Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    Ewet vardır da.. işde ağzı oLan konuşuyo.. zaten aLdığım fiyatı söyLeidm.. Satın aLma işLemLeri hariç 1.027 YTL bu fiyata scooter biLe yok doğru dürüst.. En azından şekLimiz varr.. Allaha şükür.. henüz 3 gündür biniyorumm.. ve memnunum.. Şu cızırtıLarı haLLedersem tam süper oLacak kanımca

I LOVE - SKYJET - KUBA - KAISAR - YUAN
    [B]ALem, [COLOR="Red"]ALem[/COLOR] OLamadı ki... Biz [COLOR="red"]KraL[/COLOR] oLaLım... [COLOR="red"]![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BaSa_BeLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HayırLı uğurLu oLsun... Allah kaza beLa vermesin..
    Kardeş Allah razı olsun.Senin de motorun hayırlı olsun!
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi.allah kaza bela vermesin.tekerin düz bassın
    Kardeşim Allah razı olsun.Allah hepimizin tekerini düz bastırsın.

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    kemalettin hayırlı uğurlu olsun. Ama senin motorunun verdiği hazzı vereceğeni zannetmiyorum bu motorun. Allah kaza bela vermesin. Umarım problemsiz binersin
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    her geçen gün daha da artıyo bu motor aşkım sonunda olucak inş bi parayı biriktireyim düzgün bi 2. el alarım sıfırda nerdeyse 500 kazık geçiriyolar

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı flytrack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her geçen gün daha da artıyo bu motor aşkım sonunda olucak inş bi parayı biriktireyim düzgün bi 2. el alarım sıfırda nerdeyse 500 kazık geçiriyolar
    nasıl kazık yani
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    nasıl kazık yani
    kazık derken kar ını koyuyular hakklılar tabi onlarda ticaret yapıolar benim demek istedigim okadar para vermektense ikinci el almak daha mantıklı gibi geldi bide biliyosun şartlar böyle olmasını gerektiriyor benim için .....

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    kazık derken kar ını koyuyular hakklılar tabi onlarda ticaret yapıolar benim demek istedigim okadar para vermektense ikinci el almak daha mantıklı gibi geldi bide biliyosun şartlar böyle olmasını gerektiriyor benim için .....
    abi yapma allahaşkına ya.sıfırı cbrnn 2. el fiyatı daha ne olsun
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    abi yapma allahaşkına ya.sıfırı cbrnn 2. el fiyatı daha ne olsun
    usta öyle diyosun dogru diyosunda alıcak para o kadar cıkmıyo işte cıkmayıncada olmuyo ....çalışmış olsam durmam alırım ama yazın çalışıyorum kısıtlı yazın çalışıgım paranın hepsini motora yatırcam daha neolsun antalyadan getirtmeye kalksam 2000 ytl lik gene 500 masraf cıkıyo ist de araştırmalarım sürüyo devam ama sen satsan tam süper olucak

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    usta öyle diyosun dogru diyosunda alıcak para o kadar cıkmıyo işte cıkmayıncada olmuyo ....çalışmış olsam durmam alırım ama yazın çalışıyorum kısıtlı yazın çalışıgım paranın hepsini motora yatırcam daha neolsun antalyadan getirtmeye kalksam 2000 ytl lik gene 500 masraf cıkıyo ist de araştırmalarım sürüyo devam ama sen satsan tam süper olucak
    hayırlısı
    Orgazma Dudak Büktürür

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kemalettin hayırlı uğurlu olsun. Ama senin motorunun verdiği hazzı vereceğeni zannetmiyorum bu motorun. Allah kaza bela vermesin. Umarım problemsiz binersin
    Yahya abi Allah razı olsun.Aldığım motor 2004 model olmasına rağmen hiçbir yerinde pas yok.Halbuki sattığım motorum daha 2400km'de olmasına rağmen paslanmaya başlamıştıYani demek istediğim şudur ki bu motor eskisinden çok kaliteli.2 silindiri ve sesi de cabası.Ama bir sorunum var gaza basınca ışık güçlü yanıyor çekince azalıyor.Yardımını bekliyorum!

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    Eğer Antayadan aLacaksan eLini çabuk tut... dün oranın önünden geçtim.. sadece sarılarından kaLmışş o da 3 taneydi yanLış görmediysem..
    [B]ALem, [COLOR="Red"]ALem[/COLOR] OLamadı ki... Biz [COLOR="red"]KraL[/COLOR] oLaLım... [COLOR="red"]![/COLOR][/B]

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı KEMALETTİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahya abi Allah razı olsun.Aldığım motor 2004 model olmasına rağmen hiçbir yerinde pas yok.Halbuki sattığım motorum daha 2400km'de olmasına rağmen paslanmaya başlamıştıYani demek istediğim şudur ki bu motor eskisinden çok kaliteli.2 silindiri ve sesi de cabası.Ama bir sorunum var gaza basınca ışık güçlü yanıyor çekince azalıyor.Yardımını bekliyorum!
    abi direk aküden al
    Orgazma Dudak Büktürür

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

: )

antepde sıfırı 2200 du sanırım bu modelın haber edeyim dedim 2 ele 1,000 ytl den fazla vermeyın derim şahsen ben alacaksam olsam 1000 ytl 2 el alıp masraf plaka devir falan birde kullananın nasıl kullandıgıda malum 2200 sıfır alırım rodajını kendım yapar içim rahat eder

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    ya tamamen maddi durumLa aLakaLı bence... yani 1 verinceye kadar 2 ver demek biraz garip.. çünkü iki katı yani 1 milyarı zar zor denkleştiren birisis (mesela ben ) 2 milyarı nasıl versin... yani diğelim ki sıfır almaya niyetLendin... 2.200 liram avr dedin.. o zamanda adama çin malına 2.200 verilir mi.. az daha bekle cbr aL derLer vs.. vs.. uzayıp gider.. dediğim gibi.. tamamen maddiyatLa iLgili.. ne kadar ekmek.. o kadar köfte

saygıLar..

Motosikleti
    Satılık 2009 .. Mondial UKH 100..
    ne kadar ekmek o kadar köfte çok güzel söyledin kardeşim valla..

agzı olan konusuyo işte napıcan...

dilenciye salata vermişler eğri diye beğenmemiş..

o yüzden ne oldum demiceksin..ne olucam diceksin.. bugunun yarınıda var..

unutma...

ammada konustum be
    OO biliyor biliyor biliyorrrrrrrrrrrrrr:P:P:queen:

slm nem yuam buan 150-23 gösterge saatı arıyorum ama bı turlu bulamadım ist deyardımcı olurmusunuz

Motosikleti
    Satılık 2009 .. Mondial UKH 100..
    Alıntı yalnız55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm nem gösterge saatı arıyorum ama bı turlu bulamadım ist deyardımcı olurmusunuz
    ne bu acelen ya. önce hoşgeldin.. istanbullu arkadaslarımız var ama ne kadar yardımcı olabılırler onu bilemeyecem.

motorunun markasını yazarmısın ben pek anlamadımda.yuam buan 150-23
    OO biliyor biliyor biliyorrrrrrrrrrrrrr:P:P:queen:

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    hepsi aynı diiLmi... Sky-Jet işte

hosbulduk handa delisi benım motor ramzey racıng 150 -23 ama bu marka gösterge saatı yok fırma bana yuan-kuba sj 150-23 senın göstergenın aynısı dedı bende onu arıyorum yada celik thunder 150-23ibre ramzeyde 220 di bunlarınkıde oylemıs

Motosikleti
    YUAN XGJ150-T RACE
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antepde sıfırı 2200 du sanırım bu modelın haber edeyim dedim 2 ele 1,000 ytl den fazla vermeyın derim şahsen ben alacaksam olsam 1000 ytl 2 el alıp masraf plaka devir falan birde kullananın nasıl kullandıgıda malum 2200 sıfır alırım rodajını kendım yapar içim rahat eder
    arkadaşım sana katılıyorum cünkü ikinci ellere ne kadar güven olabilecegi husunda hepimizin şüphesi var alırız 3 ay sonra tamir sorunları baş gösterir ve yaptımız masraf 2200 ü de geçebilir .. sıfır almak en güzelidir ancak para yetmeyince 2. el e saldırırız . hepimizin hakkında hayırlısı olsun gönül isterki 2. el almak aa bişey ögrendim 2.000 ve 2.200 den fazla para vermiceksin sıkı pazarlık yapıcaksın ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler