Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    böyle bişy yokya devir saati yada hız saati bozuk.aynısı benm motorda da oluyo çünkü devir göstergem bozuk
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    arkadaşşlar bizim motorların dirreksiyonunu üzerinde bulunduğu parçanın altına taksak noolurr ???
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşşlar bizim motorların dirreksiyonunu üzerinde bulunduğu parçanın altına taksak noolurr ???
    Dreksiyon ile gidon arasunda bir pim var o dresksiyon kolunun sağa sola dönmesini engelliyor fakat alt kısımda olmadığından dreksiyon altta bir işe yaramaz
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dreksiyon ile gidon arasunda bir pim var o dresksiyon kolunun sağa sola dönmesini engelliyor fakat alt kısımda olmadığından dreksiyon altta bir işe yaramaz
    sen boşver gidonu falanne yaptın o motora onu anlat
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    aslında hiçbirşey yapmadım akşam motoru garaja bıraktığımda ibre 120 de takılı kalmıştı sabahda o şekilde yola çıktım 2 vitesde 5000 devirde çok yavaş giderken baktım ibre 170 lerde gidiyor hemen cebimden telefonu çıkarım bi kare aldım. Şu anda ibrem normale döndü. Fakat bunu yapmak mümkün gibi. adanada bir motor da yapmışlar 350 mz motorunu yerleştirmişler gaza dokandığında önü kalkıyor
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    aslında hiçbirşey yapmadım akşam motoru garaja bıraktığımda ibre 120 de takılı kalmıştı sabahda o şekilde yola çıktım 2 vitesde 5000 devirde çok yavaş giderken baktım ibre 170 lerde gidiyor hemen cebimden telefonu çıkarım bi kare aldım. Şu anda ibrem normale döndü. Fakat bunu yapmak mümkün gibi. adanada bir motor da yapmışlar 350 mz motorunu yerleştirmişler gaza dokandığında önü kalkıyor
    tabiki mümkün mersinde 600lük motor bindirdiler ibre 220nin altına iniyodu.5.viteste kıç atıodu motor.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ SaLToN :

Aga Direksiyon bi döküm parçanın üzerinde ya hani O parçanın altına takiyim diyorum Usta olabilir sorun olmaz dedi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ SaLToN :

Aga Direksiyon bi döküm parçanın üzerinde ya hani O parçanın altına takiyim diyorum Usta olabilir sorun olmaz dedi
    Bence sorun olur o parça oraya takılmaz hadi diyelimki pim i iptal ettiniz taktınız bu seferde dreksiyon sağa sola döndüğünde depoya değer. Denemekde fayda var istersen bi dene hoşuna gitmezse eski haline getirirsin geri

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sahibinden.com'da gezerken gördüm.http://www.sahibinden.com/dikkat!_!_...XQQdisplayitembirisi hasarlı motoruna SALTON'un motorunun resmini koymuş!

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Pihipihi Salton Bu motor senin mi Loo
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Hatalı ilan bildiriminde bulundum. Motosikletimin fotoğrafının yayınlanmasında bir problem görmüyorum fakat herkez dürüst davranmalı.

Valla kemalettin sanada helal olsun ilan tarihine baktımda ilan bugun verilmiş. Hemende nasıl çarpmış gözüne teprik ederim seni.

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    Hatalı ilan bildiriminde bulundum. Motosikletimin fotoğrafının yayınlanmasında bir problem görmüyorum fakat herkez dürüst davranmalı.

Valla kemalettin sanada helal olsun ilan tarihine baktımda ilan bugun verilmiş. Hemende nasıl çarpmış gözüne teprik ederim seni.
    aynısı benimde başıma geldi bende ilanı veren adamı aradım kalayladım
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

arkadaşlar bugün motorumla biraz gezdikten sonra motorum bir daha marş almamaya başladı.bende vurdurarak çalıştırdım(marş kolunu çıkarttım da)sonra stop ettirdim denedim,marş aldı.sonra bir daha denedim yine almadı.sizce sorun nerede?

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Marş motorunun kömürü bitmiş olabilir, marş düğmesinde temassızlık olabilir, kablolarda kopukluk olabilir.

Marş motorunun kömürü bitmiş olabilir, marş düğmesinde temassızlık olabilir, kablolarda kopukluk olabilir.
    marş kabloları motorun neresinde?

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı KEMALETTİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden.com'da gezerken gördüm.http://www.sahibinden.com/dikkat!_!_...XQQdisplayitembirisi hasarlı motoruna SALTON'un motorunun resmini koymuş!
    Eleman sürekli bizim topiği takip ediyor demekki...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Gidonu düşürsene cako..
    SaLToN, bu motorun titreşiminin çaresi ne biraz tarif eder misin?
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    bu motoru alanlara bi sorum olcak ??? (bilassa "SaLToN" isimli üye arkadaşımıza)

neden racer 200 gibi kaslı bi makine (cok büyük hacimli) varken 200 cc motoru varken, gidip 150 cc slim makine aldınız ??

(sorumun amacı bende 4-5 motor arasında kararsızım listemin en üstünde yuan 150 ile racer 200 var........)

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidonu düşürsene cako..
    SaLToN, bu motorun titreşiminin çaresi ne biraz tarif eder misin?
    Benim motoruma yahya kardeşim bindi işallah rast gelirse size görüşleri söylesin. Bizler istiyoruz ki motorumuz 100 km de titreşim siz gitsiz zaten 100 ün üstüne hangi başlangıç sınıfını çıkarsan titreme yapar. Size şöyle söyleyeyim normalde 7000 devirden vede 70 km den sonra titreşim başlıyor. ön dişli ile arka dişlinizi değişirseniz 7000 devirde 100 km kendinizi ve motorunuzu yormadan, gram titreme olmadan gidebilirsiniz. Ve motorunuzun ne kadar dayanıklı olduğunu o zaman anlarsınız ve bu güne kadar motorunuzun verdiği tüm arızaların titreşimden olduğunu anlarsınız.

Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoru alanlara bi sorum olcak ??? (bilassa "SaLToN" isimli üye arkadaşımıza)

neden racer 200 gibi kaslı bi makine (cok büyük hacimli) varken 200 cc motoru varken, gidip 150 cc slim makine aldınız ??

(sorumun amacı bende 4-5 motor arasında kararsızım listemin en üstünde yuan 150 ile racer 200 var........)
    Ben motoru aldığım zamanlar hayatımda kıçımı motorun selesine koymuş değildim
    Motorlara bakarken racer e de baktım fakat bi türlü ısınamadım. Görünüm çok kötüydü ne naket e benziyo ne turing e nede race ye hepsinin ortasıu kırma bi motor du. açıkcası hoşuma gitmedi vede çok hantalmış diye duydum. Umarım senin için hayırlısı olur.

Zevkler ve renkler tartışılmaz Karar senin

Yakında bu futuyuda görürsünüz sahibinden de

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hacı racer 120 yi geçmeyen ve o hıza bile zorla çıkan bi makine.hantal.racing havası yok.depo bile racing değil.direksiyon çok yüksek.arka fren kampana.göstergeler çok demode.dikkat edilirse kawasakinin çokkkk eski racinglerinin tipi var.
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler