Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı kameniv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalya da enflasyon daha mı düşük ne

bi kamyon da domates sipariş edeyim motorun yanında

teşekkür ederim ayrıca
    hayır.onlar 2006 model.ellerinde 2 tane kalmış ayrıca.o yüzden.rica ederim
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Satılık 2009 .. Mondial UKH 100..
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mersinde 3000 şu an.ama her şehirde değişiyor.mesela antalyada 2000 ytl
    herkese söyleME abi yaw antalyadaki kırmızı ben alcam er yada gec sakın göz dikmeyin bak sonra hayır gelmez size o motordan ben alcam onuuuu
    OO biliyor biliyor biliyorrrrrrrrrrrrrr:P:P:queen:

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı handa_delisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese söyleME abi yaw antalyadaki kırmızı ben alcam er yada gec sakın göz dikmeyin bak sonra hayır gelmez size o motordan ben alcam onuuuu
    elini çabuk tut
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    neyi var motorun.ayrınıtlı yazarmısın.ayrıca ihtiyacın olan tüm parçalarıda yaz fiyat çıkartmana yardımcı olayım
    EywaLLah dilim döndüğünce anLatmaya çaLışayım.. Dilim döndüğünce diyorum çünkü bu benim ilk motorum.. yani yeniyim..

1- Grenajları değişecek (grenajın ne olduğun uda burda öğrendim ) Şu fardan gelenle gövdeden gelenin birleştiği F5 yazan parça kırık..

2 Gösterkegelerin camları sararmış onları değiştirmeyi düşünüyorum

3- Pedalların lastikleri yenileyecem

4- Ön fren hidrolik merkezi

bu kadar şimdilik gördüklerim.. bi de sinyallerin lambaları renkleri gitmiş.. onlara bi ayarlama yapıcam bugün onu sordum tanesine 10 YTL dedi takım satılıyormuş o dipleriyle beraber.. 4 ü 40 YTL bakalım.. böLe işde.. HayırLısı zamanLa topLArım eLbet... p.tesi satışı aLıyorum.. nasip oLursa P.tesi Akşam evin önüne çekecem..

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı BaSa_BeLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EywaLLah dilim döndüğünce anLatmaya çaLışayım.. Dilim döndüğünce diyorum çünkü bu benim ilk motorum.. yani yeniyim..

1- Grenajları değişecek (grenajın ne olduğun uda burda öğrendim ) Şu fardan gelenle gövdeden gelenin birleştiği F5 yazan parça kırık..

2 Gösterkegelerin camları sararmış onları değiştirmeyi düşünüyorum

3- Pedalların lastikleri yenileyecem

4- Ön fren hidrolik merkezi

bu kadar şimdilik gördüklerim.. bi de sinyallerin lambaları renkleri gitmiş.. onlara bi ayarlama yapıcam bugün onu sordum tanesine 10 YTL dedi takım satılıyormuş o dipleriyle beraber.. 4 ü 40 YTL bakalım.. böLe işde.. HayırLısı zamanLa topLArım eLbet... p.tesi satışı aLıyorum.. nasip oLursa P.tesi Akşam evin önüne çekecem..
    grenajlar 160 ytl ama senin kafa grenajı da değişecekmiş.250 ytl yi bulur.gösterge 90 ytl.sadece gösterge camı diye bişey yok.ikinci el alsan gösterge panelini 50 ytl.pedal lastikleri 5 ytl den 10 ytl eder.hidrolik merkezinin fiyatını bilmiyorum ama onun fiyatıda biraz yüksektir diye tahmin ediyorum.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    grenajlar 160 ytl ama senin kafa grenajı da değişecekmiş.250 ytl yi bulur.gösterge 90 ytl.sadece gösterge camı diye bişey yok.ikinci el alsan gösterge panelini 50 ytl.pedal lastikleri 5 ytl den 10 ytl eder.hidrolik merkezinin fiyatını bilmiyorum ama onun fiyatıda biraz yüksektir diye tahmin ediyorum.
    iLgi ve aLakan için tşk...

demekki grenajları tamponcuda yaptırıcaz donra bide boyatırız bi kaç da sticker tamamdır.. göstergeyide 2. el alırım bulabilirsem.. lastikleirm barı yeni oLsun inşallah en kısa zamnda toplayıp, kazasız belasız binmek nasip oLur.. Fotosuda p.tesi - saLı günü koyarım

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    iLgi ve aLakan için tşk...

demekki grenajları tamponcuda yaptırıcaz donra bide boyatırız bi kaç da sticker tamamdır.. göstergeyide 2. el alırım bulabilirsem.. lastikleirm barı yeni oLsun inşallah en kısa zamnda toplayıp, kazasız belasız binmek nasip oLur.. Fotosuda p.tesi - saLı günü koyarım
    rica ederim.allah kaza bela vemesin.fotoları beqliyoruz
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    Teşekkür Ederim... İnşaLLah..

Bide Benim KAskım yok :( kask fiyatları nedir ? çok pahalı olmayan.. fakar koruyucu bi kask aLmam Lazım.. markası faLan oLuyo mu ? neye dikkat etmem Lazım ? yarın oan göre bi kask almayı düşünüyorumm ?

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    ben gdr kullanıyorum.kaskta kalite ece denilen belgeyle ölçülür.gdr de bu belge var.150 ytl de fiyatı.tavsiyem motora para harcamadan önce kask ve diğer korumalarını hallet
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    diğer korumaLAr derken ? başka neler avr meseLa ? Ayna aLıcam.. kask aLıcam... başka bişi var mı

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    diğer korumaLAr derken ? başka neler avr meseLa ? Ayna aLıcam.. kask aLıcam... başka bişi var mı
    şaka yapıosun dimimont,eldiven,dizlik...
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    bugun pazar sabah kalkıp izmirdeki motor olan her yeri gesıorum inş ii bi motor bulurum yada işte gezecem belkı bişey denk gelır...

2. el ucuz bişey

babamda oralı olmuyo zaten moralim cok bozuk offfffffffffffffffffffff offffffffffffffffffff

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    onLarı da zamanLa aLırım inşaLLah

Motosikleti

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    onLarı da zamanLa aLırım inşaLLah
    kaskı hemen al ama.ihmale gelmez
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    ewet.. bu akşam almayı düşünüyorum.. daha motora binmeden kaskımı aLıcam inşaLLah
    [B]ALem, [COLOR="Red"]ALem[/COLOR] OLamadı ki... Biz [COLOR="red"]KraL[/COLOR] oLaLım... [COLOR="red"]![/COLOR][/B]

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    ewet.. bu akşam almayı düşünüyorum.. daha motora binmeden kaskımı aLıcam inşaLLah
    kaskı almaya gitmişken şöle parmaksız deri bide eldiven al.fazla pahalıda değildir.çünkü motordan düşünce yere ilk temas eden ellerin olabilir.o yüzden eldivenide hallet.zaten fazla pahalı değildir.hem karizmatik görünür
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    kaskı almaya gitmişken şöle parmaksız deri bide eldiven al.fazla pahalıda değildir.çünkü motordan düşünce yere ilk temas eden ellerin olabilir.o yüzden eldivenide hallet.zaten fazla pahalı değildir.hem karizmatik görünür
    OK.. Bugün pazar ama... umarım buLabilirim açık bi yer.. Bu arada tiyoLar için sağoLL

inşaLLah sağLam bi motorcu oLcam bende
    [B]ALem, [COLOR="Red"]ALem[/COLOR] OLamadı ki... Biz [COLOR="red"]KraL[/COLOR] oLaLım... [COLOR="red"]![/COLOR][/B]

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    OK.. Bugün pazar ama... umarım buLabilirim açık bi yer.. Bu arada tiyoLar için sağoLL

inş.o sağlam motorculuğu bi hissedip yaşasan müthiş bişy oluyor.her gittiğin yerde saygı duyuyolar.ama motora çıplak binince ki kask takmayan motorcuya selam bile vermem,serseri gözüyle bakıolar.tecrübe ile sabittir
    Orgazma Dudak Büktürür

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F

dostum mont almıyacaksan normal zamanlarda giydiğin montunu kullan bence sıcak tutar bu havada bunaltır doğru ama düşünce biyerlerine bişi olmasından iyidir
    hüceyn haklı birde eldiven alırsan iyidir ben düşmüştüm elimde eldiven yoktu bütün elim sıyrılmıştı geçti ama hala izleri var ondan yani .. hayırlı olsunn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler