deyip kapadı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR 125R
    tetikçi ıspartada buLabiLeceğini sanmıyorum.. ön konsolu, saati kompLe mi değiştireceksin ? yoksa sadece ibre mi değişecek ?

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    sadece ibreler
    lifan 100

Motosikleti
    CBR 125R
    ben dewir saaatini yaptırmıştım.. yanLış hatırlamıyorsam 2. eline 20 TL verdim..

selam arkadaslar.
    son zamanlar pek yazamiyorum ama yazdiklarinizi takip etmeye calisiyorum.
    simdilerde kanada dayim...
    burasi kis memleketi oldugu halde motorsiklet kullanimi yaygin. ustelik motorlar da cok ucuz: mesela suzuki gsxr1000 fiyati 9900dolar hem de 72 ay taksitle

burada hemen bizim motorlari arastirdim tabi, ama izine rastlayamadim. zaten adamlarin hayat standardi oldukca yuksek 600dolarlik motora kim biner burda...

biraz motoruma aksesuar falan alayim dedim ama bize uygun pek bisey bulamadim. yedek parca falan bulabilseydim cok iyi olurdu: aslinda ben honda cbr150 parcasi falan bulabilir miyim diye dusunmustum ama yok.. dedim ya ufak seylere pek ragbet yok burda

bu arada benim de devir gostergem en son buraya gelmeden once bozulmustu, alt taraftaki grenajin da sasiye baglandigi yerde catlak olusmustu. donunce onlara bakacam. bir de yeni silindir alacam motora:200cc. ve sonra ben de Huseyin gibi ucacam
    merak edenler icin motoru buyultmenin 2 yolu var arkadaslar;

1. yontem silindirinizi rektefiye ederek ic capini genisletmek ve yeni alacaginiz 200cc pistona uygun hale getirmek; hepsi bu. ancak bu yontemde silindirinizin et kalinligi azalacagi icin biraz riskli, motorunuz cabuk hararet yapabilir.

2. yontemde ise pistonu ile beraber komple yeni bir silindir (200cc) aliyorsunuz motorunuza ve bunu monte ediyorsunuz, ancak bu silindir direk montaja uygun degil, silindirin alt tarafindan baglanti yapilacak olan karter civarinda torna islemi gerekiyor fakat cok kompleks bir islem degil ustelik de istediginiz zaman eski 150cc silindirinizi tekrar takabiliyorsunuz...

yaw huceyn bizim burda komple gostergeye 150ytl demislerdi eger fiyat farki varsa mersinden alalim be. sana zahmet bi sorar misin???
    demek kullanici adini da degistirdin ha, aman baska yerini degistirme kardesim

bu arada cakalaz ne haber nasilsin gormeyeli??? bizim antep ekibinden haber var mi???

gorusmek uzere.
    kendinize iyi bakin.

mektup gibi oldu yaw

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Eyvallah aga.. Sağolasın... Kanada ya selamlar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    arkadaşlar bu motoru düşünenler için bende satıyorum

yeşil yuan 2250 ytl fiyatta yardımcı olurum

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

Motosikleti
    kınalı kuzu
    reo üstadım Allaha emanet ol kardeşim. Gaziantep ekibi sen sağol oldu. Salton işten güçten uğramaz ben yani (cycle27) ise ondan kalır yanım yok. Siteye fazla giremiyorum bu aralar. Bu arada bende satacam motorumu ama ailevi neden den dolayı ailem ısrarla araba diyor bende motosiklet düşünüyorumda ben sadece kendimi düşünüyorum. Motosiklete en fazla iki kiş biniyor arabaya ise bir aile. Bir düğün cenaze filan olduğunda rezil oluyorlar. Bu yüzden çok sevdiğim ama satmaya ailem için mecbur olduğum kınalı kuzumu bende satılığa çıkarıcam. Hepiniz aeo sağlıcakla kalın.
    İnsanlar iki şeyin kıymetini bilmezler. Sağlık ve boş vakit.

Gaziantep Mt

Motosikleti
    CBR 125R
    Benim DüLdüLü Sattım ArkadaşLar... Affyondan GeLen bi Arkadaş aLdı... 1.300 TL'ye verdim... Asker için harçLık oLur artık... :(

Çok Sevindim diyemiyorum.... Ama HayırLısı oLsun... Azcık yürüyeLim.. AyakLarımız açıLır

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    hayırlısı olsun
    lifan 100

Motosikleti
    CBR 125R
    EywaLLah sağoLasın.. Umarım hayırLı oLur.. Alışmıştım ama.. Kış da geLdi.. AskerLik te geLdi.. Ramazan bitti.. yetişeceğim bi yerde kaLmadı

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    motor macerası yaşadm araba gibisi yok valla ama araba olursa motorculara özellikle yol vericem

Motosikleti
    Satılık 2009 .. Mondial UKH 100..
    Herkesin ramazan bayramı şimdiden mübarek olsun..

Bayramda memleketteyim yazamam dieşimdi yazayım dedim..

Herkesin Ramazan Bayramı MÜBAREK olsun...
    OO biliyor biliyor biliyorrrrrrrrrrrrrr:P:P:queen:

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar.
    son zamanlar pek yazamiyorum ama yazdiklarinizi takip etmeye calisiyorum.
    simdilerde kanada dayim...
    burasi kis memleketi oldugu halde motorsiklet kullanimi yaygin. ustelik motorlar da cok ucuz: mesela suzuki gsxr1000 fiyati 9900dolar hem de 72 ay taksitle

burada hemen bizim motorlari arastirdim tabi, ama izine rastlayamadim. zaten adamlarin hayat standardi oldukca yuksek 600dolarlik motora kim biner burda...

biraz motoruma aksesuar falan alayim dedim ama bize uygun pek bisey bulamadim. yedek parca falan bulabilseydim cok iyi olurdu: aslinda ben honda cbr150 parcasi falan bulabilir miyim diye dusunmustum ama yok.. dedim ya ufak seylere pek ragbet yok burda

bu arada benim de devir gostergem en son buraya gelmeden once bozulmustu, alt taraftaki grenajin da sasiye baglandigi yerde catlak olusmustu. donunce onlara bakacam. bir de yeni silindir alacam motora:200cc. ve sonra ben de Huseyin gibi ucacam
    merak edenler icin motoru buyultmenin 2 yolu var arkadaslar;

1. yontem silindirinizi rektefiye ederek ic capini genisletmek ve yeni alacaginiz 200cc pistona uygun hale getirmek; hepsi bu. ancak bu yontemde silindirinizin et kalinligi azalacagi icin biraz riskli, motorunuz cabuk hararet yapabilir.

2. yontemde ise pistonu ile beraber komple yeni bir silindir (200cc) aliyorsunuz motorunuza ve bunu monte ediyorsunuz, ancak bu silindir direk montaja uygun degil, silindirin alt tarafindan baglanti yapilacak olan karter civarinda torna islemi gerekiyor fakat cok kompleks bir islem degil ustelik de istediginiz zaman eski 150cc silindirinizi tekrar takabiliyorsunuz...

yaw huceyn bizim burda komple gostergeye 150ytl demislerdi eger fiyat farki varsa mersinden alalim be. sana zahmet bi sorar misin???
    demek kullanici adini da degistirdin ha, aman baska yerini degistirme kardesim

bu arada cakalaz ne haber nasilsin gormeyeli??? bizim antep ekibinden haber var mi???

gorusmek uzere.
    kendinize iyi bakin.

mektup gibi oldu yaw
    kanadaya selamlar.hocam mersinde gösterge 90 ytl.200cc için 2. yöntem çok daha iyi olur.arkadaşlarada söyleyelim burdan

Alıntı handa_delisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin ramazan bayramı şimdiden mübarek olsun..

Bayramda memleketteyim yazamam dieşimdi yazayım dedim..

Herkesin Ramazan Bayramı MÜBAREK olsun...
    seninde kardeşim.hatta tüm islam aleminin mübarek olsun

Alıntı flytrack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor macerası yaşadm araba gibisi yok valla ama araba olursa motorculara özellikle yol vericem
    ya bırak şimdi.çakma motorcukardeş oldum olası 4 tekeri sevmem.sağ tarafım felç gibi hissediyorum.ne demişler iki tekerim çok şekerim

Alıntı RmzN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim DüLdüLü Sattım ArkadaşLar... Affyondan GeLen bi Arkadaş aLdı... 1.300 TL'ye verdim... Asker için harçLık oLur artık... :(

Çok Sevindim diyemiyorum.... Ama HayırLısı oLsun... Azcık yürüyeLim.. AyakLarımız açıLır
    hayırlısı olsun kardeşim

Alıntı öztürk27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reo üstadım Allaha emanet ol kardeşim. Gaziantep ekibi sen sağol oldu. Salton işten güçten uğramaz ben yani (cycle27) ise ondan kalır yanım yok. Siteye fazla giremiyorum bu aralar. Bu arada bende satacam motorumu ama ailevi neden den dolayı ailem ısrarla araba diyor bende motosiklet düşünüyorumda ben sadece kendimi düşünüyorum. Motosiklete en fazla iki kiş biniyor arabaya ise bir aile. Bir düğün cenaze filan olduğunda rezil oluyorlar. Bu yüzden çok sevdiğim ama satmaya ailem için mecbur olduğum kınalı kuzumu bende satılığa çıkarıcam. Hepiniz aeo sağlıcakla kalın.
    sanırım ben tek adam olduğum için araba istemiyorum

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hüso ; Şu benim motoru bi satak da
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüso ; Şu benim motoru bi satak da
    olm sen çok para istiyon.ben 3300 diyorum yüzüne bakan yok

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    bEN 3000 e vereeğim be kardeşim neresi cok
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler