Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RmzN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı KEMALETTİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu sattım diye topiği takip etmiyorum zannetmeyin.Günde 5-6 kez kimse birşey yazmış mı diye tıklıyorumAma ses,seda yok.Neyse motorumu Kanuni SEYHAN 250 ile değiştirirken daha sonra nasip olursa bir tane Hyosung GT250R alırım demiştim.Allah'ıma bin kez şükür olsun ki Hyosung'uma da birazdan kavuşuyorum.16.500 km'de kırmızı renk GT 250R fiyatı da NOLAN kask+Mont+Eldiven ile birlikte 4500 ytl.Allah hepimize istediğimiz motoru almayı nasip etsin!

HayırLı uğurLu olsun... ALlah kaza beLa vermesin
    Dünyaya Tesadüfen geLdik, Mecburen yaşıyoruz...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben olsaydım ; Bu topic haftada 1 kez mi güncellenirdi bee
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR 125R
    Fiyat Artışı Devam Ediyorrr... http://www.sahibinden.com/racing_tut...XQQdisplayitem

2.000 oLan motorLarımız.. 2.300 ve şimdi de 2.700 oLmuş ArkadaşLar.. Zam geLdi diye seviniyorum ya.. miLLet beni dövecek

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    başta ben dalabilirim sana peki neden yükseliyo onu anlamadım nebiogulları neden 600 ytl lik bi indirim yaptı bunuda anlamış degilim ist deki motorlar 2700 dü 2500 e indirdim inş. yüksek fiyat cekmezler

Motosikleti
    CBR 125R
    ben de biLmiyorum... Ama Sezon sonu ? miLLet eLLeirndekini çıkartmaya çalışıyo kampanya yapıyo indirim yapıyo.. bunLAr 2. defadır fiyat yükseltiyorlar... sanırım tutuldu... ve nasılsa talep var diye arttırıyorLAr... ee biz de seviniyoruz.. motorumuzu nfiyatı artıyor diye ALmayanLar kafasını taşLara vursun artık

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    iyi de alamayanlar vursun kafasını ya almak isteyipde alamayanlar var bide onlar ne yapsın örnek ben agustos sonunu beklemek zorundayım

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Arkadaşlar motorumu sattım diye topiği takip etmiyorum zannetmeyin.Günde 5-6 kez kimse birşey yazmış mı diye tıklıyorumAma ses,seda yok.Neyse motorumu Kanuni SEYHAN 250 ile değiştirirken daha sonra nasip olursa bir tane Hyosung GT250R alırım demiştim.Allah'ıma bin kez şükür olsun ki Hyosung'uma da birazdan kavuşuyorum.16.500 km'de kırmızı renk GT 250R fiyatı da NOLAN kask+Mont+Eldiven ile birlikte 4500 ytl.Allah hepimize istediğimiz motoru almayı nasip etsin!
    hayırlı uğurlu olsun abi.allah kaza bela vermesin
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı flytrack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi de alamayanlar vursun kafasını ya almak isteyipde alamayanlar var bide onlar ne yapsın örnek ben agustos sonunu beklemek zorundayım

oNLar için söyLenecek söz... Kısmte dğeiLmiş..

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı RmzN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de biLmiyorum... Ama Sezon sonu ? miLLet eLLeirndekini çıkartmaya çalışıyo kampanya yapıyo indirim yapıyo.. bunLAr 2. defadır fiyat yükseltiyorlar... sanırım tutuldu... ve nasılsa talep var diye arttırıyorLAr... ee biz de seviniyoruz.. motorumuzu nfiyatı artıyor diye ALmayanLar kafasını taşLara vursun artık
    arkadaşlar mersindede 3.400 şuan.inanın motor çok güzel.ben cbr de kullanıyorum.aralarındaki fark titreşim ki cbr de titriyo.sadece biraz daha az...bide su soğutmalı olması....ayrıca bu motorlar daha iyi hızlanıyo cbr den bizzat dün denedim.ben f5i kullandım arkadaş cbr ı.f5 geçti.ve yakın zamanda antalyada 3.200 olacak bu motor haberiniz olsun
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mersindede 3.400 şuan.inanın motor çok güzel.ben cbr de kullanıyorum.aralarındaki fark titreşim ki cbr de titriyo.sadece biraz daha az...bide su soğutmalı olması....ayrıca bu motorlar daha iyi hızlanıyo cbr den bizzat dün denedim.ben f5i kullandım arkadaş cbr ı.f5 geçti.ve yakın zamanda antalyada 3.200 olacak bu motor haberiniz olsun
    huceyn azından baL damLıyorr.. ben de az durumu düzeLtip şu dişLiLerLe iLgili oLayı da haLLettim mi... sanırım tadından yenmez dedikLeri oLay gerçekLeşecek... geçmiş saygalarda var sanırım ama.. yine senle paslaşırım.. fikir alışverişi yaparıs dimi ? şimdilik bu kadar.. hayırlı geceler..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hüso sen satsana motoru burda cok isteyen birine ; Ucuzdan
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüso sen satsana motoru burda cok isteyen birine ; Ucuzdan
    walla satmayı düşünüyorum.ama cbr yi satabilirmbugün eskiden cbr kullanmış bi arkadaş geldi.22 yaşında güvenlik görevlisi.ya hüso sat bunu dedi.2400 wereyim dedi.olm git sıfır al dedim.ya ben alsam sıfır egzos yok,lastik yok,rodaj yok..sat olm ya falan yaptı..de get lan dedim.satmıyorum arkadaşım...hyo alırsam satarım anca600lük alırsam yine satmam

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsaydım ; Bu topic haftada 1 kez mi güncellenirdi bee
    kullanan az olm.biz napalım

huceyn azından baL damLıyorr.. ben de az durumu düzeLtip şu dişLiLerLe iLgili oLayı da haLLettim mi... sanırım tadından yenmez dedikLeri oLay gerçekLeşecek... geçmiş saygalarda var sanırım ama.. yine senle paslaşırım.. fikir alışverişi yaparıs dimi ? şimdilik bu kadar.. hayırlı geceler..
    walla kardeşim fazla beqlentin olmasın dişliyi büyütünce çünkü çekiş gerçekten düşüyo

Alıntı flytrack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunu parçalamaya mı karar verdin naptın
    yok la..arkadaş kaza yaptı arkadan vurmuşlar oda yaptırmıyo
    Orgazma Dudak Büktürür

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HayırLı uğurLu olsun... ALlah kaza beLa vermesin
    hayırlı uğurlu olsun abi.allah kaza bela vermesin
    Allah razı olsun arkadaşlar.

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Allah razı olsun arkadaşlar.
    abi bi resim koyda görelim yaf
    Orgazma Dudak Büktürür

abi bi resim koyda görelim yaf
    fotograf çekimde yarın koyarım.

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    kemalettin hayırlı uğurlu olsun. Yeni gördüm bak çok sevindim Allah kaza bela vermesin. Amannn diyeyim kardeş motora alışana kadar gaza yumuşak yumuşak dokun, üzme bizleri Allah esirgesin.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    CBR 125R
    abiLer dün akşam tamirciye gittim.. ön gösterge camının olduu bölümü falan deiştirdim.. benim devir saaati çalışmıyordu ona da baktırdım.. devir saati deişecek dedi.. elindede yokmuş.. sibop ayarı, karbüratör ayarı felan yapılacak dedi.. canım sıkıldı.. Akşam satmaya karar verdim.. sabahleyin motora bindim işe gelirken acayip rahat hissettim kendimi... bi de az önce markete gittim.. benim düldül kız gibi yatıyor binanın önünde... duruşu yeter yaa dedim içimden... Kafam karıştı yaa.. ne acayip bişey bu motosiklete binmek... ama yine iyi bi fiyat veren olursa satacam sahibinden.com a ilanı verdim

Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kemalettin hayırlı uğurlu olsun. Yeni gördüm bak çok sevindim Allah kaza bela vermesin. Amannn diyeyim kardeş motora alışana kadar gaza yumuşak yumuşak dokun, üzme bizleri Allah esirgesin.
    Abi dikkate alacağım.Allah razı olsun. işte benim yeni düldülün fotoları;

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla hemşerim çok iyi fiyata almışsın motoru nolan kask+mont+eldiven çok fiyat km'side çok fazla değil bu arada kaç model ve anteptenmi aldın yoksa başka şehirdenmi hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela ceza vermesin tekerin yere düz bassın
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hemşerim çok iyi fiyata almışsın motoru nolan kask+mont+eldiven çok fiyat km'side çok fazla değil bu arada kaç model ve anteptenmi aldın yoksa başka şehirdenmi hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela ceza vermesin tekerin yere düz bassın
    Abi Allah razı olsun.motoru Antep'ten aldım.Adam son anda kaskı vermekten vazgeçti.4400 ytl'ye anlaştık.bu arada okul kampanyasına gelecektim kısmet olmadı.inşallah gaziantep mt'nin önümüzdeki ilk toplantısında tanışırız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler